Program nr. 70 saptamana: 06.01-13.01.2020

Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 07.01 00:00 SCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 08.01 18:30 CS Rapid București vs CSM București 70/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: R.Chirvase(B)
Mi 08.01 18:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSU Cluj-Napoca 70/2
Sala: Sala Sporturilor Bistri?a N?s?ud Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: Z.Mesaros(MM)
Mi 08.01 18:30 HC Zalău vs CS Măgura Cisnadie Tvr 1 70/3
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: C.Potora(Cj)
Ma 07.01 17:00 SCM Gloria Buzău vs CSM Slatina 70/4
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Ma 07.01 18:30 CS Minaur Baia Mare vs HC Dunărea Brăila Tvr 1 70/5
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Baia Mare Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: I.Aldica(BN)
Mi 08.01 17:30 AHCM Slobozia vs SCM Râmnicu Vâlcea 70/6
Sala: Sala A. Nica Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: A.DIMA(GL)
Liga Florilor MOL Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 11.01 00:00 SCM Râmnicu Vâlcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 12.01 18:00 HC Dunărea Brăila vs AHCM Slobozia 70/7
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 11.01 11:00 CSM Slatina vs CS Minaur Baia Mare 70/8
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Jo 23.01 18:00 CS Măgura Cisnadie vs SCM Gloria Buzău 70/9
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 12.01 15:30 CSU Cluj-Napoca vs HC Zalău Tvr 1 70/10
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Dobre(B)
Mi 15.01 17:00 CSM București vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud Tvr 2 70/11
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: M.Barcan(DJ)
Du 12.01 11:00 SCM Craiova vs CS Rapid București Tvr 2 70/12
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: A.Lupsa(CS)
Cupa României Fan Courier Feminin
1/16

Echipa ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub nu se prezinta la jocul cu CS Stiinta Bacau.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 11.01 13:30 CS Marta Baia Mare vs CSM București 70/13
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Baia Mare Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 08.01 00:00 ACS Spartac UNEFS Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 08.01 15:30 CSM Bucuresti DivA vs HC Dinamo Bucuresti 70/14
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Mi 08.01 16:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSU Neptun Constanta 70/15
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Mi 08.01 18:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 70/16
Sala: Sala Iris Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 1
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 11.01 00:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 11.01 11:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 70/17
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 11.01 11:00 CSM Bucuresti DivA vs CSU Neptun Constanta 70/18
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 11.01 13:00 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs HC Dinamo Bucuresti 70/19
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator: