DIVIZIA A FEMININ SERIA A
TUR
Etapa I 13.09.2017
CSM Bucuresti II |
sta |
CSU Stiinta Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
HC Buzau |
CSU Neptun Constanta |
CSA Steaua Bucuresti |
CSS Tulcea |
CSU Targoviste |
CS Danubius Calarasi |
CS Stiinta Bacau |
CNOT Iasi |
Dinamo Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
ACS Spartac Bucuresti |
Sta |
Etapa a II-a 16.09.2017
sta |
Sta |
HCF Piatra Neamt |
ACS Spartac Bucuresti |
CNOT Iasi |
Dinamo Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
CS Stiinta Bacau |
CSS Tulcea |
CSU Targoviste |
CSU Neptun Constanta |
CSA Steaua Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
HC Buzau |
CSM Bucuresti II |
CSU Stiinta Bucuresti |
Etapa a III-a 23.09.2017
CSU Stiinta Bucuresti |
sta |
HC Buzau |
CSM Bucuresti II |
CSA Steaua Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
CSU Targoviste |
CSU Neptun Constanta |
CS Stiinta Bacau |
CSS Tulcea |
Dinamo Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
ACS Spartac Bucuresti |
CNOT Iasi |
Sta |
HCF Piatra Neamt |
Etapa a IV-a 07.10.2017
sta |
HCF Piatra Neamt |
CNOT Iasi |
Sta |
CS Danubius Calarasi |
ACS Spartac Bucuresti |
CSS Tulcea |
Dinamo Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
CS Stiinta Bacau |
HC Activ CSO Plopeni |
CSU Targoviste |
CSM Bucuresti II |
CSA Steaua Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
HC Buzau |
Etapa a V-a 11.10.2017
HC Buzau |
sta |
CSA Steaua Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSU Targoviste |
CSM Bucuresti II |
CS Stiinta Bacau |
HC Activ CSO Plopeni |
Dinamo Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
ACS Spartac Bucuresti |
CSS Tulcea |
Sta |
CS Danubius Calarasi |
HCF Piatra Neamt |
CNOT Iasi |
Etapa a VI-a 14.10.2017
sta |
CNOT Iasi |
CS Danubius Calarasi |
HCF Piatra Neamt |
CSS Tulcea |
Sta |
CSU Neptun Constanta |
ACS Spartac Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
Dinamo Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
CS Stiinta Bacau |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSU Targoviste |
HC Buzau |
CSA Steaua Bucuresti |
Etapa a VII-a 21.10.2017
CSA Steaua Bucuresti |
sta |
CSU Targoviste |
HC Buzau |
CS Stiinta Bacau |
CSU Stiinta Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
ACS Spartac Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
Sta |
CSU Neptun Constanta |
HCF Piatra Neamt |
CSS Tulcea |
CNOT Iasi |
CS Danubius Calarasi |
Etapa a VIII-a 28.10.2017
sta |
CS Danubius Calarasi |
CSS Tulcea |
CNOT Iasi |
CSU Neptun Constanta |
HCF Piatra Neamt |
HC Activ CSO Plopeni |
Sta |
CSM Bucuresti II |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
HC Buzau |
CS Stiinta Bacau |
CSA Steaua Bucuresti |
CSU Targoviste |
Etapa a IX-a 04.11.2017
CSU Targoviste |
sta |
CS Stiinta Bacau |
CSA Steaua Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
HC Buzau |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
Sta |
CSM Bucuresti II |
HCF Piatra Neamt |
HC Activ CSO Plopeni |
CNOT Iasi |
CSU Neptun Constanta |
CS Danubius Calarasi |
CSS Tulcea |
Etapa a X-a 11.11.2017
sta |
CSS Tulcea |
CSU Neptun Constanta |
CS Danubius Calarasi |
HC Activ CSO Plopeni |
CNOT Iasi |
CSM Bucuresti II |
HCF Piatra Neamt |
CSU Stiinta Bucuresti |
Sta |
HC Buzau |
ACS Spartac Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
CSU Targoviste |
CS Stiinta Bacau |
Etapa a XI-a 15.11.2017
CS Stiinta Bacau |
sta |
Dinamo Bucuresti |
CSU Targoviste |
ACS Spartac Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
Sta |
HC Buzau |
HCF Piatra Neamt |
CSU Stiinta Bucuresti |
CNOT Iasi |
CSM Bucuresti II |
CS Danubius Calarasi |
HC Activ CSO Plopeni |
CSS Tulcea |
CSU Neptun Constanta |
Etapa a XII-a 18.11.2017
sta |
CSU Neptun Constanta |
HC Activ CSO Plopeni |
CSS Tulcea |
CSM Bucuresti II |
CS Danubius Calarasi |
CSU Stiinta Bucuresti |
CNOT Iasi |
HC Buzau |
HCF Piatra Neamt |
CSA Steaua Bucuresti |
Sta |
CSU Targoviste |
ACS Spartac Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
Dinamo Bucuresti |
Etapa a XIII-a 20.12.2017
Dinamo Bucuresti |
sta |
ACS Spartac Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
Sta |
CSU Targoviste |
HCF Piatra Neamt |
CSA Steaua Bucuresti |
CNOT Iasi |
HC Buzau |
CS Danubius Calarasi |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSS Tulcea |
CSM Bucuresti II |
CSU Neptun Constanta |
HC Activ CSO Plopeni |
Etapa a XIV-a 10.01.2018
sta |
HC Activ CSO Plopeni |
CSM Bucuresti II |
CSU Neptun Constanta |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSS Tulcea |
HC Buzau |
CS Danubius Calarasi |
CSA Steaua Bucuresti |
CNOT Iasi |
CSU Targoviste |
HCF Piatra Neamt |
CS Stiinta Bacau |
Sta |
Dinamo Bucuresti |
ACS Spartac Bucuresti |
Etapa a XV-a 13.01.2018
ACS Spartac Bucuresti |
sta |
Sta |
Dinamo Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
CS Stiinta Bacau |
CNOT Iasi |
CSU Targoviste |
CS Danubius Calarasi |
CSA Steaua Bucuresti |
CSS Tulcea |
HC Buzau |
CSU Neptun Constanta |
CSU Stiinta Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
CSM Bucuresti II |
RETUR
Etapa XVI 20.01.2018
sta |
CSM Bucuresti II |
HC Activ CSO Plopeni |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
HC Buzau |
CSS Tulcea |
CSA Steaua Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
CSU Targoviste |
CNOT Iasi |
CS Stiinta Bacau |
HCF Piatra Neamt |
Dinamo Bucuresti |
Sta |
ACS Spartac Bucuresti |
Etapa a XVII-a 24.01.2018
Sta |
sta |
ACS Spartac Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
Dinamo Bucuresti |
CNOT Iasi |
CS Stiinta Bacau |
CS Danubius Calarasi |
CSU Targoviste |
CSS Tulcea |
CSA Steaua Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
HC Buzau |
HC Activ CSO Plopeni |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
Etapa a XVIII-a 27.01.2018
sta |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
HC Buzau |
HC Activ CSO Plopeni |
CSA Steaua Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
CSU Targoviste |
CSS Tulcea |
CS Stiinta Bacau |
CS Danubius Calarasi |
Dinamo Bucuresti |
CNOT Iasi |
ACS Spartac Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
Sta |
Etapa a XIX-a 03.02.2018
HCF Piatra Neamt |
sta |
Sta |
CNOT Iasi |
ACS Spartac Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
Dinamo Bucuresti |
CSS Tulcea |
CS Stiinta Bacau |
CSU Neptun Constanta |
CSU Targoviste |
HC Activ CSO Plopeni |
CSA Steaua Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
HC Buzau |
CSU Stiinta Bucuresti |
Etapa a XX-a 10.02.2018
sta |
HC Buzau |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
CSU Targoviste |
HC Activ CSO Plopeni |
CS Stiinta Bacau |
CSU Neptun Constanta |
Dinamo Bucuresti |
CSS Tulcea |
ACS Spartac Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
Sta |
CNOT Iasi |
HCF Piatra Neamt |
Etapa a XXI-a 24.02.2018
CNOT Iasi |
sta |
HCF Piatra Neamt |
CS Danubius Calarasi |
Sta |
CSS Tulcea |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
Dinamo Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
CS Stiinta Bacau |
CSM Bucuresti II |
CSU Targoviste |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
HC Buzau |
Etapa a XXII-a 03.03.2018
sta |
CSA Steaua Bucuresti |
HC Buzau |
CSU Targoviste |
CSU Stiinta Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
CSM Bucuresti II |
Dinamo Bucuresti |
HC Activ CSO Plopeni |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
Sta |
CSS Tulcea |
HCF Piatra Neamt |
CS Danubius Calarasi |
CNOT Iasi |
Etapa a XXIII-a 07.03.2018
CS Danubius Calarasi |
sta |
CNOT Iasi |
CSS Tulcea |
HCF Piatra Neamt |
CSU Neptun Constanta |
Sta |
HC Activ CSO Plopeni |
ACS Spartac Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
Dinamo Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
HC Buzau |
CSU Targoviste |
CSA Steaua Bucuresti |
Etapa a XXIV-a 10.03.2018
sta |
CSU Targoviste |
CSA Steaua Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
HC Buzau |
Dinamo Bucuresti |
CSU Stiinta Bucuresti |
ACS Spartac Bucuresti |
CSM Bucuresti II |
Sta |
HC Activ CSO Plopeni |
HCF Piatra Neamt |
CSU Neptun Constanta |
CNOT Iasi |
CSS Tulcea |
CS Danubius Calarasi |
Etapa a XXV-a 30.03.2018
CSS Tulcea |
sta |
CS Danubius Calarasi |
CSU Neptun Constanta |
CNOT Iasi |
HC Activ CSO Plopeni |
HCF Piatra Neamt |
CSM Bucuresti II |
Sta |
CSU Stiinta Bucuresti |
ACS Spartac Bucuresti |
HC Buzau |
Dinamo Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
CSU Targoviste |
Etapa a XXVI-a 04.04.2018
sta |
CS Stiinta Bacau |
CSU Targoviste |
Dinamo Bucuresti |
CSA Steaua Bucuresti |
ACS Spartac Bucuresti |
HC Buzau |
Sta |
CSU Stiinta Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
CSM Bucuresti II |
CNOT Iasi |
HC Activ CSO Plopeni |
CS Danubius Calarasi |
CSU Neptun Constanta |
CSS Tulcea |
Etapa a XXVII-a 25.04.2018
CSU Neptun Constanta |
sta |
CSS Tulcea |
HC Activ CSO Plopeni |
CS Danubius Calarasi |
CSM Bucuresti II |
CNOT Iasi |
CSU Stiinta Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
HC Buzau |
Sta |
CSA Steaua Bucuresti |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Targoviste |
Dinamo Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
Etapa a XXVIII-a 28.04.2018
sta |
Dinamo Bucuresti |
CS Stiinta Bacau |
ACS Spartac Bucuresti |
CSU Targoviste |
Sta |
CSA Steaua Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
HC Buzau |
CNOT Iasi |
CSU Stiinta Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
CSM Bucuresti II |
CSS Tulcea |
HC Activ CSO Plopeni |
CSU Neptun Constanta |
Etapa a XXIX-a 09.05.2018
HC Activ CSO Plopeni |
sta |
CSU Neptun Constanta |
CSM Bucuresti II |
CSS Tulcea |
CSU Stiinta Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
HC Buzau |
CNOT Iasi |
CSA Steaua Bucuresti |
HCF Piatra Neamt |
CSU Targoviste |
Sta |
CS Stiinta Bacau |
ACS Spartac Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
Etapa a XXX-a 12.05.2018
sta |
ACS Spartac Bucuresti |
Dinamo Bucuresti |
Sta |
CS Stiinta Bacau |
HCF Piatra Neamt |
CSU Targoviste |
CNOT Iasi |
CSA Steaua Bucuresti |
CS Danubius Calarasi |
HC Buzau |
CSS Tulcea |
CSU Stiinta Bucuresti |
CSU Neptun Constanta |
CSM Bucuresti II |
HC Activ CSO Plopeni |
DIVIZIA A FEMININ SERIA B
TUR
Etapa I-a 16.09.2017
CSU Resita |
ACS Odorheiu Secuiesc |
KSE Tg. Secuiesc |
SCM Timisoara |
National Rm. Valcea |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CS Minaur Baia Mare |
ACS Crisul Chisineu Cris |
SC Muresul Tg. Mures |
ACS Olimpic Tg. Mures |
ASC Corona 2010 Brasov |
CSU Oradea |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
FC Arges |
Etapa a II-a 23.09.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
FC Arges |
CSU Oradea |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ACS Olimpic Tg. Mures |
ASC Corona 2010 Brasov |
ACS Crisul Chisineu Cris |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CS Minaur Baia Mare |
SCM Timisoara |
National Rm. Valcea |
CSU Resita |
KSE Tg. Secuiesc |
Etapa a III-a 07.10.2017
KSE Tg. Secuiesc |
ACS Odorheiu Secuiesc |
National Rm. Valcea |
CSU Resita |
CS Minaur Baia Mare |
SCM Timisoara |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Dacia Mioveni 2012 |
ASC Corona 2010 Brasov |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ACS Olimpic Tg. Mures |
FC Arges |
CSU Oradea |
Etapa a IV-a 11.10.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
CSU Oradea |
ACS Olimpic Tg. Mures |
FC Arges |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CS Dacia Mioveni 2012 |
ASC Corona 2010 Brasov |
SCM Timisoara |
SC Muresul Tg. Mures |
CSU Resita |
CS Minaur Baia Mare |
KSE Tg. Secuiesc |
National Rm. Valcea |
Etapa a V-a 14.10.2017
National Rm. Valcea |
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Minaur Baia Mare |
KSE Tg. Secuiesc |
SC Muresul Tg. Mures |
CSU Resita |
ASC Corona 2010 Brasov |
SCM Timisoara |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CS Dacia Mioveni 2012 |
FC Arges |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CSU Oradea |
ACS Olimpic Tg. Mures |
Etapa a VI-a 21.10.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
ACS Olimpic Tg. Mures |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CSU Oradea |
CS Dacia Mioveni 2012 |
FC Arges |
SCM Timisoara |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CSU Resita |
ASC Corona 2010 Brasov |
KSE Tg. Secuiesc |
SC Muresul Tg. Mures |
National Rm. Valcea |
CS Minaur Baia Mare |
Etapa a VII-a 28.10.2017
CS Minaur Baia Mare |
ACS Odorheiu Secuiesc |
SC Muresul Tg. Mures |
National Rm. Valcea |
ASC Corona 2010 Brasov |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CSU Resita |
FC Arges |
SCM Timisoara |
CSU Oradea |
CS Dacia Mioveni 2012 |
ACS Olimpic Tg. Mures |
ACS Crisul Chisineu Cris |
Etapa a VIII-a 04.11.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Dacia Mioveni 2012 |
ACS Olimpic Tg. Mures |
SCM Timisoara |
CSU Oradea |
CSU Resita |
FC Arges |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
National Rm. Valcea |
ASC Corona 2010 Brasov |
CS Minaur Baia Mare |
SC Muresul Tg. Mures |
Etapa a IX-a 11.11.2017
SC Muresul Tg. Mures |
ACS Odorheiu Secuiesc |
ASC Corona 2010 Brasov |
CS Minaur Baia Mare |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
National Rm. Valcea |
FC Arges |
KSE Tg. Secuiesc |
CSU Oradea |
CSU Resita |
ACS Olimpic Tg. Mures |
SCM Timisoara |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Dacia Mioveni 2012 |
Etapa a X-a 15.11.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Dacia Mioveni 2012 |
SCM Timisoara |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CSU Resita |
ACS Olimpic Tg. Mures |
KSE Tg. Secuiesc |
CSU Oradea |
National Rm. Valcea |
FC Arges |
CS Minaur Baia Mare |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
SC Muresul Tg. Mures |
ASC Corona 2010 Brasov |
Etapa a XI-a 18.11.2017
ASC Corona 2010 Brasov |
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
SC Muresul Tg. Mures |
FC Arges |
CS Minaur Baia Mare |
CSU Oradea |
National Rm. Valcea |
ACS Olimpic Tg. Mures |
KSE Tg. Secuiesc |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CSU Resita |
CS Dacia Mioveni 2012 |
SCM Timisoara |
Etapa a XII-a 20.12.2017
ACS Odorheiu Secuiesc |
SCM Timisoara |
CSU Resita |
CS Dacia Mioveni 2012 |
KSE Tg. Secuiesc |
ACS Crisul Chisineu Cris |
National Rm. Valcea |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Minaur Baia Mare |
CSU Oradea |
SC Muresul Tg. Mures |
FC Arges |
ASC Corona 2010 Brasov |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
Etapa a XIII-a 13.01.2018
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ACS Odorheiu Secuiesc |
FC Arges |
ASC Corona 2010 Brasov |
CSU Oradea |
SC Muresul Tg. Mures |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Minaur Baia Mare |
ACS Crisul Chisineu Cris |
National Rm. Valcea |
CS Dacia Mioveni 2012 |
KSE Tg. Secuiesc |
SCM Timisoara |
CSU Resita |
RETUR
Etapa a XIV-a 20.01.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
CSU Resita |
SCM Timisoara |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Dacia Mioveni 2012 |
National Rm. Valcea |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Minaur Baia Mare |
ACS Olimpic Tg. Mures |
SC Muresul Tg. Mures |
CSU Oradea |
ASC Corona 2010 Brasov |
FC Arges |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
Etapa a XV-a 27.01.2018
FC Arges |
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CSU Oradea |
ASC Corona 2010 Brasov |
ACS Olimpic Tg. Mures |
SC Muresul Tg. Mures |
ACS Crisul Chisineu Cris |
CS Minaur Baia Mare |
CS Dacia Mioveni 2012 |
National Rm. Valcea |
SCM Timisoara |
KSE Tg. Secuiesc |
CSU Resita |
Etapa a XVI-a 03.02.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
KSE Tg. Secuiesc |
CSU Resita |
National Rm. Valcea |
SCM Timisoara |
CS Minaur Baia Mare |
CS Dacia Mioveni 2012 |
SC Muresul Tg. Mures |
ACS Crisul Chisineu Cris |
ASC Corona 2010 Brasov |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CSU Oradea |
FC Arges |
Etapa a XVII-a 10.02.2018
CSU Oradea |
ACS Odorheiu Secuiesc |
FC Arges |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ACS Crisul Chisineu Cris |
ASC Corona 2010 Brasov |
CS Dacia Mioveni 2012 |
SC Muresul Tg. Mures |
SCM Timisoara |
CS Minaur Baia Mare |
CSU Resita |
National Rm. Valcea |
KSE Tg. Secuiesc |
Etapa a XVIII-a 24.02.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
National Rm. Valcea |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Minaur Baia Mare |
CSU Resita |
SC Muresul Tg. Mures |
SCM Timisoara |
ASC Corona 2010 Brasov |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ACS Crisul Chisineu Cris |
FC Arges |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CSU Oradea |
Etapa a XIX-a 03.03.2018
ACS Olimpic Tg. Mures |
ACS Odorheiu Secuiesc |
CSU Oradea |
ACS Crisul Chisineu Cris |
FC Arges |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
SCM Timisoara |
ASC Corona 2010 Brasov |
CSU Resita |
SC Muresul Tg. Mures |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Minaur Baia Mare |
National Rm. Valcea |
Etapa a XX-a 07.03.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Minaur Baia Mare |
National Rm. Valcea |
SC Muresul Tg. Mures |
KSE Tg. Secuiesc |
ASC Corona 2010 Brasov |
CSU Resita |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
SCM Timisoara |
FC Arges |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CSU Oradea |
ACS Crisul Chisineu Cris |
ACS Olimpic Tg. Mures |
Etapa a XXI-a 10.03.2018
ACS Crisul Chisineu Cris |
ACS Odorheiu Secuiesc |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CSU Oradea |
SCM Timisoara |
FC Arges |
CSU Resita |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
KSE Tg. Secuiesc |
ASC Corona 2010 Brasov |
National Rm. Valcea |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Minaur Baia Mare |
Etapa a XXII-a 30.03.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Minaur Baia Mare |
ASC Corona 2010 Brasov |
National Rm. Valcea |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
KSE Tg. Secuiesc |
FC Arges |
CSU Resita |
CSU Oradea |
SCM Timisoara |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CS Dacia Mioveni 2012 |
ACS Crisul Chisineu Cris |
Etapa a XXIII-a 04.04.2018
CS Dacia Mioveni 2012 |
ACS Odorheiu Secuiesc |
ACS Crisul Chisineu Cris |
SCM Timisoara |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CSU Resita |
CSU Oradea |
KSE Tg. Secuiesc |
FC Arges |
National Rm. Valcea |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CS Minaur Baia Mare |
ASC Corona 2010 Brasov |
SC Muresul Tg. Mures |
Etapa a XXIV-a 28.04.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
ASC Corona 2010 Brasov |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
CS Minaur Baia Mare |
FC Arges |
National Rm. Valcea |
CSU Oradea |
KSE Tg. Secuiesc |
ACS Olimpic Tg. Mures |
CSU Resita |
ACS Crisul Chisineu Cris |
SCM Timisoara |
CS Dacia Mioveni 2012 |
Etapa a XXV-a 09.05.2018
SCM Timisoara |
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CSU Resita |
ACS Crisul Chisineu Cris |
KSE Tg. Secuiesc |
ACS Olimpic Tg. Mures |
National Rm. Valcea |
CSU Oradea |
CS Minaur Baia Mare |
FC Arges |
SC Muresul Tg. Mures |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ASC Corona 2010 Brasov |
Etapa a XXVI-a 12.05.2018
ACS Odorheiu Secuiesc |
CS Universitatea de Vest Timisoara |
ASC Corona 2010 Brasov |
FC Arges |
SC Muresul Tg. Mures |
CSU Oradea |
CS Minaur Baia Mare |
ACS Olimpic Tg. Mures |
National Rm. Valcea |
ACS Crisul Chisineu Cris |
KSE Tg. Secuiesc |
CS Dacia Mioveni 2012 |
CSU Resita |
SCM Timisoara |