Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin



Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSO Buhusi 7 5 0 2 212 206 6 4 0 1 0 8 2 17
2 CS OK Sport Onesti 7 4 1 2 235 213 22 4 0 0 1 8 1 16
3 LPS Roman 7 3 1 3 192 164 28 3 1 0 0 7 0 14
4 CSS Galati 7 4 0 3 239 225 14 2 0 2 0 4 4 12
5 CS Danubius Calarasi 7 3 0 4 186 193 -7 2 0 1 0 4 2 10 *
6 CS Medgidia 7 1 0 6 195 258 -63 1 0 0 0 2 0 8
Penalizari

* CS Danubius Calarasi (-2pts neprezentare)

Bonus

* LPS Roman (7pts respectare cerinte talie)

* CS OK Sport Onesti (7pts respectare cerinte talie)

* CSO Buhusi (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (4pts respectare cerinte talie)

* CS Medgidia (6pts respectare cerinte talie)

* CS Danubius Calarasi (6pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Rapid Bucuresti 7 7 0 0 186 127 59 4 0 3 0 8 6 19
2 CSU Stiinta Bucuresti 7 5 0 2 244 193 51 3 0 2 0 6 4 17
3 CSS Dinamo Brasov 7 3 0 4 198 226 -28 1 0 2 0 2 4 13
4 CSM Ploiesti 7 3 0 4 213 209 4 2 0 1 0 4 2 12 *
5 CSS Ploiesti 7 2 0 5 221 246 -25 2 0 0 0 4 0 11
6 ACSO Viitorul Pantelimon 7 1 0 6 99 160 -61 1 0 0 0 2 0 3 *
Penalizari

* ACSO Viitorul Pantelimon (-3pts nerespectare cerinte varsta)

* CSM Ploiesti (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSU Stiinta Bucuresti (7pts respectare cerinte talie)

* ACSO Viitorul Pantelimon (4pts respectare cerinte talie)

* CS Rapid Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Dinamo Brasov (7pts respectare cerinte talie)

* CSM Ploiesti (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Ploiesti (7pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS HC FEFS Craiova 7 6 0 1 253 173 80 3 0 3 0 6 6 18
2 ACS Baile Herculane 7 5 0 2 187 162 25 2 0 3 0 4 6 15
3 CSS Petrosani 7 4 0 3 225 234 -9 2 0 2 0 4 4 14
4 LPS Banatul Timisoara 7 5 0 2 214 170 44 1 0 4 0 2 8 13 *
5 ACS Traian Lalescu Hunedoara 7 1 0 6 183 233 -50 0 0 1 0 0 2 8
6 CSS Craiova 7 0 0 7 172 262 -90 0 0 0 0 0 0 7
Penalizari

* LPS Banatul Timisoara (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS Petrosani (6pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (7pts respectare cerinte talie)

* ACS HC FEFS Craiova (6pts respectare cerinte talie)

* ACS Traian Lalescu Hunedoara (6pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (4pts respectare cerinte talie)

* ACS Baile Herculane (5pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 7 6 0 1 128 95 33 3 0 3 0 6 6 18 *
2 CSS Odorheiul Secuiesc 7 4 0 3 160 147 13 2 0 2 0 4 4 15
3 CSS Viitorul Cluj 7 4 0 3 210 176 34 2 0 2 0 4 4 13
4 ACS Pegasus Tg Mures 7 4 0 3 166 156 10 2 0 2 0 4 4 9 *
5 LPS Satu Mare 7 2 0 5 119 161 -42 2 0 0 0 4 0 4 *
6 ACS Alpha Oradea 7 1 0 6 134 182 -48 1 0 0 0 2 0 2 *
Penalizari

* CSS Fagaras (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* ACS Pegasus Tg Mures (-2pts neprezentare)

* LPS Satu Mare (-3pts nerespectare cerinte varsta)

* ACS Alpha Oradea (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* ACS Pegasus Tg Mures (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* ACS Alpha Oradea (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSS Odorheiul Secuiesc (7pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (7pts respectare cerinte talie)

* ACS Pegasus Tg Mures (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Viitorul Cluj (5pts respectare cerinte talie)

* LPS Satu Mare (3pts respectare cerinte talie)

* ACS Alpha Oradea (3pts respectare cerinte talie)

Generated in: 58 ms; Memory is 0.739 Mb; Peak is 1.248 Mb;