Program nr. 39 saptamana: 20.05-27.05.2019


Etapa 10

Play-out

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 17:00 CS Universitatea Cluj vs CSM Făgăraș 39/1
Sala: Sala Horia Demian Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator: I.Vizitiu(HD)
Mi 22.05 17:00 CSU din Suceava vs CS HC Buzău 2012 39/2
Sala: Sala D. Bernicu Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Ciobanu(BC)
Mi 22.05 17:00 CS Minaur Baia Mare vs CSM Bacău 39/3
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: C.Potora(Cj)

Finala mare
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 18:05 CS Dinamo București vs AHC Dobrogea Sud Tvr HD 39/4
Sala: Sala Dinamo Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: G.Bejinariu(AG)

Finala mica
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 15:00 AHC Potaissa Turda vs CSM București Tvr HD 39/5
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: Z.Mesaros(MM)

Locurile 5/6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 18:00 CSA Steaua București vs AHC Dunărea Călărași 39/6
Sala: Sala Chiajna Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: M.Brumaru(Vn)

Locurile 7/8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 18:30 CSM Focșani 2007 vs SCM Politehnica Timișoara 39/7
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: V.Ionescu(B)

Etapa 1

Grupa B
Buzau- Sala Romeo Iamandi

Persoana de contact:  PAVEL Vasile - 0722.570.729
Sedinta tehnica va avea loc in data de 21.05.2019 ora 19:30 la Sala Romeo Iamandi

Delegat FRH: ZAHARIA Attila - IL - 0721.291.141
Delegat CCA:PAVEL Vasile
Arbitri:
Arsene/Bontea-VS/BZ
Avadanii/Popovici-BC
Baducu/Voicu-BZ
Murariu/Tabacariu-NT
Nastase/Stancu-B/BZ
Pavel/Stanciu-BZ
Pirvu/Potirniche-B/BZ
Popa/Velisca-GL/BZ


Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu la Turneul Final

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs CS Unirea Sannicolau Mare 39/8
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 22.05 14:00 CSU Suceava vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 39/9
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 12:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 39/10
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 23.05 14:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSU Suceava 39/11
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 12:30 CSU Suceava vs CS Unirea Sannicolau Mare 39/12
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 24.05 14:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Academia Minaur Baia Mare 39/13
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 1

Grupa A
Buzau- Sala Romeo Iamandi

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 09:30 CSM Bucuresti vs CSM Bacau 39/14
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 22.05 11:00 ACS Transilvania Brasov vs CSO Mizil 39/15
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 09:30 CSM Bacau vs CSO Mizil 39/16
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 23.05 11:00 CSM Bucuresti vs ACS Transilvania Brasov 39/17
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 09:30 ACS Transilvania Brasov vs CSM Bacau 39/18
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 24.05 11:00 CSO Mizil vs CSM Bucuresti 39/19
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

Semifinala 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 12:30 CSM Bucuresti vs Academia Minaur Baia Mare 39/20
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 14:00 LPS Suceava vs CSM Bacau 39/21
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 12:30 ACS Transilvania Brasov vs CS Unirea Sannicolau Mare 39/22
Sala: Liceul CFR Buzau Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator: V.Pavel(BZ)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 14:00 CSO Mizil vs Lic. Liviu Rebreanu Turda 39/23
Sala: Liceul CFR Buzau Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

3-4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 12:30 Academia Minaur Baia Mare vs CSM Bacau 39/24
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 14:00 CSM Bucuresti vs LPS Suceava 39/25
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 1

MORENI

Grupa B

Persoana de contact: 
Sedinta tehnica va avea loc in data de 22.05.2019 ora 12:00
Sala LPS Moreni

Delegat FRH: DINCA Valerica - 0724.395.106
Delegat CCA: BELU Horatiu
Arbitri:
Babau/Roibu-PH
Ivanciu/Nedelcu-DB
Maciornea/Savin-IS
Margarit/Pirciu-AG
Pavel/Pentea-SJ

 

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu la Turneul Final

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 13:00 CSS Bacau vs CS OK Sport Onesti 39/26
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator: H.Belu(B)
Mi 22.05 15:00 LT Traian Vuia Resita vs CSS 2 Baia Mare 39/27
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: H.Belu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 10:00 CS OK Sport Onesti vs CSS 2 Baia Mare 39/28
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: H.Belu(B)
Jo 23.05 12:00 CSS Bacau vs LT Traian Vuia Resita 39/29
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: H.Belu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 10:00 LT Traian Vuia Resita vs CS OK Sport Onesti 39/30
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: H.Belu(B)
Vi 24.05 12:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Bacau 39/31
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: H.Belu(B)

Etapa 1

Grupa A

Sala LPF Moreni

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 17:00 CSM Bucuresti vs CS Chimia Rm. Valcea 39/32
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: H.Belu(B)
Mi 22.05 19:00 CSM Fagaras vs CS Sporting Ghimbav 39/33
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: H.Belu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 14:00 CS Chimia Rm. Valcea vs CS Sporting Ghimbav 39/34
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: H.Belu(B)
Jo 23.05 16:00 CSM Bucuresti vs CSM Fagaras 39/35
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator: H.Belu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 14:00 CSM Fagaras vs CS Chimia Rm. Valcea 39/36
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator: H.Belu(B)
Vi 24.05 16:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Bucuresti 39/37
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: H.Belu(B)

Semifinala 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 14:00 CSM Bucuresti vs CSS Bacau 39/38
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: H.Belu(B)

Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 16:00 CS Sporting Ghimbav vs CSS 2 Baia Mare 39/39
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: H.Belu(B)

7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 10:00 CSM Fagaras vs LT Traian Vuia Resita 39/40
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: H.Belu(B)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 12:00 CS Chimia Rm. Valcea vs CS OK Sport Onesti 39/41
Sala: N/A Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator: H.Belu(B)

3-4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 10:00 CSS Bacau vs CS Sporting Ghimbav 39/42
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator: H.Belu(B)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 12:00 CSM Bucuresti vs CSS 2 Baia Mare 39/43
Sala: N/A Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: H.Belu(B)

Etapa 1

Grupa B
Buzau- Sala LPS Buzau

Persoana de contact:  PAVEL Vasile - 0722.570.729
Sedinta tehnica va avea loc in data de 21.05.2019 ora 19:30 la Sala Romeo Iamandi

Delegat FRH: ZAHARIA Attila - IL - 0721.291.141
Delegat CCA: PAVEL Vasile
Arbitri:
Arsene/Bontea-VS/BZ
Avadanii/Popovici-BC
Baducu/Voicu-BZ
Murariu/Tabacariu-NT
Nastase/Stancu-B/BZ
Pavel/Stanciu-BZ
Pirvu/Potirniche-B/BZ
Popa/Velisca-GL/BZ

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu la Turneul Final

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 12:30 CSS Calarasi vs LPS Vaslui I 39/44
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 22.05 14:00 CSS Craiova vs CSS Sighisoara 39/45
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 12:30 LPS Vaslui I vs CSS Sighisoara 39/46
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 23.05 14:00 CSS Calarasi vs CSS Craiova 39/47
Sala: N/A Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 12:30 CSS Craiova vs LPS Vaslui I 39/48
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 24.05 14:00 CSS Sighisoara vs CSS Calarasi 39/49
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 1

Grupa A

Sala LPS Buzau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 09:30 CSS 2 Baia Mare vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 39/50
Sala: N/A Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 22.05 11:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Ploiesti 39/51
Sala: N/A Arbitri: R.Popovici(BC)/A.Avadani(BC) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 09:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Ploiesti 39/52
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator: V.Pavel(BZ)
Jo 23.05 11:00 CSS 2 Baia Mare vs Sc. Gen. 7 Timisoara 39/53
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 09:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 39/54
Sala: N/A Arbitri: R.Popovici(BC)/A.Avadani(BC) Observator: V.Pavel(BZ)
Vi 24.05 11:00 CSS Ploiesti vs CSS 2 Baia Mare 39/55
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: R.Popovici(BC)/A.Avadani(BC) Observator: V.Pavel(BZ)

Semifinala 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 09:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Craiova 39/56
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 11:00 LPS Vaslui I vs CSS 2 Baia Mare 39/57
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Pavel(BZ)

7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 09:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Calarasi 39/58
Sala: Liceul CFR Buzau Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator: V.Pavel(BZ)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 11:00 CSS Ploiesti vs CSS Sighisoara 39/59
Sala: Liceul CFR Buzau Arbitri: C.Bontea(BZ)/A.Arsene(VS) Observator: V.Pavel(BZ)

3-4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 09:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS 2 Baia Mare 39/60
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: V.Pavel(BZ)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 11:00 CSS Craiova vs LPS Vaslui I 39/61
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 1

Grupa B

Sala Polivalenta Traian Rm. Valcea
Persoana de contact:  DANULET Marius - 0740.451.830
Sedinta tehnica va avea loc in data 22.05.2019, ora 12:00 la Sala Sporturilor Traian

Delegat FRH: TEODORESCU Emilian - PH - 0727.455.667
Delegat CCA:POPA Nicolae
Arbitri:
Apostu/Chinde-MM
Cristea/Marin-DB
Ilina/Padeanu-VL
Lungu/Paraschiv-NT
Nitisor/Stamatoiu-VL
Samson/Trandafirescu-VL

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu la Turneul Final

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 13:30 HC Buhusi vs CSS Caracal 39/62
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Popa(AG)
Mi 22.05 15:15 ASC Corona 2010 Brasov vs CS Axiopolis Cernavoda 39/63
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 12:00 CSS Caracal vs CS Axiopolis Cernavoda 39/64
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.05 13:45 HC Buhusi vs ASC Corona 2010 Brasov 39/65
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 12:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSS Caracal 39/66
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.05 13:45 CS Axiopolis Cernavoda vs HC Buhusi 39/67
Sala: N/A Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 1

Grupa A
Sala Polivalenta Traian Rm. Valcea

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 22.05 17:00 CSS Fagaras vs ACS Vulturii Bucuresti 39/68
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: N.Popa(AG)
Mi 22.05 18:45 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS Baile Herculane 39/69
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 23.05 15:30 ACS Vulturii Bucuresti vs ACS Baile Herculane 39/70
Sala: N/A Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator: N.Popa(AG)
Jo 23.05 17:15 CSS Fagaras vs ACS Pegasus Tg. Mures 39/71
Sala: N/A Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 24.05 15:30 ACS Pegasus Tg. Mures vs ACS Vulturii Bucuresti 39/72
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator: N.Popa(AG)
Vi 24.05 17:15 ACS Baile Herculane vs CSS Fagaras 39/73
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Semifinala 1

Sala LT Energetic Rm. Valcea

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 15:30 ACS Baile Herculane vs ASC Corona 2010 Brasov 39/74
Sala: N/A Arbitri: A.Stamatoiu(VL)/A.Nitisor(VL) Observator: N.Popa(AG)

Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 17:15 ACS Pegasus Tg. Mures vs HC Buhusi 39/75
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Popa(AG)

7-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 12:00 ACS Vulturii Bucuresti vs CS Axiopolis Cernavoda 39/76
Sala: N/A Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator: N.Popa(AG)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 25.05 13:45 CSS Fagaras vs CSS Caracal 39/77
Sala: N/A Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator: N.Popa(AG)

3-4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 10:00 ACS Baile Herculane vs ACS Pegasus Tg. Mures 39/78
Sala: N/A Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator: N.Popa(AG)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 26.05 12:00 ASC Corona 2010 Brasov vs HC Buhusi 39/79
Sala: N/A Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Popa(AG)