EHF European Cup / Runda 2
21.11.2020, ora 17:00, sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - MRK Sloga Gornji Vakuf Uskoplje (BIH)
Arbitri: Sekulic / Jovandic (SRB)
Delegat: Belu Horatiu (ROU)
DELO EHF Champions League / Faza Grupelor
19.11.2020, ora 18:00,
sala Dinamo Bucuresti
CSM Bucuresti - Rostov Don (RUS)
Arbitri: Bethman/Tzaferopoulus
Delegat: Constantin Din (ROU)
EHF European League / Runda 3
21.11.2020, ora 12:00, sala Danubius Braila
HC Dunarea Braila - Vibork HK (DEN)
Arbitri: Kaludjerovic / Vujacic (MNE)
Delegat: Vizitiu Nicolae (MDA)
22.11.2020, ora 13:15, sala Danubius Braila
Vibork HK (DEN) - HC Dunarea Braila
Arbitri: Kaludjerovic / Vujacic (MNE)
Delegat: Vizitiu Nicolae (MDA)
22.11.2020, ora 11:30, sala Romeo Iamandi Buzau
SCM Gloria Buzau - Nantes Atlantique Handball (FRA)
Arbitri: Ilieva / Karbeska (MKD)
Delegat: Cojocaru Remus (ROU)
DELO EHF Champions League / Faza Grupelor
22.11.2020, ora 14:00,
Team Esbjerg (DEN) - Metz Handball (FRA)
Arbitri EHF: CIULEI Diana / STOIA AnaMaria
Etapa 1 |
||||||
Sala Sporturilor - Galati |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Vi 20.11 | 10:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CNE Sighisoara | 97/1 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Vi 20.11 | 12:40 | CSU din Suceava | vs | CSM Ploiesti | 97/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Vi 20.11 | 00:00 | CSM Bacău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 20.11 | 00:00 | CSU Galati | vs | CSU Pitesti | 97/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 21.11 | 15:20 | CNE Sighisoara | vs | CSU Pitesti | 97/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Sb 21.11 | 00:00 | CSU Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 21.11 | 12:40 | CSM Ploiesti | vs | CSM Bacău | 97/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Sb 21.11 | 10:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CSU din Suceava | 97/6 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 22.11 | 12:10 | CSU din Suceava | vs | CNE Sighisoara | 97/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Du 22.11 | 09:30 | CSM Bacău | vs | CS Politehnica Iasi | 97/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Du 22.11 | 00:00 | CSU Galati | vs | CSM Ploiesti | 97/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 22.11 | 00:00 | CSU Pitesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Sala Romeo Iamandi- Buzău |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 20.11 | 18:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 97/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 20.11 | 15:20 | CS Medgidia | vs | CNOPJ Bucuresti | 97/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 20.11 | 12:40 | CS Dinamo București | vs | CS Universitatea Craiova | 97/12 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Vi 20.11 | 10:00 | CSM Alexandria | vs | CSM București | 97/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 21.11 | 15:20 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CSM București | 97/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 21.11 | 10:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSM Alexandria | 97/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 21.11 | 12:40 | CNOPJ Bucuresti | vs | CS Dinamo București | 97/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Sb 21.11 | 18:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CS Medgidia | 97/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 22.11 | 17:30 | CS Medgidia | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 97/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 22.11 | 14:50 | CS Dinamo București | vs | HC Dobrogea Sud | 97/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 22.11 | 09:30 | CSM Alexandria | vs | CNOPJ Bucuresti | 97/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Du 22.11 | 12:10 | CSM București | vs | CS Universitatea Craiova | 97/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: N.Popa(AG) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc Echipa Academia Minaur Baia Mare nu se prezinta la Turneu |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 20.11 | 12:10 | CSM Sighisoara | vs | CS Universitatea Cluj | 97/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 20.11 | 00:00 | CNOPJ Timisoara | vs | Academia Minaur Baia Mare | 97/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 20.11 | 14:50 | CSM Oradea | vs | CSU Politehnica Timisoara | 97/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Vi 20.11 | 19:45 | AHC Potaissa Turda | vs | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | 97/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 21.11 | 16:35 | CS Universitatea Cluj | vs | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | 97/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 21.11 | 19:15 | CSU Politehnica Timisoara | vs | AHC Potaissa Turda | 97/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 21.11 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Oradea | 97/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Sb 21.11 | 11:15 | CSM Sighisoara | vs | CNOPJ Timisoara | 97/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 22.11 | 09:30 | CNOPJ Timisoara | vs | CS Universitatea Cluj | 97/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 22.11 | 14:50 | CSM Oradea | vs | CSM Sighisoara | 97/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 22.11 | 00:00 | AHC Potaissa Turda | vs | Academia Minaur Baia Mare | 97/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: C.Cazacu(B) | ||||
Du 22.11 | 12:10 | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CSU Politehnica Timisoara | 97/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: C.Cazacu(B) |
Actualizare automata | 20 secunde