ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
15.04-21.04
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Masculin
Final 8 Tineret
Seria A
Seria B
Cupa României '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Turneu Final Valoare
Turneu Final Speranta
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
15.04-21.04
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Final 8 Tineret
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Final 8 Tineret
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
MIN
STB
Sb, 11:00
CR
CSM
RAP
Sb, 12:30
LZ
POL
CTA
Sb, 14:30
CR
BIS
DUN
Sb, 15:00
LZ
STE
HSI
Sb, 18:00
CR
L1
L2
Du, 12:30
CR
W1
W2
Du, 15:00
LZ
SUC
CSM
Du, 17:00
LZ
BUZ
TUR
Du, 18:30
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Lu, 05 noiembrie
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
30:39
CSM Bacau
Sala Polivalenta
J1SA
Sala LPS
LPS Vaslui
31:29
LPS Iasi
Sala LPS
DASC
Sala Sporturilor
ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub
19:29
National Rm Valcea
Sala Sporturilor
DASB
Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Medgidia
CS Medgidia
31:30
CSM Bucuresti DivA
Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Medgidia
LN
Sala Sporturilor Danubius Braila
HC Dunărea Brăila
24:23
CS Măgura Cisnadie
Sala Sporturilor Danubius Braila
Ma, 06 noiembrie
J2SC
Sala Iftimie Ilisei
CSS Medgidia
36:31
CSS Calarasi
Sala Iftimie Ilisei
Mi, 07 noiembrie
J1SD
Sala D.P. Colibasi
CNE Brasov
41:20
CSS Sf. Gheorghe
Sala D.P. Colibasi
LN
Sala Rapid
CSM București
28:22
CSM Slatina
Sala Rapid
LN
Sala Polivalenta
SCM Universitatea Craiova
23:17
CSM Corona Brașov
Sala Polivalenta
J3SB
Sala Iftimie Ilisei
CSS Medgidia
40:29
HC Dobrogea Sud
Sala Iftimie Ilisei
Jo, 08 noiembrie
J3SG
Sala Gh. Baritiu
Lic. Liviu Rebreanu Turda
45:37
CS Szejke Odorheiu Secuiesc
Sala Gh. Baritiu
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
24:22
CSS Bacau 2
Sala Polivalenta
J1SE
Sala Szabo Kati
CSM Sf. Gheorghe
0:10
LPS Brasov
Sala Szabo Kati
DASD
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda DivA
23:24
HC Szejke Odorhei
Sala Gh. Baritiu
J3SH
Sala Benedek Elek
ACS Pegasus Tg. Mures
31:28
CSS Viitorul Cluj
Sala Benedek Elek
DASB
Sala Iris
ACS SC 181 SSP Bucuresti
19:36
CSU Stiinta Bucuresti
Sala Iris
DASD
Sala Polivalenta Resita
CSU Resita
29:26
CSU Universitatea de Vest Timisoara
Sala Polivalenta Resita
J3SH
Sala LPS
LPS Tg Mures
5:53
CSS 2 Baia Mare
Sala LPS
J3SD
Sala de Sport Ghimbav
CS Sporting Ghimbav
34:31
HC Activ CSO Plopeni
Sala de Sport Ghimbav
LN
Sala Gheorghe Tadici
HC Zalău
25:23
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
Sala Gheorghe Tadici
LN
Sala Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare
25:23
SCM Gloria Buzău
Sala Lascar Pana
DASC
Sala Polivalenta
CSM Reșita
32:27
CS Unirea Sannicolau Mare
Sala Polivalenta
J2SF
Sala Universitatii
HC Beldiman Arad
22:26
SCM Politehnica Timisoara
Sala Universitatii
Vi, 09 noiembrie
J1SF
Sala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
41:20
LPS Satu Mare
Sala Vasile Alecsandri
J2SH
Sala Horia Demian
CSS Viitorul Cluj
10:0
LPS Bistrita
Sala Horia Demian
J3SH
Sala Zaharia Boiu
CSS Sighisoara
23:47
CS Phoenix Baia Mare
Sala Zaharia Boiu
DASB
Sala Iris
CSA Steaua Bucuresti
24:24
HC Dinamo Bucuresti
Sala Iris
DASB
Sala Rapid
CSM Bucuresti DivA
30:26
CSU Pitesti
Sala Rapid
J2SH
Sala Vasile Alecsandri
CS Marta Baia Mare
19:20
CSS 2 Baia Mare
Sala Vasile Alecsandri
J1SF
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
37:25
ACS Alpha Oradea
Sala Gh. Baritiu
J1SA
Sala LPS
LPS Iasi
24:16
LPS Piatra Neamt
Sala LPS
J3SA
Sala Orizont
CSM Bacau
58:33
LPS Vaslui I
Sala Orizont
J2SH
Liceul Avram Iancu
CSS Zalau
25:25
ACS Alpha Oradea
Liceul Avram Iancu
J3SH
Sala Ecaterina Both
CS Atletik Satu Mare
10:0
ACS Alpha Oradea
Sala Ecaterina Both
J3SH
Sala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
10:0
Academia Minaur Baia Mare II
Sala Vasile Alecsandri
LN
Sala Rapid
CSM București
33:23
ACS HC Buzău 2012
Sala Rapid
Sb, 10 noiembrie
J2SF
N/A
CSS Lugoj
21:40
CSM Resita
N/A
J3SF
N/A
CSM Fagaras
10:0
CSS Hunedoara
N/A
J1SC
Sala Rapid
CSS 2 Bucuresti
10:0
AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti
Sala Rapid
J3SG
Sala LPS
LPS Tg Mures
0:10
CS Olimpic Tg Mures
Sala LPS
DASA
Sala Andreea Nica
AHCM Slobozia
44:18
CS Stiinta Bacau
Sala Andreea Nica
J2SB
Sala CSS
CSS Galati
30:30
CSS Bacau
Sala CSS
J3SB
Sala de Sport Ovidiu
CS Ovidiu
34:33
CS Axiopolis Cernavoda
Sala de Sport Ovidiu
J1SC
Sala Rapid
CS Rapid Bucuresti
31:29
CT Media Bucuresti
Sala Rapid
J2SB
Sala LPS
LPS Buzau
22:49
CSM Bacau
Sala LPS
J2SC
Sala Stadion
CSS Calarasi
47:17
CS Axiopolis Cernavoda
Sala Stadion
DASB
Sala Sporturilor Constanta
HC Dobrogea Sud II
29:31
CSM Alexandria
Sala Sporturilor Constanta
J1SA
Sala Ion Borcea
HC Buhusi
35:26
LPS Vaslui
Sala Ion Borcea
J1SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
31:26
HCM Craiova
Sala Energetic
J1SE
Sala LPS
LPS Slatina
34:16
LPS Banatul Timisoara
Sala LPS
J2SA
Sala LPS
LPS Suceava
34:27
LPS Botosani
Sala LPS
J2SC
Sala LPS
LPS Braila
33:18
Arrubium 2008 Macin
Sala LPS
J2SG
Sala LPS
LPS Bistrita
36:39
CS Extrem Baia Mare
Sala LPS
J2SH
Sala Sporturilor
CSO Mizil
37:30
CSS Ploiesti
Sala Sporturilor
J3SG
Scoala 18
CSS Sibiu
33:23
CSS Sighisoara
Scoala 18
J3SA
Sala LPS
LPS Iasi
30:29
HC Buhusi
Sala LPS
J3SA
Sala Polivalenta
CSS Tg. Neamt
24:30
CSS Bacau
Sala Polivalenta
J3SE
Sala Polivalenta
CSS Caracal
37:20
CSS Slatina
Sala Polivalenta
J3SE
Sala LPS
LPS Tg Jiu
10:0
ACS Infinit 2013 Tg. Jiu
Sala LPS
J1SC
Sala Moreni
GSIP Moreni
19:42
CSM Bucuresti
Sala Moreni
J2SG
Sala Sporturilor
CSS Odorhei
55:21
CSH Academica Cluj-Napoca
Sala Sporturilor
J2SG
Sala LPS
LPS Tg Mures
30:30
AHC Potaissa Turda
Sala LPS
J3SB
Sala Polivalenta
HC Dunarea Braila
0:10
CSH Art Galati
Sala Polivalenta
J3SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
20:45
LPS Slatina
Sala Ion Constantinescu
J3SE
Scoala Gimnaziala Traian
LPS Viitorul Pitesti
30:45
CS Chimia Rm. Valcea
Scoala Gimnaziala Traian
DASA
Sala Sporturilor
CSU Galati
32:20
CSU CNOT Brasov
Sala Sporturilor
J1SB
Sala CSS
CSS Galati
17:25
CSM Galati
Sala CSS
J2SD
Sala Antilopa
ACS Tonus Bucuresti
20:47
CSM Bucuresti
Sala Antilopa
J2SE
Sala Traian Lalescu
CSS Hunedoara
36:36
LPS Tg Jiu
Sala Traian Lalescu
J3SA
Sala Miroslava
Stiinta Miroslava Iasi
20:50
CS OK Sport Onesti
Sala Miroslava
J3SF
Sala Doamna Stanca
CSS Fagaras
41:31
ACS Traian Lalescu Hunedoara
Sala Doamna Stanca
J3SF
Sala Florin Fleseriu
LPS Fl. Fleseriu Sebes
25:22
CSS Petrosani
Sala Florin Fleseriu
J1SD
Sala LPS
LPS I. Balas Soter Buzau
14:35
ASC Corona 2010 Brasov
Sala LPS
J2SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
31:27
LPS Iasi
Sala Polivalenta
J3SC
Sala Elite
CSM Bucuresti
37:20
CS Viitorul Pantelimon
Sala Elite
J3SD
Sala Polivalenta
CSM Rm. Sarat
11:53
CSM Ploiesti
Sala Polivalenta
J1SA
Sala LPS
LPS Suceava
29:38
LPS Roman
Sala LPS
J1SB
Sala LPS
LPS Braila
30:20
CSS 1 Constanta
Sala LPS
J1SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
21:35
ACS Transilvania Brasov
Sala Sporturilor
J1SF
Sala Polivalenta
CSM Tg. Mures
38:28
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Polivalenta
J2SC
Sala Sporturilor
HC Dobrogea Sud
29:31
CSS Medgidia
Sala Sporturilor
J3SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
15:27
LPS Vaslui
Sala Ceahlaul
J3SC
Sala CSS
CSS Targoviste
41:35
CS Danubius Calarasi
Sala CSS
J3SD
Sala Sporturilor
CSO Mizil
26:26
LPS I. Balas Soter Buzau
Sala Sporturilor
J3SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
27:46
HC Univ. FEFS Craiova
Sala Energetic
J3SF
Sc. Gen 18
CSS Sibiu
38:48
CSS Odorheiul Secuiesc
Sc. Gen 18
J3SF
Colegiul Hermes
CSM Mihai Viteazul Vulcan
17:32
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
Colegiul Hermes
J2SH
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
40:34
CSM Ploiesti
Sala Radu Negru
DASA
Sala Sporturilor
CSM Botosani
19:33
CSM Vaslui
Sala Sporturilor
J2SF
Sala Antonio Alexe
ACS Alpha Oradea
27:23
LPS Banatul I Timisoara
Sala Antonio Alexe
J3SB
Sala CSS
CSS Tulcea
28:32
CSS Galati
Sala CSS
J3SC
Sala Dobroesti
ACS Unirea Dobroesti
29:33
CSS 6 Bucuresti
Sala Dobroesti
J3SD
Scoala 11
CSS Dinamo Brasov
39:27
CSS Sf. Gheorghe
Scoala 11
J1SF
Sala Horia Demian
CSS Viitorul Cluj
24:26
CSS 2 Baia Mare
Sala Horia Demian
J2SD
Sala Floreasca
CSS 2 Bucuresti
50:25
CSS Steaua Bucuresti
Sala Floreasca
J2SE
Sala Sporturilor
CSS Drobeta Turnu Severin
29:40
CSS Craiova
Sala Sporturilor
J3SB
Sala Andreea Nica
CSS Slobozia
20:20
CSM Galati 2
Sala Andreea Nica
J3SC
Sala Antilopa
CSS 2 Bucuresti
39:29
CS Tonus Bucuresti
Sala Antilopa
J3SC
Sala Elite
CSM Bucuresti 2
37:23
ACS Vulturii Bucuresti
Sala Elite
LN
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
35:33
CS Minaur Baia Mare
Sala Sporturilor Bacau
DASA
Sala LPS
CSU din Suceava DivA
31:29
CSM Bacău
Sala LPS
J2SD
Sala Moreni
GSIP Moreni
47:24
CT Media Bucuresti
Sala Moreni
J2SE
Sc Gen 18
CSS Sibiu
29:40
CSS Rm Valcea
Sc Gen 18
J2SH
Scoala 11
CSS Dinamo Brasov
40:34
CS Sporting Ghimbav
Scoala 11
J1SB
Sala CSS
CSS Tulcea
32:22
CSH Art Galati
Sala CSS
DASD
Sala Antonio Alexe
CSM Oradea
26:24
CS Minaur Baia Mare DivA
Sala Antonio Alexe
J2SB
Sala Lucian Vasilache
CSS Tecuci
23:31
CSS Focsani
Sala Lucian Vasilache
J3SB
Sala Polivalenta
AHC Olimpia Braila
24:29
LPS Braila
Sala Polivalenta
J3SG
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
39:18
Clubul Sportiv Comunal Sanmartin
Sala Polivalenta
DASB
Sala CSS
CSU Targoviste
23:47
CS Medgidia
Sala CSS
LN
Sala H. Demian
CS Universitatea Cluj
18:29
HC Dobrogea Sud
Sala H. Demian
LN
Sala Sporturilor
CSM Galati
21:27
CSU Cluj-Napoca
Sala Sporturilor
LN
Sala D. Bernicu
CSU din Suceava
25:28
CSA Steaua București
Sala D. Bernicu
LN
Sala C. Negru
CSM Fagaras
23:23
SCM Politehnica Timișoara
Sala C. Negru
Du, 11 noiembrie
J3SD
N/A
CSO Tricolorul Breaza
10:0
ACS Olimpic Mizil
N/A
J3SE
N/A
CSS Lugoj
19:34
CSM Resita
N/A
J3SB
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara
ACS Piticu Fetesti
35:20
CSS Galati
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara
DASD
N/A
CSU Oradea
28:27
CS Minaur Baia Mare DivA
N/A
J1SA
Sala LPS
LPS Suceava
32:32
LPS Piatra Neamt
Sala LPS
J1SA
Sala Orizont
CSM Bacau
38:29
LPS Iasi
Sala Orizont
J2SC
Sala CSS 6
CSS 6 Bucuresti
36:29
CSS 2 Bucuresti
Sala CSS 6
J2SG
Sala Gen 5
CSS Medias
29:22
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Gen 5
J3SD
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
38:36
CSO Tricolorul Breaza
Sala D.P. Colibasi
J2SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
30:23
LPS Slatina
Sala Ion Constantinescu
J2SG
Sala Transilvania
CSS Sibiu
16:42
CSM 2 Targu Mures
Sala Transilvania
DASA
Sala LPS
ACS UAIC CNOT Iasi
26:24
HC Dunarea Braila DivA
Sala LPS
DASB
Sala Iris
ACS Spartac UNEFS Bucuresti
22:34
CSM Bucuresti DivA
Sala Iris
DASC
Sala Universitatii
FC Arges
31:21
ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub
Sala Universitatii
DASC
Sala Energetic
National Rm Valcea
28:18
CSU Targoviste
Sala Energetic
J1SC
Sala Stadion
CSS Calarasi
41:31
CS Dinamo Bucuresti
Sala Stadion
J1SD
Sala Universitatii
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
17:27
CSS Sibiu
Sala Universitatii
J2SA
Sala Polivalenta
CSS Tg Neamt
33:38
HC Buhusi
Sala Polivalenta
J2SB
Sala Andreea Nica
CSS Slobozia
25:30
LPS Braila
Sala Andreea Nica
J2SE
Sala Sporturilor Trivale
LPS Viitorul Pitesti
21:32
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Sporturilor Trivale
J2SF
Sala Ioan Morar
Unirea Sannicolau Mare
27:29
ACS Leu Giarmata
Sala Ioan Morar
J3SA
Sala Polivalenta II
LPS Piatra Neamt
41:36
LPS Roman
Sala Polivalenta II
J3SD
Sala Razvad
CSS Targoviste
39:38
CSM Ploiesti
Sala Razvad
J3SD
Sala Sporturilor
CSO Mizil
39:25
CSS Ploiesti
Sala Sporturilor
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
35:35
LPS Roman
Sala Polivalenta
J1SC
Sala Polivalenta
CSS Caracal
33:28
CT Media Bucuresti
Sala Polivalenta
J1SC
Sala Floreasca
CSS Steaua Bucuresti
29:43
ACS Tonus Bucuresti
Sala Floreasca
J1SE
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
31:37
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Radu Negru
J1SF
Sala LPS
LPS Cluj
42:24
HC 2003 Alesd JI
Sala LPS
J2SA
Sala Polivalenta
HC Comanesti
25:32
LPS Iasi
Sala Polivalenta
J2SA
Sala Orizont
CSS Bacau
10:0
LPS Roman
Sala Orizont
J2SB
Sala Axiopolis
CS Axiopolis Cernavoda
10:46
CSM Galati
Sala Axiopolis
J2SD
Sala Olimpia
CSS Ploiesti
28:22
CSS Dinamo Brasov
Sala Olimpia
J2SF
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
33:26
HC Jimbolia
Sala Banu Sport
J2SF
Colegiul Hermes
CSS Petrosani
31:32
CSS Dr. Tr. Severin
Colegiul Hermes
J3SC
Sala Polivalenta
CSS Corabia
24:34
CSM Bucuresti
Sala Polivalenta
DASB
Sala Rapid
CS Rapid București
40:19
CS Danubius Calarasi
Sala Rapid
J2SE
Sala Ion Constantinescu
HCM Craiova
43:15
CSS Rm Valcea
Sala Ion Constantinescu
J3SE
Sala de Sport Nadlac
CS Victoria Nadlac
0:10
LPS Banatul Timisoara
Sala de Sport Nadlac
J1SB
Sala Polivalenta
CS Brazi JI
43:30
LPS Buzau
Sala Polivalenta
J2SD
Sala Sporturilor
CSM Gloria Buzau
24:45
ACS Transilvania Brasov
Sala Sporturilor
J2SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
19:38
ASC Corona 2010 Brasov
Sala Sporturilor
J2SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
33:26
CSS Fagaras
Sala Noua
J2SF
Sala Peciu Nou
CS Diniasanca Dinias
31:45
Lic Teor Traian Vuia Resita
Sala Peciu Nou
J2SG
Sala Florin Fleseriu
LPS Fl. Fleseriu Sebes
47:14
LPS Tg. Mures
Sala Florin Fleseriu
J3SB
Sala Sporturilor
CSM Focsani 2007
35:30
HC Dobrogea Sud
Sala Sporturilor
J3SE
Sala LPS
LPS Tg Jiu
37:44
Sc. Gen. 7 Timisoara
Sala LPS
J3SF
Sala Universitatii
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
30:29
CS Dinamo Brasov
Sala Universitatii
J3SF
Sala D.P. Colibasi
ACS Transilvania Brasov
28:25
CSS Fagaras
Sala D.P. Colibasi
J1SB
Sala Virgil Dudau
CSO Tricolorul Breaza
39:22
CS Navodari
Sala Virgil Dudau
J2SC
Sala Dobroesti
ACS Unirea Dobroesti
35:16
CS Rapid Bucuresti
Sala Dobroesti
J3SC
Scoala 205
ACS Fortuna Bucuresti
23:22
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
Scoala 205
DASA
Sala Sporturilor Constanta
CSU Neptun Constanta
23:23
HCF Piatra Neamt
Sala Sporturilor Constanta
DASC
Sala Sporturilor Trivale
CS Dacia Mioveni 2012
41:11
LPS Tg Jiu
Sala Sporturilor Trivale
J1SD
Sala Traian Vuia
CSM Resita
55:17
CS Novaci
Sala Traian Vuia
J1SD
Sala Sporturilor
CSS Drobeta Turnu Severin
28:26
LPS Sebes
Sala Sporturilor
J2SC
Sala Floreasca
CT Media Bucuresti
10:0
ACS Vulturii Bucuresti
Sala Floreasca
J3SA
Sala LPS
LPS Suceava
20:35
LPS Iasi
Sala LPS
J3SB
Sala Iftimie Ilisei
CSS Medgidia
60:24
LPS Braila
Sala Iftimie Ilisei
J3SC
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
49:31
CS Dinamo Bucuresti
Sala Ion Constantinescu
J3SH
Sala de Sport Seini
CS Seini
32:42
Academia Minaur Baia Mare
Sala de Sport Seini
DASD
Sala Sporturilor Transilvania
HC Sibiu
27:28
CSM Sighisoara
Sala Sporturilor Transilvania
J1SB
Sala Olimpia
CSM Ploiesti JI
31:29
HC Dobrogea Sud
Sala Olimpia
J3SH
Sala Ecaterina Both
LPS Satu Mare
21:42
Academica Cluj-Napoca
Sala Ecaterina Both
LN
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
27:27
CS Dinamo București
Sala Gh. Baritiu
J2SE
Sala Ion Constantinescu
ACS HC FEFS Craiova
0:10
Chimia Rm Valcea
Sala Ion Constantinescu
DASD
Sala Univ. Aurel Vlaicu
ACS Crisul Chisineu-Cris
35:36
CSM Tg Mures
Sala Univ. Aurel Vlaicu
LN
Sala Sporturilor Focsani
CSM Focșani 2007
29:30
AHC Dunărea Călărași
Sala Sporturilor Focsani
Lu, 12 noiembrie
DASC
Sala Banu Sport Timisoara
CS Universitar Politehnica Timisoara
24:30
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
Sala Banu Sport Timisoara
J3SH
Sala de Sport Ludus
HC Arsenal Taureni
38:18
CSS Zalau
Sala de Sport Ludus
J1SE
Sala Gen 5
CSS Medias
20:27
National Rm Valcea
Sala Gen 5
J1SE
N/A
CNE Sighisoara
10:0
CSS Dinamo Brasov
N/A
J3SF
Sala de Sport Ghimbav
CS Sporting Ghimbav
38:30
LPS Brasov
Sala de Sport Ghimbav
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro