Program nr. 75 saptamana: 10.02-17.02.2020

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Cupa Challenge - masculin
15.02.2020, ora 17:00
Sala Dinamo, Bucuresti

CSM Bucuresti - Alingsas (SWE)              
Arbitri EHF: Chrzan/Janas - POL 
Delegat EHF: Panagiotis Antonopoulos - GRE

Cupa Challenge - masculin
16.02.2020, ora 18:00
Sala Gh. Baritiu

AHC Potaissa Turda - BSV Bern (SUI)            TVR Cluj direct
Arbitri EHF: Carmaux/Mursch - FRA
Delegat EHF: Andreev Andrey - BUL


Jocuri de pregatire Lot National de Cadeti
Calarasi, 15-16.02.2020

15.02.2020, ora 17:00
Romania - Macedonia de Nord

Arbitri: Ghita/Topliceanu

16.02.2020, ora 11:00
Romania - Macedonia de Nord

Arbitri: Cazan/Suliman

Delegari internationale:

Cupa EHF - masculin
15.02.2020, ora 18:30

USAM Nimes Gard (FRA) - Liberbank Cuenca (ESP)  
Arbitri EHF: PIRVU Mihai / POTIRNICHE Radu
 

Liga Zimbrilor
Etapa 18
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.02 18:25 CS HC Buzău 2012 vs CSA Steaua București Tvr 1 75/1
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: P.Anton(IS)
Jo 13.02 18:00 CSM Bacău vs CS Minaur Baia Mare 75/2
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Enache(BV)
Jo 13.02 17:00 CSM Reșita vs AHC Potaissa Turda 75/3
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 13.02 18:00 AHC Dunărea Călărași vs CS Dinamo București 75/4
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: M.Margarit(PH)
Jo 13.02 18:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Făgăraș 75/5
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: H.Belu(B)
Jo 13.02 17:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Focșani 2007 Tvr 2 75/6
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator: V.Dancescu(B)
Mi 12.02 17:00 CSM București vs CSM Vaslui 75/7
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: S.Ciurea(Dj)
Liga Zimbrilor
Etapa 19
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 11:00 CS Dinamo București vs CSM Reșita 75/8
Sala: Sala Dinamo Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator: P.Suica(TR)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 18:00 CS Măgura Cisnadie vs SCM Râmnicu Vâlcea 75/9
Sala: Sala Polivalenta Magura Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: M.Barcan(DJ)
Cupa României Fan Courier Feminin
1/8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 17.02 17:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM București 75/10
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator: G.Covaci(B)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 CS Danubius Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 14:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSU Neptun Constanta 75/11
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Vi 14.02 18:00 CSU Stiinta Bucuresti vs HC Dinamo Bucuresti 75/12
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 15.02 10:00 CSM Bucuresti DivA vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 75/13
Sala: Sala Elite Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CSU Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 12:00 CS Politehnica Iasi vs CS Magnum Botosani 75/14
Sala: Sala Polivalenta Iasi Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 16.02 11:00 CSU din Suceava DivA vs CSU Targoviste 75/15
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CSU Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 16:00 CSM Ploiesti vs CS Medgidia 75/16
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 16.02 12:30 CSM Alexandria vs AHC Dobrogea Sud 75/17
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 16.02 11:00 CSA Steaua București vs CSM Bucuresti DivA 75/18
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 17.02 18:30 CS Universitatea Cluj vs AHC Potaissa Turda DivA 75/19
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 16.02 00:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CNOPJ Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 12:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 75/20
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Vi 14.02 15:30 CSU Politehnica Timisoara vs CSM Oradea 75/21
Sala: Sala Sporturilor C. Jude Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 16.02 12:00 HC Beldiman Arad vs CS Universitatea Craiova 75/22
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.02 13:00 LPS Iasi vs CSS Tulcea 75/23
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 16.02 12:00 CSH Art Galati vs LPS Braila 75/24
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Jo 13.02 15:00 CSM Galati vs CSM Bucuresti 75/25
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.02 16:00 CSM Corona Brasov vs HCM Craiova 75/26
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Jo 13.02 12:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Rm Valcea 75/27
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Jo 13.02 15:00 CS Rapid Bucuresti vs LPS Pitesti 75/28
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 18.02 14:00 CSM Tg. Mures vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 75/29
Sala: Sala Sporturilor Tg. Mures Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Mi 19.02 13:30 CSS Viitorul Cluj vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 75/30
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 13.02 14:00 CSS 2 Baia Mare vs Unirea Sannicolau Mare 75/31
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 1

Conform regulamentului remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 16:00 CSM Ploiesti vs CSS Calarasi 75/32
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 11:00 CSS Slobozia vs LPS Piatra Neamt 75/33
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.02 10:00 LPS Suceava vs CT Media Bucuresti 75/34
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Jo 13.02 12:00 LPS Piatra Neamt vs ACS Unirea Dobroesti 75/35
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Jo 13.02 15:00 CSO Buhusi vs CSS Slobozia 75/36
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 3

Echipa CSS Medias nu se prezinta la meciul cu AS HC Olimpic Muntenia din data de 01.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.02 18:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs GSIP Moreni 75/37
Sala: Scoala 30 Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Jo 13.02 16:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSS Medias 75/38
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Jo 13.02 14:30 CSS PLoiesti vs LPS Slatina 75/39
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Balate(BV)/A.Chicus(BV) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 18

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Tg. Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 29.01.2020.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSO Buhusi din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 CS OK Sport Onesti vs CSS Tg Neamt 75/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 13.02 15:00 CSS Bacau vs LPS Vaslui 75/41
Sala: Sala Orizont Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 15.02 11:00 CSO Buhusi vs LPS Suceava 75/42
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Mi 12.02 17:30 CSM Bacau vs LPS Iasi 75/43
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Vi 14.02 13:00 LPS Roman vs LPS Piatra Neamt 75/44
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Galati nu se prezinta la meciul cu LPS Focsani din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 00:00 CSS Galati vs LPS Focsani 75/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 13:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS Medgidia 75/46
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 15.02 11:00 CSM Galati vs CS Danubius Calarasi 75/47
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 18

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 17:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 75/48
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 15.02 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 14:30 ACS Unirea Dobroesti vs CT Media Bucuresti 75/49
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 15.02 13:30 CS Rapid Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 75/50
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 11:00 CSS Targoviste vs CSS Dinamo Brasov 75/51
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 15.02 11:30 CSM Corona Brasov vs CSM Ploiesti 75/52
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 15.02 12:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Ploiesti 75/53
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 17.02 16:00 CSS Petrosani vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 75/54
Sala: Sala Sporturilor CSS Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Ma 18.02 20:00 ACS HC FEFS Craiova vs CSS Craiova 75/55
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Lu 17.02 14:00 Chimia Rm Valcea vs LPS Slatina 75/56
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 ACS Viitorul Vetel sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 16:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs HC Jimbolia 75/57
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 15.02 12:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs LPS Banatul Timisoara 75/58
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: E.Lupu(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 15.02 16:00 ACS Baile Herculane vs ACS Leu Giarmata 75/59
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa HC Arsenal Taureni nu se prezinta la meciul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din data de 15.11.2019.

Echipa ACS Pegasus Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSS Fagaras din data de 08.02.2020.

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la meciul cu HC Arsenal Taureni din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 18.02 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Fagaras 75/60
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Sb 15.02 00:00 HC Arsenal Taureni vs CSS Fagaras 75/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 12:30 ACS Pegasus Tg Mures vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 75/62
Sala: Sala Livezeni Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Viitorul Cluj nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.02 11:00 LPS Bistrita vs CS Phoenix Baia Mare 75/63
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 15.02 11:00 CS Marta Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 75/64
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 15.02 00:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS 2 Baia Mare 75/65
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 15.02 13:30 ACS Viitorul Nasaud vs LPS Satu Mare 75/66
Sala: Sala Nasaud Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 12:30 LPS Suceava vs Stiinta Miroslava Iasi 75/67
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 16.02 11:00 LPS Botosani vs CSS Unirea Iasi 75/68
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 16.02 11:00 CSO Buhusi vs HC Comanesti 75/69
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 16.02 11:30 LPS Vaslui vs CSS Bacau 75/70
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Jo 13.02 14:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 75/71
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 ACS Bute Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 13:00 CSM Rm. Sarat vs CSS 1 Constanta 75/72
Sala: Sala Municipala Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Du 16.02 11:00 HC Junior BB Buzau vs AHC Olimpia Braila 75/73
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 16.02 10:00 CSM Galati vs CSS Galati 75/74
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 16.02 00:00 LPS Braila vs HC Dunarea Braila 75/75
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 16.02 12:00 CSS Tulcea vs CSH Art Galati 75/76
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CSM Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 00:00 CS Fortuna Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 13:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 75/77
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Du 16.02 13:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Axiopolis Cernavoda 75/78
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 16.02 13:00 CS Tonus Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 75/79
Sala: Sala Antilopa Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 16.02 12:00 CSM Bucuresti vs CSS Slobozia 75/80
Sala: Sala Elite Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 LPS Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.02 14:00 ACS Olimpic Mizil vs Sport Club Curtea de Arges 75/81
Sala: Sala Polivalenta Mizil Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Du 16.02 11:30 CSO Tricolorul Breaza vs CSO Voluntari 2005 75/82
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Du 16.02 12:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSU Stiinta Bucuresti 75/83
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 16.02 14:30 CSS Ploiesti vs CSS 6 Bucuresti 75/84
Sala: Sala Tel George Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Vi 14.02 19:30 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 75/85
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 13:00 LPS Slatina vs CSS Dr. Tr. Severin 75/86
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Vi 14.02 13:00 CS Chimia Rm. Valcea vs HCM Craiova 75/87
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 16.02 11:00 CSS Caracal vs CSM Tg Jiu 75/88
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Du 16.02 11:00 CSS Craiova vs CSS Petrosani 75/89
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Vi 14.02 14:30 HCM Torok Rm. Valcea vs CSM Slatina 75/90
Sala: Sala Traian Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 11:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSS Odorheiul Secuiesc 75/91
Sala: Sala Sporturilor Tg. Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 16.02 11:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Sibiu 75/92
Sala: Scoala 11 Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 16.02 13:00 CSS Dinamo Brasov vs CS Sporting Ghimbav 75/93
Sala: Scoala 11 Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 16.02 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSM Corona 75/94
Sala: Sala Jozsef Attila Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 16.02 12:00 CSM Fagaras vs CSS Sf. Gheorghe 75/95
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 19

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.02 00:00 CS Victoria Nadlac sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 00:00 ACS Leu Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 75/96
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 16.02 14:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 75/97
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 16.02 12:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs LT Traian Vuia Resita 75/98
Sala: Sala Vulcan Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Du 16.02 00:00 CSS Hunedoara vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 75/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator: