Program nr. 96 saptamana: 09.11-16.11.2020

EHF European Cup – masculin (fosta Challenge Cup) - Runda 2
14.11.2020, ora 21:00, sala Uskoplje (BIH)
MRK Sloga Gornji Vakuf Uskoplje -  CSM Bucuresti
Arbitri: Loncar D. / Loncar Z. (CRO)
Delegat: Maric Pero (BIH)

Liga Campionilor DELO EHF– feminin, Faza Grupelor
14.11.2020. ora 17:00, sala Polivalenta
CSM Bucuresti - RK Krim Mercator (SLO)
Arbitri: Mitrovic / Kazanegra (MNE)
Delegat: Cirligeanu Alin Sergiu (ROU)

Liga Campionilor DELO EHF – feminin, Faza Grupelor
14.11.2020. ora 19:00, sala Bemax Arena Podgorica
Buducnost (MNE) - SCM Rm Valcea
Arbitri: Ilieva / Karbeska (MKD)
Delegat: Pavicevic Predrag (MNE)

European League EHF – feminin - Runda 3
15.11.2020, ora 17:00, sala Complex Sportif Mangin
Nantes Atlantique Handball - SCM Gloria Buzau
Arbitri:Martens (GER) / Schols (FRA)
Delegat: Marco Trespidi (ITA)

 

Liga Campionilor DELO EHF– feminin, Faza Grupelor
15.11.2020. ora 16:00
Odense Handbol (DEN) - CSKA Moscova (RUS)
Arbitri EHF: CIULEI Diana / STOIA AnaMaria

Liga Campionilor DELO EHF– feminin, Faza Grupelor
15.11.2020. ora 14:00
SG BBM Bietigheim (GER) - FTC Rail Cargo (HUN)
Arbitri EHF: NASTASE Cristina / STANCU Simona

European League EHF – feminin - Runda 3
15.11.2020, ora 16:00,
Paris 92 (FRA) - Nykobing Falster Handbol (DEN)
Arbitri EHF: PIRVU Mihai / POTIRNICHE Mihai

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.11 16:30 HC Dunărea Brăila vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 96/1
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 11.11 00:00 CSM București vs CSM Slatina 96/2
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: / Observator:
Jo 12.11 18:30 CS Măgura Cisnadie vs CS Rapid București Tvr 1 96/3
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: R.Chirvase(B)
Jo 12.11 13:00 CSU Cluj-Napoca vs HC Zalău frhtv 96/4
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: H.Belu(B)
Jo 12.11 15:45 SCM Craiova vs CSM Galati frhtv 96/5
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 11.11 11:00 CS Activ Prahova Ploiesti sta frhtv
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Dobre(B)
Mi 11.11 13:45 CS Dacia Mioveni 2012 vs SCM Gloria Buzău frhtv 96/6
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: R.Chirvase(B)