Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin



Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 LPS Botosani 6 5 0 1 243 207 36 3 0 2 0 6 4 16
2 LPS Piatra Neamt 6 4 0 2 188 188 0 3 0 1 0 6 2 13
3 LPS Roman 6 3 0 3 195 206 -11 2 0 1 0 4 2 12
4 CS Axiopolis Cernavoda 6 3 1 2 189 189 0 2 0 1 1 4 3 9
5 LPS Braila 6 1 1 4 146 161 -15 1 1 0 0 3 0 9
6 CSS Galati 6 1 0 5 167 177 -10 1 0 0 0 2 0 8
Bonus

* LPS Piatra Neamt (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Botosani (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Roman (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Braila (6pts respectare cerinte talie)

* CS Axiopolis Cernavoda (2pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Dinamo Bucuresti 6 5 0 1 228 189 39 3 0 2 0 6 4 16
2 CSM Focsani 2007 6 5 0 1 252 178 74 3 0 2 0 6 4 13
3 CS Orasenesc Mizil 6 5 0 1 224 191 33 3 0 2 0 6 4 10
4 CT Media Bucuresti 6 1 0 5 178 200 -22 1 0 0 0 2 0 7
5 CSO Tricolorul Breaza 6 1 0 5 174 211 -37 1 0 0 0 2 0 6
6 CS Tectonic Bucuresti 6 1 0 5 120 207 -87 1 0 0 0 2 0 0 *
Penalizari

* CS Tectonic Bucuresti (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* CS Tectonic Bucuresti (-1pts lipsa viza medicala)

Bonus

* CSO Tricolorul Breaza (4pts respectare cerinte talie)

* CSM Focsani 2007 (3pts respectare cerinte talie)

* CT Media Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* CS Dinamo Bucuresti (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Dinamo Brasov 5 4 0 1 225 190 35 3 0 1 0 6 2 13
2 CSM Sf. Gheorghe 5 3 0 2 162 153 9 2 0 1 0 4 2 11
3 CSS Sighisoara 6 2 1 3 250 264 -14 2 0 0 1 4 1 11
4 CSS Corabia 4 2 0 2 99 102 -3 1 0 1 0 2 2 7 *
5 LPS Tg Jiu 4 0 1 3 122 149 -27 0 1 0 0 1 0 3
Penalizari

* CSS Corabia (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS Dinamo Brasov (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Sighisoara (6pts respectare cerinte talie)

* CSM Sf. Gheorghe (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Corabia (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Tg Jiu (2pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS Alpha Oradea 6 5 0 1 225 184 41 3 0 2 0 6 4 16
2 CSH Academica Cluj-Napoca 6 5 0 1 190 160 30 3 0 2 0 6 4 16
3 CSS Hunedoara 6 4 1 1 225 201 24 2 1 2 0 5 4 14
4 CSS Lugoj 6 1 0 5 189 205 -16 1 0 0 0 2 0 8
5 LPS Cluj 6 1 1 4 158 183 -25 1 0 0 1 2 1 5
6 Unirea Sannicolau Mare 6 1 0 5 204 258 -54 1 0 0 0 2 0 5
Bonus

* CSS Lugoj (6pts respectare cerinte talie)

* CSH Academica Cluj-Napoca (6pts respectare cerinte talie)

* ACS Alpha Oradea (6pts respectare cerinte talie)

* Unirea Sannicolau Mare (3pts respectare cerinte talie)

* CSS Hunedoara (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Cluj (2pts respectare cerinte talie)

Generated in: 54 ms; Memory is 0.597 Mb; Peak is 1.029 Mb;