Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin



Grupa Valoare 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Iasi 7 5 1 1 235 184 51 4 0 1 1 8 3 18
2 CSM Bacau 7 5 0 2 236 229 7 4 0 1 0 8 2 17
3 AHC Dobrogea Sud Constanta 7 4 1 2 219 214 5 3 0 1 1 6 3 16
4 LPS Vaslui 7 3 1 3 219 213 6 2 1 1 0 5 2 14
5 CSS Calarasi 7 1 1 5 207 232 -25 1 1 0 0 3 0 10
6 CSS Medgidia 7 1 0 6 176 220 -44 1 0 0 0 2 0 9
Bonus

* CSM Bacau (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Iasi (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Vaslui (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Calarasi (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Medgidia (7pts respectare cerinte talie)

* AHC Dobrogea Sud Constanta (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSM Bucuresti 7 7 0 0 244 144 100 3 0 4 0 6 8 21
2 CS Orasenesc Mizil 7 5 0 2 196 159 37 3 0 2 0 6 4 17
3 HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 7 4 1 2 202 179 23 2 0 2 1 4 5 16
4 ACS Fortuna Bucuresti 7 2 1 4 193 179 14 1 1 1 0 3 2 11
5 CSM Ploiesti 7 1 0 6 147 233 -86 0 0 1 0 0 2 8
6 CS Olimpic Mizil 7 1 0 6 146 234 -88 0 0 1 0 0 2 8
Bonus

* CS Olimpic Mizil (6pts respectare cerinte talie)

* CS Orasenesc Mizil (7pts respectare cerinte talie)

* CSM Ploiesti (6pts respectare cerinte talie)

* CSM Bucuresti (7pts respectare cerinte talie)

* HC "Talentul este Cheia" Bucuresti (7pts respectare cerinte talie)

* ACS Fortuna Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Transilvania Brasov 7 5 1 1 211 159 52 4 0 1 1 8 3 18
2 CSS Craiova 7 4 2 1 198 167 31 2 1 2 1 5 5 17
3 LPS Tg Mures 7 4 1 2 217 191 26 3 1 1 0 7 2 16
4 CS Szejke Odorheiu Secuiesc 7 4 0 3 203 203 0 3 0 1 0 6 2 15
5 LPS Tg Jiu 7 2 0 5 194 218 -24 1 0 1 0 2 2 11
6 CS Viitorul Pitesti 7 0 0 7 136 221 -85 0 0 0 0 0 0 7
Bonus

* ACS Transilvania Brasov (7pts respectare cerinte talie)

* CS Szejke Odorheiu Secuiesc (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg Mures (7pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg Jiu (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (7pts respectare cerinte talie)

* CS Viitorul Pitesti (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Valoare 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Unirea Sannicolau Mare 7 6 0 1 223 186 37 3 0 3 0 6 6 18
2 Academia Minaur Baia Mare 7 5 0 2 205 183 22 4 0 1 0 8 2 17
3 Lic. Liviu Rebreanu Turda 7 5 0 2 224 208 16 4 0 1 0 8 2 17
4 CSM Resita 7 2 0 5 195 220 -25 2 0 0 0 4 0 11
5 CSS 2 Baia Mare 7 2 0 5 174 203 -29 2 0 0 0 4 0 10
6 HC Beldiman Arad 7 1 0 6 197 218 -21 1 0 0 0 2 0 9
Bonus

* Lic. Liviu Rebreanu Turda (7pts respectare cerinte talie)

* CSS 2 Baia Mare (6pts respectare cerinte talie)

* Academia Minaur Baia Mare (7pts respectare cerinte talie)

* CS Unirea Sannicolau Mare (6pts respectare cerinte talie)

* CSM Resita (7pts respectare cerinte talie)

* HC Beldiman Arad (7pts respectare cerinte talie)

Generated in: 52 ms; Memory is 0.597 Mb; Peak is 1.029 Mb;