Program nr. 65 saptamana: 02.12-09.12.2019

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Campionatul Mondial de Handbal Japonia 2019

Site-ul competitiei
Meciurile sunt transmise de Digi, Telekom și Look
Grupa C
Kumamoto

3 decembrie, ora 12:00
România - Kazakhstan


4 decembrie, ora 08:00
România - Muntenegru

6 decembrie, ora 12:00
România - Ungaria 

 

Liga Zimbrilor
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 03.12 17:30 CSM București vs CSM Bacău 65/1
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: O.Pripas(VL)
Liga Zimbrilor
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 18:00 CSM Făgăraș vs CS HC Buzău 2012 65/2
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 05.12 17:30 CSM Focșani 2007 vs CS Dinamo București Tvr 2 65/3
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: V.Dobre(B)
Jo 05.12 18:00 CSM Vaslui vs AHC Potaissa Turda 65/4
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Serbu(B)
Vi 06.12 17:30 CSM București vs CS Minaur Baia Mare 65/5
Sala: Sala Rapid Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 04.12 18:25 AHC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București Tvr 1 65/6
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Dancescu(B)
Vi 06.12 16:00 SCM Politehnica Timișoara vs CSM Bacău 65/7
Sala: N/A Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: C.Din(B)
Jo 05.12 18:00 AHC Dunărea Călărași vs CSM Reșita 65/8
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: N.Rusu(CT)
Cupa României Fan Courier Masculin
1/8

Echipele organizatoare au obligatia de a asigura ambulanta (Tip B1/B2) cu medic la sala de joc.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 17:00 CSM Făgăraș vs AHC Dobrogea Sud 65/9
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 07.12 18:00 CSM Sighisoara vs CS HC Buzău 2012 65/10
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: I.Chira(MM)
Du 08.12 15:30 CSM Focșani 2007 vs AHC Potaissa Turda Tvr 1 65/11
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: M.Margarit(PH)
Du 08.12 11:00 CS Dinamo București vs AHC Dunărea Călărași Tvr 2 65/12
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 08.12 12:00 CSU Pitesti vs SCM Politehnica Timișoara 65/13
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: P.Suica(TR)
Lu 09.12 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bacău 65/14
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: V.Ciucan(B)
Du 08.12 11:00 CSM Alexandria vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 65/15
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: I.Barbu(B)
Lu 09.12 13:00 CS Universitatea Cluj vs CS Magnum Botosani 65/16
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: R.Chirvase(B)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CS Politehnica Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 13:00 CSU Galati vs CSU din Suceava DivA 65/17
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 07.12 18:00 CS Magnum Botosani vs CSU Targoviste 65/18
Sala: Sala Polivalenta Botosani Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 02.12 15:00 CSM Ploiesti vs CSU Pitesti 65/19
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 18:00 CS Medgidia vs CSA Steaua București 65/20
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 08.12 12:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Bucuresti DivA 65/21
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 09.12 17:00 AHC Potaissa Turda DivA vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 65/22
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Jo 05.12 17:00 CS Universitatea Cluj vs CNE Sighisoara 65/23
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Du 08.12 00:00 CSM Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 18:00 CNOPJ Timisoara vs CSU Politehnica Timisoara 65/24
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 08.12 14:00 CSM Oradea vs CS Universitatea Craiova 65/25
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 15

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Vaslui din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 02.12 10:00 LPS Suceava vs CSS Galati 65/26
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSM Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 13:30 CSU din Suceava vs LPS Suceava 65/27
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Mi 04.12 15:00 CSS Galati vs LPS Vaslui 65/28
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Mi 04.12 13:00 LPS Roman vs LPS Iasi 65/29
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: A.Avadani(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Mi 04.12 13:00 CSS Focsani vs LPS Piatra Neamt 65/30
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 CSS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 06.12 13:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 65/31
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 07.12 14:00 LPS Iasi vs CSS Galati 65/32
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Sb 07.12 13:00 LPS Vaslui vs CSU din Suceava 65/33
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Sb 07.12 10:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 65/34
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 03.12 15:00 CSS Sibiu vs CSS Odorheiul Secuiesc 65/35
Sala: Sala Transilvania Arbitri: A.Enache(GJ)/M.Ghita(GJ) Observator:
Ma 03.12 14:00 CSS Dinamo Brasov vs ACS Sporting Ghimbav 65/36
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 14:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Tg Mures 65/37
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Mi 04.12 17:00 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sibiu 65/38
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Jo 05.12 14:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Florin Fleseriu Sebes 65/39
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Mi 04.12 17:00 CSS Sighisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 65/40
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.12 16:00 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 65/41
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Ma 10.12 12:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Odorheiul Secuiesc 65/42
Sala: Sala Universitatii Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 07.12 12:00 LPS Florin Fleseriu Sebes vs ACS Sporting Ghimbav 65/43
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: G.Candea(SB)/A.Nitu(SB) Observator:
Mi 11.12 15:00 CSS Sibiu vs CSS Dinamo Brasov 65/44
Sala: Sala Transilvania Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

ACS Tectonic Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 01.11.2019.

Echipa CSS Rm. Valcea nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 30.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 13:00 CSS Caracal vs CSM Bucuresti 65/45
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Mi 04.12 15:00 CSS Rm Valcea vs CSM Ploiesti 65/46
Sala: Sala Energetic Arbitri: R.Chiriac(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Mi 04.12 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 CSS Craiova vs ACS Tonus Bucuresti 65/47
Sala: N/A Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 07.12 00:00 CSS Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 09.12 14:00 CSM Ploiesti vs CSS Caracal 65/48
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 07.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 16

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Bucuresti nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 27.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 18:30 CS Dinamo Bucuresti vs CSS Calarasi 65/49
Sala: Scoala 30 Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Mi 04.12 18:00 ACS Olimpic Mizil vs CSS 2 Bucuresti 65/50
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Mi 04.12 10:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CT Media Bucuresti 65/51
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 04.12 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs AS Arrubium Macin 65/52
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: L.Antohi(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 17
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 14:00 AS Arrubium Macin vs CSS 3 Steaua Bucuresti 65/53
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 07.12 17:30 CT Media Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 65/54
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 07.12 15:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 65/55
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 07.12 13:00 CSS Calarasi vs LPS I. Balas Soter Buzau 65/56
Sala: Sala Stadion Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 03.12 16:00 CSS Hunedoara vs CS Novaci 65/57
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 15:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 65/58
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Jo 05.12 12:00 LPS Suceava vs LPS Roman 65/59
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Jo 05.12 16:00 LPS Botosani vs csu din Suceava 65/60
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Jo 05.12 14:00 CSM Bacau vs LPS Vaslui 65/61
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 12:30 LPS Iasi vs CSM Bacau 65/62
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Du 08.12 11:00 LPS Vaslui vs LPS Botosani 65/63
Sala: Sala Ion Mincu Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 08.12 10:00 csu din Suceava vs LPS Suceava 65/64
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Ma 10.12 13:00 LPS Roman vs LPS Piatra Neamt 65/65
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 17:00 LPS Braila vs CSS Galati 65/66
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Jo 05.12 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 65/67
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Mi 04.12 18:00 CSS Medgidia vs CSS Calarasi 65/68
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 12:00 CSS Galati vs CSS Medgidia 65/69
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 08.12 11:00 CSS Calarasi vs AHC Dobrogea Sud Constanta 65/70
Sala: Sala Stadion Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Du 08.12 13:30 CS Axiopolis Cernavoda vs LPS Braila 65/71
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 17:30 CSS Tecuci vs CSO Tricolorul Breaza 65/72
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Ma 03.12 15:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS Orasenesc Mizil 65/73
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Jo 05.12 16:00 CSS Targoviste vs CSS Ploiesti 65/74
Sala: Sala Razvad Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 00:00 CSS Ploiesti vs LPS I. Balas Soter Buzau 65/75
Sala: N/A Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 08.12 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Tecuci 65/76
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 08.12 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSM Focsani 2007 65/77
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 14:30 CS Fortuna Bucuresti vs CS Brazi 65/78
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Jo 05.12 10:30 CS Tectonic Bucuresti vs CSM Bucuresti 65/79
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Jo 05.12 16:30 CT Media Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 65/80
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 13:00 CS Brazi vs CT Media Bucuresti 65/81
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 08.12 13:30 CS Dinamo Bucuresti vs CS Tectonic Bucuresti 65/82
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 08.12 15:30 CSM Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 65/83
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 15:00 CSS Sighisoara vs LPS Brasov 65/84
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Candea(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Jo 05.12 12:30 CSS Dinamo Brasov vs CSM Sf. Gheorghe 65/85
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Vi 06.12 18:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CS Sporting Ghimbav 65/86
Sala: Sala Janos Banyai Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 14:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS Dinamo Brasov 65/87
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Ma 10.12 15:30 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Sighisoara 65/88
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 08.12 12:00 LPS Brasov vs LPS Tg Mures 65/89
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 15:00 CSS Sibiu vs CSS Craiova 65/90
Sala: Sala Transilvania Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Jo 05.12 14:00 LPS Tg Jiu vs CSS Corabia 65/91
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 11:00 CSS Corabia vs CSS Sibiu 65/92
Sala: Sala Polivalenta Corabia Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 08.12 10:30 CSS Craiova vs CSS Fagaras 65/93
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 16:30 SCM Politehnica Timisoara vs CSM Resita 65/94
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Jo 05.12 16:00 CSS Hunedoara vs Unirea Sannicolau Mare 65/95
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Jo 05.12 14:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs LPS Banatul Timisoara 65/96
Sala: Sala Apulum Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS Hunedoara 65/97
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Mi 11.12 18:00 Unirea Sannicolau Mare vs SCM Politehnica Timisoara 65/98
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 08.12 15:00 CSM Resita vs CSS Lugoj 65/99
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 17:30 CSH Academica Cluj-Napoca vs LPS Cluj 65/100
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Jo 05.12 14:30 CSS 2 Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 65/101
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Jo 05.12 14:30 ACS Alpha Oradea vs CS Extrem Baia Mare 65/102
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 13:00 Academia Minaur Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 65/103
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 08.12 09:30 CS Extrem Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 65/104
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Moldovan(MS)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 08.12 11:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSH Academica Cluj-Napoca 65/105
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Du 08.12 00:00 LPS Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 14:00 LPS Vaslui vs CS OK Sport Onesti 65/106
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Mi 04.12 16:00 CSS Tg Neamt vs LPS Suceava 65/107
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Ma 03.12 13:00 CSS Bacau vs LPS Iasi 65/108
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Mi 04.12 15:00 CSO Buhusi vs LPS Piatra Neamt 65/109
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Mi 04.12 17:00 CSM Bacau vs LPS Roman 65/110
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 12:00 CS OK Sport Onesti vs CSM Bacau 65/111
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Vi 06.12 13:00 LPS Roman vs CSO Buhusi 65/112
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 07.12 11:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Bacau 65/113
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 07.12 10:30 LPS Iasi vs CSS Tg Neamt 65/114
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Sb 07.12 12:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 65/115
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 LPS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 14:00 LPS Braila vs CS Medgidia 65/116
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Paraschiv(DB)/S.Stanescu(DB) Observator:
Mi 04.12 17:00 CSS Galati vs CS Danubius Calarasi 65/117
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Mi 04.12 16:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSM Galati 65/118
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 00:00 CSM Galati vs CSS Galati 65/119
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 07.12 15:00 CS Danubius Calarasi vs LPS Braila 65/120
Sala: Sala Tudor Vladimirescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 07.12 13:30 CS Medgidia vs LPS Focsani 65/121
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 11

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 14:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CT Media Bucuresti 65/122
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Mi 04.12 12:30 CSS 2 Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 65/123
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 04.12 18:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Rapid Bucuresti 65/124
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 11:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 65/125
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:
Sb 07.12 11:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSU Stiinta Bucuresti 65/126
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 07.12 19:30 CT Media Bucuresti vs CSM Bucuresti 65/127
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 07.12 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 09:30 CSM Ploiesti vs CSS Targoviste 65/128
Sala: Sala Olimpia Arbitri: F.Dusa(BV)/C.Mihai(BV) Observator:
Sb 07.12 14:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Ploiesti 65/129
Sala: Scoala 11 Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 07.12 12:30 CSM Corona Brasov vs HC Activ CSO Plopeni 65/130
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 10:00 CSS Craiova vs CSS Petrosani 65/131
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 07.12 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Slatina 65/132
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Ma 03.12 14:00 ACS HC FEFS Craiova vs Chimia Rm Valcea 65/133
Sala: Sala Isalnita Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 HC Jimbolia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 15:00 ACS Viitorul Vetel vs LPS Banatul Timisoara 65/134
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: G.Candea(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Mi 04.12 18:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs ACS Leu Giarmata 65/135
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: L.Stegaru(DJ)/M.Ghita(GJ) Observator:
Mi 04.12 17:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs ACS Baile Herculane 65/136
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 Lic Teor Traian Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 14:00 ACS Baile Herculane vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 65/137
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Lu 09.12 17:30 ACS Leu Giarmata vs ACS Viitorul Vetel 65/138
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 07.12 13:30 LPS Banatul Timisoara vs HC Jimbolia 65/139
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa HC Arsenal Taureni nu se prezinta la meciul cu ACS Sepsi Sf. Gheorghe din data de 15.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSM Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 16:00 CSS Medias vs CSS Fagaras 65/140
Sala: Scoala Gen.5 Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Mi 04.12 17:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe 65/141
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Chicus(BV)/D.Florescu(BV) Observator:
Mi 04.12 15:30 HC Arsenal Taureni vs ACS Pegasus Tg Mures 65/142
Sala: Sala De Sport Ludus Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 HC Arsenal Taureni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 11:30 ACS Pegasus Tg Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 65/143
Sala: Sala Livezeni Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 07.12 12:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Medias 65/144
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Sb 07.12 11:00 CSS Fagaras vs CSM Fagaras 65/145
Sala: Sala Doamna Stanca Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa ACS Viitorul Nasaud nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 26.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 13:00 ACS Alpha Oradea vs LPS Bistrita 65/146
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Mi 04.12 15:30 CS Phoenix Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 65/147
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Mi 04.12 17:00 CS Marta Baia Mare vs LPS Satu Mare 65/148
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 10:30 LPS Bistrita vs CSS Viitorul Cluj 65/149
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Sb 07.12 13:00 ACS Viitorul Nasaud vs CS Marta Baia Mare 65/150
Sala: Sala Nasaud Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Sb 07.12 10:00 LPS Satu Mare vs CS Phoenix Baia Mare 65/151
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 07.12 14:30 CSS 2 Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 65/152
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 15:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 65/153
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Mi 04.12 12:00 LPS Vaslui vs CSM Bacau 65/154
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Mi 04.12 13:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Suceava 65/155
Sala: Sala Oraseneasca Arbitri: R.Armanu(BC)/R.Ghioane(BC) Observator:
Mi 04.12 15:00 CSU din Suceava 2 vs CSU din Suceava 65/156
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 12:30 LPS Iasi vs CSU din Suceava 2 65/157
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Sb 07.12 16:00 CSU din Suceava vs CSO Negresti Vaslui 65/158
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 07.12 13:30 LPS Suceava vs LPS Vaslui 65/159
Sala: Sala LPS Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Sb 07.12 11:00 CSM Bacau vs LPS Piatra Neamt 65/160
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 12:00 CSS Galati vs CSS Calarasi 65/161
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 07.12 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Medgidia 65/162
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 07.12 12:00 CS Axiopolis Cernavoda vs LPS Braila 65/163
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 14:00 CSS Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 65/164
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Mi 04.12 19:45 CSM Ploiesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 65/165
Sala: Sala Olimpia Arbitri: F.Dusa(BV)/C.Mihai(BV) Observator:
Mi 04.12 10:30 HC Junior BB Buzau vs CS Olimpic Mizil 65/166
Sala: Sala Monteoru Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 HC Junior BB Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 13:00 CS Olimpic Mizil vs CSM Ploiesti 65/167
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Vi 06.12 18:30 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSS Ploiesti 65/168
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 07.12 11:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Tecuci 65/169
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 11:30 CSM Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 65/170
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 07.12 13:30 ACS Fortuna Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 65/171
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 07.12 09:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 65/172
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 13:30 LPS Tg Mures vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 65/173
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Mi 11.12 13:00 CSS Sibiu vs CS Sporting Ghimbav 65/174
Sala: Sala Transilvania Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Sb 07.12 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Transilvania Brasov 65/175
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 14:00 CS Viitorul Pitesti vs LPS Tg Jiu 65/176
Sala: Sala Sporturilor Pitesti Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 07.12 15:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CSS Craiova 65/177
Sala: Sala Ion Milovan Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 07.12 18:00 CS Traian Craiova vs CSM Progresul Bailesti 65/178
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 14:00 Academia Minaur Baia Mare vs LPS CSS Bihorul Oradea 65/179
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Mi 04.12 16:00 LPS Bistrita vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 65/180
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 04.12 12:30 HC 2003 Alesd vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 65/181
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 HC 2003 Alesd sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 12.12 15:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs LPS Bistrita 65/182
Sala: Sala Universitatii Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 07.12 11:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Academia Minaur Baia Mare 65/183
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 07.12 09:00 LPS CSS Bihorul Oradea vs CSS 2 Baia Mare 65/184
Sala: Sala Universitatii Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 13

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 04.12 16:00 CSS Lugoj vs HC Beldiman Arad 65/185
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: L.Badescu(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Mi 04.12 18:00 CS Giroc Chisoda vs CS Unirea Sannicolau Mare 65/186
Sala: Sala David Voniga Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Mi 04.12 15:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 65/187
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 07.12 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 07.12 19:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Giroc Chisoda 65/188
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Lu 09.12 16:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSS Lugoj 65/189
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Vi 06.12 17:30 HC Beldiman Arad vs CSM Resita 65/190
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: D.Ghiocel(TM)/R.Torok(TM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSS Unirea Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 18:00 Stiinta Miroslava Iasi vs HC Comanesti 65/191
Sala: Sala Polivalenta Miroslava Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Jo 05.12 14:30 LPS Iasi vs CSS Bacau 65/192
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Jo 05.12 13:30 LPS Suceava vs LPS Roman 65/193
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Jo 05.12 14:00 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 65/194
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Jo 05.12 18:00 CSO Buhusi vs LPS Vaslui 65/195
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSO Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 13:00 LPS Vaslui vs LPS Botosani 65/196
Sala: Sala Ion Mincu Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Du 08.12 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 65/197
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Lu 09.12 13:00 LPS Roman vs LPS Iasi 65/198
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 08.12 10:00 CSS Bacau vs Stiinta Miroslava Iasi 65/199
Sala: Sala Orizont Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Du 08.12 11:00 HC Comanesti vs CSS Unirea Iasi 65/200
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 AHC Olimpia Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 17:00 CSS 1 Constanta vs CSS Galati 65/201
Sala: Sala UMC Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Mi 04.12 15:30 ACS Bute Galati vs HC Dunarea Braila 65/202
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Popescu(br) Observator:
Jo 05.12 17:00 CSM Rm. Sarat vs CSH Art Galati 65/203
Sala: Sala Municipala Vasile Stefan Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Jo 05.12 13:00 HC Junior BB Buzau vs CSS Tulcea 65/204
Sala: Sala Monteoru Arbitri: C.Bontea(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Jo 05.12 17:30 CSM Galati vs LPS Braila 65/205
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 11:00 LPS Braila vs HC Junior BB Buzau 65/206
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Du 08.12 00:00 CSS Tulcea vs CSM Rm. Sarat 65/207
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 08.12 10:00 CSH Art Galati vs ACS Bute Galati 65/208
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Du 08.12 16:00 HC Dunarea Braila vs CSS 1 Constanta 65/209
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Du 08.12 10:00 CSS Galati vs AHC Olimpia Braila 65/210
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Avadani(BC)/F.Botezatu(BC) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Echipa ACS Piticu Fetesti nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 00:00 CS Axiopolis Cernavoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 14:00 CSM Fetesti vs CS Danubius Calarasi 65/211
Sala: Sala Fetesti Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Jo 05.12 12:30 CS Fortuna Bucuresti vs CSS Slobozia 65/212
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) Observator:
Jo 05.12 17:30 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSM Bucuresti 65/213
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Jo 05.12 18:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Tonus Bucuresti 65/214
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 12:00 CS Tonus Bucuresti vs ACSO Viitorul Pantelimon 65/215
Sala: Sala Antilopa Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 08.12 00:00 CSM Bucuresti vs CS Fortuna Bucuresti 65/216
Sala: N/A Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 08.12 11:00 CSS Slobozia vs CSM Fetesti 65/217
Sala: Sala Fetesti Arbitri: C.Constantin(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Du 08.12 00:00 CS Danubius Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 11:00 CS Axiopolis Cernavoda vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 65/218
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSO Voluntari 2005 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 11:00 Sport Club Curtea de Arges vs CSU Stiinta Bucuresti 65/219
Sala: Sala de Sport Curtea de Arges Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Jo 05.12 14:00 LPS Pitesti vs CSS 6 Bucuresti 65/220
Sala: Scoala Traian Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Jo 05.12 19:00 ACS Olimpic Mizil vs ACS Academia Junior Ploiesti 65/221
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Stoia(B)/M.Agliceriu(PH) Observator:
Jo 05.12 19:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSM Ploiesti 65/222
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Jo 05.12 19:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Ploiesti 65/223
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: G.Petrache(ph)/M.Gradisteanu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 17:00 CSS Ploiesti vs CSO Tricolorul Breaza 65/224
Sala: Sala Olimpia Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Du 08.12 00:00 CSM Ploiesti vs ACS Olimpic Mizil 65/225
Sala: N/A Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Du 08.12 15:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs LPS Pitesti 65/226
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Du 08.12 10:00 CSS 6 Bucuresti vs Sport Club Curtea de Arges 65/227
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Du 08.12 11:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CSO Voluntari 2005 65/228
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Grecu(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 17:30 CSS Dr. Tr. Severin vs CSM Tg Jiu 65/229
Sala: Sala Polivalenta Dr. Tr. Severin Arbitri: G.Dumitru(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Jo 05.12 00:00 CSS Petrosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 15:30 LPS Slatina vs CSM Slatina 65/230
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Grecu(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Jo 05.12 15:00 CS Chimia Rm. Valcea vs HCM Torok Rm. Valcea 65/231
Sala: Sala Traian Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Jo 05.12 18:00 CSS Caracal vs CSS Craiova 65/232
Sala: Sala Polivalenta Caracal Arbitri: R.Chiriac(GJ)/A.Draganescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 13:00 CSS Craiova vs CS Chimia Rm. Valcea 65/233
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 08.12 11:00 HCM Torok Rm. Valcea vs LPS Slatina 65/234
Sala: Sala Traian Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Du 08.12 00:00 CSM Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 12:00 CSS Petrosani vs CSS Dr. Tr. Severin 65/235
Sala: Sala Polivalenta Petrosani Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Stegaru(DJ) Observator:
Du 08.12 14:00 CSM Tg Jiu vs HCM Craiova 65/236
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 17:00 CSS Sighisoara vs CSM Corona 65/237
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Candea(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Jo 05.12 16:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSS Sf. Gheorghe 65/238
Sala: Sala Polivalenta Tg. Secuiesc Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Jo 05.12 14:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM Fagaras 65/239
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Jo 05.12 16:00 CSS Dinamo Brasov vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 65/240
Sala: Sala Sporturilor D.P. Colibasi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 11:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 65/241
Sala: Sala Jozsef Attila Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 08.12 12:30 CSM Fagaras vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 65/242
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Du 08.12 12:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Sighisoara 65/243
Sala: Sala Noua Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Du 08.12 14:30 CSM Corona vs CSS Odorheiul Secuiesc 65/244
Sala: Scoala 11 Arbitri: G.Candea(SB)/A.Nitu(SB) Observator:
Du 08.12 16:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS Sibiu 65/245
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 12

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazu Vulcan din data de 10.10.2019.

Echipa CS Diniasanca Dinias s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 05.12 00:00 HC Sportiv Citu Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 05.12 00:00 Diniasanca Dinias vs Sc. Gen. 7 Timisoara 65/246
Sala: N/A Arbitri: S.Crac(CS)/S.Dragan(CS) Observator:
Vi 06.12 15:00 CS Victoria Nadlac vs LT Traian Vuia Resita 65/247
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) Observator:
Jo 05.12 13:00 ACS Leu Giarmata vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 65/248
Sala: Sala Giarmata Arbitri: B.Bodonea(AR)/ Observator:
Jo 05.12 13:30 LPS Banatul Timisoara vs CSS Hunedoara 65/249
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Jo 05.12 15:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 65/250
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 10:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs LPS Banatul Timisoara 65/251
Sala: Sala Polivalenta Petrosani Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 08.12 12:00 CSS Hunedoara vs ACS Leu Giarmata 65/252
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 08.12 10:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CS Victoria Nadlac 65/253
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 08.12 00:00 LT Traian Vuia Resita vs Diniasanca Dinias 65/254
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 08.12 14:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 65/255
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 04.12 17:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Zalau 65/256
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Otelea(HD)/ Observator:
Jo 05.12 14:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS 2 Baia Mare 65/257
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Ma 03.12 13:30 CS Comunal Sanmartin vs LPS Tg Mures 65/258
Sala: Sala Sanmartin Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Jo 05.12 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs LPS Satu Mare 65/259
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 08.12 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL 65/260
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Sb 07.12 15:00 LPS Satu Mare vs CS Comunal Sanmartin 65/261
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 08.12 16:00 LPS Tg Mures vs CSS Viitorul Cluj 65/262
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Du 08.12 11:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Zalau 65/263
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator: