Program nr. 25 saptamana: 11.02-18.02.2019

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa  ccapel@frh.ro.

In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro

Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate. 
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.

Jocuri amicale Lot National de Juniori (M19, nascuti 2000/2001)
Ungaria,Balatonboglar
12.02.2019, ora 16:00 

Ungaria - Romania

13.02.2019, ora 13:00                 Live streaming
Ungaria - Romania

Cupa EHF - masculin
Grupa C
16.02.2019, ora 14:45
Sala Sporturilor Constanta

HC Dobrogea Sud Constanta - FC Porto Sofarma (POR)  
Arbitri EHF: Bolic/Hurich-AUT
Delegat EHF: Viktor Konopliastyi-UKR

Cupa Challenge - masculin
16.02.2019, ora 17:00
Sala Dinamo

CSM Bucuresti - HC Dukla Praga
Arbitri EHF: Novikov/Rozhkov-UKR
Delegat EHF: Rados Rakocevic-MNE

Liga SEHA - masculin
16.02.2019, ora 17:00

Izvidac (BIH) - Steaua Bucuresti        Digi Sport direct

Delegari EHF
Cupa EHF - masculin
Grupa D
17.02.2019

GOG (DEN) - Fraikin BM Granollers (ESP)  
Arbitri EHF: Doru Manea/Radu Iliescu

Cupa Challenge - masculin
16.02.2019

Dynamo-Victor (RUS) - OIF Arendal (NOR) 
 Delegat EHF: Remus Cojocaru

 
Liga Zimbrilor
Etapa 8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 19:15 CS Dinamo Bucuresti vs CSM Bucuresti Tvr HD 25/1
Sala: N/A Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: D.Manea(B)
Liga Zimbrilor
Etapa 18
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 17:30 CSA Steaua Bucuresti vs AHC Dobrogea Sud Tvr HD 25/2
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: C.Milcu(MH)
Mi 13.02 18:00 CS Minaur Baia Mare vs SCM Politehnica Timisoara 25/3
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Mi 13.02 18:00 AHC Dunarea Calarasi vs CSU din Suceava 25/4
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: A.Cirligeanu(B)
Mi 13.02 18:00 CS HC Buzau 2012 vs CSM Fagaras 25/5
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) Observator: I.Serbu(B)
Mi 13.02 18:00 AHC Potaissa Turda vs CSM Bacau 25/6
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Liga Zimbrilor
Etapa 19
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 17:00 CSM Bacau vs CS Dinamo Bucuresti 25/7
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: G.Bejinariu(AG)
Liga Florilor
Etapa 15
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.02 17:30 SCM Craiova vs SCM Rm Valcea Tvr HD 25/8
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator: V.Dancescu(B)
Liga Florilor
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.02 18:00 CS Magura Cisnadie vs SCM Gloria Buzau 25/9
Sala: Sala Polivalenta Magura Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: Z.Mesaros(MM)
Mi 13.02 18:00 CSM Galati vs CSM Bucuresti 25/10
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: M.Margarit(PH)
Cupa României Fan Courier Feminin
1/16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 18.02 18:00 CSM Slatina vs SCM Gloria Buzau 25/11
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Din(B)/M.Ciutacu(B) Observator: V.Ciucan(B)
Du 17.02 13:00 CSA Steaua Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 25/12
Sala: Sala Iris Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator: V.Ionescu(B)
Du 17.02 11:00 CSU Oradea vs HC Dunarea Braila 25/13
Sala: Sala Universitate Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator: I.Vizitiu(HD)
Du 17.02 17:00 ACS Crisul Chisineu-Cris vs FC Arges 25/14
Sala: Sala Sporturilor Victoria Arad Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator: H.Belu(B)
Du 17.02 17:00 CSM Tg Mures vs HC Activ CSO Plopeni 25/15
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator: I.Chira(MM)
Du 17.02 17:30 CSM Galati vs CS Minaur Baia Mare Tvr 1 25/16
Sala: Sala Sporturilor Dun?rea din Galati Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator: V.Dobre(B)
Sb 16.02 17:30 ASC Corona 2010 Brasov vs CSM Bucuresti Tvr 1 25/17
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Antonescu(AG)
Sb 16.02 11:00 CSU Stiinta Bucuresti vs CSU Cluj-Napoca Tvr 2 25/18
Sala: Sala Chiajna Arbitri: G.Lungu(NT)/M.Paraschiv(NT) Observator: N.Rusu(CT)
Du 17.02 12:00 AHCM Slobozia vs CSU Neptun Constanta 25/19
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator: V.Pavel(BZ)
Lu 18.02 18:00 CS Magura Cisnadie vs SCM Craiova Tvr HD 25/20
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: O.Pripas(VL)
Du 17.02 11:00 CSU Targoviste vs HC Dinamo Bitcoin Bucuresti 25/21
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: I.Enache(BV)
Du 17.02 12:00 HCF Piatra Neamt vs SCM Rm Valcea 25/22
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Du 17.02 11:00 CS Rapid Bucuresti vs CSU Resita Tvr 2 25/23
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: G.Covaci(B)
Ma 12.02 11:00 CS Stiinta Bacau vs HC Zalau 25/24
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator: P.Anton(IS)
Du 17.02 11:00 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs LPS Tg Jiu 25/25
Sala: Sala Universitatii Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) Observator: A.Lupsa(CS)
Sb 16.02 11:00 CS Dacia Mioveni 2012 vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 25/26
Sala: Sala Trivale Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator: V.Vicea(B)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 3

CSM Botosani se retrage din campionat in data de 22.02.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 12:30 CSM Botosani vs CSU CNOT Brasov 25/27
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 16.02 14:00 CSU din Suceava DivA vs CSM Vaslui 25/28
Sala: Sala D. Bernicu Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 16.02 12:00 CSU Galati vs CSM Bacau 25/29
Sala: N/A Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 4
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 00:00 CSM Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 12:00 CS Medgidia vs CSM Ploiesti 25/30
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 16.02 16:00 CSU Pitesti vs AHC Dobrogea Sud Constanta II 25/31
Sala: Sala Trivale Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 16.02 13:30 CSM Bucuresti DivA vs CSU Targoviste 25/32
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 17:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSM Scolar Resita 25/33
Sala: N/A Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 17:00 CSM Scolar Resita vs CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu 25/34
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Sb 16.02 13:30 CS Universitatea Craiova vs CS Unirea Sannicolau Mare 25/35
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator:
Sb 16.02 00:00 CS Universitar Politehnica Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 3
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 17:00 CSM Oradea vs CSM Sighisoara 25/36
Sala: Sala A. Alexe Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 16.02 13:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CS Minaur Baia Mare DivA 25/37
Sala: Sala Gheorghe Baritiu Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Mi 20.02 17:30 HC Sibiu vs HC Szejke Odorhei 25/38
Sala: Sala Sporturilor Transilvania Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3

GRUPA VALOARE 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 15:00 LPS Roman vs CSM Galati 25/39
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Ma 12.02 14:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 25/40
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: G.Lungu(NT)/C.Murariu(NT) Observator:
Mi 13.02 14:00 LPS Braila vs CSS 1 Constanta 25/41
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.02 16:30 CSM Galati vs CSS 1 Constanta 25/42
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Sb 16.02 12:00 LPS Iasi vs LPS Braila 25/43
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 16.02 12:00 LPS Roman vs LPS Vaslui 25/44
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3

GRUPA VALOARE 2

Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 22.01.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 18:30 CSM Bucuresti vs HC Activ CSO Plopeni 25/45
Sala: Sala Agronomia Arbitri: I.Cazan(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Ma 12.02 13:30 CS Rapid Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 25/46
Sala: Sala Rapid Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Ma 12.02 00:00 ACS Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 15:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Corona 2010 Brasov 25/47
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Sb 16.02 09:30 CSM Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 25/48
Sala: Sala Agronomia Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 3

GRUPA VALOARE 3

Echipa HCM Craiova nu se prezinta la meciul cu Marta Baia Mare din data de 13.04.2019.

Echipa CSM Tg.Mures nu se prezinta la meciul cu LPS Slatina din data de 13.04.2019.

Echipa CSS Viitorul Cluj-Napoca nu se prezinta la meciul cu Energetic Rm. Valcea din data de 14.04.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 14:00 LPS Slatina vs Marta Baia Mare 25/49
Sala: Sala LPS Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Ma 12.02 16:30 HCM Craiova vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 25/50
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Ma 12.02 15:00 CSM Tg Mures vs CSS Viitorul Cluj 25/51
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 12:00 Marta Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 25/52
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 16.02 13:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSM Tg Mures 25/53
Sala: Sala Energetic Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator:
Sb 16.02 12:00 LPS Slatina vs HCM Craiova 25/54
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 3

GRUPA SPERANTA 1
Echipa LPS Piatra Neamt retrasa in data de 23.01.2019.

Echipa LPS Suceava nu se prezinta la meciul cu CSS Galati din data de 06.04.2019.

Echipa HC Buhusi nu se prezinta la meciul cu CSS Tulcea din data de 10.04.2019.

Echipa CSS Tulcea nu se prezinta la meciul cu LPS Suceava din data de 13.04.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 11:00 LPS Suceava vs CSS Galati 25/55
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Ma 12.02 00:00 HC Buhusi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 19.02 16:00 CSS Galati vs CSH Art Galati 25/56
Sala: Sala CSS Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Jo 14.02 16:00 HC Buhusi vs CSS Tulcea 25/57
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Sb 16.02 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 3

GRUPA SPERANTA 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 00:00 GSIP Moreni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 12.02 18:30 AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti vs CT Media Bucuresti 25/58
Sala: Scoala 30 Arbitri: A.Constantin(B)/M.Ciutacu(B) Observator:
Ma 12.02 14:00 CSS Sf. Gheorghe vs LPS I. Balas Soter Buzau 25/59
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 13:30 CT Media Bucuresti vs CSS Sf. Gheorghe 25/60
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Sb 16.02 11:00 GSIP Moreni vs AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti 25/61
Sala: Sala Moreni Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 2

GRUPA SPERANTA 3

Echipa LPS Bantul Timisoara s-a retras in data de 15.01.2019.

Echipa CSS Odorheiu Secuiesc nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 06.04.2019.

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 12.02 16:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS 2 Baia Mare 25/62
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Ma 12.02 00:00 CSS Medias sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa HC Buhusi nu se prezinta la meciul cu CSS Slobozia din data de 12.05.2019. 

Echipa CSS Bacau nu se prezinta la meciul cu CSS Slobozia din data de 19.05.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 11:00 LPS Iasi vs CSS Slobozia 25/63
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Du 17.02 12:00 HC Buhusi vs LPS Braila 25/64
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Du 17.02 13:00 CSS Bacau vs CSM Galati 25/65
Sala: Sala Orizont Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 11:00 CSM Bucuresti vs CSS Ploiesti 25/66
Sala: Sala Agronomia Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 17.02 11:00 CSS 6 Bucuresti vs HC Activ CSO Plopeni 25/67
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Du 17.02 12:30 CSS 2 Bucuresti vs ASC Corona 2010 Brasov 25/68
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CSS Drobeta Turnu Severin nu se prezinta la meciul cu CS Chimia Rm. Valcea din data de 19.05.2019.

Echipa Lic. Teoretic. Traian Vuia Resita  nu se prezinta la meciul cu Gr.Sc. Energetic Rm. Valcea din data de 19.05.2019.

Echipa HCM Craiova nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 19.05.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 10:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Banatul Timisoara 25/69
Sala: Sala Energetic Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Vi 15.02 14:00 Chimia Rm Valcea vs Lic Teor Traian Vuia Resita 25/70
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 17.02 12:30 HCM Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 25/71
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CS Marta Baia Mare nu se prezinta la meciul cu CSS Medias din data de 09.05.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 13:30 CSM 1 Targu Mures vs CSS Zalau 25/72
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Du 17.02 14:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CS Marta Baia Mare 25/73
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Du 17.02 12:00 CSS Medias vs CSS 2 Baia Mare 25/74
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament


Echipa CS Axiopolis Cernavoda s-a retras in data de 04.02.2019.

Echipa LPS Roman nu se prezinta la meciul cu CSH Art Galati din data de 07.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 00:00 CSS Tg Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.02 13:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Focsani 25/75
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Du 17.02 13:00 LPS Roman vs CSH Art Galati 25/76
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CT Media Bucuresti nu se prezinta la meciul cu CSS Dinamo Brasov din data de 19.05.2019.

Echipa CSS Fagaras nu se prezinta la meciul cu CS Rapid Bucuresti din data de 19.05.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 12:00 ACS Unirea Dobroesti vs CSS Dinamo Brasov 25/77
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 17.02 13:15 CS Rapid Bucuresti vs CSS Sf. Gheorghe 25/78
Sala: Sala Rapid Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Du 17.02 14:30 CT Media Bucuresti vs CSS Fagaras 25/79
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CSS Craiova nu se prezinta la meciul cu ACS Leu Giarmata din data de 07.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 11:00 LPS Slatina vs HC Jimbolia 25/80
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 17.02 15:00 LPS Viitorul Pitesti vs CSS Petrosani 25/81
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Du 17.02 10:30 CSS Craiova vs ACS Leu Giarmata 25/82
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 1

Remasurarea sportivelor obligatorie in prima sau a doua etapa conform art 4 din regulament

Echipa CSS Sibiu s-a retras in data de 30.01.2019

Echipa CSS Odorheiu Secuiesc nu se prezinta la jocul cu ACS Alpha Oradea din data de 14.03.2019. 

Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu CSS Odorheiu Secuiesc din data de 19.05.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.02 15:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CS Seini 25/83
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Du 17.02 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 17.02 16:30 LPS Tg. Mures vs CSS Viitorul Cluj 25/84
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 2

GRUPA SPERANTA 4
Echipa LPS Satu Mare s-a retras in data de 28.01.2019

* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.02 17:00 CSS Sighisoara vs CS Olimpic Tg Mures 25/85
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Turdean(MS) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 15

Echipa Stiinta Miroslava EXCLUSA IN DATA de 29.01.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 00:00 HC Buhusi vs Stiinta Miroslava Iasi 25/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.02 13:00 CSS Bacau 2 vs CS OK Sport Onesti 25/87
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Mi 13.02 15:00 CSS Bacau vs LPS Iasi 25/88
Sala: Sala Orizont Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Mi 13.02 11:00 LPS Vaslui vs LPS Roman 25/89
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Mi 13.02 14:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Tg. Neamt 25/90
Sala: Sala LPS Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 00:00 Stiinta Miroslava Iasi vs LPS Piatra Neamt 25/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 11:00 CSS Tg. Neamt vs LPS Vaslui 25/92
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: V.CHIROSCA(IS)/L.PADURARIU(IS) Observator:
Lu 18.02 15:00 LPS Roman vs CSS Bacau 25/93
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 16.02 10:00 LPS Iasi vs CSS Bacau 2 25/94
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 16.02 12:00 CS OK Sport Onesti vs HC Buhusi 25/95
Sala: Sala Municipala Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 19

Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018.

Echipa CS Ovidiu s-a retras in data de 16.01.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 00:00 CS Ovidiu vs CSH Art Galati 25/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.02 00:00 CS Axiopolis Cernavoda sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.02 12:30 CSS Slobozia vs CSM Galati 1 25/97
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Mi 13.02 16:30 CSS Tulcea vs CSM Galati 2 25/98
Sala: Sala CSS Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Mi 13.02 16:00 AHC Olimpia Braila vs CSS Galati 25/99
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Bida(CT)/V.Olar(CT) Observator:
Mi 13.02 16:30 HC Dunarea Braila vs LPS Braila 25/100
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Aurica(GL)/N.Lefter(GL) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 20
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 10:00 CSH Art Galati vs HC Dunarea Braila 25/101
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 16.02 12:00 LPS Braila vs AHC Olimpia Braila 25/102
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Sb 16.02 12:00 CSS Galati vs CSS Tulcea 25/103
Sala: Sala CSS Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 16.02 12:00 CSM Galati 2 vs CSS Slobozia 25/104
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 16.02 00:00 CSM Galati 1 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 00:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CS Ovidiu 25/105
Sala: N/A Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 15

CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 16:30 CS Viitorul Pantelimon vs CSS Targoviste 25/106
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Mi 13.02 14:00 CSS 6 Bucuresti vs CSM Bucuresti 25/107
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Mi 13.02 16:00 CS Tonus Bucuresti vs CSM Bucuresti 2 25/108
Sala: Sala Antilopa Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Mi 13.02 12:30 CSS 2 Bucuresti vs ACS Unirea Dobroesti 25/109
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 12:00 CSS Targoviste vs CSS 2 Bucuresti 25/110
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Sb 16.02 13:00 ACS Unirea Dobroesti vs CS Tonus Bucuresti 25/111
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: D.Finaru(B)/I.Mocanu() Observator:
Sb 16.02 09:00 CSM Bucuresti 2 vs CSS 6 Bucuresti 25/112
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 16.02 10:45 CSM Bucuresti vs ACS Vulturii Bucuresti 25/113
Sala: Sala Elite Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 16.02 17:45 CS Danubius Calarasi vs CS Viitorul Pantelimon 25/114
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Caloian(B)/S.Rusoiu(PH) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 19

Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 13:00 CSM Rm. Sarat vs CSS Sf. Gheorghe 25/115
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: T.Colpos(BC)/A.Mazilu(BC) Observator:
Mi 13.02 17:30 CSO Mizil vs CSM Ploiesti 25/116
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Mi 13.02 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.02 11:30 ASC Corona 2010 Brasov vs HC Activ CSO Plopeni 25/117
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Mi 13.02 13:30 CSS Dinamo Brasov vs CSO Tricolorul Breaza 25/118
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 20
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 13:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 25/119
Sala: Sala Noua Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) Observator:
Sb 16.02 10:00 CSO Tricolorul Breaza vs ASC Corona 2010 Brasov 25/120
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Sb 16.02 11:00 HC Activ CSO Plopeni vs CS Sporting Ghimbav 25/121
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator:
Sb 16.02 00:00 CS Brazi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 12:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSO Mizil 25/122
Sala: Sala LPS Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) Observator:
Sb 16.02 11:30 CSM Ploiesti vs CSM Rm. Sarat 25/123
Sala: Sala Olimpia Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 19

Echipa CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu HCM Torok Rm. Valcea din data de 02.03.2019.

Echipa Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea nu se prezinta la jocul cu LPS Slatina din data de 27.02.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 16:00 LPS Tg Jiu vs HCM Torok Rm. Valcea 25/124
Sala: Sala LPS Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Mi 13.02 14:00 LPS Viitorul Pitesti vs ACS Infinit 2013 Tg. Jiu 25/125
Sala: Scoala Gimnaziala Traian Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Mi 13.02 14:15 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CS Chimia Rm. Valcea 25/126
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(VL) Observator:
Mi 13.02 17:00 CSS Caracal vs HC Univ. FEFS Craiova 25/127
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Mi 13.02 15:15 CSS Craiova vs CSS Slatina 25/128
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Mi 13.02 00:00 LPS Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 20
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 00:00 HCM Torok Rm. Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 10:00 LPS Slatina vs CSS Craiova 25/129
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Enache(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 16.02 11:00 CSS Slatina vs CSS Caracal 25/130
Sala: Sala Nicolae Titulescu Arbitri: A.Grecu(OT)/S.Sutu(OT) Observator:
Sb 16.02 15:30 HC Univ. FEFS Craiova vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 25/131
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator:
Sb 16.02 12:30 CS Chimia Rm. Valcea vs LPS Viitorul Pitesti 25/132
Sala: Sala Traian Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 16.02 16:00 ACS Infinit 2013 Tg. Jiu vs LPS Tg Jiu 25/133
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 15

CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018.

CSM Mihai Viteazu nu se prezinta la meciul cu CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc din data de 23.02.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 12:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSM Mihai Viteazul Vulcan 25/134
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: R.Ghioane(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Mi 13.02 16:00 ACS Traian Lalescu Hunedoara vs CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc 25/135
Sala: Sala Traian Lalescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Mi 13.02 00:00 CSS Hunedoara vs CSS Sibiu 25/136
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 13.02 15:00 CSS Petrosani vs CSS Fagaras 25/137
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Ma 12.02 16:00 LPS Fl. Fleseriu Sebes vs CSM Fagaras 25/138
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 13:00 CSM Mihai Viteazul Vulcan vs LPS Fl. Fleseriu Sebes 25/139
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 16.02 10:00 CSM Fagaras vs CSS Petrosani 25/140
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 16.02 00:00 CSS Fagaras vs CSS Hunedoara 25/141
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 15:00 CSS Sibiu vs ACS Traian Lalescu Hunedoara 25/142
Sala: Scoala 18 Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Sb 16.02 13:00 CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc vs CSS Odorheiul Secuiesc 25/143
Sala: Sala Jozsef Attila Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 15

Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018.

CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara

ACS Baile Herculane nu se prezinta la meciul cu HC Sportiv Citu Timisoara din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 00:00 LT Traian Vuia Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Ma 12.02 15:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CSS Dr. Tr. Severin 25/144
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Mi 13.02 14:00 LPS Banatul Timisoara vs HC Sportiv Citu Timisoara 25/145
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Mi 13.02 17:00 ASC Victoria Nadlac vs CS Unirea Sannicolau Mare 25/146
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: A.Sas(AB)/C.Sas(AB) Observator:
Mi 13.02 14:00 ACS Baile Herculane vs Clubul Sportiv Comunal Sanmartin 25/147
Sala: Sala Duicu Alexandru Arbitri: E.Lupu(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.02 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs LPS Banatul Timisoara 25/148
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Sb 16.02 11:00 HC Sportiv Citu Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 25/149
Sala: Sala Dumbravita Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Sb 16.02 14:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LT Traian Vuia Resita 25/150
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 16.02 00:00 ACS Baile Herculane sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.02 13:00 Clubul Sportiv Comunal Sanmartin vs ASC Victoria Nadlac 25/151
Sala: Sala Floare de Lotus Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 15

Echipa LPS Tg. Mures nu se va prezenta la jocul cu CSS 2 Baia Mare din data de 23.02.2019.

Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu ACS Pegasus Tg. Mures din data de 02.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 13.02 15:30 CSS Viitorul Cluj vs CS Atletik Satu Mare 25/152
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Otelea(HD)/S.Macarie(AB) Observator:
Mi 13.02 16:30 CSS 2 Baia Mare vs ACS Alpha Oradea 25/153
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 13.02 15:00 CS Phoenix Baia Mare vs ACS Pegasus Tg. Mures 25/154
Sala: Sala Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 13.02 16:30 CSS Zalau vs LPS Tg Mures 25/155
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Canta(MM)/J.Debreczeni(MM) Observator:
Mi 13.02 16:00 HC Arsenal Taureni vs CSS Sighisoara 25/156
Sala: Sala de sport Ludus Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 16
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.02 14:00 CS Atletik Satu Mare vs HC Arsenal Taureni 25/157
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Sb 16.02 13:30 CSS Sighisoara vs CSS Zalau 25/158
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) Observator:
Sb 16.02 13:30 LPS Tg Mures vs CS Phoenix Baia Mare 25/159
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Ramba(sb)/K.Ungur(SB) Observator:
Sb 16.02 13:00 ACS Pegasus Tg. Mures vs CSS 2 Baia Mare 25/160
Sala: Sala Benedek Elek Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Sb 16.02 15:00 ACS Alpha Oradea vs CSS Viitorul Cluj 25/161
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator: