Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.
Jocurilor Mediteraneene - Lot National de Juniori
17-22.02.2020, Atena
Site-ul competiei
Liga Campionilor - masculin
01.03.2020, ora 17:30
Sala Dinamo
CS Dinamo Bucuresti - Sporting CP (POR) Digi Sport 1
Arbitri EHF: Gelpel/Helbig-GER
Delegat EHF: Vicente Breto Leon-ESP
Liga Campionilor - feminin
01.03.2020, ora 16:00
Metz-FRA
Metz Handball (FRA) - CSM Bucuresti Digi Sport 1
Liga Campionilor - feminin
29.02.2020, ora 15:00
Sala Traian - Rm. Valcea
SCM Rm. Valcea - IK Savenhof (SWE) Digi Sport 1
Cupa EHF - feminin
01.03.2020, ora 18:00
Bistrita
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud - Herming-Ikast Handbold (DEN)
Arbitri EHF: Tzaferopoulos/Berthmann-GRE
Delegat EHF: Peter Bes-HUN
Etapa 19 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lu 24.02 | 17:00 | CSM București | vs | ACS HC Buzău 2012 | 77/1 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Etapa 20 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.02 | 18:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | CS Minaur Baia Mare | 77/2 | |
Sala: Sala Polivalenta Focsani | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Jo 27.02 | 18:25 | CSA Steaua București | vs | AHC Potaissa Turda | Tvr 1 | 77/3 |
Sala: Sala Concordia Chiajna | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Mi 26.02 | 00:00 | CSM Bacău | vs | CS Dinamo București | 77/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 27.02 | 17:00 | CSM Reșita | vs | CSM Fagaras | Tvr 2 | 77/5 |
Sala: Sala Sporturilor Resita | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Jo 27.02 | 18:00 | AHC Dunărea Călărași | vs | CSM Focșani 2007 | 77/6 | |
Sala: Sala Polivalenta Calarasi | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 27.02 | 17:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM Vaslui | 77/7 | |
Sala: Sala Constantin Jude | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Sb 29.02 | 15:30 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM București | Tvr 1 | 77/8 |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 17 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 25.02 | 18:00 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CSU Cluj-Napoca | 77/9 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Etapa 18 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 00:00 | HC Zalău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 26.02 | 18:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | SCM Gloria Buzău | 77/10 | |
Sala: Sala Sporturilor Bistrita | Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CS Rapid București | vs | CS Minaur Baia Mare | Tvr 2 | 77/11 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Sb 29.02 | 18:00 | SCM Universitatea Craiova | vs | AHCM Slobozia | 77/12 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | HC Dunărea Brăila | 77/13 | |
Sala: Sala Sporturilor H Demian | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Sb 29.02 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | CSM Slatina | 77/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Etapa 19 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 25.02 | 18:00 | HC Dunărea Brăila | vs | CSM București | 77/15 | |
Sala: Sala Sporturilor Braila | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: P.Suica(TR) | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 27.02 | 15:00 | CSM Galati | vs | National Brasov | 77/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:00 | HCF Piatra Neamt | vs | HC Dunarea Braila DivA | 77/17 | |
Sala: Sala Polivalenta Mica | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSM Roman | vs | CS Stiinta Bacau | 77/18 | |
Sala: Sala Sporturilor Roman | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 00:00 | ACS SC 181 SSP Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:00 | CS Danubius Calarasi | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 77/19 | |
Sala: Sala Sc. T Vladimirescu | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSU Neptun Constanta | vs | CSM Bucuresti DivA | 77/20 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:30 | HC Dinamo Bucuresti | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 77/21 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 24.02 | 14:00 | National Rm Valcea | vs | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | 77/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 02.03 | 17:30 | CSU Targoviste | vs | National Rm Valcea | 77/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:00 | CSM Tg. Jiu | vs | CS Activ Prahova Ploiesti | 77/24 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:00 | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 77/25 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 12:00 | CSM Tg Mures | vs | CSU Universitatea de Vest Timisoara | 77/26 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:00 | CSU Oradea | vs | CS Marta Baia Mare | 77/27 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 15:00 | CSU Resita | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 77/28 | |
Sala: Sala Sporturilor Resita | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CS Politehnica Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 17:00 | CSU din Suceava DivA | vs | CSU Galati | 77/29 | |
Sala: Sala Dumitru Bernicu | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CSU Targoviste | vs | CS Magnum Botosani | 77/30 | |
Sala: Sala Sporturilor Targoviste | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSM Alexandria | vs | CSU Pitesti | 77/31 | |
Sala: Sala Sporturilor Alexandria | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CSA Steaua București | vs | CS Medgidia | 77/32 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | HC Dobrogea Sud | 77/33 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 24.02 | 18:00 | AHC Potaissa Turda DivA | vs | CSM Sighisoara | 77/34 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 18:00 | ACS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | AHC Potaissa Turda DivA | 77/35 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Ma 10.03 | 17:00 | CNE Sighisoara | vs | CS Universitatea Cluj | 77/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Nacu(MS)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | CSM Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 25.02 | 15:30 | CNOPJ Timisoara | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 77/37 | |
Sala: Sala Constantin Jude | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 16:00 | CSU Politehnica Timisoara | vs | CNOPJ Timisoara | 77/38 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:30 | HC Beldiman Arad | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 77/39 | |
Sala: Sala Polivalenta Ecaterina Both | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSM Oradea | 77/40 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
. | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 14:00 | CSM Galati | vs | CSS Tulcea | 77/41 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CSH Art Galati | vs | CSM Bucuresti | 77/42 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 12:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSS Rm Valcea | 77/43 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 14:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | HCM Craiova | 77/44 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Chicus(GJ)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 12:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | LPS Pitesti | 77/45 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa CSM Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu Lic. Teo. Traian Vuia Resita din data de 08.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | Lic.Teo.T. Vuia Resita | 77/46 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CSM Tg. Mures | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 77/47 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Mures | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 08:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | Unirea Sannicolau Mare | 77/48 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Ramba(sb)/K.UNGAR(SB) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 18.03 | 00:00 | CSS Sighisoara | vs | CSM Bacau | 77/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Ma 03.03 | 15:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSU din Suceava | 77/50 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 13:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSM Ploiesti | 77/51 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:00 | CSS Calarasi | vs | ACS Tonus Bucuresti | 77/52 | |
Sala: Sala Stadion | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 18:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Bucuresti | 77/53 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 11:30 | CS Extrem Baia Mare | vs | HC Beldiman Arad | 77/54 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | LPS Banatul Timisoara | 77/55 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Ma 25.02 | 15:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Muncitoresc Resita | 77/56 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 4 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 24.02 | 14:00 | CSS Slobozia | vs | LPS Suceava | 77/57 | |
Sala: Sala Andreea Nica | Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 15:00 | CSO Buhusi | vs | CT Media Bucuresti | 77/58 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | LPS Suceava | vs | ACS Unirea Dobroesti | 77/59 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Slobozia | 77/60 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa CSS Medias nu se prezinta la meciul cu AS HC Olimpic Muntenia din data de 01.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 17:30 | CSS Ploiesti | vs | GSIP Moreni | 77/61 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti | vs | CSS Medias | 77/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 14:00 | ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe | vs | LPS Slatina | 77/63 | |
Sala: Sala Szabo Kati | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 09.02.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSS Zalau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Ma 03.03 | 16:00 | ACS Leu Giarmata | vs | CS Arena Tg Mures | 77/64 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CSS Sibiu s-a retras din campionat incepand cu data de 02.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 10:30 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CSS Galati | 77/65 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 13:30 | CSS Sibiu | vs | LPS Iasi | 77/66 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | LPS Vaslui | 77/67 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 17:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSS Craiova | 77/68 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:30 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Rm Valcea | 77/69 | |
Sala: Scoala 30 | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:30 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Caracal | 77/70 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale Echipa CSS Hunedoara nu se prezinta la meciul cu CS ADEP Satu Mare din data de 29.02.2020. CSS Hunedoara s-a retras in 03.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 00:00 | CS ADEP Satu Mare | vs | CSS Hunedoara | 77/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:00 | ACS Alpha Oradea | vs | LPS Tg Jiu | 77/72 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 11:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | LPS Vaslui | 77/73 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | LPS Braila | vs | LPS Iasi | 77/74 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSM Galati | vs | CSM Bacau | 77/75 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 02.03 | 18:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS 2 Bucuresti | 77/76 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSS Targoviste | vs | ACS Unirea Dobroesti | 77/77 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:30 | CSM Corona Brasov | vs | CSM Bucuresti | 77/78 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 11:00 | HC Jimbolia | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 77/79 | |
Sala: Sala Wiesemeyer | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Mi 04.03 | 16:00 | ACS Leu Giarmata | vs | LPS Slatina | 77/80 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale CS PHOENIX BAIA MARE nu se prezinta la jocul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din 07.03.2020 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 28.02 | 14:00 | CS Marta Baia Mare | vs | CSM Fagaras | 77/81 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 14:30 | CS Phoenix Baia Mare | vs | CSS Medias | 77/82 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe | 77/83 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 03.03 | 15:00 | CSM Bacau | vs | CSS Medgidia | 77/84 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | LPS Iasi | vs | CSS Calarasi | 77/85 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | CSU din Suceava | vs | HC Dobrogea Sud | 77/86 | |
Sala: Sala Ion Creanga | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 13:00 | CSS Ploiesti | vs | CS Fortuna Bucuresti | 77/87 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Jo 19.03 | 00:00 | CSS Tecuci | vs | CS Brazi | 77/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSM Bucuresti | 77/89 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 12:30 | LPS Tg Mures | vs | CSS Sibiu | 77/90 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HR) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Craiova | 77/91 | |
Sala: Sala de Sport Ghimbav | Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Fagaras | 77/92 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Extrem Baia Mare nu se prezinta la meciul cu SCM Politehnica Timisoara din data de 01.03.2020, |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 11:00 | SCM Politehnica Timisoara | vs | CS Extrem Baia Mare | 77/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:30 | CSM Resita | vs | Lic Liviu Rebreanu Turda | 77/94 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 08:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | Academia Minaur Baia Mare | 77/95 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CS Danubius Calarasi nu se prezinta la meciul cu LPS Roman din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 25.02 | 17:00 | CSO Buhusi | vs | CS Danubius Calarasi | 77/96 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: C.Murariu(NT)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 27.02 | 15:30 | CSS Galati | vs | LPS Roman | 77/97 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 10:00 | CS Medgidia | vs | CSO Buhusi | 77/98 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 16:00 | CS Danubius Calarasi | vs | CS OK Sport Onesti | 77/99 | |
Sala: Sala T. Vladimirescu | Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 13:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CS Rapid Bucuresti | 77/100 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 18:30 | CSS Ploiesti | vs | ACSO Viitorul Pantelimon | 77/101 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: D.Balate(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:30 | CSM Ploiesti | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 77/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale. Echipa CSS Craiova nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 14.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 12:00 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | CSS Petrosani | 77/103 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 16:00 | ACS Baile Herculane | vs | CSS Craiova | 77/104 | |
Sala: Sala Duicu Alexandru | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 15:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | ACS HC FEFS Craiova | 77/105 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la meciul cu CSS Fagaras din data de 07.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 14:30 | LPS Satu Mare | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 77/106 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:30 | ACS Alpha Oradea | vs | ACS Pegasus Tg Mures | 77/107 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 9:30 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS Fagaras | 77/108 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | LPS Botosani | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 77/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | LPS Roman | vs | LPS Braila | 77/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 27.02 | 17:30 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CS Tectonic Bucuresti | 77/111 | |
Sala: Sala Virgil Dudau | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | CSM Focsani 2007 | vs | CT Media Bucuresti | 77/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | CS Dinamo Bucuresti | 77/113 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSM Sf. Gheorghe sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | LPS Tg Jiu | 77/114 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Corabia | 77/115 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 12:00 | CSS Lugoj | vs | CSH Academica Cluj-Napoca | 77/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Radu(GJ)/L.Stegaru(GJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 77/117 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 14:00 | CSS Hunedoara | vs | LPS Cluj | 77/118 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: D.Boica(SB)/S.Broscateanu(SB) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 26.02 | 13:30 | HC Beldiman Arad | vs | Lic. Liviu Rebreanu Turda | 77/119 | |
Sala: Sala Polivalenta Arad | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 12:00 | CSM Resita | vs | CSS 2 Baia Mare | 77/120 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 77/121 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale.
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 10:30 | CS Viitorul Pitesti | vs | LPS Tg Mures | 77/122 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | 77/123 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:00 | CSS Craiova | vs | ACS Transilvania Brasov | 77/124 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 10:00 | CSS Calarasi | vs | LPS Iasi | 77/125 | |
Sala: Sala Stadion | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:00 | CSS Medgidia | vs | LPS Vaslui | 77/126 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Jo 27.02 | 11:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Bacau | 77/127 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 09:30 | ACS Fortuna Bucuresti | vs | ACS Olimpic Mizil | 77/128 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 16:00 | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 77/129 | |
Sala: Scoala 205 | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CS Orasenesc Mizil | 77/130 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 04.03 | 13:30 | LPS Banatul Timisoara | vs | LPS CSS Bihorul Oradea | 77/131 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 14:00 | CSS Lugoj | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 77/132 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Cruceru(MH)/C.Popescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 10:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | LPS Bistrita | 77/133 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 09:00 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CSS Sighisoara | 77/134 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:30 | CS Traian Craiova | vs | CSS Sibiu | 77/135 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 15:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | CS Sporting Ghimbav | 77/136 | |
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti | Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 11:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 77/137 | |
Sala: Scoala 30 | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Mi 26.02 | 16:00 | CS Concordia Chiajna | vs | CSS Ploiesti | 77/138 | |
Sala: Sala Concordia | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 15:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSS Tecuci | 77/139 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 29.02 | 13:00 | LPS Braila | vs | LPS Piatra Neamt | 77/140 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 09:30 | CSS Galati | vs | LPS Suceava | 77/141 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 09:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSU din Suceava | 77/142 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | Stiinta Miroslava Iasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | LPS Iasi | vs | CSS Unirea Iasi | 77/143 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(B) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | LPS Suceava | vs | HC Comanesti | 77/144 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 14:00 | LPS Botosani | vs | CSS Bacau | 77/145 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Gogolinca(IS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | CSO Buhusi | vs | LPS Roman | 77/146 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 12:30 | LPS Vaslui | vs | LPS Piatra Neamt | 77/147 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) | Observator: | ||||
Etapa 20 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 26.02 | 19:00 | AHC Olimpia Braila | vs | CSM Rm. Sarat | 77/148 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSS 1 Constanta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | ACS Bute Galati | vs | AHC Olimpia Braila | 77/149 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 14:00 | CSM Rm. Sarat | vs | CSS Galati | 77/150 | |
Sala: Sala Vasile Stefan | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 13:00 | HC Junior BB Buzau | vs | HC Dunarea Braila | 77/151 | |
Sala: Sala Monteoru | Arbitri: /C.Stanciu(Bz) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 16:00 | CSM Galati | vs | CSH Art Galati | 77/152 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Lu 02.03 | 14:00 | LPS Braila | vs | CSS Tulcea | 77/153 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CSM Fetesti | vs | ACS SC Piticu 2013 Fetesti | 77/154 | |
Sala: Sala Fetesti | Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:30 | CS Fortuna Bucuresti | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 77/155 | |
Sala: Sala Lucian Grigorescu | Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | ACSO Viitorul Pantelimon | vs | CS Danubius Calarasi | 77/156 | |
Sala: Sala Pantelimon | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS Slobozia | 77/157 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:00 | CS Tonus Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 77/158 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | Sport Club Curtea de Arges sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | LPS Pitesti | vs | CSO Voluntari 2005 | 77/159 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Traian | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 77/160 | |
Sala: Sala Sporturilor Mizil | Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 12:30 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CSS 6 Bucuresti | 77/161 | |
Sala: Sala Virgil Dudau | Arbitri: /F.Mihordea(DB) | Observator: | ||||
Mi 04.03 | 18:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 77/162 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: D.Bira(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Vi 28.02 | 19:30 | CSS Ploiesti | vs | CSM Ploiesti | 77/163 | |
Sala: Sala Tel George | Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice CSS Craiova s-a retras din campionat incepand cu data de 04.03.2020. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | HCM Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | LPS Slatina | vs | CSM Tg Jiu | 77/164 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | CSS Petrosani | 77/165 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | CSS Caracal | vs | CSM Slatina | 77/166 | |
Sala: Sala Polivalenta Caracal | Arbitri: A.Rotaru(OT)/S.Sutu(OT) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 14:00 | CSS Craiova | vs | HCM Torok Rm. Valcea | 77/167 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Sibiu | 77/168 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc | vs | CS Sporting Ghimbav | 77/169 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 10:00 | ACS Kids Tampa 2015 Brasov | vs | CSM Corona Brasov | 77/170 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: B.Sandor(MS)/B.Szocs(BV) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 77/171 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | CSM Fagaras | 77/172 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 21 |
||||||
Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019. ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 01.03 | 00:00 | Sta sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | CS Victoria Nadlac | vs | HC Sportiv Citu Timisoara | 77/173 | |
Sala: Sala de Sport Periam | Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 11:00 | ACS Leu Giarmata | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 77/174 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) | Observator: | ||||
Sb 29.02 | 14:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | LT Traian Vuia Resita | 77/175 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 01.03 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 77/176 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 01.03 | 13:00 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | CSS Hunedoara | 77/177 | |
Sala: Sala Vulcan | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde