Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.
Liga Campionilor - feminin
07.03.2020, ora 19:00
Sala Polivalenta
CSM Bucuresti - Vipers Kristiansand (NOR) Digi Sport 1
Arbitri EHF:Loncar/D./Loncar Z.-CRO
Delegat EHF:Viktor Konopliatyi-UKR
Liga Campionilor - feminin
07.03.2020, ora 17:00
Gyor
Gyori Audi ETO KC (HUN) - SCM Rm. Valcea Digi Sport 1
Arbitri EHF: Simone/Monitillo-ITA
Delegat EHF: Antonio Marreiros-POR
Cupa EHF - feminin
08.03.2020, ora 16:30
IKAS (DEN)
Herming-Ikast Handbold (DEN) - CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
Arbitri EHF: Mitrovic/Kazanegra-MNE
Delegat EHF: Kristjan Halidorsson-ISL
Etapa 21 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lu 02.03 | 17:00 | HC Dobrogea Sud | vs | ACS HC Buzău 2012 | 78/1 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: A.DIMA(GL) | ||||
Jo 05.03 | 17:00 | CSM București | vs | SCM Politehnica Timișoara | Tvr 2 | 78/2 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: M.Barcan(DJ) | ||||
Jo 05.03 | 18:00 | CSM Vaslui | vs | AHC Dunărea Călărași | 78/3 | |
Sala: Sala Sporturilor Vaslui | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Jo 05.03 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Reșita | 78/4 | |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: G.Dumitrache(BZ) | ||||
Jo 05.03 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | CSM Bacău | 78/5 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Jo 05.03 | 18:25 | CS Dinamo București | vs | CSA Steaua București | Tvr 1 | 78/6 |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: I.Barbu(B) | ||||
Mi 04.03 | 18:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Minaur Baia Mare | 78/7 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 17:30 | ACS HC Buzău 2012 | vs | AHC Potaissa Turda | 78/8 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: C.Din(B) | ||||
Du 08.03 | 18:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CS Dinamo București | 78/9 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: R.Cojocaru(BV) | ||||
Du 08.03 | 18:00 | CSA Steaua București | vs | CSM Fagaras | 78/10 | |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Du 08.03 | 17:00 | CSM Bacău | vs | CSM Focșani 2007 | 78/11 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Du 08.03 | 17:00 | CSM Reșita | vs | CSM Vaslui | 78/12 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Du 08.03 | 15:30 | AHC Dunărea Călărași | vs | CSM București | 78/13 | |
Sala: Sala Polivalenta Calarasi | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Du 08.03 | 11:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | HC Dobrogea Sud | Tvr 2 | 78/14 |
Sala: Sala Sporturilor Timisoara | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 19 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 00:00 | CS Măgura Cisnadie sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | CSM Slatina | vs | CSU Cluj-Napoca | 78/15 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Mi 04.03 | 17:00 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr 2 | 78/16 |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: A.Lupsa(CS) | ||||
Sb 07.03 | 15:30 | AHCM Slobozia | vs | CS Rapid București | Tvr 1 | 78/17 |
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Mi 04.03 | 17:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | 78/18 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: D.Manea(B) | ||||
Jo 05.03 | 16:00 | SCM Gloria Buzău | vs | HC Zalău | 78/19 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 05.03 | 15:30 | HC Dunarea Braila DivA | vs | National Brasov | 78/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 15:30 | National Brasov | vs | CS Stiinta Bacau | 78/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Lu 09.03 | 10:00 | CSM Roman | vs | HC Dunarea Braila DivA | 78/22 | |
Sala: Sala Sporturilor Roman | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Vi 06.03 | 15:00 | HCF Piatra Neamt | vs | CSM Galati | 78/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 00:00 | HC Dinamo Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 14:00 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | CSU Neptun Constanta | 78/24 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 14:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Danubius Calarasi | 78/25 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 14:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 78/26 | |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 02.03 | 17:30 | CSU Targoviste | vs | National Rm Valcea | 78/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 05.03 | 14:00 | National Rm Valcea | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 78/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 15:00 | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 78/29 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:30 | CSM Tg. Jiu | vs | CSU Targoviste | 78/30 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 11:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 78/31 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: F.Dusa(BV)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:30 | CSU Resita | vs | CS Marta Baia Mare | 78/32 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:00 | CSU Oradea | vs | CSM Tg Mures | 78/33 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | HC Dobrogea Sud sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 18:00 | CS Medgidia | vs | CSM Bucuresti DivA | 78/34 | |
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | CSU Pitesti | vs | CSA Steaua București | 78/35 | |
Sala: Sala de Sport Gheorghe Doja | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 16:00 | CSM Ploiesti | vs | CSM Alexandria | 78/36 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti | Arbitri: P.Iacob(BV)/A.Savu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 03.03 | 17:30 | CNE Sighisoara | vs | CSM Sighisoara | 78/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSM Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 17:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CS Universitatea Craiova | 78/38 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Mi 11.03 | 14:30 | CNOPJ Timisoara | vs | HC Beldiman Arad | 78/39 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Vi 06.03 | 18:30 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSU Politehnica Timisoara | 78/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
. | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 12:30 | LPS Iasi | vs | LPS Braila | 78/41 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 09.03 | 12:00 | CSS Tulcea | vs | LPS Iasi | 78/42 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | LPS Braila | vs | CSH Art Galati | 78/43 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:00 | CSM Bucuresti | vs | CSM Galati | 78/44 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 16:30 | HCM Craiova | vs | CSM Corona Brasov | 78/45 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:00 | CSS Rm Valcea | vs | CSS 2 Bucuresti | 78/46 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Jo 05.03 | 13:00 | LPS Pitesti | vs | CS Rapid Bucuresti | 78/47 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSM Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu Lic. Teo. Traian Vuia Resita din data de 08.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | Lic.Teo.T. Vuia Resita | vs | CSM Tg. Mures | 78/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:30 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Viitorul Cluj | 78/49 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 78/50 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 03.03 | 15:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | LPS Piatra Neamt | 78/51 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Ma 03.03 | 15:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSU din Suceava | 78/52 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 06.03 | 13:00 | CSM Bacau | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 78/53 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 09:00 | CSU din Suceava | vs | CSS Sighisoara | 78/54 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:30 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Dinamo Brasov | 78/55 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:30 | ACS Tonus Bucuresti | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 78/56 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 78/57 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 16:00 | CSM Ploiesti | vs | HC Dobrogea Sud | 78/58 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Extrem Baia Mare | 78/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 09:30 | CS Muncitoresc Resita | vs | CSS 2 Baia Mare | 78/60 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Jo 19.03 | 00:00 | HC Beldiman Arad | vs | AHC Potaissa Turda | 78/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 09:30 | CT Media Bucuresti | vs | LPS Suceava | 78/62 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | LPS Piatra Neamt | 78/63 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Du 08.03 | 14:30 | CSS Slobozia | vs | CSO Buhusi | 78/64 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Medias nu se prezinta la meciul cu AS HC Olimpic Muntenia din data de 01.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 14:00 | GSIP Moreni | vs | AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti | 78/65 | |
Sala: Sala Moreni | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:00 | CSS Medias | vs | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | 78/66 | |
Sala: Scoala Generala 5 | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:00 | LPS Slatina | vs | CSS Ploiesti | 78/67 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 09.02.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 03.03 | 16:00 | ACS Leu Giarmata | vs | CS Arena Tg Mures | 78/68 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CS Arena Tg Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSS Zalau | vs | ACS Leu Giarmata | 78/69 | |
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CSS Sibiu s-a retras din campionat incepand cu data de 02.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 11:30 | LPS Iasi | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 78/70 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 15:00 | CSS Galati | vs | LPS Tg Mures | 78/71 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 15:30 | CSS Rm Valcea | vs | CSS Steaua Bucuresti | 78/72 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:00 | CSS Caracal | vs | CS Dinamo Bucuresti | 78/73 | |
Sala: Sala Polivalenta Caracal | Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 16:15 | CSS Craiova | vs | CT Media Bucuresti | 78/74 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la meciul cu CS ADEP Satu Mare din data de 29.02.2020. CSS Hunedoara s-a retras in 03.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | LPS Cluj | 78/75 | |
Sala: Sala Polivalenta Tg. Jiu | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 00:00 | CSS Hunedoara | vs | ACS Alpha Oradea | 78/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:30 | LPS Iasi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 78/77 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | CSM Bacau | vs | LPS Braila | 78/78 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 14:30 | LPS Vaslui | vs | CSM Galati | 78/79 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 02.03 | 18:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS 2 Bucuresti | 78/80 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 09.03 | 17:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 78/81 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 78/82 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSM Corona Brasov | 78/83 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 16:00 | ACS Leu Giarmata | vs | LPS Slatina | 78/84 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Ma 03.03 | 14:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | Chimia Rm Valcea | 78/85 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 06.03 | 15:00 | LPS Slatina | vs | HC Jimbolia | 78/86 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | Chimia Rm Valcea | vs | ACS Leu Giarmata | 78/87 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 78/88 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale CS PHOENIX BAIA MARE nu se prezinta la jocul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din 07.03.2020 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 06.03 | 15:30 | CSS Medias | vs | CS Marta Baia Mare | 78/89 | |
Sala: Sala Sc. Gen. 5 | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 00:00 | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | vs | CS Phoenix Baia Mare | 78/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | CSM Fagaras | vs | CSS 2 Baia Mare | 78/91 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 03.03 | 15:00 | CSM Bacau | vs | CSS Medgidia | 78/92 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 11:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Bacau | 78/93 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 10:30 | CSS Calarasi | vs | CSU din Suceava | 78/94 | |
Sala: Sala Stadion | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 16:00 | CSS Medgidia | vs | LPS Iasi | 78/95 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 09.03 | 12:30 | CS Fortuna Bucuresti | vs | CSS Tecuci | 78/96 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Jo 09.04 | 00:00 | CS Brazi | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 78/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 78/98 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CS Sporting Ghimbav | 78/99 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:30 | CSS Craiova | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 78/100 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: M.Ciutacu(B)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Tg Mures | 78/101 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu SCM Politehnica Timisoara din data de 01.03.2020, |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 10:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | CSM Resita | 78/102 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | SCM Politehnica Timisoara | 78/103 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Vi 06.03 | 15:00 | Lic Liviu Rebreanu Turda | vs | LPS Banatul Timisoara | 78/104 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: F.Horoba(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Danubius Calarasi nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 10:00 | CSO Buhusi | vs | CSS Galati | 78/105 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CS Medgidia | 78/106 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(B) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 00:00 | LPS Roman | vs | CS Danubius Calarasi | 78/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:00 | ACSO Viitorul Pantelimon | vs | CSS Dinamo Brasov | 78/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 15:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSS Ploiesti | 78/109 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 78/110 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CSS Craiova nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 14.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 14:30 | CSS Craiova | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 78/111 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Vi 06.03 | 16:00 | ACS HC FEFS Craiova | vs | ACS Baile Herculane | 78/112 | |
Sala: Sala Isalnita | Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Banatul Timisoara | 78/113 | |
Sala: Sala Polivalenta CSS | Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la meciul cu CSS Fagaras din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 14:00 | ACS Pegasus Tg Mures | vs | LPS Satu Mare | 78/114 | |
Sala: Sala Livezeni | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 00:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Alpha Oradea | 78/115 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Viitorul Cluj | 78/116 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 12:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | LPS Roman | 78/117 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:00 | LPS Braila | vs | LPS Piatra Neamt | 78/118 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | CSS Galati | vs | LPS Botosani | 78/119 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 15:30 | CS Tectonic Bucuresti | vs | CSM Focsani 2007 | 78/120 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Vi 06.03 | 12:30 | CT Media Bucuresti | vs | CS Orasenesc Mizil | 78/121 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSO Tricolorul Breaza | 78/122 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Sighisoara | 78/123 | |
Sala: Sala LPS Tg. Jiu | Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:00 | CSS Corabia | vs | CSM Sf. Gheorghe | 78/124 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 14:00 | LPS Cluj | vs | CSS Lugoj | 78/125 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSH Academica Cluj-Napoca | vs | Unirea Sannicolau Mare | 78/126 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda | Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:30 | ACS Alpha Oradea | vs | CSS Hunedoara | 78/127 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 14:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | HC Beldiman Arad | 78/128 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:00 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CSM Resita | 78/129 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | Lic. Liviu Rebreanu Turda | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 78/130 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 11:00 | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | CS Viitorul Pitesti | 78/131 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: I.Burdun(BV)/G.Dumitrache(BV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:30 | ACS Transilvania Brasov | vs | LPS Tg Jiu | 78/132 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | CSS Craiova | 78/133 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | CSS Calarasi | 78/134 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | CSM Bacau | vs | CSS Medgidia | 78/135 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 10:00 | LPS Iasi | vs | HC Dobrogea Sud | 78/136 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Lucaci(sv)/D.Ionasciuc(SV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:30 | CSM Ploiesti | vs | ACS Fortuna Bucuresti | 78/137 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 11:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | 78/138 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSM Bucuresti | 78/139 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 13:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS CSS Bihorul Oradea | 78/140 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | LPS Banatul Timisoara | 78/141 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 10:00 | LPS Bistrita | vs | CSS Lugoj | 78/142 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | LPS CSS Bihorul Oradea | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 78/143 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Horoba(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 78/144 | |
Sala: Scoala 18 | Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HR) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | CS Sporting Ghimbav | vs | CS Traian Craiova | 78/145 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 15:00 | CSS Sighisoara | vs | CSM Progresul Bailesti | 78/146 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 13:30 | CSS Ploiesti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 78/147 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CS Concordia Chiajna | 78/148 | |
Sala: Sala Tel George | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | CSS Tecuci | vs | CS Dinamo Bucuresti | 78/149 | |
Sala: Sala Lucian Vasilache | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 07.03 | 10:00 | LPS Suceava | vs | LPS Braila | 78/150 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 08:00 | CSU din Suceava | vs | CSS Galati | 78/151 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 10:30 | LPS Piatra Neamt | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 78/152 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | LPS Vaslui sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 05.03 | 15:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSO Buhusi | 78/153 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | LPS Roman | vs | LPS Botosani | 78/154 | |
Sala: Sala Polivalenta Roman | Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) | Observator: | ||||
Mi 04.03 | 15:00 | CSS Bacau | vs | LPS Suceava | 78/155 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Jo 12.03 | 14:00 | HC Comanesti | vs | LPS Iasi | 78/156 | |
Sala: Sala Polivalenta Comanesti | Arbitri: C.Lucaci(sv)/D.Ionasciuc(SV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSS Unirea Iasi | vs | Stiinta Miroslava Iasi | 78/157 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 02.03 | 14:00 | LPS Braila | vs | CSS Tulcea | 78/158 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSS Tulcea | vs | CSM Galati | 78/159 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 12:00 | CSH Art Galati | vs | HC Junior BB Buzau | 78/160 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 15:30 | HC Dunarea Braila | vs | CSM Rm. Sarat | 78/161 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 10:00 | CSS Galati | vs | ACS Bute Galati | 78/162 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 16:00 | AHC Olimpia Braila | vs | CSS 1 Constanta | 78/163 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CS Tonus Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 78/164 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: I.Mocanu(B)/M.Ungureanu(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSS Slobozia | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 78/165 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:30 | CS Danubius Calarasi | vs | CS Fortuna Bucuresti | 78/166 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Jo 05.03 | 16:30 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSM Fetesti | 78/167 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 00:00 | ACS SC Piticu 2013 Fetesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 18:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 78/168 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: D.Bira(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSS Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | CSM Ploiesti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 78/169 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: D.Bira(B)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 19:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CSO Tricolorul Breaza | 78/170 | |
Sala: Sala Tel George | Arbitri: E.Andrei(B)/V.Miulescu(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:30 | CSS 6 Bucuresti | vs | ACS Olimpic Mizil | 78/171 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: I.Mocanu(B)/M.Ungureanu(B) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 17:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | LPS Pitesti | 78/172 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:30 | CSO Voluntari 2005 | vs | Sport Club Curtea de Arges | 78/173 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice CSS Craiova s-a retras din campionat incepand cu data de 04.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 13:00 | HCM Torok Rm. Valcea | vs | CSS Caracal | 78/174 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 15:30 | CSM Slatina | vs | CS Chimia Rm. Valcea | 78/175 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Slatina | 78/176 | |
Sala: Sala Polivalenta CSS | Arbitri: R.Torok(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 00:00 | CSM Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 17:45 | HCM Craiova | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 78/177 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: A.Rotaru(OT)/S.Sutu(OT) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:00 | CSM Fagaras | vs | CSS Dinamo Brasov | 78/178 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 14:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | 78/179 | |
Sala: Sala II | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 11:30 | CSM Corona Brasov | vs | Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc | 78/180 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 13:30 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Sighisoara | 78/181 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: C.Ilina(VL)/C.Campean(SB) | Observator: | ||||
Lu 09.03 | 16:30 | CSS Sibiu | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 78/182 | |
Sala: Scoala 18 | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 22 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019. ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 08.03 | 00:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 07.03 | 14:00 | CSS Hunedoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 78/183 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: C.Radu(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 00:00 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | LPS Banatul Timisoara | 78/184 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 08.03 | 17:00 | LT Traian Vuia Resita | vs | ACS Leu Giarmata | 78/185 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 12:00 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | CS Victoria Nadlac | 78/186 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Du 08.03 | 00:00 | HC Sportiv Citu Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde