Program nr. 34 saptamana: 15.04-22.04.2019

Federatia Romana de Handbal

strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa  ccapel@frh.ro.

In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro

Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate. 
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.

Turneu International - Lot National de Junioare
Estarreja/Portugalia 18 – 20.04.2019
Live stream

Programul Jocurilor:

 

8.04.2019
ora 20:00 – Portugalia vs Romania             
ora 22:00 – Rusia vs Polonia

19.04.2019
ora 20:00  – Portugalia vs Rusia
ora 22:00 – Polonia vs Romania

20.04.2019
ora 17:00 – Rusia vs Romania
ora 19:00 – Portugalia vs Polonia

Jocurile Mediteraneene - Lot National de Cadete
Muntenegru 15–20.04.2019

15.04.2019
ora 10:00 – Romania - Turcia

16.04.2019
ora 10:00 – Romania - Egipt
ora 15:30 – Romania - Croatia

Cupa Challenge - Semifinale - masculin
20.04.2019, ora 21:00
St. Petersburg (RUS)

HC Neva SPb (RUS) - CSM Bucuresti
Arbitri EHF: Jovic/Arnautovic (BIH)
Delegat EHF: Marian Csch (SVK)
Liga Zimbrilor
Etapa 2

Play-out

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.04 18:00 CS Universitatea Cluj vs CS HC Buzau 2012 34/1
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: V.Ciucan(B)
Mi 17.04 18:30 CSM Bacau vs CSM Fagaras 34/2
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: V.Pavel(BZ)
Mi 17.04 18:00 CS Minaur Baia Mare vs CSU din Suceava 34/3
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: C.Belean(MS)/M.Sas(BH) Observator: I.Vizitiu(HD)
Liga Zimbrilor
Etapa 2

Play-off Seria A (Faza I)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.04 17:00 SCM Politehnica Timisoara vs AHC Dunarea Calarasi 34/4
Sala: Sala C. Jude Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: D.Manea(B)
Mi 17.04 17:30 AHC Dobrogea Sud vs CSM Bucuresti Tvr HD 34/5
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Liga Zimbrilor
Etapa 2

Play-off Seria B (Faza I)

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.04 18:30 CSM Focsani 2007 vs CSA Steaua Bucuresti 34/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: S.Ciurea(Dj)
Jo 18.04 17:30 CS Dinamo Bucuresti vs AHC Potaissa Turda Tvr HD 34/7
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Liga Florilor
Etapa 22
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 17.04 18:00 CSM Slatina vs CSM Bucuresti 34/8
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator: A.Lupsa(CS)
Cupa României Fan Courier Feminin
Semifinala 1

FINAL-FOUR

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 17:30 CSM Bucuresti vs HC Zalau Tvr HD 34/9
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: G.Bejinariu(AG)
Cupa României Fan Courier Feminin
Semifinala 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 15:00 CS Magura Cisnadie vs SCM Rm Valcea Tvr HD 34/10
Sala: Sala Sporturilor Bistrita Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Cupa României Fan Courier Feminin
Finala mica
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 15:00 HC Zalau vs CS Magura Cisnadie Tvr HD 34/11
Sala: N/A Arbitri: P.Manea(B)/R.Iliescu(B) Observator: I.Serbu(B)
Cupa României Fan Courier Feminin
Finala mare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 17:30 CSM Bucuresti vs SCM Rm Valcea Tvr HD 34/12
Sala: N/A Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: I.Aldica(BN)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 18.04 16:30 HCF Piatra Neamt vs ACS UAIC CNOT Iasi 34/13
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: A.Chicus(BV)/M.Olteanu(BV) Observator:
Jo 18.04 17:00 HC Dunarea Braila DivA vs AHCM Slobozia 34/14
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Jo 18.04 14:00 CS Stiinta Bacau vs CSU Neptun Constanta 34/15
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 18.04 17:30 CS Danubius Calarasi vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 34/16
Sala: Sala Sc. T. Vladimirescu Arbitri: L.Neagu(IL)/C.Oprea(IL) Observator:
Jo 18.04 18:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSA Steaua Bucuresti 34/17
Sala: Sala Iris Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Jo 18.04 16:30 CSU Stiinta Bucuresti vs CS Rapid Bucuresti 34/18
Sala: Sala Iris Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Jo 18.04 18:30 CSM Bucuresti DivA vs HC Dinamo Bitcoin Bucuresti 34/19
Sala: Sala Agronomia Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 18.04 00:00 FC Arges sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 17.04 13:00 National Rm Valcea vs CS Dacia Mioveni 2012 34/20
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Ilina(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Jo 18.04 16:00 CSU Targoviste vs HC Activ CSO Plopeni 34/21
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Jo 18.04 15:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub vs LPS Tg Jiu 34/22
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 18.04 16:30 CSU Universitatea de Vest Timisoara vs CSU Oradea 34/23
Sala: Sala Universitatii Arbitri: L.Cruceru(MH)/A.Eremia(GJ) Observator:
Sb 20.04 16:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs ACS Crisul Chisineu-Cris 34/24
Sala: N/A Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Jo 18.04 17:00 CSM Tg Mures vs CSU Resita 34/25
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 10

CSM Botosani se retrage din campionat in data de 22.02.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 12:30 CSU CNOT Brasov vs CSU din Suceava DivA 34/26
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Sb 20.04 00:00 CSM Botosani vs CSU Galati 34/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.04 12:00 CSM Vaslui vs CSM Bacau 34/28
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 14
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 00:00 AHC Dobrogea Sud Constanta II sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.04 11:00 CSU Targoviste vs CSM Ploiesti 34/29
Sala: Sala Sporturilor Targoviste Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Vi 19.04 12:30 CSM Bucuresti DivA vs CSM Alexandria 34/30
Sala: Sala Rapid Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Sb 20.04 00:00 CSU Pitesti vs CS Medgidia 34/31
Sala: N/A Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Divizia A Seria C Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 12:00 CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu vs CS Universitatea Craiova 34/32
Sala: N/A Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Jo 18.04 16:00 CSM Scolar Resita vs CS Universitar Politehnica Timisoara 34/33
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) Observator:
Sb 20.04 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Divizia A Seria D Masculin
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 25.04 18:00 HCM Sighisoara vs AHC Potaissa Turda DivA 34/34
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: A.Chicus(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Sb 20.04 00:00 CSM Oradea vs HC Sibiu 34/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Jo 18.04 17:00 CS Minaur Baia Mare DivA vs HC Szejke Odorhei 34/36
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 16.04 15:00 CSM Galati vs LPS Vaslui 34/37
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: R.Ghioane(BC)/I.Mocanu() Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 1

AHC Dobrogea Sud Constanta nu se prezinta la meciul cu LPS Suceava din data de 21.04.2019.

LPS Roman nu se prezinta la meciul cu LPS Braila din data de 21.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 LPS Braila vs LPS Roman 34/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 11:00 CSM Bacau vs CSM Ploiesti JI 34/39
Sala: Sala Orizont Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 21.04 00:00 LPS Suceava vs AHC Dobrogea Sud Constanta JI 34/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 13:30 CSS Sibiu vs CS Dinamo Bucuresti 34/41
Sala: Sala Transilvania Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Du 21.04 11:00 CSS Calarasi vs CSM Scolar Resita JI 34/42
Sala: Sala Stadion Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 3

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 CSS 2 Baia Mare vs CSS Fagaras 34/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 10:00 CS Navodari vs LPS Piatra Neamt 34/44
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Ma 23.04 10:30 LPS Iasi vs CS Brazi JI 34/45
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Du 21.04 12:30 LPS Vaslui vs LPS Buzau 34/46
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 2
Echipa CSS Drobeta Turnu Severin s-a retras in data de 29.01.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 CSS Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 10:30 ACS Tonus Bucuresti vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 34/47
Sala: Sala Antilopa Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Du 21.04 12:30 CT Media Bucuresti vs CS Novaci 34/48
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 1 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 3
Echipa LPS Brasov s-a retras din campionat incepand cu data de 14.01.2019.

Echipa CSS Dinamo Brasov s-a retras din campionat in data de 20.03.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 CS ADEP Satu Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 00:00 HC 2003 Alesd JI sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 00:00 CSS Focsani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.04 11:00 LPS Botosani vs LPS Buzau 34/49
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Sb 20.04 11:00 LPS Suceava vs CSS Tecuci 34/50
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 2
 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 15:30 CT Media Bucuresti vs Arrubium 2008 Macin 34/51
Sala: Sala Lucian Grigorescu Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) Observator:
Sb 20.04 14:00 CS Axiopolis Cernavoda vs GSIP Moreni 34/52
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: M.Ciutacu(B)/V.Radu(B) Observator:
Sb 20.04 12:00 LPS Braila vs CS Dinamo Bucuresti 34/53
Sala: Sala LPS Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Juniori 2 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 3
Echipa CSS Drobeta Turnu Severin s-a retras din campionat in data de 29.01.2019.

Echipa CSS Sibiu s-a retras din campionat in data de 01.02.2019.

Echipa LPS Banatul Timisoara nu se prezinta la meciul cu HC Beldiman Arad din data de 30.03.2019. 

Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la meciul cu HC Beldiman Arad din data de 06.04.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 00:00 LPS Banatul I Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.04 00:00 HC Beldiman Arad sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 17.04 14:00 LPS Tg Jiu vs Unirea Sannicolau Mare 34/54
Sala: N/A Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Feminin
Etapa 7

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale (valoare + speranta) ,precum și la Turneul Final.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 10:30 LPS Vaslui vs CSS Slobozia 34/55
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 1
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Echipa CSS Medgidia nu se prezinta la meciul cu CSU Suceava din data de 21.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 12:30 AHC Dobrogea Sud Constanta vs LPS Iasi 34/56
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Jo 18.04 11:30 CSM Bacau vs CSM Focsani 2007 34/57
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Du 21.04 00:00 CSU Suceava vs CSS Medgidia 34/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 2
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 14:00 CSS Targoviste vs CSS 2 Bucuresti 34/59
Sala: Sala Razvad Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 21.04 14:00 CSS Corabia vs CSO Mizil 34/60
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Draganescu(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 3
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

CSM Scolar Resita nu se prezinta la meciul cu CS Sporting Ghimbav din data de 21.04.2019.

CSS Fagaras nu se prezinta la meciul cu LPS Banatul Timisoara din data de 21.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 CS Sporting Ghimbav vs CSM Scolar Resita 34/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 11:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs ACS Transilvania Brasov 34/62
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 21.04 00:00 LPS Banatul Timisoara vs CSS Fagaras 34/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Valoare Masculin
Etapa 10

GRUPA VALOARE 4
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 24.04 12:00 CS Seini vs CSS Sibiu 34/64
Sala: Sala Seini Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Mi 17.04 14:00 CS Szejke Odorheiu Secuiesc vs Academia Minaur Baia Mare 34/65
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Mi 17.04 19:00 Lic. Liviu Rebreanu Turda vs Academica Cluj-Napoca 34/66
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 7

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale (valoare + speranta) ,precum și la Turneul Final.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 13:00 CS Viitorul Pantelimon vs LPS I. Balas Soter Buzau 34/67
Sala: N/A Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Feminin
Etapa 7

Conform Art. 4 din Regulamentului de desfasurare a Campionatului National Remăsurarea tuturor sportivilor se va face în mod obligatoriu în prima sau a doua etapă a grupelor principale (valoare + speranta) ,precum și la Turneul Final.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 22.04 14:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CSS Viitorul Cluj 34/68
Sala: Sala Ioan Morar Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 1
Echipa LPS Piatra Neamt s-a retras din data de 23.01.2019.
Echipa ACS Piticu Fetesti s-a retras.

* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

LPS Vaslui nu se prezinta la jocul cu CSS Calarasi din data de 17.03.2019.

LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu CSS Calarasi in data de 24.03.2019.

CSS Calarasi nu se prezinta la jocul cu LPS Vaslui din data de 21.04.2019

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 21.04 00:00 LPS Vaslui I vs CSS Calarasi 34/69
Sala: N/A Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 2 
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 14:00 CSM Ploiesti vs HC "Talentul este Cheia" Bucuresti 34/70
Sala: Sala Olimpia Arbitri: D.Pavel(BZ)/C.Stanciu(Bz) Observator:
Du 21.04 13:30 ACS Fortuna Bucuresti vs CSS Ploiesti 34/71
Sala: Scoala 205 Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Lu 22.04 14:00 CSS Craiova vs CSO Tricolorul Breaza 34/72
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: A.Enache(GJ)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 3 
* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

CSS Dinamo Brasov nu se prezinta la jocul cu LPS Tg. Jiu din data de 03.03.2019.

LPS Brasov nu se prezinta la meciul cu Sc. Gen. 7 Timisoara din data de 21.04.2019.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 20.04 10:00 CS Dinamo Brasov vs CSS Lugoj 34/73
Sala: Scoala 11 Arbitri: G.Candea(SB)/V.Neagu(SB) Observator:
Du 21.04 13:00 LPS Tg Jiu vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 34/74
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) Observator:
Du 21.04 00:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs LPS Brasov 34/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Grupe Principale - Speranta Masculin
Etapa 10

GRUPA SPERANTA 4
Echipa LPS Satu Mare s-a retras in data de 28.01.2019

* modificarea etapelor programate din ziua de duminica in joi este valabila doar pentru luna martie datorita actiunii FRH Zona Plan Talent

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 21.04 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 20.04 14:00 CS Olimpic Tg Mures vs ACS Alpha Oradea 34/76
Sala: Sala Liviu Rebreanu Arbitri: L.Gal(HR)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Du 21.04 13:00 CSS Sighisoara vs CSS 2 Baia Mare 34/77
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: C.Pipa(BH)/F.Suciu(BH) Observator: