Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin



Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSU din Suceava 7 7 0 0 210 103 107 4 0 3 0 8 6 20
2 CS Axiopolis Cernavoda 7 4 1 2 160 115 45 2 0 2 1 4 5 16
3 LPS Piatra Neamt 7 4 1 2 176 156 20 2 1 2 0 5 4 15
4 CSS Galati 7 3 0 4 128 169 -41 2 0 1 0 4 2 13
5 LPS Suceava 7 2 0 5 122 183 -61 2 0 0 0 4 0 8
6 LPS Braila 7 0 0 7 0 70 -70 0 0 0 0 0 0 -7 *
Penalizari

* LPS Braila (-7pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* LPS Piatra Neamt (6pts respectare cerinte talie)

* CSU din Suceava (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Suceava (4pts respectare cerinte talie)

* CS Axiopolis Cernavoda (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Concordia Chiajna 7 5 1 1 182 146 36 2 0 3 1 4 7 18
2 CSS Ploiesti 7 6 0 1 177 135 42 4 0 2 0 8 4 17
3 CS Dinamo Bucuresti 7 4 0 3 188 167 21 2 0 2 0 4 4 15
4 CSS 3 Steaua Bucuresti 7 3 1 3 161 147 14 2 1 1 0 5 2 13
5 ACS Academia Junior Ploiesti 7 2 0 5 148 181 -33 1 0 1 0 2 2 9
6 CSS Tecuci 7 0 0 7 33 113 -80 0 0 0 0 0 0 -5 *
Penalizari

* CSS Tecuci (-5pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* ACS Academia Junior Ploiesti (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Ploiesti (5pts respectare cerinte talie)

* CS Dinamo Bucuresti (7pts respectare cerinte talie)

* CS Concordia Chiajna (7pts respectare cerinte talie)

* CSS 3 Steaua Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Sporting Ghimbav 7 7 0 0 230 163 67 4 0 3 0 8 6 21
2 CSM Progresul Bailesti 7 6 0 1 194 129 65 2 0 4 0 4 8 19
3 CSS Sighisoara 7 4 0 3 249 225 24 2 0 2 0 4 4 14
4 CS Traian Craiova 7 3 0 4 192 202 -10 2 0 1 0 4 2 13
5 CSS Sibiu 7 1 0 6 166 206 -40 1 0 0 0 2 0 9
6 CSS Drobeta Turnu Severin 7 0 0 7 81 187 -106 0 0 0 0 0 0 3 *
Penalizari

* CSS Drobeta Turnu Severin (-3pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS Sighisoara (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Sibiu (7pts respectare cerinte talie)

* CS Sporting Ghimbav (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Drobeta Turnu Severin (6pts respectare cerinte talie)

* CSM Progresul Bailesti (7pts respectare cerinte talie)

* CS Traian Craiova (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 Sc. Gen. 7 Timisoara 7 5 0 2 235 213 22 3 0 2 0 6 4 17
2 LPS Bistrita 7 3 2 2 223 190 33 3 1 0 1 7 1 15
3 LPS CSS Bihorul Oradea 7 4 0 3 201 211 -10 3 0 1 0 6 2 15
4 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 7 3 2 2 219 193 26 3 1 0 1 7 1 13
5 CSS Lugoj 7 3 0 4 186 206 -20 2 0 1 0 4 2 12
6 LPS Banatul Timisoara 7 1 0 6 182 233 -51 1 0 0 0 2 0 9
Bonus

* LPS CSS Bihorul Oradea (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Bistrita (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Lugoj (6pts respectare cerinte talie)

* Sc. Gen. 7 Timisoara (7pts respectare cerinte talie)

Generated in: 54 ms; Memory is 0.742 Mb; Peak is 1.252 Mb;