Program nr. 77 saptamana: 24.02-01.03.2020

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Jocurilor Mediteraneene - Lot National de Juniori
17-22.02.2020, Atena

Site-ul competiei


Liga Campionilor - masculin
01.03.2020, ora 17:30
Sala Dinamo

CS Dinamo BucurestiSporting CP (POR)   Digi Sport 1   
Arbitri EHF: Gelpel/Helbig-GER
Delegat EHF: Vicente Breto Leon-ESP

Liga Campionilor - feminin
01.03.2020, ora 16:00
Metz-FRA

Metz Handball (FRA) - CSM Bucuresti          Digi Sport 1

Liga Campionilor - feminin
29.02.2020, ora 15:00
Sala Traian - Rm. Valcea

SCM Rm. Valcea - IK Savenhof (SWE)         Digi Sport 1

Cupa EHF - feminin
01.03.2020, ora 18:00
Bistrita

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud - Herming-Ikast Handbold (DEN)
Arbitri EHF: Tzaferopoulos/Berthmann-GRE
Delegat EHF: Peter Bes-HUN

 
 
Delegari internationale:
Cupa EHF - feminin - sferturi de finala  -
29.02.2020, ora 17:00
Togliatti

Handball Club Lada (RUS)  - Odense Handbold (DEN)
Arbitri IHF: Cristina NASTASE / Simona STANCU
Liga Zimbrilor
Etapa 19
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 24.02 17:00 CSM București vs CS HC Buzău 2012 77/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Ciobanu(BC)
Liga Zimbrilor
Etapa 20
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 28.02 18:00 CS HC Buzău 2012 vs CS Minaur Baia Mare 77/2
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: I.Serbu(B)
Jo 27.02 18:25 CSA Steaua București vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 77/3
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: O.Pripas(VL)
Mi 26.02 00:00 CSM Bacău vs CS Dinamo București 77/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 27.02 17:00 CSM Reșita vs CSM Făgăraș Tvr 2 77/5
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Ionescu(B)
Jo 27.02 18:00 AHC Dunărea Călărași vs CSM Focșani 2007 77/6
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: H.Belu(B)
Jo 27.02 17:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Vaslui 77/7
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 29.02 15:30 AHC Dobrogea Sud vs CSM București Tvr 1 77/8
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: M.Brumaru(Vn)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 17
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 25.02 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSU Cluj-Napoca 77/9
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Covaci(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 00:00 HC Zalău sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 26.02 18:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Gloria Buzău 77/10
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: P.Anton(IS)
Sb 29.02 11:00 CS Rapid București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 77/11
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: G.Nasturel(CS)
Sb 29.02 18:00 SCM Craiova vs AHCM Slobozia 77/12
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: C.Milcu(MH)
Sb 29.02 11:00 CSU Cluj-Napoca vs HC Dunărea Brăila 77/13
Sala: Sala Sporturilor H Demian Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: I.Enache(BV)
Sb 29.02 18:00 CS Măgura Cisnadie vs CSM Slatina 77/14
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Dancescu(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 19
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 25.02 18:00 HC Dunărea Brăila vs CSM București 77/15
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: P.Suica(TR)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 27.02 15:00 CSM Galati vs National Brasov 77/16
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 29.02 12:00 HCF Piatra Neamt vs HC Dunarea Braila DivA 77/17
Sala: Sala Polivalenta Mica Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 29.02 11:00 CSM Roman vs CS Stiinta Bacau 77/18
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 00:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 29.02 13:00 CS Danubius Calarasi vs CSU Stiinta Bucuresti 77/19
Sala: Sala Sc. T Vladimirescu Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 29.02 11:00 CSU Neptun Constanta vs CSM Bucuresti DivA 77/20
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 01.03 10:30 HC Dinamo Bucuresti vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 77/21
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 24.02 14:00 National Rm Valcea vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 77/22
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 02.03 17:30 CSU Targoviste vs National Rm Valcea 77/23
Sala: N/A Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Sb 29.02 13:00 CSM Tg. Jiu vs CS Activ Prahova Ploiesti 77/24
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Sb 29.02 13:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs CS Dacia Mioveni 2012 77/25
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 12:00 CSM Tg Mures vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 77/26
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 29.02 12:00 CSU Oradea vs CS Marta Baia Mare 77/27
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Vi 28.02 15:00 CSU Resita vs ACS Crisul Chisineu-Cris 77/28
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CS Politehnica Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 29.02 17:00 CSU din Suceava DivA vs CSU Galati 77/29
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 01.03 11:00 CSU Targoviste vs CS Magnum Botosani 77/30
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 29.02 11:00 CSM Alexandria vs CSU Pitesti 77/31
Sala: Sala Sporturilor Alexandria Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 01.03 12:00 CSA Steaua București vs CS Medgidia 77/32
Sala: Sala Iris Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 01.03 11:00 CSM Bucuresti DivA vs AHC Dobrogea Sud 77/33
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 24.02 18:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Sighisoara 77/34
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 18:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs AHC Potaissa Turda DivA 77/35
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Ma 10.03 17:00 CNE Sighisoara vs CS Universitatea Cluj 77/36
Sala: N/A Arbitri: A.Nacu(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 01.03 00:00 CSM Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 25.02 15:30 CNOPJ Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 77/37
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 16:00 CSU Politehnica Timisoara vs CNOPJ Timisoara 77/38
Sala: Sala C. Jude Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 01.03 13:30 HC Beldiman Arad vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 77/39
Sala: Sala Polivalenta Ecaterina Both Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 01.03 12:00 CS Universitatea Craiova vs CSM Oradea 77/40
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 5
.
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 14:00 CSM Galati vs CSS Tulcea 77/41
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 01.03 12:00 CSH Art Galati vs CSM Bucuresti 77/42
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 12:30 CSM Corona Brasov vs CSS Rm Valcea 77/43
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Vi 28.02 14:30 CS Rapid Bucuresti vs HCM Craiova 77/44
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Vi 28.02 12:30 CSS 2 Bucuresti vs LPS Pitesti 77/45
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 5

Echipa CSM Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu Lic. Teo. Traian Vuia Resita din data de 08.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 11:30 CSS 2 Baia Mare vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 77/46
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) Observator:
Du 01.03 12:00 CSM Tg. Mures vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 77/47
Sala: Sala Sporturilor Tg. Mures Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 01.03 08:30 CSS Viitorul Cluj vs Unirea Sannicolau Mare 77/48
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 18.03 00:00 CSS Sighisoara vs CSM Bacau 77/49
Sala: N/A Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Ma 03.03 15:00 CSS Dinamo Brasov vs CSU din Suceava 77/50
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 13:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Ploiesti 77/51
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 29.02 12:00 CSS Calarasi vs ACS Tonus Bucuresti 77/52
Sala: Sala Stadion Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 29.02 18:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs CSM Bucuresti 77/53
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 07.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 11:30 CS Extrem Baia Mare vs HC Beldiman Arad 77/54
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Sb 29.02 10:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Banatul Timisoara 77/55
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Ma 25.02 15:00 AHC Potaissa Turda vs CS Muncitoresc Resita 77/56
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 24.02 14:00 CSS Slobozia vs LPS Suceava 77/57
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 15:00 CSO Buhusi vs CT Media Bucuresti 77/58
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 01.03 11:00 LPS Suceava vs ACS Unirea Dobroesti 77/59
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) Observator:
Du 01.03 12:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Slobozia 77/60
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 5

Echipa CSS Medias nu se prezinta la meciul cu AS HC Olimpic Muntenia din data de 01.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 17:30 CSS PLoiesti vs GSIP Moreni 77/61
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 01.03 00:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs CSS Medias 77/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 14:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs LPS Slatina 77/63
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 3

Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 09.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 03.03 16:00 ACS Leu Giarmata vs CS Arena Tg Mures 77/64
Sala: Sala Giarmata Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Echipa CSS Sibiu s-a retras din campionat incepand cu data de 02.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 10:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Galati 77/65
Sala: Sala Universitatii Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Vi 28.02 13:30 CSS Sibiu vs LPS Iasi 77/66
Sala: Sala Transilvania Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Vi 28.02 11:00 LPS Tg Mures vs LPS Vaslui 77/67
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 17:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CSS Craiova 77/68
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 29.02 12:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Rm Valcea 77/69
Sala: Scoala 30 Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 29.02 13:30 CT Media Bucuresti vs CSS Caracal 77/70
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

CS Novaci s-a retras in 27.01.2020

Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la meciul cu CS ADEP Satu Mare din data de 29.02.2020.

CSS Hunedoara s-a retras in 03.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 00:00 CS ADEP Satu Mare vs CSS Hunedoara 77/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 29.02 10:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Tg Jiu 77/72
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Vaslui 77/73
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 01.03 13:00 LPS Braila vs LPS Iasi 77/74
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 29.02 11:00 CSM Galati vs CSM Bacau 77/75
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 02.03 18:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS 2 Bucuresti 77/76
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 29.02 11:00 CSS Targoviste vs ACS Unirea Dobroesti 77/77
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 29.02 10:30 CSM Corona Brasov vs CSM Bucuresti 77/78
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 11:00 HC Jimbolia vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 77/79
Sala: Sala Wiesemeyer Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Mi 04.03 16:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Slatina 77/80
Sala: Sala Giarmata Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

CS PHOENIX BAIA MARE nu se prezinta la jocul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din 07.03.2020

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 28.02 14:00 CS Marta Baia Mare vs CSM Fagaras 77/81
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 29.02 14:30 CS Phoenix Baia Mare vs CSS Medias 77/82
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 29.02 13:00 CSS 2 Baia Mare vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 77/83
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 03.03 15:00 CSM Bacau vs CSS Medgidia 77/84
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 01.03 10:00 LPS Iasi vs CSS Calarasi 77/85
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 01.03 10:00 csu din Suceava vs AHC Dobrogea Sud Constanta 77/86
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 13:00 CSS Ploiesti vs CS Fortuna Bucuresti 77/87
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Jo 19.03 00:00 CSS Tecuci vs CS Brazi 77/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 11:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Bucuresti 77/89
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 12:30 LPS Tg Mures vs CSS Sibiu 77/90
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Du 01.03 10:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS Craiova 77/91
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 01.03 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Fagaras 77/92
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu SCM Politehnica Timisoara din data de 01.03.2020,

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 11:00 SCM Politehnica Timisoara vs CS Extrem Baia Mare 77/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 13:30 CSM Resita vs Lic Liviu Rebreanu Turda 77/94
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 29.02 08:30 LPS Banatul Timisoara vs Academia Minaur Baia Mare 77/95
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Echipa CS Danubius Calarasi nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 07.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 25.02 17:00 CSO Buhusi vs CS Danubius Calarasi 77/96
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Murariu(NT)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 27.02 15:30 CSS Galati vs LPS Roman 77/97
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Vi 28.02 10:00 CS Medgidia vs CSO Buhusi 77/98
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 29.02 16:00 CS Danubius Calarasi vs CS OK Sport Onesti 77/99
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 13:30 CSS Dinamo Brasov vs CS Rapid Bucuresti 77/100
Sala: Scoala 11 Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 29.02 18:30 CSS Ploiesti vs ACSO Viitorul Pantelimon 77/101
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Balate(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 29.02 10:30 CSM Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 77/102
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

Echipa CSS Craiova nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 14.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 12:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CSS Petrosani 77/103
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 29.02 16:00 ACS Baile Herculane vs CSS Craiova 77/104
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 01.03 15:30 LPS Banatul Timisoara vs ACS HC FEFS Craiova 77/105
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la meciul cu CSS Fagaras din data de 07.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 14:30 LPS Satu Mare vs CSS Odorheiul Secuiesc 77/106
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 29.02 12:30 ACS Alpha Oradea vs ACS Pegasus Tg Mures 77/107
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Sb 29.02 9:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS Fagaras 77/108
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 LPS Botosani vs CS Axiopolis Cernavoda 77/109
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 01.03 00:00 LPS Roman vs LPS Braila 77/110
Sala: N/A Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 27.02 17:30 CSO Tricolorul Breaza vs CS Tectonic Bucuresti 77/111
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Du 01.03 00:00 CSM Focsani 2007 vs CT Media Bucuresti 77/112
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Du 01.03 00:00 CS Orasenesc Mizil vs CS Dinamo Bucuresti 77/113
Sala: N/A Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 13:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Tg Jiu 77/114
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 01.03 11:00 CSS Sighisoara vs CSS Corabia 77/115
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 12:00 CSS Lugoj vs CSH Academica Cluj-Napoca 77/116
Sala: N/A Arbitri: C.Radu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Du 01.03 13:00 Unirea Sannicolau Mare vs ACS Alpha Oradea 77/117
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 01.03 14:00 CSS Hunedoara vs LPS Cluj 77/118
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 26.02 13:30 HC Beldiman Arad vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 77/119
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 29.02 12:00 CSM Resita vs CSS 2 Baia Mare 77/120
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Sb 29.02 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs Academia Minaur Baia Mare 77/121
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 10:30 CS Viitorul Pitesti vs LPS Tg Mures 77/122
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 29.02 11:00 LPS Tg Jiu vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 77/123
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Sb 29.02 11:00 CSS Craiova vs ACS Transilvania Brasov 77/124
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 10:00 CSS Calarasi vs LPS Iasi 77/125
Sala: Sala Stadion Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 29.02 10:00 CSS Medgidia vs LPS Vaslui 77/126
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Jo 27.02 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSM Bacau 77/127
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 09:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CS Olimpic Mizil 77/128
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 29.02 16:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Ploiesti 77/129
Sala: Scoala 205 Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 29.02 11:30 CSM Bucuresti vs CS Orasenesc Mizil 77/130
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.03 13:30 LPS Banatul Timisoara vs LPS CSS Bihorul Oradea 77/131
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 29.02 14:00 CSS Lugoj vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 77/132
Sala: N/A Arbitri: L.Cruceru(MH)/C.Popescu(GJ) Observator:
Sb 29.02 10:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Bistrita 77/133
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 09:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS Sighisoara 77/134
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Sb 29.02 13:30 CS Traian Craiova vs CSS Sibiu 77/135
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Sb 29.02 15:00 CSM Progresul Bailesti vs CS Sporting Ghimbav 77/136
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 11:00 CS Dinamo Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 77/137
Sala: Scoala 30 Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Mi 26.02 16:00 CS Concordia Chiajna vs CSS Ploiesti 77/138
Sala: Sala Concordia Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 29.02 15:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CSS Tecuci 77/139
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 29.02 13:00 LPS Braila vs LPS Piatra Neamt 77/140
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 29.02 09:30 CSS Galati vs LPS Suceava 77/141
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 29.02 09:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSU din Suceava 77/142
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 Stiinta Miroslava Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 12:00 LPS Iasi vs CSS Unirea Iasi 77/143
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Du 01.03 13:00 LPS Suceava vs HC Comanesti 77/144
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Vi 28.02 14:00 LPS Botosani vs CSS Bacau 77/145
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Gogolinca(IS) Observator:
Du 01.03 13:00 CSO Buhusi vs LPS Roman 77/146
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Vi 28.02 12:30 LPS Vaslui vs LPS Piatra Neamt 77/147
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 20

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 26.02 19:00 AHC Olimpia Braila vs CSM Rm. Sarat 77/148
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 21
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSS 1 Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 10:00 ACS Bute Galati vs AHC Olimpia Braila 77/149
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 01.03 14:00 CSM Rm. Sarat vs CSS Galati 77/150
Sala: Sala Vasile Stefan Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 29.02 13:00 HC Junior BB Buzau vs HC Dunarea Braila 77/151
Sala: Sala Monteoru Arbitri: /C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 01.03 16:00 CSM Galati vs CSH Art Galati 77/152
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 02.03 14:00 LPS Braila vs CSS Tulcea 77/153
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 11:00 CSM Fetesti vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 77/154
Sala: Sala Fetesti Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 01.03 13:30 CS Fortuna Bucuresti vs CS Axiopolis Cernavoda 77/155
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Du 01.03 10:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Danubius Calarasi 77/156
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 01.03 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Slobozia 77/157
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 01.03 12:00 CS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 77/158
Sala: Sala Antilopa Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 Sport Club Curtea de Arges sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 11:00 LPS Pitesti vs CSO Voluntari 2005 77/159
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 01.03 13:00 ACS Olimpic Mizil vs CSU Stiinta Bucuresti 77/160
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 01.03 12:30 CSO Tricolorul Breaza vs CSS 6 Bucuresti 77/161
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Mi 04.03 18:00 HC Activ CSO Plopeni vs ACS Academia Junior Ploiesti 77/162
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: D.Bira(PH)/A.Vasile(PH) Observator:
Vi 28.02 19:30 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 77/163
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019.

CSS Craiova s-a retras din campionat incepand cu data de 04.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 11:00 LPS Slatina vs CSM Tg Jiu 77/164
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 01.03 11:00 CS Chimia Rm. Valcea vs CSS Petrosani 77/165
Sala: Sala Traian Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Du 01.03 10:00 CSS Caracal vs CSM Slatina 77/166
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: A.Rotaru(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Du 01.03 14:00 CSS Craiova vs HCM Torok Rm. Valcea 77/167
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 13:00 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 77/168
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 01.03 00:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 77/169
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 01.03 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM Corona 77/170
Sala: Scoala 11 Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Du 01.03 11:30 CSS Dinamo Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 77/171
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 01.03 00:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Fagaras 77/172
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 21

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 01.03 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 11:00 CS Victoria Nadlac vs HC Sportiv Citu Timisoara 77/173
Sala: Sala de Sport Periam Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 01.03 11:00 ACS Leu Giarmata vs Sc. Gen. 7 Timisoara 77/174
Sala: Sala Giarmata Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) Observator:
Sb 29.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs LT Traian Vuia Resita 77/175
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 01.03 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 77/176
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 01.03 13:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CSS Hunedoara 77/177
Sala: Sala Vulcan Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: