Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Feminin



Grupa Speranta 1

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS OK Sport Onesti 5 3 1 1 167 153 14 3 0 0 1 6 1 11
2 LPS Roman 5 2 1 2 157 133 24 2 1 0 0 5 0 9
3 CS Danubius Calarasi 4 2 0 2 127 124 3 1 0 1 0 2 2 8
4 CSO Buhusi 4 2 0 2 115 122 -7 2 0 0 0 4 0 8
5 CSS Galati 5 3 0 2 178 168 10 1 0 2 0 2 4 7
6 CS Medgidia 5 1 0 4 140 184 -44 1 0 0 0 2 0 5
Bonus

* LPS Roman (4pts respectare cerinte talie)

* CS OK Sport Onesti (4pts respectare cerinte talie)

* CSO Buhusi (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Galati (1pts respectare cerinte talie)

* CS Medgidia (3pts respectare cerinte talie)

* CS Danubius Calarasi (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 2

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CS Rapid Bucuresti 5 5 0 0 142 100 42 3 0 2 0 6 4 12
2 CSU Stiinta Bucuresti 5 3 0 2 174 139 35 2 0 1 0 4 2 11
3 CSM Ploiesti 5 3 0 2 183 167 16 2 0 1 0 4 2 11
4 CSS Dinamo Brasov 5 2 0 3 161 192 -31 1 0 1 0 2 2 9
5 CSS Ploiesti 5 1 0 4 162 184 -22 1 0 0 0 2 0 6
6 ACSO Viitorul Pantelimon 5 1 0 4 75 115 -40 1 0 0 0 2 0 4 *
Penalizari

* ACSO Viitorul Pantelimon (-2pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSU Stiinta Bucuresti (5pts respectare cerinte talie)

* ACSO Viitorul Pantelimon (4pts respectare cerinte talie)

* CS Rapid Bucuresti (2pts respectare cerinte talie)

* CSS Dinamo Brasov (5pts respectare cerinte talie)

* CSM Ploiesti (5pts respectare cerinte talie)

* CSS Ploiesti (4pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 3

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 ACS HC FEFS Craiova 5 5 0 0 194 121 73 3 0 2 0 6 4 14
2 CSS Petrosani 5 3 0 2 154 160 -6 2 0 1 0 4 2 10
3 LPS Banatul Timisoara 5 4 0 1 145 99 46 1 0 3 0 2 6 9 *
4 ACS Baile Herculane 5 3 0 2 119 117 2 1 0 2 0 2 4 9
5 ACS Traian Lalescu Hunedoara 5 0 0 5 124 173 -49 0 0 0 0 0 0 4
6 CSS Craiova 5 0 0 5 126 192 -66 0 0 0 0 0 0 4
Penalizari

* LPS Banatul Timisoara (-1pts nerespectare cerinte varsta)

Bonus

* CSS Petrosani (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Craiova (4pts respectare cerinte talie)

* ACS HC FEFS Craiova (4pts respectare cerinte talie)

* ACS Traian Lalescu Hunedoara (4pts respectare cerinte talie)

* LPS Banatul Timisoara (2pts respectare cerinte talie)

* ACS Baile Herculane (3pts respectare cerinte talie)


Grupa Speranta 4

Clasament Rezultate/Program Rezultate/Program complet
Pos. Echipa Juc V E P GM GP GDif VA EA VD ED PtsA PtsD Pts
1 CSS Fagaras 5 4 0 1 114 89 25 2 0 2 0 4 4 11 *
2 CSS Viitorul Cluj 5 3 0 2 173 143 30 2 0 1 0 4 2 9
3 CSS Odorheiul Secuiesc 5 2 0 3 143 150 -7 1 0 1 0 2 2 8
4 ACS Pegasus Tg Mures 5 3 0 2 147 143 4 2 0 1 0 4 2 7 *
5 LPS Satu Mare 5 2 0 3 139 167 -28 2 0 0 0 4 0 7
6 ACS Alpha Oradea 5 1 0 4 135 159 -24 1 0 0 0 2 0 5
Penalizari

* CSS Fagaras (-1pts nerespectare cerinte varsta)

* ACS Pegasus Tg Mures (-2pts neprezentare)

Bonus

* CSS Odorheiul Secuiesc (4pts respectare cerinte talie)

* CSS Fagaras (4pts respectare cerinte talie)

* ACS Pegasus Tg Mures (3pts respectare cerinte talie)

* CSS Viitorul Cluj (3pts respectare cerinte talie)

* LPS Satu Mare (3pts respectare cerinte talie)

* ACS Alpha Oradea (3pts respectare cerinte talie)

Generated in: 20 ms; Memory is 0.641 Mb; Peak is 1.095 Mb;