ACASA
FRH
STIRI
COMPETITII
LOTURI
DEZVOLTARE
CONTACT
BILETE
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Protecția datelor
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Program saptamanal
25.03-31.03
Documente utile
Loturi echipe
Lista substantelor interzise
Online
Raport de joc
Trimitere scor
Program saptamanal
Stiri
Comunicate
Documente utile
Nou
Liga Nationala '23-'24
Liga Zimbrilor
Liga Florilor MOL
Divizia A '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Seria C
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Seria A
Seria B
Campionatul National de Tineret '23-'24
Feminin
Seria A
Seria B
Masculin
Seria A
Seria B
Cupa României Râureni '23-'24
Masculin
Feminin
Supercupa Romaniei '23-'24
Masculin
Feminin
Juniori I
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Juniori II
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Juniori III
Masculin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin '23-'24
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Beach Handball
Masculin '22
Feminin '22
Juniori IV '22-'23 ACTIV
Turneu Final
Turneu Final
Masculin
Seniori
Tineret
Juniori
Cadeți
Feminin
Senioare
Tineret
Junioare
Cadete
Handbal pe plaja
Masculin
Seniori
Componenta
Program
U16
Program
Feminin
Senioare
Componenta
Program
U16
Program
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Rezistență specifică
Stretchingul static
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Toggle navigation
FRH.ro
Acasa
Program saptamanal
25.03-31.03
FRH
Structura FRH
Statut si regulamente
Istoria jocului
Anuar
Informatii
Stiri
Comunicate
Bugetul FRH
Achizitii publice
Documente utile
Timp de Joc Jucători U21&U23
Lista substantelor interzise 2021
Dezvoltare
Educatie
Cursuri FRH de perfecționare a antrenorilor
Cursuri FRH de perfecționare a arbitrilor
Examen concurs pentru arbitri candidati EHF si arbitri tineri EHF
Consfatuire Arbitri 5-7 august 2022
Consfatuire Observatori 5-7 august 2022
Cursuri FRH de perfecționare a observatorilor
Seminarii/webinarii
Master Coach
Antrenori licentiati juniori
Antrenori licentiati seniori
Concept de joc
Sistem defensiv 6:0 cu apărătorii intermediari mobili folosit de loturile naționale feminine de senioare, tineret, junioare
Sistem defensiv 5:1 folosit de lotul național de senioare
Concept de antrenament
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente fizice
Planificarea pe termen lung a antrenamentului. Componente tehnico-tactice
Teste de evaluare la copii și juniori, pe categorii de vârstă
Dezvoltarea forței: principii generale, programe de antrenament pentru diferite forme de manifestare ale forței
Depozit vs Retragere
Ciclul menstrual și riscul de accidentare
Circuit pentru dezvoltarea agilității
Contraatac cu repliere
Rezistență specifică
Stretchingul static
Individualizarea extremei
Individualizarea jucătorilor de 9m
Individualizarea pivotului
Atac vs Apărare: Exerciții complexe în grupuri restrânse
Încălzirea portarilor cu continuarea încălzirii jucătorilor de câmp
Planificarea încălzirii
Jocuri de mișcare
Antidoping
Glucocorticoizii și scutirile pentru uz terapeutic
Modificările majore ale Listei substanțelor interzise care intră în vigoare de la 1.01.2022
Lista substantelor interzise 2022
Ghidul sportivului
Ghidul personalului asistent al sportivului
Substantele de abuz
Competitii Seniori '23-'24
Masculin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Zimbrilor
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
SuperCupa
Cupa Romaniei Raureni
Liga Florilor MOL
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Divizia A Seria c
Competitii Tineret '23-'24
Masculin
Play Off Promovare
Jocuri clasament Seria A
Jocuri clasament Seria B
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Feminin
Divizia A Seria A
Divizia A Seria B
Campionatul J1 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Campionatul J2 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Campionatul J3 '23-'24
Masculin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Feminin
Valoare 1
Valoare 2
Valoare 3
Valoare 4
Speranta 1
Speranta 2
Speranta 3
Speranta 4
Seria A
Seria B
Seria C
Seria D
Seria E
Seria F
Seria G
Seria H
Seria I
Seria J
Seria K
Seria L
Competitii J4 '22-'23 ACTIV
Masculin
Turneu final
Feminin
Turneu final
-->
Trimitere scor
Raport de joc
Contact
Unde imi duc copilul la handbal?
SHOP
Introducere in Handbal
Bilete
Cautare
LFM
CSM
DUN
Jo, 17:30
LFM
STB
RAP
Sb, 13:00
LFM
RMV
MIN
Sb, 17:30
LZ
VAS
UCJ
Sb, 18:00
LZ
CTA
BAC
Sb, 18:00
LFM
JIU
MAG
Sb, 18:00
LFM
SCM
COR
Sb, 18:00
LFM
BUZ
ZAL
Sb, 18:00
LFM
DUN
DAC
Du, 17:00
LZ
CSM
FOC
Du, 17:30
Program
meciuri
VEZI LISTA
Accesează
SEI '22-'23
SEI.FRH.RO
Unde vedem handbal saptamana aceasta?
Lu, 13 februarie
J2SF
Sala Sporturilor Od. Secuiesc
CSS Odorheiul Secuiesc
28:20
CSS Sighisoara
Sala Sporturilor Od. Secuiesc
LN
Sala Sporturilor Zalau
HC Zalău
30:21
CSM Corona Brașov
Sala Sporturilor Zalau
Ma, 14 februarie
J2SA
Sala Orizont
CS Stiinta Municipal Bacau
44:22
CSS Bacau
Sala Orizont
J3SF
N/A
CSM Sf. Gheorghe
25:24
CS Dinamo Brasov
N/A
J3SF
N/A
CSS Fagaras
31:33
CSS Sighisoara
N/A
LN
N/A
CSM Unirea Slobozia
22:18
CSU Cluj-Napoca
N/A
J1SF
Sala Sc. V. Alecsandri
CSS 2 Baia Mare
26:24
AHC Potaissa Turda
Sala Sc. V. Alecsandri
LN
N/A
CSM Galati
27:26
CSM Roman
N/A
LN
Sala Sporturilor Cisnadie
CS Măgura Cisnadie
25:30
SCM Râmnicu Vâlcea
Sala Sporturilor Cisnadie
DASA
Sala Sporturilor Plopeni
HC Activ CSO Plopeni
24:35
CSM Bucuresti DivA
Sala Sporturilor Plopeni
Mi, 15 februarie
LN
Sala Sporturilor Chiajna
CSA Steaua București
15:20
SCM Politehnica Timișoara
Sala Sporturilor Chiajna
LN
N/A
CSM Satu Mare
24:28
CSM București
N/A
LN
Sala Gh. Baritiu
AHC Potaissa Turda
29:28
HC Odorhei
Sala Gh. Baritiu
LN
Sala Sporturilor Vaslui
CSM Vaslui
20:21
CSU din Suceava
Sala Sporturilor Vaslui
Jo, 16 februarie
J1SB
N/A
Sc. Nr. 3 Adjud
22:21
CSS Medgidia
N/A
LN
Sala Sporturilor Calarasi
AHC Dunărea Călărași
25:24
HC Dobrogea Sud
Sala Sporturilor Calarasi
J1SF
Sala Lascar Pana
Marta Baia Mare
10:0
ACS Olimpic Tg. Mures
Sala Lascar Pana
LN
N/A
CSM Focșani 2007
29:19
CSM Fagaras
N/A
LN
Sala Sporturilor Craiova
SCM Universitatea Craiova
25:30
CSM București
Sala Sporturilor Craiova
Vi, 17 februarie
J2SB
N/A
CSS Tecuci
18:25
LPS Braila
N/A
J1SA
N/A
LPS Nadia Comaneci Onesti
21:27
LPS Iasi
N/A
J1SB
Sala Sporturilor Constanta
HC Farul Constanta
43:19
CS Axiopolis Cernavoda
Sala Sporturilor Constanta
J1SA
N/A
LPS Iasi
29:28
CSS Galati
N/A
J3SA
N/A
LPS Suceava
21:19
LPS Piatra Neamt
N/A
J1SA
N/A
LPS Roman
27:36
LPS Vaslui
N/A
J3SA
Sala CT Ion Borcea
HC Buhusi
30:22
LPS Piatra Neamt
Sala CT Ion Borcea
J2SD
Sala Sporturilor Plopeni
HC Activ CSO Plopeni
23:22
CSS 6 Bucuresti
Sala Sporturilor Plopeni
DASB
N/A
CS Minaur Baia Mare
35:20
Academia Minaur Baia Mare
N/A
J1SC
Sala Iris
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
10:0
National Rm Valcea
Sala Iris
J1SF
Sala Radu Voina
National Sighisoara
35:23
LPS Cluj
Sala Radu Voina
J3SL
Sala Sc. Gen 5
CS Marta Baia Mare
22:27
CSS Zalau
Sala Sc. Gen 5
Sb, 18 februarie
J1SB
N/A
LPS I. Balas Soter Buzau
0:10
HC Activ CSO Plopeni
N/A
J1SE
N/A
LPS Banatul Timisoara
10:0
CSS Sibiu
N/A
J1SF
N/A
CSS Zalau
25:34
CSS Viitorul I Cluj
N/A
J2SF
N/A
CSS Sibiu
25:35
CS Olimpic Tg Mures
N/A
J2SG
N/A
ACS Alpha Oradea
25:23
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
N/A
J2SG
N/A
CS HC Adrian Petrea Resita
36:20
HC 2003 Alesd
N/A
J2SH
N/A
LPS Satu Mare
23:39
LPS Cluj
N/A
J3SA
N/A
HC Comanesti
11:22
LPS Iasi
N/A
J3SA
N/A
LPS Suceava
10:0
CSS Tg. Neamt
N/A
J3SC
N/A
CS Ovidiu
12:39
LPS Braila
N/A
J3SC
N/A
CS Danubius Calarasi
14:14
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
N/A
J3SG
N/A
CSS Medias
16:24
ASC Corona 2010 Brasov
N/A
J3SG
N/A
CSS Fagaras
29:33
CSS Dinamo Brasov
N/A
J3SJ
N/A
LPS Sebes
30:26
CSO Cugir
N/A
J3SK
N/A
Sc. Gen. 7 Timisoara
30:19
Diniasanca Dinias
N/A
J2SD
Sala Dinamo
CS Dinamo Bucuresti
22:41
CSM Bucuresti
Sala Dinamo
J1SC
Sala Elite
CT Media Bucuresti
26:38
CSM Bucuresti
Sala Elite
J2SA
Sala Orizont
CSS Bacau
34:31
LPS Iasi
Sala Orizont
J3SB
Sala Siderurgistul
CS United Galati
22:18
CSH Art Galati
Sala Siderurgistul
J3SD
N/A
CS Rapid Bucuresti
21:29
CSS 6 Bucuresti
N/A
J3SE
N/A
CS Chimia Rm. Valcea
41:13
HCM Torok Rm. Valcea
N/A
J3SF
N/A
CS Handbal Star Craiova
25:25
CSS Craiova
N/A
J3SH
Sala CSS
CSS Targoviste
21:19
HC Activ CSO Plopeni
Sala CSS
J1SF
Sala LPS
LPS Bistrita
0:10
CSS 2 Baia Mare
Sala LPS
J2SA
Sala Polivalenta II
LPS Piatra Neamt
26:31
CS Stiinta Municipal Bacau
Sala Polivalenta II
J2SC
N/A
Gr. Sc. Petrolul Moreni
25:37
CSM Sf. Gheorghe
N/A
J2SA
Sala LPS
LPS Iasi
25:10
CSS Bacau
Sala LPS
J3SB
N/A
CSS Galati
17:37
LPS Focsani
N/A
J3SC
N/A
CSS Slobozia
39:9
CSS 1 Constanta
N/A
J3SD
Scoala Gen. 30
AS HC Olimpic Muntenia AMC Bucuresti
33:19
CSS 6 Bucuresti 2
Scoala Gen. 30
J3SD
N/A
CSO Pantelimon
6:28
CSS 2 Bucuresti
N/A
J3SE
N/A
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
20:8
LPS Slatina
N/A
J3SK
N/A
CS Unirea Sannicolau Mare
10:0
ACS Leu Giarmata
N/A
J1SB
N/A
CSS Tulcea
10:0
LPS Braila
N/A
J2SH
N/A
CSS 2 Baia Mare
10:0
CS Marta Baia Mare
N/A
DASA
N/A
CSM Botosani
28:47
CSM Bucuresti DivA
N/A
DASB
N/A
CS Universitatea Craiova
29:29
CSU CNOT Brasov
N/A
J1SD
N/A
CS Chimia Rm Valcea
10:0
HCM Craiova
N/A
J2SB
N/A
CS Axiopolis Cernavoda
27:27
LPS I. Balas Soter Buzau
N/A
J2SC
N/A
CS Blejoi
17:26
CSS Ploiesti
N/A
J2SD
Sala Trivale
CS Viitorul Pitesti
32:22
CSS Calarasi
Sala Trivale
J2SE
N/A
CSM Progresul Bailesti
42:17
CS Novaci
N/A
J2SF
N/A
CSS Sighisoara
43:36
CSS Fagaras
N/A
J2SG
Sala Banu Sport
LPS Banatul I Timisoara
32:23
CSS Hunedoara
Sala Banu Sport
J2SH
N/A
AHC Potaissa Turda
10:0
CS Seini
N/A
J3SB
Sala Siderurgistul
CS Danubius 2010 Galati
27:16
CS OK Sport Onesti
Sala Siderurgistul
J3SF
N/A
CSS Dr. Tr. Severin
26:32
HC FEFS Craiova
N/A
J3SI
N/A
CSS Odorheiul Secuiesc
14:39
CS Arena Tg Mures
N/A
LN
Sala Sporturilor Roman
CSM Roman
21:21
HC Zalău
Sala Sporturilor Roman
DASA
Sala Sporturilor Constanta
HC Farul Constanta
34:21
CSU Galati
Sala Sporturilor Constanta
J3SJ
Sala T. Lalescu
CSS Hunedoara
14:24
CSS Sibiu
Sala T. Lalescu
J1SA
Sala Polivalenta II
LPS Piatra Neamt
36:21
LPS Botosani
Sala Polivalenta II
J1SD
Sala Energetic
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
10:0
LPS Slatina
Sala Energetic
J2SA
N/A
Sc. Nr. 3 Adjud
27:34
LPS Roman
N/A
J2SB
N/A
CSS Galati
33:22
LPS Vaslui
N/A
J2SC
Sala Brazi
CSO Tricolorul Breaza
25:36
CS Brazi
Sala Brazi
J2SE
N/A
LPS Tg Jiu
35:27
ACS Romanati Sport Caracal
N/A
J3SL
N/A
CSS 2 Baia Mare
24:16
ACS Alpha Oradea
N/A
J1SC
Sala Dinamo
CSS 2 Bucuresti
23:26
CS Dacia Mioveni
Sala Dinamo
J2SD
Sala Scoala 88
CT Media Bucuresti
18:13
AS HC Arges Pitesti
Sala Scoala 88
J3SH
Sala Trivale
LPS Viitorul Pitesti
27:16
CSS Ploiesti
Sala Trivale
J2SH
N/A
Academia Minaur Baia Mare
30:10
CSS Adep Satu Mare
N/A
J3SF
N/A
HCM Craiova
26:31
CSS Petrosani
N/A
J3SG
N/A
CSS Sf. Gheorghe
10:0
ACS Transilvania Brasov
N/A
DASA
N/A
CSM Alexandria
27:28
HC Dobrogea Sud II
N/A
LN
Sala Sporturilor Traian
SCM Râmnicu Vâlcea
32:28
CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud
Sala Sporturilor Traian
DASB
N/A
CSM Oradea
34:34
CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu
N/A
J2SD
Sala Scoala 88
ACS Tonus Bucuresti
25:11
CSS Steaua Bucuresti
Sala Scoala 88
J3SI
N/A
CS Olimpic Tg Mures
32:16
CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc
N/A
J3SD
Sala Elite
CSM Bucuresti
23:18
ACS Unirea Dobroesti
Sala Elite
DASB
Sala Radu Voina
CNE Sighisoara
30:30
CSM Sighisoara
Sala Radu Voina
J2SE
N/A
CSS Alexandria
16:21
CSS Craiova
N/A
J3SK
Sala Sporturilor Jimbolia
HC Jimbolia
22:31
LT Traian Vuia Resita
Sala Sporturilor Jimbolia
DASA
Sala Sporturilor Bacau
CSM Bacău
27:23
CS Politehnica Iasi
Sala Sporturilor Bacau
Du, 19 februarie
J1SE
N/A
CSS Fagaras
44:27
CSS Ploiesti
N/A
J2SA
N/A
HC Buhusi
33:23
LPS Vaslui
N/A
J2SA
N/A
LPS Piatra Neamt
32:22
LPS Suceava
N/A
J2SB
N/A
CSH Art Galati
18:21
LPS Braila
N/A
J2SB
N/A
CS United Galati
10:0
CS OK Sport Onesti
N/A
J2SC
N/A
CSS Calarasi
0:10
CSS 1 Constanta
N/A
J2SD
N/A
CS Rapid Bucuresti
20:26
CSM Bucuresti
N/A
J2SE
N/A
CSS Caracal
20:19
HCM Craiova
N/A
J2SG
N/A
LPS Sebes
27:11
ASC Victoria Nadlac
N/A
J2SG
N/A
CSS Petrosani
21:13
CSS Sibiu
N/A
J2SH
N/A
ASC Tonic Crisul Santandrei
22:27
CSS 2 Baia Mare
N/A
J3SE
N/A
CS Top Arena Topoloveni
10:0
HC Torok Rm. Valcea
N/A
J3SE
N/A
CSS Sibiu
18:21
LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia
N/A
J3SH
N/A
HC 2003 Alesd
19:15
ACS HC Ardealul Cluj-Napoca
N/A
J3SH
N/A
ACS Handbal Academic Cluj-Napoca
13:42
LPS Bistrita
N/A
J3SG
N/A
Sc. Gen. 7 Timisoara
15:35
CS HC Adrian Petrea Resita
N/A
J2SD
N/A
ACS Sc. 181 SSP Bucuresti
30:11
CSO Pantelimon
N/A
J1SA
N/A
CS Stiinta Municipal Bacau 2
0:10
LPS Suceava
N/A
J1SB
N/A
CSS Galati
30:18
LPS Braila
N/A
J2SE
Sala Trivale
LPS Viitorul Pitesti
24:32
Gr. Sc. Energetic Rm Valcea
Sala Trivale
J2SG
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
26:27
Unirea Sannicolau Mare
Sala Banu Sport
J2SH
Sala Sc. Gen.5
CS Marta Baia Mare
28:15
CSS Viitorul Cluj
Sala Sc. Gen.5
J3SB
Sala Banu Sport
CSS Bacau
35:18
CS OK Sport Onesti
Sala Banu Sport
J3SC
N/A
CSS Medgidia
13:27
CSM Ploiesti
N/A
J3SF
Sala Sc 11
CS Dinamo Brasov
33:26
CS Sporting Ghimbav
Sala Sc 11
J3SE
N/A
HCM Craiova
22:31
CSS Dr. Tr. Severin
N/A
DASA
N/A
ACS SC 181 SSP Bucuresti
29:36
HCF Piatra Neamt
N/A
DASA
N/A
HC Dinamo Bucuresti
38:20
ACS UAIC CNOT Iasi
N/A
DASB
N/A
CSM Slatina
26:21
CS Minaur Baia Mare
N/A
J2SC
Sala LPS Iolanda Balas Soter
LPS I. Balas Soter Buzau
20:14
HM Buzau
Sala LPS Iolanda Balas Soter
J3SA
N/A
LPS Botosani
17:28
ACS Campionii Vaslui
N/A
J3SF
N/A
LPS Tg Mures
24:20
CSS Fagaras
N/A
J3SF
N/A
CSS Sighisoara
35:30
CSM Sf. Gheorghe
N/A
LN
Sala D.P.Colibasi
CSM Corona Brașov
29:31
CS Măgura Cisnadie
Sala D.P.Colibasi
DASA
Sala Rapid
CS Rapid București
50:22
CSU Targoviste
Sala Rapid
J2SC
N/A
CS Medgidia
27:25
CSS Tulcea
N/A
J3SB
N/A
Sc. Nr. 3 Adjud
17:32
CSS Galati
N/A
J3SH
N/A
Academia Minaur Baia Mare
45:25
AHC Potaissa Turda
N/A
J3SB
Sala Sporturilor Bacau
CS Stiinta Municipal Bacau
21:15
LPS Focsani
Sala Sporturilor Bacau
DASA
Sala Universitatea
SCM Pitesti
24:21
HC Activ CSO Plopeni
Sala Universitatea
J1SC
Sala Elite
CT Media Bucuresti
23:38
CSM Bucuresti
Sala Elite
J1SE
Sala Trivale
CS Viitorul Pitesti
49:29
Gr. Sc. Petrolul Moreni
Sala Trivale
J1SE
Sala Sc 11
CSS Dinamo Brasov
24:24
CSS Sibiu
Sala Sc 11
J1SF
N/A
AHC Potaissa Turda
28:28
CSS Odorhei
N/A
J2SB
N/A
CSS Galati
19:31
CS Danubius 2010 Galati
N/A
J3SC
N/A
CS Navodari
24:36
CSS 1 Constanta
N/A
J3SG
Sala Banu Sport
LPS Banatul Timisoara
27:29
ACS Alpha Oradea
Sala Banu Sport
J3SA
N/A
LPS Vaslui I
23:17
LPS Iasi
N/A
DASA
Sala Iris Sport Arena
CSU Stiinta Bucuresti
34:23
ACS Spartac UNEFS Bucuresti
Sala Iris Sport Arena
J1SB
N/A
CSS 1 Constanta
47:27
CSS Tecuci
N/A
J1SF
N/A
CSS Sighisoara
26:27
CSS 2 Baia Mare
N/A
J3SG
N/A
CS Unirea Sannicolau Mare
28:23
CSS Hunedoara I
N/A
DASA
N/A
CSM Bucuresti DivA
28:25
CS Stiinta Bacau
N/A
J1SA
N/A
CS Stiinta Municipal Bacau
41:31
LPS Piatra Neamt
N/A
J2SF
Sala Duicu
CS Arena Tg Mures
0:10
CS Olimpic Tg Mures
Sala Duicu
J3SC
Sala Olimpia
CSS Ploiesti
19:37
CSS Calarasi
Sala Olimpia
J2SF
Sala D.P. Colibasi
ASC Corona 2010 Brasov
24:22
ACS Transilvania Brasov
Sala D.P. Colibasi
DASB
Sala Sporturilor Trivale
CS Dacia Mioveni
41:24
ACS Sepsi-SIC Sf. Gheorghe
Sala Sporturilor Trivale
DASB
Sala Polivalenta Victoria Arad
ACS Crisul Chisineu-Cris
30:39
CSU Universitatea de Vest Timisoara
Sala Polivalenta Victoria Arad
DASB
N/A
CSU Resita
24:23
SC Muresul Tg Mures
N/A
J1SC
Sala Scoala 88
CSS Steaua Bucuresti
0:10
LPS I. Balas Soter Buzau
Sala Scoala 88
DASA
Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau
SCM Gloria Buzău
32:30
CSU Neptun Constanta
Sala Sporturilor Romeo Iamandi Buzau
J2SD
Sala Sporturilor Olimpia
CSM Ploiesti
0:10
CT Media Bucuresti
Sala Sporturilor Olimpia
LN
Sala Sporturilor Braila
HC Dunărea Brăila
23:19
CSM Galati
Sala Sporturilor Braila
J1SD
N/A
LPS Tg Jiu
44:30
LPS Banatul Timisoara
N/A
J1SC
Sala Sc 88
CSS 2 Bucuresti
32:40
CS Dinamo Bucuresti
Sala Sc 88
J1SD
N/A
CSS Avram Iancu Arad
31:31
CSS Lugoj
N/A
Lu, 20 februarie
J1SE
N/A
LPS Sebes
26:38
ACS Corona 2010 Brasov
N/A
Ma, 21 februarie
J3SE
N/A
CSS Corabia
20:25
CS Dacia Mioveni 2012
N/A
Parteneri oficiali
Parteneri oficiali ai Ligii Florilor MOL
Parteneri tehnici
Partener de mobilitate
LIVETICKER
Actualizare automata | 20 secunde
powered by
Urmărește toate meciurile live pe tv.frh.ro