J4-TF
Sala Dobroiesti
LPS Vaslui
32:18
CS Brazi
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
CSC Mosnita Noua
31:29
ACS Sporting Ghimbav
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
24:19
Transilvania Brasov
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Traian
ACS Lucian Bute Galati
31:23
CSM Ploiesti
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroiesti
ACS Transilvania Brasov
35:29
CSM Progresul Bailesti
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
36:23
LPS Suceava
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Traian
Sporting Ghimbav
0:10
CSC Mosnita Noua
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
ACS Academia Junior Ploiesti
37:28
HC Junior BB Buzau
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Dobroiesti
HC Junior BB Buzau
33:28
AHC Potaissa Turda
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
26:26
LPS Buzau
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Traian
CSU Stiinta Bucuresti
23:21
Chimia Rm Valcea
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
CSM Corona Brasov
28:18
HC Dunarea Braila
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
N/A
CSM Bucuresti
53:25
LPS Tg Jiu
N/A
J4-TF
Sala Pantelimon
HC Beldiman Arad
21:34
CSM Ploiesti
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Traian
LPS Vaslui
26:37
CSS Fagaras
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
CSM Slatina
29:35
CSM Bucuresti
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Pantelimon
CSC Mosnita Noua
20:33
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroiesti
LPS Vaslui
44:29
ACS Transilvania Brasov
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Traian
ACS Lucian Bute Galati
38:21
Sporting Ghimbav
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
31:37
ACS Academia Junior Ploiesti
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Sporting Ghimbav
21:33
LPS Suceava
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroiesti
CS Brazi
17:39
CSM Progresul Bailesti
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Traian
CSM Ploiesti
36:26
CSC Mosnita Noua
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
Transilvania Brasov
19:34
HC Junior BB Buzau
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
18:24
HC Beldiman Arad
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroiesti
CSM Bucuresti
23:18
HC Junior BB Buzau
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Traian
CSU Stiinta Bucuresti
10:0
LPS Vaslui
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
CSM Corona Brasov
35:21
CSM Slatina
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Pantelimon
LPS Buzau
22:28
CSM Ploiesti
Sala Pantelimon
J4-TF
N/A
LPS Tg Jiu
29:47
AHC Potaissa Turda
N/A
J4-TF
Sala Traian
Chimia Rm Valcea
34:28
CSS Fagaras
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
HC Dunarea Braila
19:28
CSM Bucuresti
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Energetic
HC Junior BB Buzau
22:27
CSM Bucuresti
Sala Energetic
J4-TF
Sala Energetic
Transilvania Brasov
17:25
HC Dunarea Braila
Sala Energetic
J4-TF
Sala Energetic
ACS Academia Junior Ploiesti
36:29
CSM Corona Brasov
Sala Energetic
J4-TF
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
22:29
CSM Slatina
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSM Ploiesti
28:36
CSU Stiinta Bucuresti
Sala Traian
J4-TF
Sala Traian
Sporting Ghimbav
20:25
Chimia Rm Valcea
Sala Traian
J4-TF
Sala Traian
ACS Lucian Bute Galati
37:13
CSS Fagaras
Sala Traian
J4-TF
Sala Traian
CSC Mosnita Noua
35:34
LPS Vaslui
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroiesti
CSM Progresul Bailesti
30:25
LPS Vaslui
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
LPS Suceava
26:14
CSC Mosnita Noua
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
HC Junior BB Buzau
25:21
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Traian
CSC Mosnita Noua
18:27
ACS Lucian Bute Galati
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroiesti
ACS Transilvania Brasov
27:25
CS Brazi
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
37:21
ACS Sporting Ghimbav
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
ACS Academia Junior Ploiesti
38:25
Transilvania Brasov
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Traian
Sporting Ghimbav
22:25
CSM Ploiesti
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroiesti
AHC Potaissa Turda
16:38
CSM Bucuresti
Sala Dobroiesti
J4-TF
Sala Pantelimon
CSM Ploiesti
21:17
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Traian
CSS Fagaras
31:30
CSU Stiinta Bucuresti
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
CSM Bucuresti
32:32
CSM Corona Brasov
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Pantelimon
HC Beldiman Arad
22:35
LPS Buzau
Sala Pantelimon
J4-TF
N/A
HC Junior BB Buzau
42:19
LPS Tg Jiu
N/A
J4-TF
Sala Traian
LPS Vaslui
28:25
Chimia Rm Valcea
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic Rm. Valcea
CSM Slatina
30:30
HC Dunarea Braila
Sala Energetic Rm. Valcea
J4-TF
Sala Dobroesti
LPS Vaslui
22:21
HC Junior BB Buzau
Sala Dobroesti
J4-TF
N/A
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
45:21
LPS Buzau
N/A
J4-TF
Sala Dobroesti
CSM Progresul Bailesti
24:41
CSM Bucuresti
Sala Dobroesti
J4-TF
N/A
LPS Suceava
21:21
CSM Ploiesti
N/A
J4-TF
Sala Pantelimon
CSC Mosnita Noua
27:28
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
ACS Transilvania Brasov
43:22
LPS Tg Jiu
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Dobroesti
CS Brazi
15:34
AHC Potaissa Turda
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Sporting Ghimbav
28:18
HC Beldiman Arad
Sala Pantelimon
J4-TF
N/A
CSC Mosnita Noua
31:29
ACS Sporting Ghimbav
N/A
J4-TF
N/A
LPS Vaslui
25:30
CSM Progresul Bailesti
N/A
J4-TF
N/A
ACS Transilvania Brasov
27:25
CS Brazi
N/A
J4-TF
N/A
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
36:23
LPS Suceava
N/A
J4-TF
N/A
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
18:24
HC Beldiman Arad
N/A
J4-TF
N/A
HC Junior BB Buzau
18:23
CSM Bucuresti
N/A
J4-TF
N/A
LPS Tg Jiu
29:47
AHC Potaissa Turda
N/A
J4-TF
N/A
LPS Buzau
22:28
CSM Ploiesti
N/A
J4-TF
N/A
CSM Ploiesti
25:26
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
N/A
J4-TF
Sala Energetic
CSM Bucuresti
36:34
ACS Academia Junior Ploiesti
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSU Stiinta Bucuresti
28:25
ACS Lucian Bute Galati
Sala Traian
J4-TF
N/A
CSM Bucuresti
31:18
LPS Vaslui
N/A
J4-TF
N/A
LPS Suceava
27:20
LPS Buzau
N/A
J4-TF
Sala Energetic
HC Junior BB Buzau
28:28
CSM Corona Brasov
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSM Ploiesti
27:24
CSS Fagaras
Sala Traian
J4-TF
Sala Pantelimon
HC Beldiman Arad
24:29
CSC Mosnita Noua
Sala Pantelimon
J4-TF
N/A
CSM Progresul Bailesti
25:27
HC Junior BB Buzau
N/A
J4-TF
Sala Energetic
HC Dunarea Braila
23:22
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
Chimia Rm Valcea
21:20
CSC Mosnita Noua
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroesti
AHC Potaissa Turda
27:35
ACS Transilvania Brasov
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Sporting Ghimbav
19:20
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Energetic
Transilvania Brasov
0:10
CSM Slatina
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
Sporting Ghimbav
21:34
LPS Vaslui
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroesti
CS Brazi
33:15
LPS Tg Jiu
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Traian
CSM Ploiesti
24:27
CSM Corona Brasov
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic
Sporting Ghimbav
20:32
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
Sala Energetic
J4-TF
Sala Pantelimon
LPS Tg Jiu
24:35
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
LPS Vaslui
15:29
LPS Suceava
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Traian
CSS Fagaras
27:30
HC Junior BB Buzau
Sala Traian
J4-TF
Sala Energetic
CSC Mosnita Noua
28:27
Transilvania Brasov
Sala Energetic
J4-TF
Sala Pantelimon
CS Brazi
19:31
HC Beldiman Arad
Sala Pantelimon
J4-TF
N/A
CSM Progresul Bailesti
34:32
LPS Buzau
N/A
J4-TF
Sala Energetic
LPS Vaslui
31:26
HC Dunarea Braila
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
ACS Lucian Bute Galati
27:30
CSM Bucuresti
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroesti
CSM Bucuresti
37:23
CSM Ploiesti
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Transilvania Brasov
33:22
ACS Sporting Ghimbav
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Energetic
Chimia Rm Valcea
23:24
CSM Slatina
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSU Stiinta Bucuresti
42:41
ACS Academia Junior Ploiesti
Sala Traian
J4-TF
Sala Dobroesti
HC Junior BB Buzau
24:37
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Pantelimon
AHC Potaissa Turda
28:33
CSC Mosnita Noua
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Pantelimon
LPS Tg Jiu
32:26
CS Brazi
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
LPS Vaslui
40:35
LPS Buzau
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Energetic
Sporting Ghimbav
19:20
Transilvania Brasov
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSM Ploiesti
32:31
CSS Fagaras
Sala Traian
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Szejke Odorheiul Secuiesc
23:15
HC Beldiman Arad
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
LPS Suceava
31:24
CSM Progresul Bailesti
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea
24:26
CSC Mosnita Noua
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSM Corona Brasov
34:27
HC Junior BB Buzau
Sala Traian
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Sporting Ghimbav
22:20
AHC Potaissa Turda
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
CSM Ploiesti
24:21
HC Junior BB Buzau
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Energetic
HC Dunarea Braila
28:24
Chimia Rm Valcea
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
ACS Lucian Bute Galati
30:31
ACS Academia Junior Ploiesti
Sala Traian
J4-TF
Sala Pantelimon
ACS Transilvania Brasov
38:36
CSC Mosnita Noua
Sala Pantelimon
J4-TF
Sala Dobroesti
CSM Bucuresti
25:30
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
Sala Dobroesti
J4-TF
Sala Energetic
LPS Vaslui
25:24
CSM Slatina
Sala Energetic
J4-TF
Sala Traian
CSM Bucuresti
27:21
CSU Stiinta Bucuresti
Sala Traian