Program nr. 57 saptamana: 07.10-14.10.2019

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

DELO Liga Campionilor - feminin
12.10.2019, ora 20:00

Brest
Brest Bretagne Handball - SCM Ramnicu Valcea Digi Sport 
Arbitri: Alpaidze/Berezkina-RUS
Delegat EHF: Ferry Van der Helm-NED

DELO Liga Campionilor - feminin
11.10.2019, ora 20:30

Sala Polivalenta Bucuresti
CSM Bucuresti - Rostov-Don (RUS)                       Digi Sport  
Arbitri: Jurinovic/Mrvica-CRO
Delegat EHF: Anja Freser-SLO

VELUX Liga Campionilor - masculin
12.10.2019, ora 16:00

Chekhov
Chekhovskie Medvedi (RUS) - CS Dinamo Bucuresti                       Digi Sport  
Arbitri: Erdogan/Ozdeniz-TUR
Delegat EHF: Marjan Nachevschi-MKD

Cupa EHF - masculin
12.10.2019, ora 18:00
Csurgo

Csurgoi KK (HUN) - HC Dodrogea Sud Constanta 
Arbitri: Cindric/Gonzurek-CRO
Delegat EHF: Aco Nikolovski-MKD

Cupa EHF - masculin
12.10.2019, ora 19:00

Agiuos Ioannis Rentis
Olympiacos SFP (GRE) - SCM Politehnica Timisoara
Arbitri: Backovic/Palackovic-SLO
Delegat EHF: Shlomo Cohen-ISR

Cupa EHF - feminin
12.10.2019, ora 18:00

Sala Dumitru Popescu Colibasii - Brasov
CSM Corona Brasov - Super Amara Bera Bera (ESP)
Arbitri: Jaskins/Zabko-LAT
Delegat EHF: Panagiotis Antonopoulos-GRE

Cupa EHF - feminin
12.10.2019, ora 18:00

Sala Magura Cisnadie
Magura Cisnadie - HC Galychanda Lviv (UKR)
Arbitri: Rosendo/Estevez-ESP
Delegat EHF:Kenan Sivrikaya-TUR

 

Cupa EHF - masculin
12.10.2019, ora 17:00

OIF Arendal Elite (NOR)  - FH Hafnarfjordur (ISL)
Arbitri EHF: MANEA Doru / ILIESCU Radu

Cupa EHF - masculin
12.10.2019, ora 18:30

Handball Esch (LUX)  - KS Azoty-Pulawy SA (POL)
Arbitri IHF: NASTASE Cristina / STANCU Simona

Cupa Challenge - masculin
13.10.2019, ora 17:00

HC Vogosca Poljine Hills (BIH)  - VHC Sviesa Vilnius (LTU)
Arbitri EHF: PIRVU Mihai / POTIRNICHE Mihai

Cupa EHF - masculin
13.10.2019, ora 19:00

RK Gorenje Velenje (SLO) - RK Metaloplastika Sabac (SRB)
Arbitri EHF: STARK Bogdan / STEFAN Romeo

Liga Zimbrilor
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CS HC Buzău 2012 57/1
Sala: N/A Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: P.Anton(IS)
Sb 12.10 15:45 AHC Potaissa Turda vs CSA Steaua București Tvr 1 57/2
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Lu 07.10 18:00 CS Dinamo București vs CSM Bacău 57/3
Sala: Sala Dinamo Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: M.Brumaru(Vn)
Vi 11.10 18:00 CSM Făgăraș vs CSM Reșita 57/4
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: Z.Mesaros(MM)
Jo 10.10 18:30 CSM Focșani 2007 vs AHC Dunărea Călărași 57/5
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: V.Dobre(B)
Mi 09.10 18:15 CSM București vs AHC Dobrogea Sud Tvr 1 57/6
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: C.Potora(Cj)
Liga Florilor
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 08.10 18:15 SCM Craiova vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr HD 57/7
Sala: N/A Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: D.Manea(B)
Liga Florilor
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 08.10 18:00 SCM Gloria Buzău vs CSM Corona Brașov 57/8
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: S.Ciurea(Dj)
Sb 12.10 17:00 CS Minaur Baia Mare vs HC Zalău 57/9
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: M.Barcan(DJ)
Sb 12.10 12:00 AHCM Slobozia vs CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud 57/10
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: O.Pripas(VL)
Sb 12.10 11:00 HC Dunărea Brăila vs SCM Craiova Tvr 2 57/11
Sala: N/A Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Serbu(B)
Mi 09.10 18:00 CS Măgura Cisnadie vs CSU Cluj-Napoca 57/12
Sala: Sala Sporturilor Magura Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator: I.Chira(MM)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 07.10 12:00 National Brasov vs CSM Roman 57/13
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 15.10 15:00 CSM Galati vs National Brasov 57/14
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 12.10 12:00 HCF Piatra Neamt vs HC Dunarea Braila DivA 57/15
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 12.10 11:00 CSM Roman vs CS Stiinta Bacau 57/16
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 6
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CS Danubius Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 11.10 16:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSU Neptun Constanta 57/17
Sala: Sala Iris Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Sb 12.10 12:00 CSU Stiinta Bucuresti vs HC Dinamo Bucuresti 57/18
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Ma 15.10 18:30 CSM Bucuresti DivA vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 57/19
Sala: Sala Elite Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 17:00 CSU Targoviste vs National Rm Valcea 57/20
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 12.10 14:00 CSM Tg. Jiu vs CS Activ Prahova Ploiesti 57/21
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator:
Vi 11.10 17:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs CS Dacia Mioveni 2012 57/22
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 17:00 CSM Tg Mures vs CSU Universitatea de Vest Timisoara 57/23
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 12.10 14:00 CSU Oradea vs CS Marta Baia Mare 57/24
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 12.10 14:00 CSU Resita vs ACS Crisul Chisineu-Cris 57/25
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CSU Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 11.10 18:00 CS Magnum Botosani vs CSU din Suceava DivA 57/26
Sala: Sala Polivalenta Botosani Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 12.10 13:30 CSU Galati vs CS Politehnica Iasi 57/27
Sala: Sala Sporturilor Galati Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 07.10 14:00 CSM Ploiesti vs CS Medgidia 57/28
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CSM Bucuresti DivA sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 13:00 AHC Dobrogea Sud vs CSA Steaua București 57/29
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 13.10 17:00 CS Medgidia vs CSM Alexandria 57/30
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Elisei Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: I.Barbu(B)
Du 13.10 11:00 CSU Pitesti vs CSM Ploiesti 57/31
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 16:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Sighisoara 57/32
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 13.10 00:00 CNE Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 16:00 CS Universitatea Cluj vs ACS Szejke Odorheiu Secuiesc 57/33
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 5
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CS Universitatea Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 18:00 CSM Oradea vs HC Beldiman Arad 57/34
Sala: Sala Antonio Alexe Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 13.10 18:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CSU Politehnica Timisoara 57/35
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 12.10 14:30 CNOPJ Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 57/36
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 07.10 15:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sibiu 57/37
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 15.10 14:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 57/38
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 13.10 10:00 LPS Suceava vs CSM Galati 57/39
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 13.10 13:00 CSO Buhusi vs CSH Art Galati 57/40
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 13:00 LPS Braila vs CT Media Bucuresti 57/41
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 13.10 14:30 CSS Tulcea vs CSM Bucuresti 57/42
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 13.10 11:30 CSS Slobozia vs ACS Unirea Dobroesti 57/43
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 13:00 CS Rapid Bucuresti vs ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe 57/44
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Du 13.10 11:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 57/45
Sala: Scoala 30 Arbitri: / Observator:
Du 13.10 12:00 CSS PLoiesti vs CSM Corona Brasov 57/46
Sala: Sala Tel George Arbitri: G.Doana(B)/C.Constantin(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 09.10 14:00 LPS Pitesti vs CSS Medias 57/47
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Eremia(GJ)/M.Ghita(GJ) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 12:00 CSS Medias vs HCM Craiova 57/48
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Du 13.10 13:00 CSS Rm Valcea vs GSIP Moreni 57/49
Sala: Sala Energetic Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 13.10 14:00 LPS Pitesti vs LPS Slatina 57/50
Sala: Sala Sporturilor Trivale Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 4

Echipa CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSM Tg. Mures din data de 15.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CS Arena Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 11.10 15:00 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 57/51
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: R.Ardelean(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 13.10 11:30 CSS Viitorul Cluj vs CSM Tg. Mures 57/52
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 4

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 10.09.2019.

Echipa LPS Tg. Jiu s-a retras din campionatul incepand cu data de 02.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 00:00 Lic.Teo.T. Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 10:30 Unirea Sannicolau Mare vs ACS Leu Giarmata 57/53
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 14:30 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 57/54
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Jo 10.10 13:00 LPS Roman vs LPS Suceava 57/55
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Mi 09.10 11:00 csu din Suceava vs LPS Botosani 57/56
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Jo 10.10 15:30 LPS Vaslui vs CSM Bacau 57/57
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 12:00 CSM Bacau vs LPS Iasi 57/58
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 13.10 11:00 LPS Botosani vs LPS Vaslui 57/59
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Sb 12.10 10:00 LPS Suceava vs csu din Suceava 57/60
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Anton(VS)/R.Hordila(VS) Observator:
Du 13.10 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 57/61
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 12:00 CSS Medgidia vs CSS Galati 57/62
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 13.10 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta vs CSS Calarasi 57/63
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Vi 11.10 12:00 LPS Braila vs CS Axiopolis Cernavoda 57/64
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 16:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Tecuci 57/65
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Jo 10.10 18:00 CS Orasenesc Mizil vs LPS I. Balas Soter Buzau 57/66
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Jo 10.10 14:30 CSS Ploiesti vs CSS Targoviste 57/67
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Oprea(IL)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CSS Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Ploiesti 57/68
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 13.10 11:30 CSS Tecuci vs CS Orasenesc Mizil 57/69
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 13.10 12:00 CSM Focsani 2007 vs CSO Tricolorul Breaza 57/70
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 13:30 CT Media Bucuresti vs CS Brazi 57/71
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 13.10 09:30 CS Tectonic Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 57/72
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 13.10 13:00 CS Fortuna Bucuresti vs CSM Bucuresti 57/73
Sala: Scoala 205 Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 13:30 LPS Brasov vs CSS Sighisoara 57/74
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Jo 10.10 15:30 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 57/75
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Mi 09.10 17:30 CS Sporting Ghimbav vs CSS Odorheiul Secuiesc 57/76
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CSS Odorheiul Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 10:00 CSS Dinamo Brasov vs CS Sporting Ghimbav 57/77
Sala: Scoala 11 Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 13.10 13:00 CSS Sighisoara vs CSM Sf. Gheorghe 57/78
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 13.10 12:30 LPS Tg Mures vs LPS Brasov 57/79
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 10:00 CSS Sibiu vs CSS Corabia 57/80
Sala: Sala Transilvania Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 13.10 11:00 CSS Fagaras vs CSS Craiova 57/81
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSS Lugoj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 09.10 17:00 CSM Resita vs SCM Politehnica Timisoara 57/82
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Mi 09.10 14:00 Unirea Sannicolau Mare vs CSS Hunedoara 57/83
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Jo 10.10 12:00 LPS Banatul Timisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 57/84
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 12:00 CSS Hunedoara vs LPS Banatul Timisoara 57/85
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Lu 14.10 15:00 SCM Politehnica Timisoara vs Unirea Sannicolau Mare 57/86
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 13.10 12:00 CSS Lugoj vs CSM Resita 57/87
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 17:00 LPS Cluj vs CSH Academica Cluj-Napoca 57/88
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Jo 10.10 14:00 Lic Liviu Rebreanu Turda vs CSS 2 Baia Mare 57/89
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 10.10 14:30 CS Extrem Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 57/90
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/F.Horoba(BN) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 7
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 12:00 ACS Alpha Oradea vs Academia Minaur Baia Mare 57/91
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Du 13.10 10:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 57/92
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 13.10 13:00 CSH Academica Cluj-Napoca vs Lic Liviu Rebreanu Turda 57/93
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 13.10 00:00 LPS Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 13:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Iasi 57/94
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 12.10 12:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Suceava 57/95
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 12.10 15:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 57/96
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 12.10 10:30 CSM Bacau vs CSS Tg Neamt 57/97
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Vi 11.10 17:00 CSO Buhusi vs CSS Bacau 57/98
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CS Medgidia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 13:30 CS Danubius Calarasi vs LPS Focsani 57/99
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Vi 11.10 15:00 CSM Galati vs LPS Braila 57/100
Sala: Sala Sporturilor Galati Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 12.10 11:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSS Galati 57/101
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 00:00 ACSO Viitorul Pantelimon sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 10:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 57/102
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 12.10 10:30 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Bucuresti 57/103
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 12.10 17:30 CSS 2 Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 57/104
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 11:00 ACS Leu Giarmata vs HC Jimbolia 57/105
Sala: Sala Giarmata Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Sb 12.10 17:00 ACS Baile Herculane vs ACS Viitorul Vetel 57/106
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Sb 12.10 13:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 57/107
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CSS Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 16:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSM Fagaras 57/108
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 12.10 14:30 ACS Pegasus Tg Mures vs CSS Medias 57/109
Sala: Sala Benedek Elek Livezeni Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 12.10 12:00 HC Arsenal Taureni vs CSS Odorheiul Secuiesc 57/110
Sala: Sala de Sport Ludus Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 11:00 LPS Bistrita vs CSS 2 Baia Mare 57/111
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 12.10 12:00 LPS Satu Mare vs ACS Alpha Oradea 57/112
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 12.10 11:00 ACS Viitorul Nasaud vs CS Phoenix Baia Mare 57/113
Sala: Sala Liceul Economic Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 12.10 12:30 CSS Viitorul Cluj vs CS Marta Baia Mare 57/114
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Candea(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 57/115
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Sb 12.10 12:00 CSM Bacau vs LPS Vaslui 57/116
Sala: Sala Orizont Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 12.10 12:00 LPS Suceava vs CSO Negresti Vaslui 57/117
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 12.10 09:00 CSU din Suceava vs CSU din Suceava 2 57/118
Sala: Sala Ion Creanga Arbitri: C.Balan(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 11:00 CSS Calarasi vs CSS Galati 57/119
Sala: Sala Stadion Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 12.10 11:30 CSS Medgidia vs AHC Dobrogea Sud Constanta 57/120
Sala: Sala Iftimie Ilisei Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Sb 12.10 13:00 LPS Braila vs CS Axiopolis Cernavoda 57/121
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CSS Tecuci sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 10:00 CS Orasenesc Mizil vs CSS Ploiesti 57/122
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 13.10 11:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSM Ploiesti 57/123
Sala: Sala Sporturilor Brazi Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Sb 12.10 17:00 CS Olimpic Mizil vs HC Junior BB Buzau 57/124
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 08.10 19:00 CSS 3 Steaua Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 57/125
Sala: Scoala 205 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 10:30 CS Concordia Chiajna vs CSM Bucuresti 57/126
Sala: Sala Concordia Chiajna Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 12.10 16:00 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti vs ACS Fortuna Bucuresti 57/127
Sala: Scoala 205 Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 12.10 11:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 57/128
Sala: Scoala 30 Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 13:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs LPS Tg Mures 57/129
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Vi 11.10 17:30 CS Sporting Ghimbav vs CSS Sibiu 57/130
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 12.10 13:30 ACS Transilvania Brasov vs CSS Sighisoara 57/131
Sala: Scoala 11 Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 12:00 LPS Tg Jiu vs CS Viitorul Pitesti 57/132
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 12.10 11:30 CSS Craiova vs CSS Drobeta Turnu Severin 57/133
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 12.10 11:00 CSM Progresul Bailesti vs CS Traian Craiova 57/134
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 14:00 LPS CSS Bihorul Oradea vs Academia Minaur Baia Mare 57/135
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Vi 11.10 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs LPS Bistrita 57/136
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: E.Kozma(MS)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 12.10 14:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs HC 2003 Alesd 57/137
Sala: Sala Universitatii Arbitri: L.Stegaru(DJ)/B.Tomaiaga(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 6

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 12.10 00:00 CSM Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 12.10 12:00 HC Beldiman Arad vs CSS Lugoj 57/138
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Sb 12.10 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Giroc Chisoda 57/139
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 12.10 13:30 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 57/140
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSS Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 11:00 LPS Roman vs HC Comanesti 57/141
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) Observator:
Jo 10.10 14:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Unirea Iasi 57/142
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Jo 10.10 17:00 LPS Vaslui vs Stiinta Miroslava Iasi 57/143
Sala: Sala ion Mincu Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Jo 10.10 17:00 CSO Buhusi vs LPS Iasi 57/144
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Jo 10.10 15:00 LPS Botosani vs LPS Suceava 57/145
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 11:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 57/146
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Caba(NT)/V.Druga(NT) Observator:
Du 13.10 11:00 Stiinta Miroslava Iasi vs CSO Buhusi 57/147
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Hariton(SV)/D.Ionasciuc(SV) Observator:
Du 13.10 13:00 CSS Unirea Iasi vs LPS Vaslui 57/148
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cocu(BC)/I.Oprea(BC) Observator:
Du 13.10 11:00 HC Comanesti vs LPS Piatra Neamt 57/149
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 13.10 10:00 CSS Bacau vs LPS Roman 57/150
Sala: Sala Orizont Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 HC Dunarea Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 15:00 CSH Art Galati vs CSS Galati 57/151
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Jo 10.10 15:00 CSS Tulcea vs AHC Olimpia Braila 57/152
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Jo 10.10 14:00 LPS Braila vs CSS 1 Constanta 57/153
Sala: Sala LPS Arbitri: N.Costache(B)/V.Radu(B) Observator:
Jo 10.10 13:00 CSM Galati vs ACS Bute Galati 57/154
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Jo 10.10 09:30 HC Junior BB Buzau vs CSM Rm. Sarat 57/155
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CSM Rm. Sarat sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 10:00 ACS Bute Galati vs HC Junior BB Buzau 57/156
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 13.10 12:30 CSS 1 Constanta vs CSM Galati 57/157
Sala: Sala UMC Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Du 13.10 14:00 AHC Olimpia Braila vs LPS Braila 57/158
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: L.Antohi(GL)/C.Popa(GL) Observator:
Du 13.10 11:30 CSS Galati vs CSS Tulcea 57/159
Sala: Sala CSS Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 13.10 12:00 HC Dunarea Braila vs CSH Art Galati 57/160
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: L.Antohi(GL)/C.Popa(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti exclusa in 16.09.2019 in urma a 2 neprezentari.

Echipa ACS Piticu Fetesti nu se prezinta la meciul cu CSM Bucuresti din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CS Danubius Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 09.10 17:30 CSS Slobozia vs CS Axiopolis Cernavoda 57/161
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Jo 10.10 00:00 CSM Bucuresti vs ACS SC Piticu 2013 Fetesti 57/162
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 00:00 CS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 14:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSM Fetesti 57/163
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Jo 10.10 18:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Fortuna Bucuresti 57/164
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 CS Fortuna Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 14:30 CSM Fetesti vs ACSO Viitorul Pantelimon 57/165
Sala: Sala Fetesti Arbitri: I.Ghita(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 13.10 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 11:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CS Tonus Bucuresti 57/166
Sala: Sala Fetesti Arbitri: I.Ghita(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Du 13.10 13:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSM Bucuresti 57/167
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: E.Ali(CT)/F.Mihordea(DB) Observator:
Du 13.10 11:00 CS Danubius Calarasi vs CSS Slobozia 57/168
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 18:00 ACS Academia Junior Ploiesti vs CSU Stiinta Bucuresti 57/169
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Jo 10.10 18:30 CSM Ploiesti vs CSO Voluntari 2005 57/170
Sala: Sala Olimpia Arbitri: B.Sandor(BV)/B.Szocs(BV) Observator:
Jo 10.10 12:00 CSS Ploiesti vs Sport Club Curtea de Arges 57/171
Sala: Sala Olimpia Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Badea(PH) Observator:
Jo 10.10 16:00 HC Activ CSO Plopeni vs LPS Pitesti 57/172
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Agliceriu(PH)/C.Badea(PH) Observator:
Jo 10.10 18:00 CSO Tricolorul Breaza vs ACS Olimpic Mizil 57/173
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 ACS Olimpic Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 10:00 LPS Pitesti vs CSO Tricolorul Breaza 57/174
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Du 13.10 13:00 Sport Club Curtea de Arges vs HC Activ CSO Plopeni 57/175
Sala: Sala De Sport Curtea de Arges Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Du 13.10 15:30 CSO Voluntari 2005 vs CSS Ploiesti 57/176
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Du 13.10 11:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CSM Ploiesti 57/177
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 13.10 11:00 CSS 6 Bucuresti vs ACS Academia Junior Ploiesti 57/178
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSS Petrosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 15:30 CSM Slatina vs CSM Tg Jiu 57/179
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Jo 10.10 14:00 HCM Torok Rm. Valcea vs HCM Craiova 57/180
Sala: Sala Traian Arbitri: E.Brindusoiu(DJ)/C.Marin(B) Observator:
Jo 10.10 15:30 CSS Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 57/181
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Stegaru(DJ)/B.Tomaiaga(GJ) Observator:
Jo 10.10 00:00 CSS Caracal vs CSS Slatina 57/182
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 12:30 CS Chimia Rm. Valcea vs LPS Slatina 57/183
Sala: Sala Traian Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 LPS Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 00:00 CSS Slatina vs CS Chimia Rm. Valcea 57/184
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 12:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Caracal 57/185
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 13.10 11:30 HCM Craiova vs CSS Craiova 57/186
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 12.10 12:00 CSM Tg Jiu vs HCM Torok Rm. Valcea 57/187
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Du 13.10 11:00 CSS Petrosani vs CSM Slatina 57/188
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 CSM Corona sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 17:30 CSS Sf. Gheorghe vs CS Sporting Ghimbav 57/189
Sala: Sala II Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Jo 10.10 15:30 CSM Fagaras vs CSS Sibiu 57/190
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Jo 10.10 17:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Odorheiul Secuiesc 57/191
Sala: Sala Jozsef Attila Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Jo 10.10 12:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Sighisoara 57/192
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Jo 10.10 10:30 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc 57/193
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: G.Dudau(BV)/R.Dudau(BV) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 11:00 CSS Sighisoara vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 57/194
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: R.Voica(SB)/S.Broscateanu(SB) Observator:
Du 13.10 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Dinamo Brasov 57/195
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 13.10 13:00 CSS Sibiu vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 57/196
Sala: Scoala 18 Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Ma 15.10 18:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Fagaras 57/197
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 13.10 12:00 CSM Corona vs CSS Sf. Gheorghe 57/198
Sala: Scoala 11 Arbitri: C.Marin(B)/M.Ungureanu(B) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 5

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa CS Diniasanca Dinias nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazu Vulcan din data de 10.10.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 10.10 00:00 LT Traian Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 10.10 18:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 57/199
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Jo 10.10 16:00 CSS Hunedoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 57/200
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Jo 10.10 00:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs Diniasanca Dinias 57/201
Sala: N/A Arbitri: S.Macarie(AB)/ Observator:
Jo 10.10 17:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Victoria Nadlac 57/202
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Jo 10.10 13:30 LPS Banatul Timisoara vs ACS Leu Giarmata 57/203
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 00:00 ACS Leu Giarmata sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 13.10 11:00 CS Victoria Nadlac vs LPS Banatul Timisoara 57/204
Sala: Sala de Sport Periam Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Du 13.10 15:00 Diniasanca Dinias vs CS Unirea Sannicolau Mare 57/205
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: /R.Torok(TM) Observator:
Du 13.10 15:30 HC Sportiv Citu Timisoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 57/206
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 13.10 13:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Hunedoara 57/207
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 13.10 13:00 LT Traian Vuia Resita vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 57/208
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 4

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 13.10 11:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 57/209
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Du 13.10 12:00 CS Comunal Sanmartin vs LPS Satu Mare 57/210
Sala: Scoala Gimnaziala Sanmartin Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Du 13.10 10:00 CSS Viitorul Cluj vs LPS Tg Mures 57/211
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Sabau(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 13.10 10:00 CSS Zalau vs CSS 2 Baia Mare 57/212
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: