Jocuri de calificare la Campionatul European de seniori - Euro 2020
Sala Dinamo
13.06.2019, ora 18:00
Romania - Portugalia TVR 1 direct
Arbitri EHF: Opava/Valek-CZE
Delegat EHF: Pavicevic-MNE
Nantes
16.06.2019, ora 19:00
Franta - Romania TVR 2 direct
Arbitri EHF: Baranowski/Lemanowicz-POL
Delegat EHF: Donven-LUX
Turneu Final Juniori IV masculin
Turneu Final JUNIOARE IV feminin
Etapa 1 |
||||||
Turneul Final Junioare 4, va avea loc la Ramnicu Valcea. Arbitri:Badescu/Savu-AG La sedinta tehnica ce va avea loc miercuri 12.06.2019 se va face validarea sportivelor participante. Se vor prezenta urmatoarele documente: * Tabel nominal cu toti sportivele participante, data nasterii, numarul de legitimatie si numarul de pe tricoul sportivielor. * Legitimatie tip FRH cu poza, viza anuala si viza medicala. * Certificat de nastere (original sau copie legalizata). LA SEDINTA TEHNICA PREZENTA TUTUROR REPREZENTANTILOR DE ECHIPA ESTE OBLIGATORIE Grupa Preliminara A |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Jo 13.06 | 09:00 | LPS Vaslui | vs | Tg. Secuiesc | 42/1 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Petrosani | 42/2 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 16:00 | Tg. Secuiesc | vs | CSS Petrosani | 42/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 17:00 | LPS Vaslui | vs | CSM Bucuresti | 42/4 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 09:00 | CSM Bucuresti | vs | Tg. Secuiesc | 42/5 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 10:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Vaslui | 42/6 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara B |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 11:00 | HC Comanesti | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 42/7 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 12:00 | CSM Ploiesti | vs | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | 42/8 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 18:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | 42/9 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 19:00 | HC Comanesti | vs | CSM Ploiesti | 42/10 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 11:00 | CSM Ploiesti | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 42/11 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 12:00 | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | vs | HC Comanesti | 42/12 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara C |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 11:00 | CSS Bacau | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 42/13 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 13.06 | 12:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CSS Caracal | 42/14 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 18:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | CSS Caracal | 42/15 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 19:00 | CSS Bacau | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/16 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 11:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 42/17 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 12:00 | CSS Caracal | vs | CSS Bacau | 42/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara D |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 09:00 | HC Buhusi | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 42/19 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 10:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 42/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 16:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 42/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Jo 13.06 | 17:00 | HC Buhusi | vs | CSS 6 Bucuresti | 42/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 09:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 42/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 10:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | HC Buhusi | 42/24 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Principala 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 16:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Petrosani | 42/25 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 1700 | HC Comanesti | vs | CSM Bucuresti | 42/26 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 09:00 | CSS Petrosani | vs | HC Comanesti | 42/27 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 15.06 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 42/28 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Principala 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 18:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | CSS Bacau | 42/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 19:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 42/30 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 11:00 | CSS Bacau | vs | CSS 6 Bucuresti | 42/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 15.06 | 12:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 42/32 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Secundara 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 18:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | LPS Vaslui | 42/33 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 19:00 | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | vs | Tg. Secuiesc | 42/34 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 11:00 | LPS Vaslui | vs | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | 42/35 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 15.06 | 12:00 | Tg. Secuiesc | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 42/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Secundara 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 16:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Vi 14.06 | 17:00 | HC Buhusi | vs | CSS Caracal | 42/38 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 09:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | HC Buhusi | 42/39 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Sb 15.06 | 10:00 | CSS Caracal | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 42/40 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: G.Tomescu(B) | ||||
Semifinale |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 18:00 | HC Comanesti | vs | CSS Bacau | 42/41 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.06 | 19:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSM Ploiesti | 42/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
5-8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 16:00 | CSM Bucuresti | vs | Lic Teor Traian Vuia Resita | 42/43 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.06 | 17:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | CSS Petrosani | 42/44 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
9-12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 18:00 | LPS Vaslui | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 42/45 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.06 | 19:00 | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | vs | CSS Caracal | 42/46 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
13-16 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 16:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/47 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.06 | 17:00 | HC Buhusi | vs | Tg. Secuiesc | 42/48 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
15-16 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 09:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | Tg. Secuiesc | 42/49 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
13-14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 10:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | HC Buhusi | 42/50 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
11-12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 11:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | 42/51 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
9-10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 12:00 | LPS Vaslui | vs | CSS Caracal | 42/52 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
7-8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 10:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 42/53 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
5-6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 11:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Petrosani | 42/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
3-4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 12:00 | HC Comanesti | vs | CSM Ploiesti | 42/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Finala |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 13:00 | CSS Bacau | vs | CSS 6 Bucuresti | 42/56 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Turneul Final Juniori 4 masculin va avea loc la Brasov. * Tabel nominal cu toti sportivii participanti, data nasterii, numarul de legitimatie si numarul de pe tricoul sportivilor. * Legitimatie tip FRH cu poza, viza anuala si viza medicala. * Certificat de nastere (original sau copie legalizata). LA SEDINTA TEHNICA PREZENTA TUTUROR REPREZENTANTILOR DE ECHIPA ESTE OBLIGATORIE Grupa Preliminara A |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 90:00 | CSU Suceava | vs | ACS Sporting Ghimbav | 42/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 10:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | LPS Tg Jiu | 42/58 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 16:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | LPS Tg Jiu | 42/59 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 17:00 | CSU Suceava | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/60 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 09:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | ACS Sporting Ghimbav | 42/61 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 10:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSU Suceava | 42/62 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara B |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 11:00 | LPS Vaslui | vs | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | 42/63 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 12:00 | CSS Ploiesti | vs | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | 42/64 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 18:00 | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | vs | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | 42/65 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 19:00 | LPS Vaslui | vs | CSS Ploiesti | 42/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 11:00 | CSS Ploiesti | vs | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | 42/67 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 12:00 | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | vs | LPS Vaslui | 42/68 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara C |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 11:00 | HC Dobrogea Sud | vs | AH Minaur Baia Mare | 42/69 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 12:00 | CSS Alexandria | vs | CSM Progresul Bailesti | 42/70 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 18:00 | AH Minaur Baia Mare | vs | CSM Progresul Bailesti | 42/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 19:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSS Alexandria | 42/72 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 11:00 | CSS Alexandria | vs | AH Minaur Baia Mare | 42/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 12:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | HC Dobrogea Sud | 42/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 1 |
||||||
Grupa Preliminara D |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 09:00 | CSS Medgidia | vs | ACS Transilvania Brasov | 42/75 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | DSCL Sport Caracal | 42/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.06 | 16:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | DSCL Sport Caracal | 42/77 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Jo 13.06 | 17:00 | CSS Medgidia | vs | CSM Bucuresti | 42/78 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 09:00 | CSM Bucuresti | vs | ACS Transilvania Brasov | 42/79 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 10:00 | DSCL Sport Caracal | vs | CSS Medgidia | 42/80 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Principala 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 16:00 | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | vs | CSU din Suceava | 42/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 17:00 | LPS Vaslui | vs | ACS Sporting Ghimbav | 42/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 09:00 | CSU din Suceava | vs | LPS Vaslui | 42/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 10:00 | ACS Sporting Ghimbav | vs | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | 42/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Principala 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 18:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | AH Minaur Baia Mare | 42/85 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 19:00 | CSM Bucuresti | vs | CSM Progresul Bailesti | 42/86 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 11:00 | AH Minaur Baia Mare | vs | CSM Bucuresti | 42/87 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 12:00 | CSM Progresul Bailesti | vs | ACS Transilvania Brasov | 42/88 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Secundara 1 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 16:00 | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | vs | LPS Tg Jiu | 42/89 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 17:00 | CSS Ploiesti | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/90 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 09:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Ploiesti | 42/91 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 10:00 | ACS Academia Junior Ploiesti | vs | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | 42/92 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Grupa Secundara 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.06 | 18:00 | CSS Medgidia | vs | HC Dobrogea Sud | 42/93 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Vi 14.06 | 19:00 | DSCL Sport Caracal | vs | CSS Alexandria | 42/94 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 11:00 | HC Dobrogea Sud | vs | DSCL Sport Caracal | 42/95 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 12:00 | CSS Alexandria | vs | CSS Medgidia | 42/96 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Semifinale |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 18:00 | CSU din Suceava | vs | AH Minaur Baia Mare | 42/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 19:00 | CSM Bucuresti | vs | LPS Vaslui | 42/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
5-8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 16:00 | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | vs | ACS Transilvania Brasov | 42/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 1700 | CSM Progresul Bailesti | vs | ACS Sporting Ghimbav | 42/100 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
9-14 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 18:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Medgidia | 42/101 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 19:00 | HC Dobrogea Sud | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/102 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
13-16 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.06 | 16:00 | CSS Ploiesti | vs | CSS Alexandria | 42/103 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.06 | 17:00 | DSCL Sport Caracal | vs | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | 42/104 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
15-16 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 08:00 | CSS Alexandria | vs | Sc. Gen. nr. 7 Timisoara | 42/105 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
13-14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 09:00 | CSS Ploiesti | vs | DSCL Sport Caracal | 42/106 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
11-12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 10:00 | CSS Medgidia | vs | ACS Academia Junior Ploiesti | 42/107 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
9-10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | HC Dobrogea Sud | 42/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
7-8 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 09:00 | ACS Szejke Odorheiul Secuiesc | vs | ACS Sporting Ghimbav | 42/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
5-6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 10:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSM Progresul Bailesti | 42/110 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
3-4 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 11:00 | AH Minaur Baia Mare | vs | LPS Vaslui | 42/111 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) | ||||
Finala |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.06 | 12:00 | CSU din Suceava | vs | CSM Bucuresti | 42/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: H.Belu(B) |
Actualizare automata | 20 secunde