Program nr. 53 saptamana: 09.09-15.09.2019

Pentru echipele de Liga Nationala (masculin + feminin)
In conformitate cu regulamentele in vigoare, la sfarsitul jocului se va intocmi un proces-verbal de catre responsabilii cu raportul de joc, in prezenta reprezentantilor celor doua echipe, in care se vor regasi jucatorii eligibili sub 21 ani, precum si timpul de joc efectuat de acestia.
Jucatorii eligibili pentru regula U21 sunt cei nascuti 01.07.1998-21.12.1998, tot anul 1999 si tot anul 2000.

Velux Champions League 
12.09.2019, ora 21:15

Kadetten Schaffhausen - CS Dinamo Bucuresti
Arbitri: Fabian Baumgart/Sascha Wild (GER)
Delegat EHF: Sinisa Rudic (CRO)

Liga Zimbrilor
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 18:00 CSM Bacău vs CS HC Buzău 2012 53/1
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: I.Aldica(BN)
Sb 14.09 18:00 CSA Steaua București vs CSM Reșita 53/2
Sala: Sala Sporturilor Concordia Chiajna Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: A.DIMA(GL)
Du 15.09 18:00 CS Minaur Baia Mare vs AHC Dunărea Călărași 53/3
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: V.Vicea(B)
Sb 14.09 11:00 AHC Potaissa Turda vs SCM Politehnica Timișoara Tvr 2 53/4
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 15.09 15:30 CS Dinamo București vs AHC Dobrogea Sud Tvr 1 53/5
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Dancescu(B)
Vi 13.09 18:00 CSM Făgăraș vs CSM București 53/6
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: G.Antonescu(AG)
Du 15.09 18:30 CSM Focșani 2007 vs CSM Vaslui 53/7
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: H.Belu(B)
Liga Florilor
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 17:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs CSM Corona Brașov 53/8
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: C.Potora(Cj)
Mi 11.09 17:00 HC Zalău vs CS Rapid București 53/9
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 11.09 18:00 SCM Gloria Buzău vs SCM Craiova 53/10
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 11.09 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM București Tvr HD 53/11
Sala: Sala Sporturilor Lascar Pana Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: M.Margarit(PH)
Mi 11.09 18:00 AHCM Slobozia vs CSU Cluj-Napoca 53/12
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: V.Ionescu(B)
Jo 12.09 18:00 SCM Râmnicu Vâlcea vs CS Măgura Cisnadie Tvr HD 53/13
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Florescu(BV)/A.Stoia(B) Observator: R.Chirvase(B)
Mi 11.09 18:00 HC Dunărea Brăila vs CSM Slatina 53/14
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: C.Din(B)
Liga Florilor
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 18:00 CSM Corona Brașov vs CSM Slatina 53/15
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator: V.Pavel(BZ)
Du 15.09 18:00 CS Măgura Cisnadie vs HC Dunărea Brăila 53/16
Sala: Sala Polivalenta Cisnadie Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: O.Pripas(VL)
Du 15.09 11:00 CSU Cluj-Napoca vs SCM Râmnicu Vâlcea Tvr 2 53/17
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator: I.Chira(MM)
Sb 14.09 17:00 CSM București vs AHCM Slobozia 53/18
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 14.09 12:30 SCM Craiova vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 53/19
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: I.Barbu(B)
Sb 14.09 12:30 CS Rapid București vs SCM Gloria Buzău 53/20
Sala: Sala Rapid Arbitri: V.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: P.Suica(TR)
Sb 14.09 17:00 CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud vs HC Zalău 53/21
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: D.Manea(B)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 11:30 National Brasov vs HCF Piatra Neamt 53/22
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Sb 14.09 11:00 CSM Roman vs CSM Galati 53/23
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 14.09 12:00 CS Stiinta Bacau vs HC Dunarea Braila DivA 53/24
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 00:00 HC Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 11.09 14:00 CSU Neptun Constanta vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 53/25
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Mi 11.09 18:00 CS Danubius Calarasi vs CSM Bucuresti DivA 53/26
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Mi 11.09 18:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 53/27
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CSU Stiinta Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 09:30 CSM Bucuresti DivA vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 53/28
Sala: Sala Elite Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 14.09 13:00 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 53/29
Sala: Sala Iris Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Sb 14.09 11:00 HC Dinamo Bucuresti vs CSU Neptun Constanta 53/30
Sala: Sala Iris Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 09.09 17:00 CS Activ Prahova Ploiesti vs ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub 53/31
Sala: Sala Sporturilor Olimpia Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 16.09 13:30 National Rm Valcea vs CSM Tg. Jiu 53/32
Sala: Sala Energetic Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 14.09 11:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs CSU Targoviste 53/33
Sala: Sala Banyai Janos Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 14.09 14:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Activ Prahova Ploiesti 53/34
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Constantin(B)/D.Enache(B) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 11:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CSU Oradea 53/35
Sala: Sala Universitatii Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 14.09 14:30 CSU Resita vs CSM Tg Mures 53/36
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Sb 14.09 11:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs CS Marta Baia Mare 53/37
Sala: Sala Polivalenta Arad Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSM Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 12:00 CSA Steaua București vs CSM Ploiesti 53/38
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 15.09 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CSU Pitesti 53/39
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Du 15.09 11:00 AHC Dobrogea Sud vs CS Medgidia 53/40
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSU Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 17:00 HC Beldiman Arad vs CS Unirea Sannicolau Mare 53/41
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 15.09 12:30 CS Universitatea Craiova vs CNOPJ Timisoara 53/42
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 15.09 13:00 CSM Oradea vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 53/43
Sala: Sala Universitatii Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 15:00 CSM Bacau vs LPS Iasi 53/44
Sala: Sala Orizont Arbitri: V.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 53/45
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Sb 14.09 10:00 LPS Piatra Neamt vs CSM Bacau 53/46
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 14.09 13:00 CSS Focsani vs CSU din Suceava 53/47
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Sb 14.09 14:00 LPS Roman vs CSS Galati 53/48
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 15:00 CSS Sibiu vs LPS Tg Mures 53/49
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Ma 10.09 17:30 LPS Florin Fleseriu Sebes vs CSS Dinamo Brasov 53/50
Sala: N/A Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Ma 10.09 17:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 53/51
Sala: N/A Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 11:00 LPS Tg Mures vs CSS Odorheiul Secuiesc 53/52
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Lu 16.09 17:30 ACS Sporting Ghimbav vs CSS Sighisoara 53/53
Sala: Sala de Sport Ghimbav Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 14.09 13:30 CSS Dinamo Brasov vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 53/54
Sala: Scoala 11 Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Sb 14.09 13:00 CSS Sibiu vs LPS Florin Fleseriu Sebes 53/55
Sala: Scoala 18 Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 13:30 CSS Craiova vs CSS Rm Valcea 53/56
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 14.09 11:00 CSS Caracal vs ACS Tonus Bucuresti 53/57
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Sb 14.09 00:00 ACS Tectonic Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 17:30 CSM Bucuresti vs CSM Ploiesti 53/58
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 15:30 CT Media Bucuresti vs CSS Calarasi 53/59
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Sb 14.09 11:00 AS Arrubium Macin vs LPS I. Balas Soter Buzau 53/60
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Sb 14.09 12:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JI vs CS Dinamo Bucuresti 53/61
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 14.09 12:00 CSS 3 Steaua Bucuresti vs ACS Olimpic Mizil 53/62
Sala: Scoala 205 Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 14:00 HC Beldiman Arad vs CSS Hunedoara 53/63
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 12:00 CSS Hunedoara vs CS Muncitoresc Resita 53/64
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Vi 13.09 15:00 LPS Tg Jiu vs CS Novaci 53/65
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 13:00 HC Beldiman Arad vs LPS Banatul Timisoara 53/66
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 14:30 ACS Alpha Oradea vs CS Extrem Baia Mare 53/67
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Sb 14.09 13:30 CSS 2 Baia Mare vs CS ADEP Satu Mare 53/68
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Sb 14.09 14:30 AHC Potaissa Turda vs LPS Cluj 53/69
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 13:00 LPS Piatra Neamt vs CSM Galati 53/70
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 15.09 14:00 LPS Iasi vs CSH Art Galati 53/71
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Du 15.09 13:30 LPS Suceava vs CSO Buhusi 53/72
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 12.09 15:30 CSS Slobozia vs CT Media Bucuresti 53/73
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 10:30 LPS Braila vs CSM Bucuresti 53/74
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Du 15.09 13:30 CT Media Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 53/75
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Du 15.09 13:00 CSS Tulcea vs CSS Slobozia 53/76
Sala: Sala CSS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 1 Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 10:00 CS Rapid Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 53/77
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 15.09 11:30 ACS Sepsi SIC Sf Gheorghe vs CSM Corona Brasov 53/78
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 15.09 11:00 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs CSS PLoiesti 53/79
Sala: Scoala 30 Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 11:00 CSS Medias vs GSIP Moreni 53/80
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 15.09 17:00 HCM Craiova vs LPS Slatina 53/81
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 15.09 12:00 CSS Rm Valcea vs LPS Pitesti 53/82
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Juniori 1 Seria E Feminin
Etapa 2

Echipa CS Arena Tg. Mures nu se prezinta la meciul cu CSM Tg. Mures din data de 15.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 00:00 CS Arena Tg Mures vs CSM Tg. Mures 53/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 16.09 14:00 CSS Zalau vs CSS Viitorul Cluj 53/84
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 1

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 10.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 10.09 00:00 ACS Leu Giarmata vs LPS Tg Jiu 53/85
Sala: Sala Giarmata Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 14:30 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs ACS Leu Giarmata 53/86
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 15.09 14:00 Lic.Teo.T. Vuia Resita vs Unirea Sannicolau Mare 53/87
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 12:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 53/88
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 15.09 10:30 LPS Suceava vs CSM Bacau 53/89
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) Observator:
Du 15.09 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 53/90
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Du 15.09 11:00 LPS Roman vs csu din Suceava 53/91
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 11:30 CSS Galati vs AHC Dobrogea Sud Constanta 53/92
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Vi 13.09 14:30 LPS Braila vs CSS Medgidia 53/93
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 15.09 12:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Calarasi 53/94
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 11:30 CSS Tecuci vs CSS Targoviste 53/95
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Du 15.09 12:00 CSM Focsani 2007 vs CSS Ploiesti 53/96
Sala: Sala Polivalenta Focsani Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Du 15.09 15:00 CSO Tricolorul Breaza vs CS Orasenesc Mizil 53/97
Sala: Sala Virgil Dudau Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 13:00 CS Brazi vs CS Tectonic Bucuresti 53/98
Sala: Sala Polivalenta Brazi Arbitri: M.Birsan(MS)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 15.09 12:30 CS Fortuna Bucuresti vs CT Media Bucuresti 53/99
Sala: Scoala 205 Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Du 15.09 09:30 CSM Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 53/100
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Baltat(BV)/D.Rusu(BV) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 16:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Dinamo Brasov 53/101
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 11:00 CSS Sighisoara vs CSS Odorheiul Secuiesc 53/102
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 15.09 10:00 LPS Tg Mures vs CS Sporting Ghimbav 53/103
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 14.09 13:00 LPS Brasov vs CSM Sf. Gheorghe 53/104
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 14:00 CSS Fagaras vs LPS Tg Jiu 53/105
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 15.09 10:00 CSS Craiova vs CSS Corabia 53/106
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS Hunedoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 13.09 15:30 SCM Politehnica Timisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 53/107
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 15.09 11:00 CSS Lugoj vs LPS Banatul Timisoara 53/108
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 15.09 12:00 CSM Resita vs Unirea Sannicolau Mare 53/109
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Radulescu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice.

Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la meciul cu ACS Alpha Oradea din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 10:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 53/110
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 15.09 14:30 CSH Academica Cluj-Napoca vs ACS Alpha Oradea 53/111
Sala: Sala Gh. Baritiu Turda Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 15.09 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 12:00 LPS Cluj vs Lic Liviu Rebreanu Turda 53/112
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 13:00 CS OK Sport Onesti vs LPS Vaslui 53/113
Sala: Sala Municipala Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Suceava vs CSS Tg Neamt 53/114
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Vi 13.09 16:00 LPS Iasi vs CSS Bacau 53/115
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Lucaci(sv)/A.Mamciuc(SV) Observator:
Sb 14.09 11:45 LPS Piatra Neamt vs CSO Buhusi 53/116
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 14.09 16:00 LPS Roman vs CSM Bacau 53/117
Sala: Sala Polivalenta Roman Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 16:00 CSS Galati vs CS Medgidia 53/118
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 LPS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 17.09 14:00 CS Medgidia vs LPS Braila 53/119
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 14.09 18:00 CS Danubius Calarasi vs CSS Galati 53/120
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 14.09 11:00 CSM Galati vs LPS I. Balas Soter Buzau 53/121
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 14:30 CSS 2 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 53/122
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: D.Enache(B)/A.Stoia(B) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CSS 6 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 17.09 16:30 HC Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti 53/123
Sala: Sala Iris Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 09:30 CT Media Bucuresti vs CSU Stiinta Bucuresti 53/124
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Marin(B)/ Observator:
Sb 14.09 13:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CSS 2 Bucuresti 53/125
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Sb 14.09 09:30 CS Rapid Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 53/126
Sala: Sala Rapid Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 14:30 CSS Targoviste vs CSM Ploiesti 53/127
Sala: Sala CSS Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 14.09 11:00 CSS Ploiesti vs CSS Dinamo Brasov 53/128
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Vi 13.09 11:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Corona Brasov 53/129
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 12:30 CSS Petrosani vs CSS Craiova 53/130
Sala: Sala Polivalenta CSS Arbitri: G.Spaloghe(OT)/A.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 14.09 11:00 LPS Slatina vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 53/131
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Sb 14.09 12:30 Chimia Rm Valcea vs ACS HC FEFS Craiova 53/132
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 HC Jimbolia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Banatul Timisoara vs ACS Viitorul Vetel 53/133
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Sb 14.09 13:00 ACS Leu Giarmata vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 53/134
Sala: Sala de Sport Giarmata Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator:
Sb 14.09 17:00 ACS Baile Herculane vs Lic Teor Traian Vuia Resita 53/135
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 16:00 CSS Medias vs CSM Fagaras 53/136
Sala: Sala Sc. Gen 5 Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CSM Fagaras sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 11:30 CSS Fagaras vs CSS Medias 53/137
Sala: Sala Doamna Stanca Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 14.09 16:00 ACS Sepsi SIC Sf. Gheorghe vs CSS Odorheiul Secuiesc 53/138
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 14.09 11:00 ACS Pegasus Tg Mures vs HC Arsenal Taureni 53/139
Sala: Sala Benedek Elek Livezeni Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 13:00 LPS Bistrita vs ACS Alpha Oradea 53/140
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Lu 16.09 14:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Phoenix Baia Mare 53/141
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 14.09 16:00 LPS Satu Mare vs CS Marta Baia Mare 53/142
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Sb 14.09 00:00 ACS Viitorul Nasaud vs CSS Viitorul Cluj 53/143
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 10:00 LPS Iasi vs CSO Negresti Vaslui 53/144
Sala: Sala LPS Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Vaslui vs CSU din Suceava 2 53/145
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Piatra Neamt vs CSU din Suceava 53/146
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Vi 13.09 12:00 CSM Bacau vs LPS Suceava 53/147
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Cristea(IS)/C.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Echipa LPS Braila nu se prezinta la meciul cu AHC Dobrogea Sud Constanta din data de 07.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 13.09 15:00 CSS Galati vs CSS Medgidia 53/148
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 14.09 12:00 LPS Braila vs CSS Calarasi 53/149
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 14.09 11:00 CS Axiopolis Cernavoda vs AHC Dobrogea Sud Constanta 53/150
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 09:00 CSS Ploiesti vs HC Junior BB Buzau 53/151
Sala: Sala Olimpia Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 14.09 12:00 CSS Tecuci vs CS Olimpic Mizil 53/152
Sala: Sala Lucian Vasilache Arbitri: R.Armanu(BC)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 14.09 13:00 CS Orasenesc Mizil vs ACS Academia Junior Ploiesti 53/153
Sala: Sala Sporturilor Mizil Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 11:30 CSM Bucuresti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 53/154
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Marin(B)/ Observator:
Sb 14.09 11:00 CS Dinamo Bucuresti vs CS Concordia Chiajna 53/155
Sala: Scoala 30 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 14.09 13:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs ACS Fortuna Bucuresti 53/156
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: A.Ciocos(dj)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 17:00 LPS Tg Mures vs CS Sporting Ghimbav 53/157
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 14.09 15:00 ACS Transilvania Brasov vs CS Szejke Odorheiu Secuiesc 53/158
Sala: Sala D.P Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Sb 14.09 12:00 CSS Sighisoara vs CSS Sibiu 53/159
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: R.Gyorgy(HG)/J.Karda(HG) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 11:00 CS Viitorul Pitesti vs CSS Craiova 53/160
Sala: Sala Sporturilor Pitesti Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) Observator:
Sb 14.09 13:00 CSM Progresul Bailesti vs LPS Tg Jiu 53/161
Sala: Sala Ada Nechita Bailesti Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Sb 14.09 16:00 CS Traian Craiova vs CSS Drobeta Turnu Severin 53/162
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 12:00 Academia Minaur Baia Mare vs HC 2003 Alesd 53/163
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 14.09 10:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 53/164
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 14.09 12:30 LPS CSS Bihorul Oradea vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 53/165
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 11.09 15:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Giroc Chisoda 53/166
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 14.09 00:00 CS Giroc Chisoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 11:00 CSS Lugoj vs Sc. Gen. 7 Timisoara 53/167
Sala: Sala Lavinia Milosovici Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Sb 14.09 12:00 CSM Resita vs LPS Banatul Timisoara 53/168
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 14.09 15:00 HC Beldiman Arad vs CS Unirea Sannicolau Mare 53/169
Sala: Sala Polivalenta Victoria Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSO Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 00:00 LPS Botosani vs LPS Vaslui 53/170
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 12:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 53/171
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Balan(IS)/I.Savin(VS) Observator:
Mi 18.09 15:00 LPS Iasi vs LPS Roman 53/172
Sala: Sala LPS Arbitri: T.Colpos(BC)/R.Ghioane(BC) Observator:
Du 15.09 11:00 Stiinta Miroslava Iasi vs CSS Bacau 53/173
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 10:30 CSS Unirea Iasi vs HC Comanesti 53/174
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSM Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 12:00 HC Junior BB Buzau vs LPS Braila 53/175
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: C.Stanciu(Bz)/I.Velisca(BZ) Observator:
Sb 14.09 13:00 CSM Rm. Sarat vs CSS Tulcea 53/176
Sala: Sala Municipala Arbitri: A.Raducan(BR)/A.Tonita(GL) Observator:
Du 15.09 10:00 ACS Bute Galati vs CSH Art Galati 53/177
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: L.Antohi(GL)/C.Popa(GL) Observator:
Du 15.09 00:00 CSS 1 Constanta vs HC Dunarea Braila 53/178
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 15.09 13:00 AHC Olimpia Braila vs CSS Galati 53/179
Sala: Sala Polivalenta Braila Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

HC Dinamo Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CS Axiopolis Cernavoda din data de 08.09.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 12:00 ACSO Viitorul Pantelimon vs CS Tonus Bucuresti 53/180
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: A.Manafu(B)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 15.09 11:00 CS Fortuna Bucuresti vs CSM Bucuresti 53/181
Sala: Scoala 205 Arbitri: C.Badea(PH)/N.Ionica(OT) Observator:
Du 15.09 14:00 CSM Fetesti vs CSS Slobozia 53/182
Sala: Sala Avion Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 15.09 14:00 HC Dinamo Bucuresti vs CS Danubius Calarasi 53/183
Sala: Sala Iris Arbitri: / Observator:
Du 15.09 11:00 ACS SC Piticu 2013 Fetesti vs CS Axiopolis Cernavoda 53/184
Sala: Sala de Sport Fetesti Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 13:00 CSO Tricolorul Breaza vs CSS Ploiesti 53/185
Sala: Sala Vasile Dudau Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Petrache(ph) Observator:
Vi 13.09 18:00 ACS Olimpic Mizil vs CSM Ploiesti 53/186
Sala: Sala Polivalenta Mizil Arbitri: E.Andrei(PH)/P.Caunei(PH) Observator:
Du 15.09 11:00 LPS Pitesti vs ACS Academia Junior Ploiesti 53/187
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 15.09 00:00 Sport Club Curtea de Arges vs CSS 6 Bucuresti 53/188
Sala: N/A Arbitri: G.Candea(SB)/G.Sofronici(SB) Observator:
Du 15.09 11:30 CSO Voluntari 2005 vs CSU Stiinta Bucuresti 53/189
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: B.Szocs(BV)/B.Sandor(BV) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 14.09 14:15 CS Chimia Rm. Valcea vs CSS Craiova 53/190
Sala: Sala Traian Arbitri: A.Enache(GJ)/L.Marii(GJ) Observator:
Du 15.09 11:00 LPS Slatina vs HCM Torok Rm. Valcea 53/191
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Fugaru(GJ)/A.Otelea(HD) Observator:
Du 15.09 00:00 CSS Slatina vs CSM Slatina 53/192
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 10:30 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Petrosani 53/193
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Rotaru(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Du 15.09 15:00 HCM Craiova vs CSM Tg Jiu 53/194
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 10.09 15:30 CSM Fagaras vs ACS Kids Tampa 2015 Brasov 53/195
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 10:00 ACS Kids Tampa 2015 Brasov vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 53/196
Sala: Scoala 11 Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 15.09 11:00 Lic Teor Nagy Mozes Tg Secuiesc vs CSM Fagaras 53/197
Sala: Sala Polivalenta Tg. Secuiesc Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Du 15.09 13:00 CSS Sighisoara vs CSS Sf. Gheorghe 53/198
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 15.09 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Corona 53/199
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Du 15.09 13:00 CSS Sibiu vs CS Sporting Ghimbav 53/200
Sala: Scoala 18 Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 1

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 10.09 15:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs Diniasanca Dinias 53/201
Sala: Sala de Sport Giarmata Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Mi 11.09 18:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs ACS Leu Giarmata 53/202
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 15.09 13:00 LPS Banatul Timisoara vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 53/203
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 15.09 13:00 ACS Leu Giarmata vs CSS Hunedoara 53/204
Sala: Sala de Sport Giarmata Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Du 15.09 12:00 CS Victoria Nadlac vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 53/205
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Du 15.09 13:00 Diniasanca Dinias vs LT Traian Vuia Resita 53/206
Sala: Sala Peciu Nou Arbitri: P.Lucusa(AR)/M.Morariu(AR) Observator:
Du 15.09 11:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 53/207
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 2

Conform Art 4. din regulament măsurarea sportivilor de talie va fi făcută în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor geografice

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 15.09 12:00 ACS ARIESUL TURDA VOLEI-HANDBAL vs LPS Satu Mare 53/208
Sala: Sala de Sport Comuna Mihai Viteazu Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Du 15.09 13:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs LPS Tg Mures 53/209
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Du 15.09 12:30 CS Comunal Sanmartin vs CSS 2 Baia Mare 53/210
Sala: N/A Arbitri: M.Bobu(TM)/C.Singeorzan(tm) Observator:
Du 15.09 09:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 53/211
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: