ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
18.03-25.03
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Masculin
Seria A
Seria B
Cupa României Râureni '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
18.03-25.03
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LZ
MIN
CSM
Ma, 18:00
CRR
HSI
BAC
Ma, 18:00
CRR
JIU
BIS
Ma, 18:00
CRR
IAS
DIN
Mi, 15:00
CRR
STE
SUC
Mi, 16:00
LFM
DAC
CSM
Mi, 17:30
LFM
DUN
MIN
Mi, 18:00
CRR
TUR
CTA
Mi, 18:00
LFM
ZAL
JIU
Sb, 11:00
LFM
COR
DAC
Sb, 15:00
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Lu, 24 septembrie
J1SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
32:22
CSS Sf. Gheorghe
Sala Sporturilor
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Iasi
28:31
LPS Piatra Neamt
Sala Polivalenta
J2SE
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
22:19
Chimia Rm Valcea
Sala Energetic
J2SG
Sala Florin Fleseriu
LPS Fl. Fleseriu Sebes
35:30
CSS Odorheiul Secuiesc
Sala Florin Fleseriu
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Iasi
38:28
LPS Vaslui
Sala Polivalenta
Ma, 25 septembrie
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Iasi
40:30
LPS Roman
Sala Polivalenta
DASB
Sala Polivalenta
CSM Alexandria
26:33
HC Dobrogea Sud II
Sala Polivalenta
DASB
Sala Trivale
CSU Pitesti
21:32
CSM Bucuresti DivA
Sala Trivale
DASB
Sala Iftimie Elisei
CS Medgidia
52:11
CSU Targoviste
Sala Iftimie Elisei
Mi, 26 septembrie
J2SG
Sala Polivalenta
CSM 1 Targu Mures
37:23
CSM 2 Targu Mures
Sala Polivalenta
J1SF
Sala Tetchea
HC 2003 Alesd JI
25:37
AHC Potaissa Turda
Sala Tetchea
Jo, 27 septembrie
J2SG
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
27:26
Academia Minaur Baia Mare
Sala Gh. Baritiu
Vi, 28 septembrie
J1SB
Sala Siderurgistul
CSH Art Galati
31:32
CSS Tulcea
Sala Siderurgistul
J1SA
Sala Polivalenta II
LPS Piatra Neamt
30:39
CSM Bacau
Sala Polivalenta II
J1SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
17:42
CNE Brasov
Sala Noua
J2SF
Sala Banu Sport
SCM Politehnica Timisoara
42:11
CSS Lugoj
Sala Banu Sport
J2SE
Sala Traian
Chimia Rm Valcea
26:24
LPS Viitorul Pitesti
Sala Traian
DASB
Sala Sporturilor Olimpia
CSM Ploiesti
25:30
CSM Alexandria
Sala Sporturilor Olimpia
J1SE
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
19:43
CSS Sighisoara
Sala Radu Negru
J2SF
Sala Universitatii
HC Beldiman Arad
27:35
ACS Alpha Oradea
Sala Universitatii
DASB
Sala Sporturilor Constanta
HC Dobrogea Sud II
27:26
CS Medgidia
Sala Sporturilor Constanta
LN
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
32:23
CS Universitatea Cluj
Sala Gh. Baritiu
DASB
Sala Polivalenta
CSU Targoviste
31:38
CSU Pitesti
Sala Polivalenta
Sb, 29 septembrie
J3SH
Scoala Vasile Alecsandri
CS Phoenix Baia Mare
23:26
CSS 2 Baia Mare
Scoala Vasile Alecsandri
J1SE
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
19:33
LPS Slatina
Sala Banu Sport
J2SB
Sala Orizont
CSS Bacau
45:23
CS OK Sport Onesti
Sala Orizont
J2SD
Sala Iris
CSS Steaua Bucuresti
30:40
GSIP Moreni
Sala Iris
J3SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati 2
26:28
CSH Art Galati
Sala Siderurgistul
J3SB
Sala CSS
CSS Galati
24:32
CSM Galati 1
Sala CSS
J3SC
Sala Agronomia
CSM Bucuresti 2
32:28
CSS Targoviste
Sala Agronomia
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
34:24
HC Buhusi
Sala Polivalenta
J3SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
27:46
CS OK Sport Onesti
Sala Ceahlaul
DASA
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
26:33
CSU din Suceava DivA
Sala Sporturilor Bacau
DASC
N/A
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
31:25
CS Universitar Politehnica Timisoara
N/A
J1SC
Scoala 30
AS HC Olimpic Muntenia Bucuresti
0:10
CSS 2 Bucuresti
Scoala 30
J2SA
Sala de Sport Miroslava
LPS Iasi
42:26
LPS Botosani
Sala de Sport Miroslava
J2SC
Sala Iftimie Ilisei
CSS Medgidia
42:29
CS Axiopolis Cernavoda
Sala Iftimie Ilisei
J2SE
Sala Energetic
CSS Rm Valcea
34:23
CSS Drobeta Turnu Severin
Sala Energetic
J2SG
Liceul Banyai Janos
CSS Odorhei
35:32
LPS Tg Mures
Liceul Banyai Janos
J3SA
Sala Polivalenta
CSS Tg. Neamt
33:29
LPS Iasi
Sala Polivalenta
J3SD
Sala Sporturilor
HC Activ CSO Plopeni
35:26
LPS I. Balas Soter Buzau
Sala Sporturilor
J3SE
Sala LPS
LPS Slatina
10:0
ACS Infinit 2013 Tg. Jiu
Sala LPS
J3SE
Sala Polivalenta
CSS Caracal
29:30
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Polivalenta
J3SE
Sala CSS
CSS Slatina
27:47
CS Chimia Rm. Valcea
Sala CSS
J3SH
Sala LPS
CSS Zalau
22:22
CSS Viitorul Cluj
Sala LPS
J3SH
N/A
CSS Sighisoara
17:45
ACS Pegasus Tg. Mures
N/A
J2SB
Sala Lucian Vasilache
CSS Tecuci
25:33
CSS Galati
Sala Lucian Vasilache
J2SD
Sala Rapid
CSM Bucuresti
46:11
CS Dinamo Bucuresti
Sala Rapid
LN
Sala Scoala 5
CS Minaur Baia Mare
28:23
HC Dobrogea Sud
Sala Scoala 5
DASA
Sala D.P. Colibasi
CSU CNOT Brasov
29:25
CSU Galati
Sala D.P. Colibasi
J1SB
Sala Siderurgistul
CSM Galati
33:21
CSS Galati
Sala Siderurgistul
J1SC
Sala Agronomia
CSM Bucuresti
37:11
GSIP Moreni
Sala Agronomia
J1SC
Sala Iris
CT Media Bucuresti
22:29
CS Rapid Bucuresti
Sala Iris
J2SC
Sala de Sport Macin
Arrubium 2008 Macin
26:47
CSS Calarasi
Sala de Sport Macin
J2SC
Sala Sporturilor
HC Dobrogea Sud
42:13
LPS Braila
Sala Sporturilor
J2SE
Sala Traian Lalescu
CSS Hunedoara
38:26
CSS Sibiu
Sala Traian Lalescu
J2SF
Sala Banu Sport
LPS Banatul I Timisoara
38:33
Unirea Sannicolau Mare
Sala Banu Sport
J2SH
Sala Sporturilor
CSO Mizil
36:32
CSS Fagaras
Sala Sporturilor
J2SH
Sala Olimpia
CSS Ploiesti
29:32
CS Sporting Ghimbav
Sala Olimpia
J3SA
Sala Orizont
CSS Bacau
29:14
CSS Bacau 2
Sala Orizont
J3SB
Sala Polivalenta
HC Dunarea Braila
0:10
CS Ovidiu
Sala Polivalenta
J3SB
Sala LPS
LPS Braila
20:24
CS Axiopolis Cernavoda
Sala LPS
J3SC
Sala Antilopa
CS Tonus Bucuresti
22:35
CS Viitorul Pantelimon
Sala Antilopa
J3SD
Sala Polivalenta
CS Brazi
33:32
CSS Sf. Gheorghe
Sala Polivalenta
J3SF
Sala Doamna Stanca
CSS Fagaras
34:20
CSM Mihai Viteazul Vulcan
Sala Doamna Stanca
J3SF
Sala Florin Fleseriu
LPS Fl. Fleseriu Sebes
27:35
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
Sala Florin Fleseriu
J3SG
Sala Sporturilor Dumbravita
HC Sportiv Citu Timisoara
44:18
Clubul Sportiv Comunal Sanmartin
Sala Sporturilor Dumbravita
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
38:29
HC Buhusi
Sala Polivalenta
J1SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
22:32
LPS Iasi
Sala Ceahlaul
J3SE
Sala Isalnita
HC Univ. FEFS Craiova
50:25
HCM Torok Rm. Valcea
Sala Isalnita
J1SE
Sala Banyai Janos
CSS Odorheiul Secuiesc
34:23
CSM Sf. Gheorghe
Sala Banyai Janos
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
49:29
LPS Suceava
Sala Polivalenta
J1SE
Sala Energetic
National Rm Valcea
29:22
CSS Medias
Sala Energetic
J2SE
Sala Voievod Litovoi
LPS Tg Jiu
43:35
CSS Craiova
Sala Voievod Litovoi
J3SD
Sala Virgil Dudau
CSO Tricolorul Breaza
29:30
CSM Ploiesti
Sala Virgil Dudau
J3SG
Sala Ioan Morar
CS Unirea Sannicolau Mare
19:27
CSS Dr. Tr. Severin
Sala Ioan Morar
J3SH
Sala de Sport Ludus
HC Arsenal Taureni
10:0
ACS Alpha Oradea
Sala de Sport Ludus
J1SD
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
10:0
LPS I. Balas Soter Buzau
Sala D.P. Colibasi
J3SB
Sala CSS
CSS Tulcea
17:20
CSS Slobozia
Sala CSS
J3SD
Scoala 11
CSS Dinamo Brasov
10:0
CSM Rm. Sarat
Scoala 11
J3SF
Sala Radu Negru
CSM Fagaras
49:30
CSS Sibiu
Sala Radu Negru
J1SB
Sala Hidrotehnica
CSS 1 Constanta
32:42
LPS Braila
Sala Hidrotehnica
J2SB
Sala Polivalenta
CSS Focsani
36:19
LPS Buzau
Sala Polivalenta
J2SG
Sala LPS
CSH Academica Cluj-Napoca
0:10
LPS Bistrita
Sala LPS
J2SH
Sala Olimpia
CSM Ploiesti
31:44
CSS Dinamo Brasov
Sala Olimpia
J3SC
Sala CSS 6
CSS 6 Bucuresti
35:26
ACS Vulturii Bucuresti
Sala CSS 6
J3SF
Sala Traian Lalescu
CSS Hunedoara
23:38
ACS Traian Lalescu Hunedoara
Sala Traian Lalescu
J3SF
Colegiul Hermes
CSS Petrosani
40:47
CSS Odorheiul Secuiesc
Colegiul Hermes
J3SG
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
24:31
ACS Baile Herculane
Sala Banu Sport
J1SE
Sala Isalnita
HCM Craiova
21:27
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Isalnita
J1SF
Scoala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
25:25
CSS Viitorul Cluj
Scoala Vasile Alecsandri
J2SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
34:33
LPS Piatra Neamt
Sala Polivalenta
J2SD
Sala Antilopa
CSS 2 Bucuresti
35:35
ACS Tonus Bucuresti
Sala Antilopa
J1SD
Scoala 11
ACS Transilvania Brasov
37:30
HC Activ CSO Plopeni
Scoala 11
J3SC
Sala Elite
ACS Unirea Dobroesti
9:55
CSM Bucuresti
Sala Elite
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
46:14
Stiinta Miroslava Iasi
Sala Polivalenta
J3SC
Sala Agronomia
CSS 2 Bucuresti
28:24
CS Danubius Calarasi
Sala Agronomia
J3SH
Sala LPS
LPS Tg Mures
2:48
CS Atletik Satu Mare
Sala LPS
J3SD
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
39:28
CSO Mizil
Sala D.P. Colibasi
DASC
Sala Spoturilor Sannicolau Mare
CS Unirea Sannicolau Mare
26:31
CSM Reșita
Sala Spoturilor Sannicolau Mare
J3SG
Sala Banu Sport
Sc. Gen. 7 Timisoara
8:49
LT Traian Vuia Resita
Sala Banu Sport
LN
Sala Romeo Iamandi
ACS HC Buzău 2012
29:27
CSU din Suceava
Sala Romeo Iamandi
LN
Sala Rapid
CSM București
30:22
CSM Bacău
Sala Rapid
LN
Sala Dinamo
CS Dinamo București
28:22
CSM Fagaras
Sala Dinamo
DASD
Sala Lascar Pana
CS Minaur Baia Mare DivA
28:30
CSM Oradea
Sala Lascar Pana
DASD
Sala Radu Voina
CSM Sighisoara
31:23
HC Sibiu
Sala Radu Voina
Du, 30 septembrie
J2SC
Sala Rapid
CSS 2 Bucuresti
25:37
CSM Bucuresti
Sala Rapid
J3SC
Sala Antilopa
CSS 2 Bucuresti
35:33
ACS Fortuna Bucuresti
Sala Antilopa
J3SH
Scoala Vasile Alecsandri
Academia Minaur Baia Mare II
10:0
LPS Satu Mare
Scoala Vasile Alecsandri
J2SA
Sala Ceahlaul
LPS Piatra Neamt
10:0
LPS Roman
Sala Ceahlaul
J2SC
Sala Iris
ACS Vulturii Bucuresti
0:10
ACS Unirea Dobroesti
Sala Iris
J3SF
Scoala 11
ACS Transilvania Brasov
39:30
CS Sporting Ghimbav
Scoala 11
J1SC
Sala Rapid
CSM Bucuresti
44:14
CS Dinamo Bucuresti
Sala Rapid
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
25:22
LPS Iasi
Sala Polivalenta
J1SD
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
26:31
CSM Resita
Sala Banu Sport
J1SE
Sala D.P. Colibasi
LPS Brasov
11:28
CNE Sighisoara
Sala D.P. Colibasi
J1SF
Sala Ecaterina Both
LPS Satu Mare
29:34
ACS Alpha Oradea
Sala Ecaterina Both
J2SA
Sala de Sport Miroslava
LPS Iasi
28:20
CSS Tg Neamt
Sala de Sport Miroslava
J2SB
Sala Polivalenta
LPS Focsani
15:27
CSH Art Galati
Sala Polivalenta
J2SE
Sala Energetic
CSS Rm Valcea
8:32
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Energetic
J2SE
Sala LPS
LPS Slatina
24:34
ACS HC FEFS Craiova
Sala LPS
J2SF
Sala Giarmata
ACS Leu Giarmata
27:27
CSS Petrosani
Sala Giarmata
J2SF
Sala Ioan Morar
Unirea Sannicolau Mare
26:26
LPS Banatul Timisoara
Sala Ioan Morar
J2SH
Sala LPS
LPS Bistrita
0:10
CS Marta Baia Mare
Sala LPS
J3SB
Sala CSS
CSS Galati
8:51
CSM Focsani 2007
Sala CSS
J3SE
Sala Voievod Litovoi
LPS Tg Jiu
36:38
CSS Lugoj
Sala Voievod Litovoi
J3SG
Sala Liviu Rebreanu
CS Olimpic Tg Mures
26:33
CSS Sighisoara
Sala Liviu Rebreanu
J3SG
Sala LPS
LPS Tg Mures
0:10
Lic. Liviu Rebreanu Turda
Sala LPS
J3SH
Scoala Vasile Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
34:36
CS Seini
Scoala Vasile Alecsandri
J1SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui
27:35
LPS Suceava
Sala Polivalenta
J2SD
Scoala 11
CSS Dinamo Brasov
23:23
HC Activ CSO Plopeni
Scoala 11
J3SA
Sala Orizont
CSM Bacau
51:20
LPS Piatra Neamt
Sala Orizont
J3SF
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
35:24
CS Dinamo Brasov
Sala Radu Negru
J1SB
Sala LPS
LPS Buzau
34:34
LPS Braila
Sala LPS
J1SC
Sala Antilopa
ACS Tonus Bucuresti
26:20
CSS Caracal
Sala Antilopa
J1SF
Sala Traian Vuia
CS ADEP Satu Mare
22:40
LPS Cluj
Sala Traian Vuia
J2SA
Sala Ion Borcea
HC Buhusi
29:26
CSS Bacau
Sala Ion Borcea
J2SB
Sala LPS
LPS Braila
48:25
CS Axiopolis Cernavoda
Sala LPS
J2SG
Scoala 5
CSS Medias
28:25
LPS Fl. Fleseriu Sebes
Scoala 5
J3SD
Sala Sporturilor
CSO Mizil
40:23
CSO Tricolorul Breaza
Sala Sporturilor
J3SC
Sala Rapid
CSM Bucuresti
45:16
CSS Craiova
Sala Rapid
J3SD
Sala Olimpia
CSS Ploiesti
24:31
CSS Targoviste
Sala Olimpia
J1SD
Sala Florin Fleseriu
LPS Sebes
0:10
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
Sala Florin Fleseriu
J2SD
Sala Noua
CSS Sf. Gheorghe
10:0
CSM Gloria Buzau
Sala Noua
J2SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
21:31
HCM Craiova
Sala Ion Constantinescu
J2SF
Sala Weissenmeyer
HC Jimbolia
24:27
Lic Teor Traian Vuia Resita
Sala Weissenmeyer
J2SG
Sala LPS
LPS Tg. Mures
10:50
CSM 1 Targu Mures
Sala LPS
J2SH
Sala Antonio Alexe
ACS Alpha Oradea
24:28
CSS 2 Baia Mare
Sala Antonio Alexe
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Roman
24:62
CSU Suceava
Sala Polivalenta
J3SE
Sala Banu Sport
Sc. Gen. 7 Timisoara
10:0
CS Victoria Nadlac
Sala Banu Sport
J3SF
Sala D.P. Colibasi
LPS Brasov
32:21
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
Sala D.P. Colibasi
J3SH
Scoala Vasile Alecsandri
Academia Minaur Baia Mare
52:21
ACS Alpha Oradea
Scoala Vasile Alecsandri
J3SA
Sala Polivalenta
LPS Vaslui I
35:28
LPS Suceava
Sala Polivalenta
J1SB
Sala Sporturilor Ovidiu
HC Dobrogea Sud
47:34
CSO Tricolorul Breaza
Sala Sporturilor Ovidiu
J1SD
Sala Novaci
CS Novaci
35:46
CSS Sibiu
Sala Novaci
J2SC
Sala Iris
CT Media Bucuresti
16:37
CSS 6 Bucuresti
Sala Iris
J2SD
Sala Radu Negru
CSS Fagaras
24:29
CSS Ploiesti
Sala Radu Negru
J2SF
Sala Polivalenta
CSS Dr. Tr. Severin
45:27
CS Diniasanca Dinias
Sala Polivalenta
J2SH
Sala Seini
CS Seini
0:10
CSS Viitorul Cluj
Sala Seini
J3SB
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara
ACS Piticu Fetesti
20:39
CSS Medgidia
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara
J3SB
Sala LPS
LPS Braila
25:58
CSS Calarasi
Sala LPS
J3SD
Sala Sporturilor
ACS Olimpic Mizil
29:42
CS Brazi
Sala Sporturilor
J3SG
Sala Sporturilor
CS Szejke Odorheiu Secuiesc
35:27
CSS Sibiu
Sala Sporturilor
J1SB
Sala Olimpia
CSM Ploiesti JI
35:20
CS Brazi JI
Sala Olimpia
J2SD
Sala D.P. Colibasi
ACS Transilvania Brasov
35:21
ASC Corona 2010 Brasov
Sala D.P. Colibasi
J3SE
Sala Polivalenta
CSM Resita
28:22
CS Unirea Sannicolau Mare
Sala Polivalenta
J2SG
Sala Sporturilor
CSS Odorheiul Secuiesc
33:21
CSS Sibiu
Sala Sporturilor
J1SC
Sala Iris
CT Media Bucuresti
23:23
CSS Calarasi
Sala Iris
J3SC
Scoala 205
HC "Talentul este Cheia" Bucuresti
28:25
CS Dinamo Bucuresti
Scoala 205
LN
Sala Polivalenta Calarasi
AHC Dunărea Călărași
27:27
SCM Politehnica Timișoara
Sala Polivalenta Calarasi
DASA
Sala Polivalenta Vaslui
CSM Vaslui
36:25
CSM Botosani
Sala Polivalenta Vaslui
DASD
Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc
HC Szejke Odorhei
34:26
AHC Potaissa Turda DivA
Sala Sporturilor Odorheiul Secuiesc
Lu, 01 octombrie
DASB
Sala Trivale
CSU Pitesti
26:36
HC Dobrogea Sud II
Sala Trivale
DASB
Sala Rapid
CSM Bucuresti DivA
62:18
CSU Targoviste
Sala Rapid
J3SE
Sala Ion Constantinescu
CSS Craiova
21:28
LPS Viitorul Pitesti
Sala Ion Constantinescu
LN
Sala Sporturilor Chiajna
CSA Steaua București
27:22
CSM Focșani 2007
Sala Sporturilor Chiajna
DASB
Sala Iftimie Elisei
CS Medgidia
36:19
CSM Ploiesti
Sala Iftimie Elisei
Ma, 02 octombrie
J1SF
Sala Sporturilor
CSS Odorheiul Secuiesc
23:37
CSM Tg. Mures
Sala Sporturilor
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
Partener de mobilitate
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro