J1SE
Sala D.P. Colibasi
LPS Brasov
26:35
CSS Fagaras
Sala D.P. Colibasi
J1SD
Sala Polivalenta
CSS Sibiu
26:42
CSM Resita
Sala Polivalenta
CRFC
Sala Transilvania
HC Sibiu
22:36
SCM Politehnica Timișoara
Sala Transilvania
CRFC
Sala Antonio Alexe
CSM Oradea
22:35
CSM Bacău
Sala Antonio Alexe
J1SF
Sala Sporturilor
CSM Tg. Mures
44:28
CSS Viitorul Cluj
Sala Sporturilor
J2SD
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
34:30
CSS Dinamo Brasov
Sala Radu Negru
LN
Sala Traian
SCM Râmnicu Vâlcea
27:15
CSM Galati
Sala Traian
CRFC
Sala Ion Constantinescu Craiova
CS Universitatea Craiova
36:31
HC Szejke Odorhei
Sala Ion Constantinescu Craiova
CRFC
Sala Sporturilor Tg. Jiu
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
30:46
CS Universitatea Cluj
Sala Sporturilor Tg. Jiu
CRFC
Sala Polivalenta
CSU Targoviste
9:63
AHC Dunărea Călărași
Sala Polivalenta
CRFC
Sala D.P. Colibasi
CSU CNOT Brasov
22:33
ACS HC Buzău 2012
Sala D.P. Colibasi
CRFC
Sala Polivalenta Alexandria
CSM Alexandria
27:37
CSM Vaslui
Sala Polivalenta Alexandria
CRFC
Sala Polivalenta
CSM Botosani
21:36
HC Dobrogea Sud
Sala Polivalenta
CRFC
Sala Chiajna
CSA Steaua București
28:21
CSM Fagaras
Sala Chiajna
CRFC
Sala Radu Voina
CSM Sighisoara
36:27
CSU Galati
Sala Radu Voina
CRFC
Sala Ioan Morar
CS Unirea Sannicolau Mare
37:34
CSU din Suceava
Sala Ioan Morar
CRFC
Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Medgidia
CS Medgidia
28:47
CS Dinamo București
Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Medgidia
J2SG
Sala Polivalenta
CSM 1 Targu Mures
48:18
LPS Fl. Fleseriu Sebes
Sala Polivalenta
J3SA
Sala Municipala
CS OK Sport Onesti
33:22
CSS Bacau 2
Sala Municipala
J3SD
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
32:31
CS Sporting Ghimbav
Sala Olimpia
LN
Sala Sporturilor Cisnadie
CS Măgura Cisnadie
24:24
HC Zalău
Sala Sporturilor Cisnadie
J3SE
Sala LPS
LPS Tg Jiu
22:20
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala LPS
CRFC
Sala Sporturilor Trivale
CSU Pitesti
16:42
CS Minaur Baia Mare
Sala Sporturilor Trivale
J2SA
Sala Ion Borcea
HC Buhusi
46:30
HC Comanesti
Sala Ion Borcea
J2SE
Sala Energetic
CSS Rm Valcea
15:28
LPS Slatina
Sala Energetic
DASA
Sala Sporturilor Andreea Nica
AHCM Slobozia
26:20
ACS UAIC CNOT Iasi
Sala Sporturilor Andreea Nica
DASC
Sala Banu Sport
CS Universitar Politehnica Timisoara
19:27
CSM Reșita
Sala Banu Sport
J2SE
Sala Sporturilor Trivale
LPS Viitorul Pitesti
31:25
ACS HC FEFS Craiova
Sala Sporturilor Trivale
J2SG
Sala Polivalenta
CSM 2 Targu Mures
32:27
CSS Medias
Sala Polivalenta
J2SH
Scoala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
34:18
CSS Zalau
Scoala Vasile Alecsandri
DASC
N/A
National Rm Valcea
30:26
FC Arges
N/A
J3SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati 1
44:20
AHC Olimpia Braila
Sala Siderurgistul
J3SB
Sala de Sport Ovidiu
CS Ovidiu
24:29
CSS Slobozia
Sala de Sport Ovidiu
J3SF
Sala Jozsef Atilla
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
36:23
ACS Traian Lalescu Hunedoara
Sala Jozsef Atilla
J3SC
Sala Dobroesti
ACS Unirea Dobroesti
25:29
CSS 2 Bucuresti
Sala Dobroesti
LN
Sala Horia Demian
CS Universitatea Cluj
28:42
AHC Dunărea Călărași
Sala Horia Demian
DASB
Sala Iris
CSU Stiinta Bucuresti
22:24
CSA Steaua Bucuresti
Sala Iris
DASA
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
25:37
CSM Vaslui
Sala Sporturilor Bacau
J3SA
Sala de Sport Miroslava
Sala de Sport Miroslava
J3SA
Sala Polivalenta
CSS Tg. Neamt
21:21
LPS Piatra Neamt
Sala Polivalenta
J3SC
Sala CSS
CSS Targoviste
31:29
CS Viitorul Pantelimon
Sala CSS
J3SD
Sala Sporturilor Brazi
HC Activ CSO Plopeni
10:0
CSO Tricolorul Breaza
Sala Sporturilor Brazi
J3SF
Sala Doamna Stanca
CSS Fagaras
31:26
CSS Petrosani
Sala Doamna Stanca
J3SG
Scoala Floare de Lotus
Clubul Sportiv Comunal Sanmartin
10:32
ACS Baile Herculane
Scoala Floare de Lotus
J3SG
Sala Polivalenta
CS Unirea Sannicolau Mare
18:11
ASC Victoria Nadlac
Sala Polivalenta
J3SH
N/A
CSS Sighisoara
15:60
HC Arsenal Taureni
N/A
LN
Sala Polivalenta Bistrita
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
29:27
SCM Gloria Buzău
Sala Polivalenta Bistrita
J3SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati 2
10:0
HC Dunarea Braila
Sala Siderurgistul
J3SB
Sala CSS
CSS Galati
33:24
LPS Braila
Sala CSS
J3SH
Sala Ecaterina Both
CS Atletik Satu Mare
30:30
CSS Viitorul Cluj
Sala Ecaterina Both
J3SD
Sala LPS
LPS I. Balas Soter Buzau
28:25
ASC Corona 2010 Brasov
Sala LPS
DASA
Sala D. Bernicu
CSU din Suceava DivA
37:33
CSU CNOT Brasov
Sala D. Bernicu
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
20:30
LPS Vaslui
Sala Polivalenta
J3SB
Sala Axiopolis
CS Axiopolis Cernavoda
34:30
CSS Tulcea
Sala Axiopolis
J3SC
Scoala T. Vladimirescu
CS Danubius Calarasi
35:32
ACS Vulturii Bucuresti
Scoala T. Vladimirescu
J3SD
Sala Polivalenta
CS Brazi
39:20
CSS Dinamo Brasov
Sala Polivalenta
J3SF
Sala Radu Negru
CSM Fagaras
48:27
LPS Fl. Fleseriu Sebes
Sala Radu Negru
J3SF
Scoala Generala 18
CSS Sibiu
10:0
CSS Hunedoara
Scoala Generala 18
J3SH
Sala LPS
ACS Alpha Oradea
0:10
CSS 2 Baia Mare
Sala LPS
J3SF
Colegiul Hermes
CSM Mihai Viteazul Vulcan
32:39
CSS Odorheiul Secuiesc
Colegiul Hermes
J3SG
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
30:14
Sc. Gen. 7 Timisoara
Sala Polivalenta
J3SH
Sala Benedek Elek
ACS Pegasus Tg. Mures
0:10
CS Phoenix Baia Mare
Sala Benedek Elek
J3SH
Sala LPS
LPS Tg Mures
7:52
CSS Zalau
Sala LPS
DASB
Sala Elite
CSM Bucuresti DivA
24:34
CS Rapid București
Sala Elite
DASB
Sala Sporturilor Olimpia
CSM Ploiesti
36:32
CSU Targoviste
Sala Sporturilor Olimpia
J3SC
Sala Elite
CSM Bucuresti
45:25
CSS 6 Bucuresti
Sala Elite
J3SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
30:30
CSO Mizil
Sala Noua
LN
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
30:25
ACS HC Buzău 2012
Sala Sporturilor Bacau
LN
Sala Rapid
CSM București
35:24
AHC Potaissa Turda
Sala Rapid
LN
Sala D. Bernicu
CSU din Suceava
24:35
HC Dobrogea Sud
Sala D. Bernicu
LN
Sala Radu Negru
CSM Fagaras
24:24
CS Minaur Baia Mare
Sala Radu Negru
J3SC
Sala Elite
CSM Bucuresti 2
41:26
CS Tonus Bucuresti
Sala Elite
LN
Sala Sporturilor Focsani
CSM Focșani 2007
25:34
CS Dinamo București
Sala Sporturilor Focsani
DASB
Sala Polivalenta
CSM Alexandria
28:27
CSM Bucuresti DivA
Sala Polivalenta
DASA
Sala Siderurgistrul
CSU Galati
28:28
CSM Botosani
Sala Siderurgistrul
J2SC
Sala Rapid
CS Rapid Bucuresti
21:21
CT Media Bucuresti
Sala Rapid
J2SC
Sala Agronomia
CSM Bucuresti
29:24
CSS 6 Bucuresti
Sala Agronomia
J2SD
Scoala 11
CSS Dinamo Brasov
23:33
CSS Sf. Gheorghe
Scoala 11
LN
N/A
SCM Politehnica Timișoara
23:23
CSA Steaua București
N/A
LN
Sala LPS
CSM Slatina
19:23
SCM Universitatea Craiova
Sala LPS
LN
Sala Sporturilor Horia Demian
CSU Cluj-Napoca
23:29
CS Minaur Baia Mare
Sala Sporturilor Horia Demian
DASB
Scoala T. Vladimirescu
CS Danubius Calarasi
25:31
HC Dinamo Bucuresti
Scoala T. Vladimirescu
DASB
Sala Iris
ACS SC 181 SSP Bucuresti
37:17
ACS Spartac UNEFS Bucuresti
Sala Iris
DASD
Sala Polivalenta
CSU Resita
32:22
CS Minaur Baia Mare DivA
Sala Polivalenta
J2SA
Sala Orizont
CSS Bacau
29:23
CSS Tg Neamt
Sala Orizont
J2SB
Sala Polivalenta
LPS Focsani
22:35
LPS Braila
Sala Polivalenta
J2SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
22:25
CSS Ploiesti
Sala Sporturilor
J3SG
Sala Sporturilor Dumbravita
HC Sportiv Citu Timisoara
34:32
LPS Banatul Timisoara
Sala Sporturilor Dumbravita
J2SH
Sala Vasile Alecsandri
CS Marta Baia Mare
36:28
CSS Viitorul Cluj
Sala Vasile Alecsandri
J2SC
Sala Rapid
CSS 2 Bucuresti
10:0
ACS Vulturii Bucuresti
Sala Rapid
DASD
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda DivA
16:19
CSM Sighisoara
Sala Gh. Baritiu
J2SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati
35:25
CSS Slobozia
Sala Siderurgistul
J2SD
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
10:0
CSM Gloria Buzau
Sala D.P. Colibasi
J2SF
Sala Traian Vuia
Lic Teor Traian Vuia Resita
39:28
LPS Banatul Timisoara
Sala Traian Vuia
DASA
Sala Polivalenta Mare
HCF Piatra Neamt
33:23
CS Stiinta Bacau
Sala Polivalenta Mare
J2SF
Sala Hans Wiesenmayer
HC Jimbolia
18:19
ACS Leu Giarmata
Sala Hans Wiesenmayer
J2SF
Sala Peciu Nou
CS Diniasanca Dinias
23:29
CSS Petrosani
Sala Peciu Nou
J2SH
Sala Antonio Alexe
ACS Alpha Oradea
10:0
CS Seini
Sala Antonio Alexe
DASA
Sala Sporturilor Constanta
CSU Neptun Constanta
41:21
HC Dunarea Braila DivA
Sala Sporturilor Constanta
J2SD
Sala D.P. Colibasi
ACS Transilvania Brasov
33:14
CSS Fagaras
Sala D.P. Colibasi
J2SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
25:18
HCM Craiova
Sala Energetic
J2SF
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
37:35
Unirea Sannicolau Mare
Sala Polivalenta
J2SG
Sala LPS
LPS Tg. Mures
30:52
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala LPS
DASC
Sala Polivalenta
CSU Targoviste
10:33
CS Dacia Mioveni 2012
Sala Polivalenta
DASC
Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc
ACS
Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub
27:35
HC Activ CSO Plopeni
Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc
DASD
Sala Univ. Aurel Vlaicu
ACS Crisul Chisineu-Cris
33:26
CSU Oradea
Sala Univ. Aurel Vlaicu
DASD
N/A
CSU Universitatea de Vest Timisoara
30:39
CSM Tg Mures
N/A
LN
Sala D.P. Colibasi
CSM Corona Brașov
27:23
HC Dunărea Brăila
Sala D.P. Colibasi
DASD
Sala Polivalenta
HC Szejke Odorhei
31:20
CS Minaur Baia Mare DivA
Sala Polivalenta
J2SE
Sala Sporturilor Traian
Chimia Rm Valcea
28:15
CSS Craiova
Sala Sporturilor Traian
J3SE
Sala Sporturilor Traian
CS Chimia Rm. Valcea
35:18
CSS Craiova
Sala Sporturilor Traian
J3SE
Sala Sporturilor Traian
HCM Torok Rm. Valcea
38:35
LPS Viitorul Pitesti
Sala Sporturilor Traian
DASD
Sala Transilvania
HC Sibiu
32:29
CSM Oradea
Sala Transilvania
DASB
Sala Iftimie Elisei
CS Medgidia
32:20
CSU Pitesti
Sala Iftimie Elisei
DASC
Sala Ion Constantinescu Craiova
CS Universitatea Craiova
37:30
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
Sala Ion Constantinescu Craiova
J2SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
25:33
LPS Iasi
Sala Ceahlaul
J3SA
Sala de Sport Miroslava
Stiinta Miroslava Iasi
9:53
HC Buhusi
Sala de Sport Miroslava
J3SE
Sala LPS
CSS Slatina
11:41
LPS Slatina
Sala LPS
J3SE
Sala Voievod Litovoi
ACS Infinit 2013 Tg. Jiu
0:10
CSS Caracal
Sala Voievod Litovoi