ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
15.04-21.04
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Masculin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Cupa României '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
15.04-21.04
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Final 8 Tineret
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Final 8 Tineret
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
MIN
STB
Sb, 11:00
CR
CSM
RAP
Sb, 12:30
LZ
POL
CTA
Sb, 14:30
CR
BIS
DUN
Sb, 15:00
LZ
STE
HSI
Sb, 18:00
CR
L1
L2
Du, 12:30
CR
W1
W2
Du, 15:00
LZ
SUC
CSM
Du, 17:00
LZ
BUZ
TUR
Du, 18:30
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Lu, 10 decembrie
J2SA
Sala LPS
LPS Iasi
10:0
LPS Roman
Sala LPS
J2SE
Sala Isalnita
ACS HC FEFS Craiova
0:10
LPS Slatina
Sala Isalnita
J1SF
Sala Traian Vuia
CS ADEP Satu Mare
35:26
LPS Satu Mare
Sala Traian Vuia
J2SH
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
42:46
CSS Dinamo Brasov
Sala Radu Negru
Ma, 11 decembrie
J2SB
Sala Orizont
CSM Bacau
23:27
CSS Galati
Sala Orizont
J2SE
Sala Energetic
CSS Rm Valcea
25:24
CSS Hunedoara
Sala Energetic
J1SE
Sala Radu Voina
CSS Sighisoara
10:0
CSS Dinamo Brasov
Sala Radu Voina
J2SG
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
38:36
CSS Odorhei
Sala Gh. Baritiu
J3SG
Sala Sporturilor
CS Szejke Odorheiu Secuiesc
10:0
LPS Tg Mures
Sala Sporturilor
J2SB
Sala Municipala
CS OK Sport Onesti
30:37
LPS Buzau
Sala Municipala
Mi, 12 decembrie
J2SE
N/A
CSS Craiova
10:0
CSS Sibiu
N/A
J2SE
Sala Traian
CSS Rm Valcea
19:29
Chimia Rm Valcea
Sala Traian
J3SA
Sala LPS
LPS Iasi
38:26
LPS Piatra Neamt
Sala LPS
J2SD
Sala Dinamo
CS Dinamo Bucuresti
25:27
GSIP Moreni
Sala Dinamo
DASB
N/A
CSM Bucuresti DivA
25:22
CSM Alexandria
N/A
J2SA
Sala LPS
LPS Suceava
22:22
LPS Iasi
Sala LPS
J2SB
Sala Orizont
CSS Bacau
50:35
CSS Tecuci
Sala Orizont
J2SH
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
26:24
CSO Mizil
Sala Olimpia
J2SC
Sala de Sport Macin
Arrubium 2008 Macin
33:56
HC Dobrogea Sud
Sala de Sport Macin
J3SE
Sala Traian
CS Chimia Rm. Valcea
33:22
CSS Slatina
Sala Traian
J2SH
Sala D.P. Colibasi
CSS Dinamo Brasov
41:32
CSS Ploiesti
Sala D.P. Colibasi
J1SA
Sala Orizont
CSM Bacau
51:37
LPS Roman
Sala Orizont
J2SD
Sala Floreasca
CT Media Bucuresti
35:44
ACS Tonus Bucuresti
Sala Floreasca
J2SE
Sala Polivalenta
CSS Drobeta Turnu Severin
29:38
LPS Tg Jiu
Sala Polivalenta
J2SF
Sala Banu Sport
LPS Banatul I Timisoara
32:26
HC Beldiman Arad
Sala Banu Sport
J2SF
Sala Polivalenta
CSM Resita
38:24
ACS Alpha Oradea
Sala Polivalenta
J3SB
Sala Axiopolis
CS Axiopolis Cernavoda
32:29
LPS Braila
Sala Axiopolis
J3SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
31:23
CSS Caracal
Sala Energetic
J2SG
Sala Vasile Alecsandri
Academia Minaur Baia Mare
51:27
LPS Bistrita
Sala Vasile Alecsandri
J3SB
Sala de Sport Ovidiu
CS Ovidiu
10:0
HC Dunarea Braila
Sala de Sport Ovidiu
J2SA
Sala LPS
LPS Botosani
19:35
LPS Piatra Neamt
Sala LPS
J2SC
Sala Stadion
CSS Calarasi
35:35
CSS Medgidia
Sala Stadion
J3SB
Sala Siderurgistul
CSH Art Galati
28:28
CSM Galati 2
Sala Siderurgistul
J3SE
Scoala 4
LPS Viitorul Pitesti
44:27
CSS Craiova
Scoala 4
J2SC
Sala Axiopolis
CS Axiopolis Cernavoda
23:24
LPS Braila
Sala Axiopolis
J2SG
Sala Vasile Alecsandri
CS Extrem Baia Mare
34:31
LPS Tg Mures
Sala Vasile Alecsandri
J3SE
Sala Traian
HCM Torok Rm. Valcea
26:39
HC Univ. FEFS Craiova
Sala Traian
LN
Sala Rapid
CSM București
37:18
CSU din Suceava
Sala Rapid
J3SD
Sala LPS
LPS I. Balas Soter Buzau
32:30
HC Activ CSO Plopeni
Sala LPS
J2SF
Sala Ioan Morar
Unirea Sannicolau Mare
40:29
CSS Lugoj
Sala Ioan Morar
J3SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati 1
40:25
CSS Galati
Sala Siderurgistul
J3SD
Sala Sporturilor
CSO Mizil
18:28
ASC Corona 2010 Brasov
Sala Sporturilor
LN
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
44:29
CS Universitatea Cluj
Sala Sporturilor Bacau
LN
Sala Romeo Iamandi
ACS HC Buzău 2012
33:34
CS Minaur Baia Mare
Sala Romeo Iamandi
LN
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
25:22
SCM Politehnica Timișoara
Sala Gh. Baritiu
DASB
Sala Sporturilor Trivale
CSU Pitesti
26:28
CS Medgidia
Sala Sporturilor Trivale
DASB
Sala Sporturilor Targoviste
CSU Targoviste
31:29
CSM Ploiesti
Sala Sporturilor Targoviste
J2SH
Sala Ghimbav
CS Sporting Ghimbav
36:35
CSS Fagaras
Sala Ghimbav
J3SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
27:35
CS Brazi
Sala Noua
J3SD
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
42:29
CSO Tricolorul Breaza
Sala Olimpia
J3SE
Sala Voievod Litovoi
ACS Infinit 2013 Tg. Jiu
0:10
LPS Slatina
Sala Voievod Litovoi
J2SD
Sala Rapid
CSM Bucuresti
53:25
CSS 2 Bucuresti
Sala Rapid
Jo, 13 decembrie
J1SF
N/A
HC 2003 Alesd JI
10:0
CSS 2 Baia Mare
N/A
J3SH
N/A
Academia Minaur Baia Mare
10:0
CSS 2 Baia Mare
N/A
J1SC
Sala Rapid
CSM Bucuresti
59:25
CSS Steaua Bucuresti
Sala Rapid
J1SC
Sala Dinamo
CS Dinamo Bucuresti
25:22
CSS Caracal
Sala Dinamo
J1SA
Sala LPS
LPS Iasi
25:32
LPS Suceava
Sala LPS
J1SD
Liceul Teoretic Novaci
CS Novaci
18:34
LPS Banatul Timisoara
Liceul Teoretic Novaci
J1SE
Sala D.P. Colibasi
CSS Dinamo Brasov
10:0
CSM Sf. Gheorghe
Sala D.P. Colibasi
J1SF
Sala Santandrei
ACS Alpha Oradea
25:28
LPS Cluj
Sala Santandrei
J1SC
Sala Stadion
CSS Calarasi
39:28
ACS Tonus Bucuresti
Sala Stadion
J1SA
Sala Polivalenta II
LPS Piatra Neamt
37:28
LPS Vaslui
Sala Polivalenta II
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
24:60
CSM Bacau
Sala Polivalenta
J1SD
Sala Transilvania
CSS Sibiu
36:23
CSS Drobeta Turnu Severin
Sala Transilvania
J1SE
Sala D.P. Colibasi
LPS Brasov
29:53
CSS Sighisoara
Sala D.P. Colibasi
J1SB
Sala LPS
LPS Buzau
31:39
CSM Ploiesti JI
Sala LPS
J1SE
Sala Radu Voina
CNE Sighisoara
36:28
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Radu Voina
J1SF
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
31:25
CS ADEP Satu Mare
Sala Gh. Baritiu
LN
Sala Sporturilor Dinamo
CS Dinamo București
27:19
HC Dobrogea Sud
Sala Sporturilor Dinamo
J1SD
Sala Florin Fleseriu
LPS Sebes
23:42
CSM Resita
Sala Florin Fleseriu
J1SB
Sala LPS
LPS Braila
44:21
CSO Tricolorul Breaza
Sala LPS
LN
Sala Sporturilor Focsani
CSM Focșani 2007
26:19
CSM Fagaras
Sala Sporturilor Focsani
LN
Sala Chiajna
CSA Steaua București
29:34
AHC Dunărea Călărași
Sala Chiajna
Vi, 14 decembrie
J2SH
N/A
ACS Alpha Oradea
37:19
LPS Bistrita
N/A
J3SG
N/A
CSS Sighisoara
32:49
Lic. Liviu Rebreanu Turda
N/A
J2SG
Sala LPS
LPS Tg. Mures
22:46
CSM 2 Targu Mures
Sala LPS
J3SF
Scoala 18
CSS Sibiu
44:54
CSM Fagaras
Scoala 18
J2SH
Liceul Avram Iancu
CSS Zalau
30:31
CS Marta Baia Mare
Liceul Avram Iancu
J3SB
Sala CSS
CSS Galati
32:24
CSM Galati 2
Sala CSS
J3SA
Sala Ion Creanga
CSU Suceava
48:18
LPS Suceava
Sala Ion Creanga
Sb, 15 decembrie
J3SF
N/A
ACS Traian Lalescu Hunedoara
10:0
CSS Hunedoara
N/A
J3SB
Sala Andreea Nica
CSS Slobozia
30:27
CSH Art Galati
Sala Andreea Nica
J3SH
Sala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
39:29
CS Phoenix Baia Mare
Sala Vasile Alecsandri
J3SA
Sala Miroslava
Stiinta Miroslava Iasi
16:54
LPS Roman
Sala Miroslava
J3SA
Sala Orizont
CSS Bacau 2
22:42
CSS Bacau
Sala Orizont
J3SC
Sala Elite
CSM Bucuresti
44:15
ACS Unirea Dobroesti
Sala Elite
J3SC
Sala Pantelimon
CS Viitorul Pantelimon
45:31
CS Tonus Bucuresti
Sala Pantelimon
J3SE
Sala Polivalenta
CSS Caracal
39:25
LPS Viitorul Pitesti
Sala Polivalenta
J3SF
Liceul Banyai Janos
CSS Odorheiul Secuiesc
31:30
CSS Petrosani
Liceul Banyai Janos
J3SF
Sala D.P. Colibasi
LPS Brasov
29:50
ACS Transilvania Brasov
Sala D.P. Colibasi
CRFC
Sala Sporturilor Vaslui
CSM Vaslui
28:31
CSA Steaua București
Sala Sporturilor Vaslui
J3SA
Sala Ion Borcea
HC Buhusi
34:29
LPS Vaslui
Sala Ion Borcea
J3SA
Sala Municipala
CS OK Sport Onesti
37:26
LPS Piatra Neamt
Sala Municipala
J3SB
Sala LPS
LPS Braila
33:40
CSM Galati 1
Sala LPS
J3SD
Sala Virgil Dudau
CSO Tricolorul Breaza
41:24
LPS I. Balas Soter Buzau
Sala Virgil Dudau
J3SE
Sala Nicolae Titulescu
CSS Slatina
30:64
HC Univ. FEFS Craiova
Sala Nicolae Titulescu
J3SH
Sala Benedek Elek
ACS Pegasus Tg. Mures
49:22
CSS Sighisoara
Sala Benedek Elek
J3SB
Sala Sporturilor
HC Dobrogea Sud
39:44
CSS Medgidia
Sala Sporturilor
J3SA
Sala LPS
LPS Iasi
29:34
CSS Tg. Neamt
Sala LPS
J3SB
Sala Polivalenta
HC Dunarea Braila
0:10
CS Axiopolis Cernavoda
Sala Polivalenta
J3SH
Sala LPS
ACS Alpha Oradea
31:28
LPS Satu Mare
Sala LPS
J3SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
19:26
LPS Tg Jiu
Sala Ion Constantinescu
J3SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
30:28
CS Brazi
Sala Sporturilor
J3SD
Sala Ghimbav
CS Sporting Ghimbav
10:0
CSO Mizil
Sala Ghimbav
J3SF
Colegiul Hermes
CSM Mihai Viteazul Vulcan
27:31
CSS Fagaras
Colegiul Hermes
J3SF
Sala Jozsef Attila
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
33:20
LPS Fl. Fleseriu Sebes
Sala Jozsef Attila
J3SG
Sala Duicu Alexandru
ACS Baile Herculane
37:29
LPS Banatul Timisoara
Sala Duicu Alexandru
J3SG
Sala Traian Vuia
LT Traian Vuia Resita
10:0
Sc. Gen. 7 Timisoara
Sala Traian Vuia
J3SG
Sala Floare de Lotus
Clubul Sportiv Comunal Sanmartin
27:39
HC Sportiv Citu Timisoara
Sala Floare de Lotus
J3SD
N/A
CSS Dinamo Brasov
31:39
CSM Ploiesti
N/A
J3SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
33:25
HCM Torok Rm. Valcea
Sala Energetic
J3SH
Sala Santandrei
ACS Alpha Oradea
0:10
HC Arsenal Taureni
Sala Santandrei
J3SH
Sala LPS
Academica Cluj-Napoca
28:27
CS Seini
Sala LPS
J3SB
Sala Polivalenta
AHC Olimpia Braila
27:36
CS Ovidiu
Sala Polivalenta
J3SC
Sala Iris
ACS Vulturii Bucuresti
37:28
CSS 6 Bucuresti
Sala Iris
J3SC
Sala CSS
CSS Targoviste
34:35
CSM Bucuresti 2
Sala CSS
J3SH
N/A
CS Atletik Satu Mare
10:0
LPS Tg Mures
N/A
J3SC
Scoala T. Vladimirescu
CS Danubius Calarasi
24:28
CSS 2 Bucuresti
Scoala T. Vladimirescu
J3SH
Sala Horia Demian
CSS Viitorul Cluj
37:26
CSS Zalau
Sala Horia Demian
CRFC
Sala Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare
26:28
SCM Politehnica Timișoara
Sala Lascar Pana
Du, 16 decembrie
J2SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
36:38
HC Buhusi
Sala Ceahlaul
J2SC
Sala Iris
ACS Vulturii Bucuresti
0:10
CSM Bucuresti
Sala Iris
J2SD
Scoala 11
ACS Transilvania Brasov
37:22
CSS Dinamo Brasov
Scoala 11
J3SC
Sala Rapid
CSM Bucuresti
42:22
ACS Fortuna Bucuresti
Sala Rapid
J3SD
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
44:40
CSO Tricolorul Breaza
Sala Olimpia
J2SE
Sala Ion Constantinescu
HCM Craiova
46:23
LPS Viitorul Pitesti
Sala Ion Constantinescu
CRFC
Sala Polivalenta Dinamo
CS Dinamo București
25:24
CSM București
Sala Polivalenta Dinamo
J2SB
Sala Andreea Nica
CSS Slobozia
40:15
CS Axiopolis Cernavoda
Sala Andreea Nica
J2SB
Sala LPS
LPS Braila
27:16
CSH Art Galati
Sala LPS
J2SB
Sala Polivalenta
LPS Focsani
26:37
CSM Galati
Sala Polivalenta
J2SC
Sala Floreasca
CSS 2 Bucuresti
30:28
CS Rapid Bucuresti
Sala Floreasca
J2SE
Sala LPS
LPS Slatina
20:31
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala LPS
J3SB
Sala Stadion
CSS Calarasi
25:36
CSM Focsani 2007
Sala Stadion
J3SD
Sala Sporturilor
ACS Olimpic Mizil
11:45
CSO Mizil
Sala Sporturilor
J3SE
Sala Ioan Morar
CS Unirea Sannicolau Mare
10:0
CS Victoria Nadlac
Sala Ioan Morar
J3SF
Sala Universitatii
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
33:45
CSS Fagaras
Sala Universitatii
J3SF
Scoala 11
CS Dinamo Brasov
32:39
CS Sporting Ghimbav
Scoala 11
J2SD
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
21:39
ASC Corona 2010 Brasov
Sala Radu Negru
J2SF
Sala Giarmata
ACS Leu Giarmata
27:27
Lic Teor Traian Vuia Resita
Sala Giarmata
J2SG
Scoala Generala 5
CSS Medias
33:16
CSS Sibiu
Scoala Generala 5
J2SG
Liceul Banyai Janos
CSS Odorheiul Secuiesc
24:36
CSM 1 Targu Mures
Liceul Banyai Janos
J3SC
Scoala 30
CS Dinamo Bucuresti
31:47
CSS Corabia
Scoala 30
CRFC
Sala Ion Constantinescu Craiova
CS Universitatea Craiova
23:34
CSM Focșani 2007
Sala Ion Constantinescu Craiova
J2SC
Sala Floreasca
CT Media Bucuresti
23:31
ACS Unirea Dobroesti
Sala Floreasca
J2SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
26:27
CSS Ploiesti
Sala Noua
J3SB
Sala LPS
LPS Braila
43:26
ACS Piticu Fetesti
Sala LPS
J3SD
Sala Polivalenta
CS Brazi
43:33
CSS Targoviste
Sala Polivalenta
J3SG
Scoala 18
CSS Sibiu
37:24
CS Olimpic Tg Mures
Scoala 18
J2SD
Sala Sporturilor
CSM Gloria Buzau
0:10
HC Activ CSO Plopeni
Sala Sporturilor
J2SF
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
43:22
CS Diniasanca Dinias
Sala Banu Sport
J2SH
Sala Seini
CS Seini
23:24
CSS 2 Baia Mare
Sala Seini
J2SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
10:0
ACS HC FEFS Craiova
Sala Ion Constantinescu
DASC
Sala Sporturilor Tg. Jiu
LPS Tg Jiu
23:32
HC Activ CSO Plopeni
Sala Sporturilor Tg. Jiu
J3SC
Scoala 205
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
31:40
CSS 2 Bucuresti
Scoala 205
Lu, 17 decembrie
DASD
Sala Sporturilor Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare DivA
28:33
ACS Crisul Chisineu-Cris
Sala Sporturilor Lascar Pana
Ma, 18 decembrie
J3SE
Sala LPS
LPS Slatina
27:26
CS Chimia Rm. Valcea
Sala LPS
J1SB
Sala Sporturilor
CS Navodari
33:32
CS Brazi JI
Sala Sporturilor
Mi, 19 decembrie
J3SD
Sala Municipala
CSM Rm. Sarat
24:31
CSS Dinamo Brasov
Sala Municipala
J3SB
Sala Sporturilor Andreea Nica
CSS Slobozia
37:22
CSS Tulcea
Sala Sporturilor Andreea Nica
Jo, 20 decembrie
J3SD
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
57:19
CSM Rm. Sarat
Sala D.P. Colibasi
J2SF
Sala Hans Wiesenmayer
HC Jimbolia
29:30
CSS Dr. Tr. Severin
Sala Hans Wiesenmayer
J3SE
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
38:29
CSS Lugoj
Sala Banu Sport
J3SE
Sala Polivalenta
CSM Resita
41:33
LPS Tg Jiu
Sala Polivalenta
Sb, 22 decembrie
J3SG
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
46:18
CS Unirea Sannicolau Mare
Sala Polivalenta
Du, 13 ianuarie
J2SA
N/A
HC Comanesti
0:10
CSS Tg Neamt
N/A
Vi, 18 ianuarie
J2SF
Sala Ioan Morar
Unirea Sannicolau Mare
37:28
CSS Petrosani
Sala Ioan Morar
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro