Program nr. 61 saptamana: 04.11-11.11.2019

HacKeD by #x_v





Hacked by #X_v
1. Salut domnule politist Gheorghita Stroie, din judetul Teleorman, stii tu unde stai nu e nevoie sa precizez.
2. E frumos ce faci tu pe la tine prin sat sa fii mereu mort de beat la servici?
3. Ar fi trist sa stie toata lumea ce faci tu. :(
4. poti sa pui mascatii toti pe mn ca tot fak misto de tine te fac din cuvinte nici nu stii ce te-a lovit
cheers
muie psd/viorica dancila/liviu dragnea ● hacked ## ● #x_v
Liga Zimbrilor
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 18:00 CSM Vaslui vs SCM Politehnica Timișoara 61/1
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: I.Aldica(BN)
Liga Zimbrilor
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 18:00 AHC Potaissa Turda vs CS HC Buzău 2012 61/2
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: I.Barbu(B)
Sb 09.11 11:00 CS Dinamo București vs CS Minaur Baia Mare Tvr 2 61/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 09.11 18:00 CSM Făgăraș vs CSA Steaua București 61/4
Sala: Sala Col. Radu Negru Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: P.Suica(TR)
Vi 08.11 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSM Bacău 61/5
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 09.11 11:00 CSM Vaslui vs CSM Reșita 61/6
Sala: Sala Sporturilor Vaslui Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: V.Ciucan(B)
Vi 08.11 17:30 CSM București vs AHC Dunărea Călărași 61/7
Sala: Sala Rapid Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Sb 09.11 15:30 AHC Dobrogea Sud vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 1 61/8
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: I.Serbu(B)
Liga Florilor
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 18:00 SCM Craiova vs CSM Slatina 61/9
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: H.Belu(B)
Ma 05.11 17:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs SCM Râmnicu Vâlcea 61/10
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: V.Ionescu(B)
Liga Florilor
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 18:30 CSM Corona Brașov vs CSM București Tvr 1 61/11
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Pavel(BZ)
Sb 09.11 18:00 SCM Craiova vs CSU Cluj-Napoca 61/12
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 06.11 18:30 CS Rapid București vs CS Măgura Cisnadie 61/13
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Sb 09.11 11:00 HC Zalău vs HC Dunărea Brăila 61/14
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: D.Manea(B)
Sb 09.11 11:00 CS Minaur Baia Mare vs AHCM Slobozia 61/15
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: I.Vizitiu(HD)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 13:00 National Brasov vs HC Dunarea Braila DivA 61/16
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Jo 07.11 14:00 CS Stiinta Bacau vs CSM Galati 61/17
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 09.11 11:00 CSM Roman vs HCF Piatra Neamt 61/18
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 11:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSM Bucuresti DivA 61/19
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 10.11 12:00 CS Danubius Calarasi vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 61/20
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSU Neptun Constanta vs HC Dinamo Bucuresti 61/21
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 13:00 National Rm Valcea vs CS Activ Prahova Ploiesti 61/22
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 09.11 16:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CSU Targoviste 61/23
Sala: Sala Universitatii Pitesti Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 09.11 13:30 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs CSM Tg. Jiu 61/24
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 08.11 15:30 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CS Marta Baia Mare 61/25
Sala: Sala Universitatii de Vest Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 09.11 17:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CSM Tg Mures 61/26
Sala: Sala Aurel Vlaicu Arad Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator:
Sb 09.11 15:00 CSU Resita vs CSU Oradea 61/27
Sala: Sala Sporturilor Resita Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Magnum Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 11:00 CSU Targoviste vs CSU Galati 61/28
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Vi 08.11 17:00 CSU din Suceava DivA vs CS Politehnica Iasi 61/29
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSM Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 18:30 CSM Ploiesti vs CSA Steaua București 61/30
Sala: Sala Olimpia Ploiesti Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator:
Jo 07.11 17:00 CSU Pitesti vs CSM Bucuresti DivA 61/31
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Jo 07.11 18:00 CS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud 61/32
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 AHC Dobrogea Sud vs CSU Pitesti 61/33
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 10.11 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CSM Ploiesti 61/34
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Du 10.11 15:00 CSA Steaua București vs CSM Alexandria 61/35
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 AHC Potaissa Turda DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 18:00 CSM Sighisoara vs CS Universitatea Cluj 61/36
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Vi 08.11 17:00 CNE Sighisoara vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 61/37
Sala: N/A Arbitri: A.Rucoi(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSU Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 18:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Beldiman Arad 61/38
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 07.11 00:00 CNOPJ Timisoara vs CS Universitatea Craiova 61/39
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Ma 05.11 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSM Oradea 61/40
Sala: N/A Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Oradea vs CNOPJ Timisoara 61/41
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Du 10.11 12:00 CS Universitatea Craiova vs CS Unirea Sannicolau Mare 61/42
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 10.11 13:00 HC Beldiman Arad vs CSU Politehnica Timisoara 61/43
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu LPS Vaslui din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 15:30 LPS Vaslui vs CSM Bacau 61/44
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Mi 06.11 15:00 LPS Iasi vs CSU din Suceava 61/45
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Mi 06.11 14:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Galati 61/46
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Mi 06.11 13:00 CSS Focsani vs LPS Roman 61/47
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 08.11 13:00 CSS Focsani vs CSS Galati 61/48
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Vi 08.11 14:30 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 61/49
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 09.11 11:00 LPS Iasi vs CSM Bacau 61/50
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 09.11 00:00 LPS Vaslui vs LPS Suceava 61/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 15:00 LPS Tg Mures vs CSS Sibiu 61/52
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 06.11 12:00 CSS Dinamo Brasov vs LPS Florin Fleseriu Sebes 61/53
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Ma 05.11 18:00 ACS Sporting Ghimbav vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 61/54
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Mi 06.11 14:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 61/55
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 10:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs LPS Tg Mures 61/56
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: S.Hagiu(VS)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 09.11 12:00 CSS Sighisoara vs ACS Sporting Ghimbav 61/57
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: G.Candea(SB)/A.Nitu(SB) Observator:
Sb 09.11 12:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Dinamo Brasov 61/58
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Florin Fleseriu Sebes vs CSS Sibiu 61/59
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

ACS Tectonic Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSS Craiova din data de 30.10.2019.

ACS Tectonic Bucuresti s-a retras din campionat incepand cu data de 01.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 15:00 CSS Craiova vs CSM Bucuresti 61/60
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Mi 06.11 00:00 ACS Tectonic Bucuresti vs CSM Ploiesti 61/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 13:30 CSS Rm Valcea vs ACS Tonus Bucuresti 61/62
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Eremia(GJ)/M.Ghita(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 13:00 CSS Rm Valcea vs CSS Craiova 61/63
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Sb 09.11 13:00 ACS Tonus Bucuresti vs CSS Caracal 61/64
Sala: Sala Antilopa Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 09.11 00:00 ACS Tectonic Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 16:30 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti 61/65
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa ACS Olimpic Mizil nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 09.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 06.11 12:30 CSS 2 Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/66
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Mi 06.11 14:30 CT Media Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 61/67
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: V.Radu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Mi 06.11 16:30 AS Arrubium Macin vs ACS Olimpic Mizil 61/68
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: L.Antohi(GL)/L.Aurica(GL) Observator:
Mi 06.11 14:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs CSS 3 Steaua Bucuresti 61/69
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSS 3 Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs ACS Olimpic Mizil 61/70
Sala: N/A Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 09.11 13:00 AS Arrubium Macin vs CS Dinamo Bucuresti 61/71
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 09.11 10:00 CT Media Bucuresti vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/72
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 09.11 13:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS Calarasi 61/73
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CS Novaci nu se prezinta la meciul cu CSM Resita din data de 02.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 11:00 LPS Tg Jiu vs HC Beldiman Arad 61/74
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Lupu(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 16:00 CSS Hunedoara vs HC Beldiman Arad 61/75
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 17:00 CS Muncitoresc Resita vs CSS Hunedoara 61/76
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Jo 07.11 12:00 CS Novaci vs LPS Tg Jiu 61/77
Sala: LT Novaci Arbitri: B.Ivaschescu(GJ)/C.Popescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 10:00 LPS Banatul Timisoara vs HC Beldiman Arad 61/78
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 06.11 19:00 ACS Alpha Oradea vs AHC Potaissa Turda 61/79
Sala: N/A Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CS Extrem Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 61/80
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 09.11 11:45 CS ADEP Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 61/81
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Cluj vs AHC Potaissa Turda 61/82
Sala: Sala LPS Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 7

Echipa CSO Buhusi nu se prezinta la meciul cu LPS Piatra Neamt din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 12:00 CSM Galati vs LPS Piatra Neamt 61/83
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Jo 07.11 15:00 CSH Art Galati vs LPS Iasi 61/84
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 CSO Buhusi vs LPS Suceava 61/85
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 11.11 15:00 CSM Bucuresti vs LPS Braila 61/86
Sala: Sala Elite Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 10.11 15:45 ACS Unirea Dobroesti vs CT Media Bucuresti 61/87
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 10.11 13:30 CSS Slobozia vs CSS Tulcea 61/88
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 7

Echipa AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSM Corona Brasov din data de 17.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 09:30 CSS 2 Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 61/89
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Bontea(BZ)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 10.11 11:00 CSM Corona Brasov vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 61/90
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 10.11 12:30 CSS PLoiesti vs AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti 61/91
Sala: Sala Tel George Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 16:00 CSS Medias vs CSS Rm Valcea 61/92
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Lu 04.11 13:30 GSIP Moreni vs LPS Slatina 61/93
Sala: Sala Moreni Arbitri: D.Dinu(PH)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 GSIP Moreni vs CSS Medias 61/94
Sala: Sala Moreni Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Slatina vs HCM Craiova 61/95
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Lu 11.11 14:00 LPS Pitesti vs CSS Rm Valcea 61/96
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 7

Echipa CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSM Tg. Mures din data de 15.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Tg. Mures vs CS Arena Tg Mures 61/97
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Lu 11.11 14:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 61/98
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: S.Cosma(MM)/A.Sabau(MM) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 7

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 10.09.2019.

Echipa LPS Tg. Jiu s-a retras din campionatul incepand cu data de 02.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 61/99
Sala: Sala Giarmata Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Vi 08.11 16:00 Unirea Sannicolau Mare vs Lic.Teo.T. Vuia Resita 61/100
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSM Bacau din data de 07.11.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 13:00 LPS Botosani vs LPS Iasi 61/101
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Jo 07.11 00:00 CSM Bacau vs LPS Suceava 61/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:30 LPS Vaslui vs LPS Piatra Neamt 61/103
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Jo 07.11 11:00 csu din Suceava vs LPS Roman 61/104
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 12:30 LPS Iasi vs csu din Suceava 61/105
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 10.11 12:30 LPS Roman vs LPS Vaslui 61/106
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Du 10.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 61/107
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Suceava vs LPS Botosani 61/108
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 12:00 CSS Targoviste vs CSS Tecuci 61/109
Sala: Sala Razvad Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Jo 07.11 14:30 CSS Ploiesti vs CSM Focsani 2007 61/110
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Jo 07.11 18:30 CS Orasenesc Mizil vs CSO Tricolorul Breaza 61/111
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CS Orasenesc Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Ploiesti 61/112
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Lu 11.11 13:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Targoviste 61/113
Sala: N/A Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Tecuci vs LPS I. Balas Soter Buzau 61/114
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 04.11 16:00 CSS Sighisoara vs CS Sporting Ghimbav 61/115
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 17:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 61/116
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Jo 07.11 16:30 CS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 61/117
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Jo 07.11 19:30 CSM Sf. Gheorghe vs LPS Brasov 61/118
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 09:00 LPS Brasov vs CS Sporting Ghimbav 61/119
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Du 10.11 11:00 LPS Tg Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 61/120
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 10.11 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Dinamo Brasov 61/121
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 05.11 16:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs SCM Politehnica Timisoara 61/122
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Dodu(HD)/A.Otelea(HD) Observator:
Jo 07.11 13:30 LPS Banatul Timisoara vs CSS Lugoj 61/123
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Jo 07.11 15:30 Unirea Sannicolau Mare vs CSM Resita 61/124
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 15:00 CSM Resita vs LPS Banatul Timisoara 61/125
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Ma 12.11 13:00 CSS Lugoj vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 61/126
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: L.Stegaru(DJ)/B.Tomaiaga(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 07.11 17:00 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 61/127
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Mi 06.11 17:30 ACS Alpha Oradea vs CSH Academica Cluj-Napoca 61/128
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Jo 07.11 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs LPS Cluj 61/129
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 Academia Minaur Baia Mare vs Lic Liviu Rebreanu Turda 61/130
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 10.11 12:00 LPS Cluj vs CS Extrem Baia Mare 61/131
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Du 10.11 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSH Academica Cluj-Napoca vs CSS 2 Baia Mare 61/132
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 16:00 ACS Leu Giarmata vs ACS Baile Herculane 61/133
Sala: Sala Giarmata Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 11:00 CSO Negresti Vaslui vs LPS Iasi 61/134
Sala: Sala Oraseneasca Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSU din Suceava 2 vs LPS Vaslui 61/135
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Sb 09.11 11:30 CSU din Suceava vs LPS Piatra Neamt 61/136
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 61/137
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CSS Medgidia vs CSS Galati 61/138
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Lu 11.11 13:00 CSS Calarasi vs LPS Braila 61/139
Sala: Sala Stadion Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 09.11 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 61/140
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 09:30 HC Junior BB Buzau vs CSS Ploiesti 61/141
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 09.11 12:00 CS Olimpic Mizil vs CSS Tecuci 61/142
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 09.11 17:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CS Orasenesc Mizil 61/143
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 16:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs CSM Bucuresti 61/144
Sala: Scoala 205 Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Ma 12.11 16:00 CS Concordia Chiajna vs CS Dinamo Bucuresti 61/145
Sala: Sala Concordia Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 09.11 19:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 61/146
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 18:00 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 61/147
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 12:00 CS Sporting Ghimbav vs LPS Tg Mures 61/148
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Sb 09.11 11:45 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs ACS Transilvania Brasov 61/149
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 09.11 13:00 CSS Sibiu vs CSS Sighisoara 61/150
Sala: Scoala 18 Arbitri: R.Dodu(HD)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 7

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 15:00 CSS Craiova vs CS Viitorul Pitesti 61/151
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Sb 09.11 14:00 LPS Tg Jiu vs CSM Progresul Bailesti 61/152
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Vi 08.11 15:00 CSS Drobeta Turnu Severin vs CS Traian Craiova 61/153
Sala: Sala Ion Milovan Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 14:00 HC 2003 Alesd vs Academia Minaur Baia Mare 61/154
Sala: Sala de Sport Alesd Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 09.11 14:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS 2 Baia Mare 61/155
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 09.11 12:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS CSS Bihorul Oradea 61/156
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: S.Macarie(AB)/ Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 09.11 00:00 CS Giroc Chisoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 14:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Lugoj 61/157
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 09.11 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Resita 61/158
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 09.11 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs HC Beldiman Arad 61/159
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Stiinta Miroslava Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 10:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Iasi 61/160
Sala: Sala LPS Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Du 10.11 10:00 HC Comanesti vs LPS Suceava 61/161
Sala: Sala Comanesti Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Mi 06.11 14:00 CSS Bacau vs LPS Botosani 61/162
Sala: Sala Orizont Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Roman vs CSO Buhusi 61/163
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 10.11 10:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 61/164
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS 1 Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 14:00 AHC Olimpia Braila vs ACS Bute Galati 61/165
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Galati vs CSM Rm. Sarat 61/166
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Du 10.11 11:00 HC Dunarea Braila vs HC Junior BB Buzau 61/167
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: V.Ursu(TL)/A.Valcu(CT) Observator:
Du 10.11 10:00 CSH Art Galati vs CSM Galati 61/168
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 09.11 14:00 CSS Tulcea vs LPS Braila 61/169
Sala: Sala CSS Arbitri: C.Popa(GL)/A.Tonita(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Echipa ACS Piticu Fetesti nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 07.11 15:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CSM Fetesti 61/170
Sala: Sala Fetesti Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 10.11 13:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Fortuna Bucuresti 61/171
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 10.11 14:30 CS Danubius Calarasi vs ACSO Viitorul Pantelimon 61/172
Sala: Sala Tudor Vladimirescu Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Slobozia vs ACS Unirea Dobroesti 61/173
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Ghesoiu(PH) Observator:
Sb 09.11 09:30 CSM Bucuresti vs CS Tonus Bucuresti 61/174
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Sport Club Curtea de Arges sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 16:30 CSO Voluntari 2005 vs LPS Pitesti 61/175
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/A.Marin(DJ) Observator:
Du 10.11 18:30 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 61/176
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS 6 Bucuresti vs CSO Tricolorul Breaza 61/177
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 10.11 18:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 61/178
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Vi 08.11 19:00 CSM Ploiesti vs CSS Ploiesti 61/179
Sala: Sala Tel George Arbitri: D.Bira(PH)/L.Juganaru(PH) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

CSS Slatina retrasa in 25.09.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSM Tg Jiu vs LPS Slatina 61/180
Sala: Sala Polivalenta Tg. Jiu Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Lu 11.11 15:00 CSS Petrosani vs CS Chimia Rm. Valcea 61/181
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 10.11 12:00 CSM Slatina vs CSS Caracal 61/182
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 09.11 13:00 HCM Torok Rm. Valcea vs CSS Craiova 61/183
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 9

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 05.11 17:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 61/184
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 10.11 13:00 CSS Sibiu vs CSS Sighisoara 61/185
Sala: Scoala 18 Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Du 10.11 14:00 CS Sporting Ghimbav vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 61/186
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 10.11 13:30 CSM Corona vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 61/187
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 10.11 11:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 61/188
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Mi 13.11 17:00 CSM Fagaras vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 61/189
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 10

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazu Vulcan din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 00:00 Diniasanca Dinias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 09.11 13:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs CS Victoria Nadlac 61/190
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Lu 11.11 17:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs ACS Leu Giarmata 61/191
Sala: Sala Giarmata Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Du 10.11 13:00 LT Traian Vuia Resita vs LPS Banatul Timisoara 61/192
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Du 10.11 13:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 61/193
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Du 10.11 15:00 CSS Hunedoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 61/194
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 8

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 10.11 11:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs CSS Viitorul Cluj 61/195
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/ Observator:
Du 10.11 11:30 CS Comunal Sanmartin vs CSS Zalau 61/196
Sala: Scoala Gimnaziala Sanmartin Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) Observator:
Du 10.11 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSS 2 Baia Mare 61/197
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 10.11 14:30 LPS Satu Mare vs LPS Tg Mures 61/198
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
poti sa pui mascati toti pe mn ca tot fak misto de tine