Program nr. 73 saptamana: 27.01-03.02.2020

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Liga Campionilor - feminin
02.02.2020, ora 15:30
Sala Polivalenta

CSM Bucuresti - Metz Handball (FRA)
Arbitri EHF: Mitrovic/Kazanegra-MNE
Delegat EHF: Gerhard Reisinger-AUT

Liga Campionilor - feminin
02.02.2020, ora 18:00
Partille

IK Savehof - SCM Rm. Valcea
Arbitri EHF: Gasmi K./Gasmi R.-FRA
Delegat EHF: Stella Vartanyan-RUS

Cupa EHF - feminin
02.02.2020, ora 11:30
Sala Polivalenta Cisnadie

Magura Cisnadie - HC Podravka Vegeta-CRO
Arbitri EHF: Fremstad/Pedersen-NOR
Delegat EHF: Kanan Gokman-TUR

Cupa EHF - feminin
02.02.2020, ora 18:00
Sala Polivalenta Bistrita

CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud - MKS Lublin SA            TVR2 direct
Arbitri EHF: Sniurevicius/Grigalionis-LTU
Delegat EHF: Shqipe Brestovci-KOS

 

Liga Campionilor - feminin
01.02.2020, ora 15:30

Rostov Don (RUS)  - Vipers Kristiansand (NOR)
Arbitri IHF: NASTASE Cristina/STANCU Simona - ROU

Liga Zimbrilor
Etapa 15
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.01 18:30 CSM Focșani 2007 vs CS HC Buzău 2012 73/1
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: V.Dancescu(B)
Jo 30.01 18:00 CSM Făgăraș vs CSM Vaslui 73/2
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: V.Ionescu(B)
Vi 31.01 18:25 CS Dinamo București vs CSM București Tvr 1 73/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: H.Belu(B)
Mi 29.01 17:00 AHC Potaissa Turda vs AHC Dobrogea Sud Tvr 2 73/4
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Serbu(B)
Jo 30.01 18:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Politehnica Timișoara 73/5
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: V.Ciucan(B)
Jo 30.01 18:00 CSA Steaua București vs AHC Dunărea Călărași 73/6
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 30.01 18:00 CSM Bacău vs CSM Reșita 73/7
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: S.Ciurea(Dj)
Liga Zimbrilor
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 17:30 CS HC Buzău 2012 vs CSM Bacău 73/8
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 02.02 18:00 CSM Reșita vs CSA Steaua București 73/9
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: I.Aldica(BN)
Du 02.02 18:00 AHC Dunărea Călărași vs CS Minaur Baia Mare 73/10
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: I.Ciobanu(BC)
Du 02.02 17:00 SCM Politehnica Timișoara vs AHC Potaissa Turda 73/11
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: Z.Mesaros(MM)
Lu 03.02 18:25 AHC Dobrogea Sud vs CS Dinamo București Tvr 1 73/12
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)
Lu 03.02 17:00 CSM București vs CSM Făgăraș 73/13
Sala: N/A Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 02.02 18:00 CSM Vaslui vs CSM Focșani 2007 73/14
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Dobre(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 30.01 18:30 SCM Craiova vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 73/15
Sala: Sala Sporturilor Craiova Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: O.Pripas(VL)
Jo 30.01 18:00 CS Măgura Cisnadie vs CS Minaur Baia Mare 73/16
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: D.Manea(B)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 15
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 HC Dunărea Brăila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 28.01 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CSM Slatina 73/17
Sala: Sala Traian Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: P.Suica(TR)
Du 02.02 17:00 CS Minaur Baia Mare vs CSU Cluj-Napoca 73/18
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 29.01 18:30 SCM Gloria Buzău vs CSM București Tvr 1 73/19
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 02.02 11:00 HC Zalău vs SCM Craiova Tvr 2 73/20
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: I.Chira(MM)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 12:30 CS Danubius Calarasi vs HC Dinamo Bucuresti 73/21
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 01.02 13:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 73/22
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 01.02 11:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Bucuresti DivA 73/23
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CS Magnum Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 11:30 CSU Galati vs CSU Targoviste 73/24
Sala: N/A Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 02.02 12:00 CS Politehnica Iasi vs CSU din Suceava DivA 73/25
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 12:00 CSU Pitesti vs AHC Dobrogea Sud 73/26
Sala: Sala Gh. Doja Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 02.02 16:00 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti DivA 73/27
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 02.02 11:00 CSM Alexandria vs CSA Steaua București 73/28
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 AHC Potaissa Turda DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 18:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Sighisoara 73/29
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Du 02.02 18:00 ACS Szejke Odorheiu Secuiesc vs CNE Sighisoara 73/30
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 14:00 CNOPJ Timisoara vs CSM Oradea 73/31
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 02.02 12:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Universitatea Craiova 73/32
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 02.02 12:00 CSU Politehnica Timisoara vs HC Beldiman Arad 73/33
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 12:00 CSH Art Galati vs CSS Tulcea 73/34
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 02.02 10:00 CSM Galati vs LPS Braila 73/35
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Mi 05.02 12:30 LPS Iasi vs CSM Bucuresti 73/36
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 11:30 CSM Corona Brasov vs LPS Pitesti 73/37
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: R.Voica(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Jo 30.01 16:30 CSS 2 Bucuresti vs HCM Craiova 73/38
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Du 02.02 13:30 CS Rapid Bucuresti vs CSS Rm Valcea 73/39
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 03.02 11:00 CSS Viitorul Cluj vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 73/40
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 02.02 00:00 CSS 2 Baia Mare vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 73/41
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Vi 31.01 18:00 CSM Tg. Mures vs Unirea Sannicolau Mare 73/42
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 04.02 12:00 LPS Piatra Neamt vs CT Media Bucuresti 73/43
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Du 02.02 10:00 CSO Buhusi vs ACS Unirea Dobroesti 73/44
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 02.02 10:00 LPS Suceava vs CSS Slobozia 73/45
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Echipa CSS Medias nu se prezinta la meciul cu AS HC Olimpic Muntenia din data de 01.03.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 11:00 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs GSIP Moreni 73/46
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 02.02 09:00 CSS PLoiesti vs CSS Medias 73/47
Sala: Sala Olimpia Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Du 02.02 13:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs LPS Slatina 73/48
Sala: Scoala 30 Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 09.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CSS Zalau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 09:30 CS Arena Tg Mures vs ACS Leu Giarmata 73/49
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 27.01 13:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS 2 Baia Mare 73/50
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 16

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Tg. Neamt s-a retras din campionat incepand cu data de 29.01.2020.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSO Buhusi din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 31.01 17:00 CS OK Sport Onesti vs CSS Bacau 73/51
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 01.02 00:00 CSO Buhusi vs CSS Tg Neamt 73/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 12:00 CSM Bacau vs LPS Vaslui 73/53
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 01.02 11:00 LPS Roman vs LPS Suceava 73/54
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 01.02 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 73/55
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: R.Armanu(BC)/A.Avadani(BC) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Galati nu se prezinta la meciul cu LPS Focsani din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Braila 73/56
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 01.02 11:00 CSM Galati vs LPS Focsani 73/57
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 01.02 14:30 CS Danubius Calarasi vs CS Medgidia 73/58
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 16

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 12:30 CSS 2 Bucuresti vs CSM Bucuresti 73/59
Sala: Sala Elite Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 01.02 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS 6 Bucuresti 73/60
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Sb 01.02 00:00 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CT Media Bucuresti 73/61
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 13:00 CSS Targoviste vs CSM Corona Brasov 73/62
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 01.02 12:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Dinamo Brasov 73/63
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 01.02 11:00 CSS Ploiesti vs CSM Ploiesti 73/64
Sala: Sala Olimpia Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 13:00 CSS Petrosani vs ACS HC FEFS Craiova 73/65
Sala: Sala Sporturilor CSS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Vi 31.01 14:00 Chimia Rm Valcea vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 73/66
Sala: Sala Traian Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 01.02 11:00 LPS Slatina vs CSS Craiova 73/67
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 01.02 14:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs ACS Viitorul Vetel 73/68
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Sb 01.02 16:00 ACS Baile Herculane vs HC Jimbolia 73/69
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Sb 01.02 11:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Banatul Timisoara 73/70
Sala: Sala Giarmata Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa HC Arsenal Taureni nu se prezinta la meciul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din data de 15.11.2019.

Echipa ACS Pegasus Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSS Fagaras din data de 08.02.2020.

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la meciul cu HC Arsenal Taureni din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 04.02 16:45 ACS Pegasus Tg Mures vs CSM Fagaras 73/71
Sala: Sala Benedek Elek Livezeni Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 01.02 15:30 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras 73/72
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS Viitorul Cluj nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 15.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 01.02 11:00 LPS Bistrita vs CS Marta Baia Mare 73/73
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 01.02 17:30 CSS Viitorul Cluj vs CS Phoenix Baia Mare 73/74
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Sb 01.02 13:00 ACS Viitorul Nasaud vs ACS Alpha Oradea 73/75
Sala: Sala Nasaud Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 01.02 09:30 LPS Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 73/76
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 00:00 LPS Botosani vs LPS Iasi 73/77
Sala: N/A Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Du 02.02 12:00 CSO Buhusi vs Stiinta Miroslava Iasi 73/78
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Du 02.02 12:30 LPS Vaslui vs CSS Unirea Iasi 73/79
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 02.02 10:00 LPS Piatra Neamt vs HC Comanesti 73/80
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 02.02 11:00 LPS Roman vs CSS Bacau 73/81
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CSM Rm. Sarat sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 15:30 HC Junior BB Buzau vs ACS Bute Galati 73/82
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: C.Bontea(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 02.02 14:00 CSM Galati vs CSS 1 Constanta 73/83
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 02.02 00:00 LPS Braila vs AHC Olimpia Braila 73/84
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 02.02 12:00 CSS Tulcea vs CSS Galati 73/85
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 02.02 16:00 CSH Art Galati vs HC Dunarea Braila 73/86
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 CS Fortuna Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 16:30 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Fetesti 73/87
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 02.02 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 12:00 CS Tonus Bucuresti vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 73/88
Sala: Sala Antilopa Arbitri: /P.Caunei(PH) Observator:
Du 02.02 11:30 CSM Bucuresti vs CS Axiopolis Cernavoda 73/89
Sala: N/A Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 02.02 11:00 CSS Slobozia vs CS Danubius Calarasi 73/90
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 ACS Olimpic Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 10:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Pitesti 73/91
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 02.02 12:00 HC Activ CSO Plopeni vs Sport Club Curtea de Arges 73/92
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 02.02 18:00 CSS Ploiesti vs CSO Voluntari 2005 73/93
Sala: Sala Olimpia Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Du 02.02 11:30 CSM Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 73/94
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 01.02 13:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS 6 Bucuresti 73/95
Sala: Sala Tel George Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 LPS Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 00:00 CS Chimia Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 11:00 CSS Caracal vs CSS Dr. Tr. Severin 73/96
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 02.02 11:00 CSS Craiova vs HCM Craiova 73/97
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Sb 01.02 12:00 HCM Torok Rm. Valcea vs CSM Tg Jiu 73/98
Sala: Sala Traian Arbitri: G.Spaloghe(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 02.02 12:00 CSM Slatina vs CSS Petrosani 73/99
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 16

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 28.01 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 73/100
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 11:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSS Sighisoara 73/101
Sala: Scoala 11 Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Du 02.02 10:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Odorheiul Secuiesc 73/102
Sala: Scoala 11 Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 02.02 00:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sibiu 73/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 18:00 CSM Fagaras vs CS Sporting Ghimbav 73/104
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 02.02 11:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSM Corona 73/105
Sala: Sala II Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 17

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

ACS Traian Lalescu a fost exclusa in data de 31.01.2020 in urma a 2 neprezentari. 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 00:00 ACS Leu Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 31.01 15:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Victoria Nadlac 73/106
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 02.02 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 02.02 13:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs HC Sportiv Citu Timisoara 73/107
Sala: Sala Vulcan Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 02.02 12:00 CSS Hunedoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 73/108
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Du 02.02 00:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs LT Traian Vuia Resita 73/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CS Comunal Sanmartin nu se prezinta la meciul cu CSS Viitorul Cluj din data de 09.02.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 28.01 17:00 CSS Viitorul Cluj vs LPS Satu Mare 73/110
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 02.02 12:30 CS Comunal Sanmartin vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 73/111
Sala: Sala Sanmartin Arbitri: R.Torok(TM)/ Observator:
Du 02.02 11:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS Viitorul Cluj 73/112
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 02.02 11:00 LPS Satu Mare vs CSS Zalau 73/113
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Du 02.02 13:30 LPS Tg Mures vs CSS 2 Baia Mare 73/114
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator: