Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa ccapel@frh.ro.
In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro
Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Cupa EHF - feminin
Grupa A
Cisnadie, 19.01.2019, ora 18:00
SC Magura Cisnadie - Storhamar Handball Elite (NOR)
Arbitri EHF: Jovic/Arnautovic-BIH
Delegat EHF: Peter Eles-HUN
Cupa EHF - feminin
Grupa D
Craiova, 18.01.2019, ora 19:30
SCM Craiova - HC Podravka Vegeta (CRO)
Arbitri EHF: Smallagic A./Smallagic S-SWE
Delegat EHF: Kamer Metalari-MKD
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Ma 15.01 | 18:30 | SCM Universitatea Craiova | vs | CSM București | Tvr HD | 21/1 |
Sala: Sala Polivalenta Craiova | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Etapa 13 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.01 | 17:30 | HC Zalău | vs | CSM Corona Brașov | 21/2 | |
Sala: Sala Sporturilor Gheorghe Tadici | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Vi 18.01 | 17:30 | CSM București | vs | CS Minaur Baia Mare | Tvr HD | 21/3 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Du 20.01 | 18:00 | HC Dunărea Brăila | vs | SCM Gloria Buzău | 21/4 | |
Sala: Sala Danubius | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: R.Chirvase(B) | ||||
Du 20.01 | 17:30 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Tvr 1 | 21/5 |
Sala: Sala Traian | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: D.Manea(B) | ||||
Du 20.01 | 00:00 | CSM Slatina sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 16.01 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | CSU Cluj-Napoca | 21/6 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
Etapa 14 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 21.01 | 17:30 | CSM București | vs | HC Zalău | Tvr 1 | 21/7 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 12:00 | HCF Piatra Neamt | vs | AHCM Slobozia | 21/8 | |
Sala: Sala Polivalenta Mare | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 14:00 | CSU Neptun Constanta | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 21/9 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Jo 17.01 | 14:00 | CS Stiinta Bacau | vs | HC Dunarea Braila DivA | 21/10 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 10:30 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CS Danubius Calarasi | 21/11 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 12:30 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | CSM Bucuresti DivA | 21/12 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 12:00 | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | vs | HC Dinamo Bucuresti | 21/13 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 14:30 | CSA Steaua Bucuresti | vs | CS Rapid București | 21/14 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 3 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 00:00 | CSU Targoviste sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | National Rm Valcea | vs | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | 21/15 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | FC Arges | vs | LPS Tg Jiu | 21/16 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 13:00 | CS Dacia Mioveni 2012 | vs | HC Activ CSO Plopeni | 21/17 | |
Sala: Sala Sporturilor Pitesti | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 11:30 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 21/18 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 15:00 | CSU Resita | vs | CSU Oradea | 21/19 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 17:00 | CSM Tg Mures | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 21/20 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
HC Comanesti s-a retras in data de 11.01.2019.
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 11:00 | CSS Bacau | vs | LPS Piatra Neamt | 21/21 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | HC Buhusi | vs | LPS Iasi | 21/22 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 00:00 | LPS Roman | vs | HC Comanesti | 21/23 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.01 | 00:00 | CSS Tg Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.10.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 00:00 | LPS Focsani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.01 | 10:00 | CSM Galati | vs | LPS Braila | 21/24 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 12:00 | CSH Art Galati | vs | CSS Slobozia | 21/25 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 00:00 | CS Axiopolis Cernavoda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.01 | 10:30 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Vulturii Bucuresti | 21/26 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | CSM Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 21/27 | |
Sala: Sala Agronomia | Arbitri: A.Caloian(Bz)/S.Rusoiu(PH) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS 6 Bucuresti | 21/28 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 17.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 13:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | ACS Transilvania Brasov | 21/29 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 10:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Fagaras | 21/30 | |
Sala: Sala Sc.11 | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 21/31 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:30 | CSS Ploiesti | vs | CSM Gloria Buzau | 21/32 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 15:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | CSS Rm Valcea | 21/33 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Traian | Arbitri: A.Ciocos(dj)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | Chimia Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 21/34 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 13:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | CSS Craiova | 21/35 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:30 | ACS HC FEFS Craiova | vs | HCM Craiova | 21/36 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 18.01 | 11:00 | Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS Petrosani | 21/37 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 13:00 | CS Diniasanca Dinias | vs | HC Jimbolia | 21/38 | |
Sala: Sala Jimbolia | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 16:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | ACS Leu Giarmata | 21/39 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 12:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | Unirea Sannicolau Mare | 21/40 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 13:00 | CSS Petrosani | vs | LPS Banatul Timisoara | 21/41 | |
Sala: Colegiul Hermes | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 00:00 | LPS Tg. Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.01 | 14:30 | CSM 2 Targu Mures | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 21/42 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 12:30 | CSM 1 Targu Mures | vs | CSS Medias | 21/43 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 21/44 | |
Sala: Scoala 18 | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu LPS Bistrita din data de 27.01.2019. Echipa CSS Viitorul Cluj Napoca nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 11:30 | CS Marta Baia Mare | vs | ACS Alpha Oradea | 21/45 | |
Sala: sala Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 13:00 | LPS Bistrita | vs | CS Seini | 21/46 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 20.01 | 00:00 | CSS 2 Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 20.01 | 11:00 | CSS Viitorul Cluj | vs | CSS Zalau | 21/47 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
Echipa Stiinta Miroslava EXCLUSA IN DATA de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 10:00 | CSS Bacau 2 | vs | Stiinta Miroslava Iasi | 21/48 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:45 | CSS Bacau | vs | HC Buhusi | 21/49 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: /R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | LPS Vaslui | vs | CS OK Sport Onesti | 21/50 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 12:30 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 21/51 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Mi 23.01 | 15:00 | CSS Tg. Neamt | vs | LPS Roman | 21/52 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Etapa 16 |
||||||
Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018. Echipa CS Ovidiu s-a retras in data de 16.01.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 10:00 | CSH Art Galati | vs | CSS Galati | 21/53 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 14:00 | CSM Galati 2 | vs | LPS Braila | 21/54 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 12:00 | CSM Galati 1 | vs | HC Dunarea Braila | 21/55 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: L.Sirbu(PH)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 14:30 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | AHC Olimpia Braila | 21/56 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | CS Ovidiu | vs | CSS Tulcea | 21/57 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | CSS Slobozia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 17.01 | 14:00 | ACS Vulturii Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 21/58 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 09:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CS Viitorul Pantelimon | 21/59 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:00 | CS Tonus Bucuresti | vs | CS Danubius Calarasi | 21/60 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 10:30 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 21/61 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:30 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSM Bucuresti 2 | 21/62 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 16 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 13:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | HC Activ CSO Plopeni | 21/63 | |
Sala: Sala Noua | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | CS Brazi | vs | CSO Tricolorul Breaza | 21/64 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Dinamo Brasov | 21/65 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | CSM Ploiesti | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 21/66 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 14:00 | CSM Rm. Sarat | vs | CS Sporting Ghimbav | 21/67 | |
Sala: Sala Vasile Stefan | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | CSO Mizil sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 16 |
||||||
Echipa CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu HCM Torok Rm. Valcea din data de 02.03.2019. Echipa Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea nu se prezinta la jocul cu LPS Slatina din data de 27.02.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 20.01 | 12:30 | HCM Torok Rm. Valcea | vs | CSS Slatina | 21/68 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 14:00 | HC Univ. FEFS Craiova | vs | LPS Slatina | 21/69 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | CS Chimia Rm. Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | vs | CSS Craiova | 21/70 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Caracal | 21/71 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 15:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 21/72 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Traian | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018. CSM Mihai Viteazu nu se prezinta la meciul cu CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc din data de 23.02.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 13:00 | ACS Traian Lalescu Hunedoara | vs | CSM Mihai Viteazul Vulcan | 21/73 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | CSS Hunedoara | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 21/74 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 12:00 | CSS Petrosani | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 21/75 | |
Sala: Colegiul Hermes | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 12:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Sibiu | 21/76 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Ma 22.01 | 15:30 | CSM Fagaras | vs | CSS Fagaras | 21/77 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018. CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara ACS Baile Herculane nu se prezinta la meciul cu HC Sportiv Citu Timisoara din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 15:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | ACS Baile Herculane | 21/78 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 14:00 | ASC Victoria Nadlac | vs | CSS Dr. Tr. Severin | 21/79 | |
Sala: Sala de Sport Nadlac | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | HC Sportiv Citu Timisoara | 21/80 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 13:00 | LT Traian Vuia Resita | vs | Clubul Sportiv Comunal Sanmartin | 21/81 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 13 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures nu se va prezenta la jocul cu CSS 2 Baia Mare din data de 23.02.2019. Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu ACS Pegasus Tg. Mures din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 19.01 | 10:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Atletik Satu Mare | 21/82 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:30 | CS Phoenix Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 21/83 | |
Sala: sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 11:30 | CSS Zalau | vs | ACS Alpha Oradea | 21/84 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Sb 19.01 | 10:00 | HC Arsenal Taureni | vs | ACS Pegasus Tg. Mures | 21/85 | |
Sala: Sala Ludus | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Vi 18.01 | 14:00 | CSS Sighisoara | vs | LPS Tg Mures | 21/86 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: S.Broscateanu(SB)/G.Candea(SB) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde