Program nr. 71 saptamana: 13.01-20.01.2020

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.01 17:00 CSM București vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 71/1
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 18:30 CSM București vs HC Zalău Tvr 1 71/2
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 19.01 11:00 HC Dunărea Brăila vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 71/3
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: D.Manea(B)
Cupa României Fan Courier Feminin
1/16

Echipa ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.01 18:00 CSM Tg. Jiu vs SCM Craiova 71/4
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Sighicea(VL)
Mi 15.01 17:00 HC Dunărea Brăila vs HC Zalău 71/5
Sala: N/A Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: H.Belu(B)
Mi 15.01 11:00 CSM Roman vs CSU Resita 71/6
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: I.Ciobanu(BC)
Mi 15.01 16:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSM Tg Mures 71/7
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: S.Ciurea(Dj)
Mi 15.01 17:00 CSM Galati vs CS Rapid București 71/8
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Enache(BV)
Mi 15.01 17:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs AHCM Slobozia 71/9
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Mi 15.01 14:00 CSU Neptun Constanta vs CSU Cluj-Napoca 71/10
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: V.Ionescu(B)
Mi 15.01 00:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Corona Brașov 71/11
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 15.01 00:00 CS Stiinta Bacau vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 71/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 14.01 17:30 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs SCM Gloria Buzău 71/13
Sala: Sala Rapid Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: G.Antonescu(AG)
Mi 15.01 15:30 HC Dinamo Bucuresti vs CSU Targoviste 71/14
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator: P.Suica(TR)
Mi 15.01 18:30 CS Măgura Cisnadie vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 3 71/15
Sala: N/A Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: R.Chirvase(B)
Mi 15.01 15:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CS Minaur Baia Mare 71/16
Sala: Sala Sporturilor Victoria din Arad Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Nasturel(CS)
Mi 15.01 18:00 CS Danubius Calarasi vs CSM Slatina 71/17
Sala: Sala Ion C. Neagu Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Ciucan(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 1

Echipa National Brasov nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.01 00:00 CS Stiinta Bacau vs National Brasov 71/18
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: / Observator:
Sb 18.01 13:30 HC Dunarea Braila DivA vs CSM Roman 71/19
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 18.01 11:30 CSM Galati vs HCF Piatra Neamt 71/20
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.01 00:00 HC Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.01 14:00 CSU Neptun Constanta vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 71/21
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 18.01 18:00 CS Danubius Calarasi vs CSM Bucuresti DivA 71/22
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 18.01 13:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 71/23
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.01 15:30 CS Dacia Mioveni 2012 vs National Rm Valcea 71/24
Sala: N/A Arbitri: G.Dumitru(DJ)/C.Gorina(DJ) Observator:
Sb 18.01 16:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 71/25
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Ploiesti Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 18.01 11:00 CSU Targoviste vs CSM Tg. Jiu 71/26
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.01 12:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 71/27
Sala: Sala Sporturilor Victoria din Arad Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Vi 17.01 14:00 CS Marta Baia Mare vs CSU Resita 71/28
Sala: Sala Sc. Gim. Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 18.01 12:00 CSM Tg Mures vs CSU Oradea 71/29
Sala: Sala Sporturilor Tg. Mures Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 9

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSM Galati din data de 19.01.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.01 14:30 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 71/30
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 19.01 00:00 CSM Galati vs LPS Suceava 71/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 21.01 15:00 CSH Art Galati vs CSO Buhusi 71/32
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 9

Echipa CT Media Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSS Tulcea din data de 26.01.2020.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 13:30 CT Media Bucuresti vs LPS Braila 71/33
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 19.01 14:00 CSM Bucuresti vs CSS Tulcea 71/34
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 19.01 12:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Slobozia 71/35
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 9

Echipa AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSM Corona Brasov din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 13:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CS Rapid Bucuresti 71/36
Sala: Sala Sporturilor Szabo Kati Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 19.01 11:30 CSS 2 Bucuresti vs AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti 71/37
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Badea(PH)/M.Ungureanu(B) Observator:
Du 19.01 11:00 CSM Corona Brasov vs CSS PLoiesti 71/38
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 15:00 HCM Craiova vs CSS Medias 71/39
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 19.01 12:00 GSIP Moreni vs CSS Rm Valcea 71/40
Sala: Sala Moreni Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 19.01 11:00 LPS Slatina vs LPS Pitesti 71/41
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 9

Echipa CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSM Tg. Mures din data de 15.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 CS Arena Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 11:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 71/42
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 19.01 13:00 CSM Tg. Mures vs CSS Viitorul Cluj 71/43
Sala: Sala Sporturilor Tg. Mures Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 9

Echipa LPS Tg. Jiu s-a retras din campionatul incepand cu data de 02.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 00:00 Lic.Teo.T. Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 10:00 ACS Leu Giarmata vs Unirea Sannicolau Mare 71/44
Sala: Sala Giarmata Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.01 15:00 CS OK Sport Onesti vs CSO Buhusi 71/45
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Vi 17.01 17:30 CSM Bacau vs CSS Bacau 71/46
Sala: Sala Orizont Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Ma 21.01 14:30 LPS Roman vs CSS Tg Neamt 71/47
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 18.01 13:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 71/48
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Lu 20.01 14:30 LPS Iasi vs LPS Suceava 71/49
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 14

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.01 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 18.01 11:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSU Stiinta Bucuresti 71/50
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: D.Cristea(DB)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 18.01 10:00 CS Rapid Bucuresti vs CSM Bucuresti 71/51
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 18.01 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSS 6 Bucuresti 71/52
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:
Sb 18.01 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 11:00 CSO Buhusi vs LPS Suceava 71/53
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 19.01 12:30 LPS Vaslui vs LPS Iasi 71/54
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: F.Botezatu(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 19.01 11:00 LPS Piatra Neamt vs Stiinta Miroslava Iasi 71/55
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Du 19.01 00:00 LPS Roman vs CSS Unirea Iasi 71/56
Sala: N/A Arbitri: I.Badelita(SV)/C.Lucaci(sv) Observator:
Sb 18.01 13:00 CSS Bacau vs HC Comanesti 71/57
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 14:00 CSM Galati vs CSM Rm. Sarat 71/58
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 19.01 11:00 LPS Braila vs ACS Bute Galati 71/59
Sala: Sala LPS Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 19.01 11:00 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 71/60
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Du 19.01 10:00 CSH Art Galati vs AHC Olimpia Braila 71/61
Sala: Sala Sporturilor Galati Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 19.01 14:00 HC Dunarea Braila vs CSS Galati 71/62
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Echipa ACS Piticu Fetesti nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 14:15 ACS Unirea Dobroesti vs CS Fortuna Bucuresti 71/63
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 19.01 12:00 CS Tonus Bucuresti vs CSM Fetesti 71/64
Sala: Sala Antilopa Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 19.01 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 11:00 CSS Slobozia vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 71/65
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 19.01 14:00 CS Danubius Calarasi vs CS Axiopolis Cernavoda 71/66
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 CSO Tricolorul Breaza sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 11:00 HC Activ CSO Plopeni vs ACS Olimpic Mizil 71/67
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 19.01 11:30 CSS Ploiesti vs LPS Pitesti 71/68
Sala: Sala Tel George Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 19.01 12:30 CSM Ploiesti vs Sport Club Curtea de Arges 71/69
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 19.01 09:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSO Voluntari 2005 71/70
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Du 19.01 10:00 CSS 6 Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 71/71
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 CS Chimia Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 11:00 CSS Caracal vs LPS Slatina 71/72
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 19.01 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 12:00 HCM Torok Rm. Valcea vs CSS Dr. Tr. Severin 71/73
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Nitu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 19.01 13:00 CSM Slatina vs HCM Craiova 71/74
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 19.01 13:00 CSS Petrosani vs CSM Tg Jiu 71/75
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 10:00 CSS Dinamo Brasov vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 71/76
Sala: Scoala 11 Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 19.01 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Sighisoara 71/77
Sala: Sala Jozsef Attila Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Du 19.01 12:00 CSM Fagaras vs CSS Odorheiul Secuiesc 71/78
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 19.01 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Sibiu 71/79
Sala: Sala II Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Du 19.01 13:00 CSM Corona vs CS Sporting Ghimbav 71/80
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.01 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 13:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs ACS Leu Giarmata 71/81
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Rica(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Du 19.01 11:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs CS Victoria Nadlac 71/82
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 19.01 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 19.01 14:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 71/83
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Du 19.01 13:00 LT Traian Vuia Resita vs Sc. Gen. 7 Timisoara 71/84
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Constantin(MH)/F.Radulescu(MH) Observator: