Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
Nota: Va rugam ca apelurile introduse impotriva hotarariilor comisiilor federale sa fie transmise pe adresa ccapel@frh.ro.
In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro
Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Liga Campionilor - feminin
20.10.2018, ora 19:15
Vipers Kristiansand (NOR) - CSM Bucuresti Digi Sport 1 si Telekom Sport in direct
Arbitri EHF: Jurinovic/Mrvica (CRO)
Delegat EHF: Victor Poladenko-RUS
Cupa EHF - feminin
21.10.2018, ora 17:00
Kastamonu Belediyesi GSK (TUR) - SCM Ramnicu Valcea
Arbitri EHF: Cindric/Gonzurek-CRO
Delegat EHF: Delyan Genchev-BUL
Cupa EHF - feminin
21.10.2018, ora 18:00
Borussia Dortmund (GER) - HC Zalau
Arbitri EHF: Fremstad/Pedersen-NOR
Delegat EHF: Kristjan Halldorsson-ISL
Cupa SEHA
19.10.2018, ora 21:00
Nexe (CRO) - Steaua Bucuresti Digi Sport 3 in direct
Liga Campionilor - feminin
19.10.2018, ora 18:45
Larvik HK (NOR) - Odesse HC (DEN)
Arbitri EHF: Stark/Stefan
Cupa EHF - feminin
21.10.2018, ora 17:00
Paris 92 (FRA) - Nantes Atlantique Handball (FRA)
Arbitri EHF: Pirvu/Potirniche
Cupa EHF - feminin
21.10.2018, ora 15:00
Muratpasa Belediyesi SK (TUR) - H 65 Hoors HK (SWE)
Delegat EHF: Belu Horatiu
Calificari Campionatul European 2020 - masculin
24.10.2018, ora 19:30
Rusia - Italia
Delegat EHF: Ion Serbu
Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Du 21.10 | 11:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSA Steaua București | 8/1 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Finata(AR)/S.Hendrea(MM) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Sb 20.10 | 18:00 | CSU din Suceava | vs | HC Dobrogea Sud | 8/2 | |
Sala: Sala D. Bernicu | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Sb 20.10 | 18:00 | CSM Fagaras | vs | CS Minaur Baia Mare | 8/3 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CS Universitatea Cluj | vs | AHC Dunărea Călărași | Tvr 2 | 8/4 |
Sala: Sala Horia Demian | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Sb 20.10 | 17:00 | CSM Bacău | vs | ACS HC Buzău 2012 | 8/5 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Sb 20.10 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CS Dinamo București | 8/6 | |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: M.Margarit(PH) | ||||
Sb 20.10 | 17:30 | CSM București | vs | AHC Potaissa Turda | Tvr 1 | 8/7 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 17:30 | CSM Corona Brașov | vs | HC Dunărea Brăila | Tvr 1 | 8/8 |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Ma 16.10 | 17:30 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CSM Galati | Tvr HD | 8/9 |
Sala: Sala Traian | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Jo 18.10 | 17:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | HC Zalău | 8/10 | |
Sala: Sala Sporturilor Cisnadie | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Du 21.10 | 11:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | CS Minaur Baia Mare | Tvr 2 | 8/11 |
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Du 21.10 | 11:00 | CSM Slatina | vs | SCM Universitatea Craiova | 8/12 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Sb 20.10 | 12:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | SCM Gloria Buzău | 8/13 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: V.Ciucan(B) | ||||
1/16 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 17.10 | 17:30 | CSM Botosani | vs | HC Dobrogea Sud | 8/14 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Mi 17.10 | 18:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSU din Suceava | 8/15 | |
Sala: Sala Ioan Morar | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: I.Vizitiu(HD) | ||||
Jo 18.10 | 17:30 | CSU Pitesti | vs | CS Minaur Baia Mare | Tvr HD | 8/16 |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Lu 15.10 | 17:30 | CSM Oradea | vs | CSM Bacău | 8/17 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Mi 17.10 | 16:30 | CSU Targoviste | vs | AHC Dunărea Călărași | 8/18 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Mi 17.10 | 19:00 | CS Medgidia | vs | CS Dinamo București | 8/19 | |
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Medgidia | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Mi 17.10 | 17:00 | CSU CNOT Brasov | vs | ACS HC Buzău 2012 | 8/20 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: I.Chira(MM) | ||||
Mi 17.10 | 17:00 | CSM Alexandria | vs | CSM Vaslui | 8/21 | |
Sala: Sala Polivalenta Alexandria | Arbitri: M.Parvu(B)/M.Potirniche(BZ) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Mi 17.10 | 17:30 | CSA Steaua București | vs | CSM Fagaras | Tvr HD | 8/22 |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Mi 17.10 | 16:00 | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | vs | CS Universitatea Cluj | 8/23 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Mi 17.10 | 18:00 | CSM Sighisoara | vs | CSU Galati | 8/24 | |
Sala: Sala Radu Voina | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: I.Aldica(BN) | ||||
Lu 15.10 | 17:00 | HC Sibiu | vs | SCM Politehnica Timișoara | 8/25 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Mi 17.10 | 12:00 | CS Universitatea Craiova | vs | HC Szejke Odorhei | 8/26 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: R.Chirvase(B) | ||||
Mi 17.10 | 00:00 | CSM București sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 12:30 | HCF Piatra Neamt | vs | CS Stiinta Bacau | 8/27 | |
Sala: Sala Polivalenta Mare | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | CSU Neptun Constanta | vs | HC Dunarea Braila DivA | 8/28 | |
Sala: Sala Sporturilor Constanta | Arbitri: B.Gherman(MS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 14:00 | AHCM Slobozia | vs | ACS UAIC CNOT Iasi | 8/29 | |
Sala: Sala Sporturilor Andreea Nica | Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 11:00 | CS Danubius Calarasi | vs | HC Dinamo Bucuresti | 8/30 | |
Sala: Scoala T. Vladimirescu | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 14:30 | CSM Bucuresti DivA | vs | CS Rapid București | 8/31 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 8/32 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 11:00 | ACS SC 181 SSP Bucuresti | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 8/33 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 00:00 | LPS Tg Jiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.10 | 15:00 | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | vs | HC Activ CSO Plopeni | 8/34 | |
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:30 | CSU Targoviste | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 8/35 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 17:00 | National Rm Valcea | vs | FC Arges | 8/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 17:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | CSM Tg Mures | 8/37 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 11:00 | CSU Resita | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 8/38 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 17:00 | ACS Crisul Chisineu-Cris | vs | CSU Oradea | 8/39 | |
Sala: Sala Univ. Aurel Vlaicu | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
CSM Botosani se retrage din campionat in data de 22.02.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 13:00 | CSU din Suceava DivA | vs | CSU CNOT Brasov | 8/40 | |
Sala: Sala D. Bernicu | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 10:00 | CSU Galati | vs | CSM Botosani | 8/41 | |
Sala: Sala Siderurgistrul | Arbitri: M.Gradinaru(VS)/S.Onofrei(VS) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CSM Bacău | vs | CSM Vaslui | 8/42 | |
Sala: Sala Sporturilor Bacau | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 7 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 00:00 | HC Dobrogea Sud II sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 16:00 | CSM Ploiesti | vs | CSU Targoviste | 8/43 | |
Sala: Sala Sporturilor Olimpia | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 19:00 | CSM Alexandria | vs | CSM Bucuresti DivA | 8/44 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Lu 22.10 | 18:00 | CS Medgidia | vs | CSU Pitesti | 8/45 | |
Sala: Sala Iftimie Elisei | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 23.10 | 12:00 | CS Universitatea Craiova | vs | CSU Constantin Brancusi Tg. Jiu | 8/46 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu Craiova | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 14:00 | CS Universitar Politehnica Timisoara | vs | CSM Reșita | 8/47 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 12:00 | AHC Potaissa Turda DivA | vs | CSM Sighisoara | 8/48 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Lu 22.10 | 17:00 | HC Sibiu | vs | CSM Oradea | 8/49 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 18:00 | HC Szejke Odorhei | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 8/50 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.10 | 14:00 | CSS Sibiu | vs | CSM Resita | 8/51 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS BRASOV s-a retras in data de 14.01.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 15.10 | 13:00 | LPS Brasov | vs | CSS Fagaras | 8/52 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Baltat(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa LPS Fl. Fleseriu Sebes s-a retras in data de 31.10.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 16.10 | 15:00 | CSM Tg. Mures | vs | CSS Viitorul Cluj | 8/53 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
HC Comanesti s-a retras in data de 11.01.2019.
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 11:00 | CSS Bacau | vs | CSS Tg Neamt | 8/54 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 10:30 | LPS Roman sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Jo 18.10 | 18:00 | HC Buhusi | vs | HC Comanesti | 8/55 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Ma 23.10 | 14:00 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Iasi | 8/56 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: R.Ghioane(BC)/V.Rusu(BC) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.10.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 00:00 | CS Axiopolis Cernavoda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | CSH Art Galati sta | ||||
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 12:00 | CSM Galati | vs | CSS Slobozia | 8/57 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 11:00 | LPS Focsani | vs | LPS Braila | 8/58 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 00:00 | ACS Unirea Dobroesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.10 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 8/59 | |
Sala: Sala Agronomia | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 10:00 | CS Rapid Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 8/60 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 11:45 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Vulturii Bucuresti | 8/61 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Etapa 5 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 17.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 16.10 | 15:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Dinamo Brasov | 8/62 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSS Ploiesti | 8/63 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 12:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSM Gloria Buzau | 8/64 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 10:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Sf. Gheorghe | 8/65 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Fagaras | 8/66 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 19.10 | 14:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | ACS HC FEFS Craiova | 8/67 | |
Sala: Sala Sporturilor Trivale | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | HCM Craiova | 8/68 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Lu 22.10 | 12:00 | Chimia Rm Valcea | vs | CSS Craiova | 8/69 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 11:30 | CSS Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 8/70 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 13:00 | CS Diniasanca Dinias | vs | CSS Petrosani | 8/71 | |
Sala: Sala Peciu Nou | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 12:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | LPS Banatul Timisoara | 8/72 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | Unirea Sannicolau Mare | 8/73 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 13:00 | HC Jimbolia | vs | ACS Leu Giarmata | 8/74 | |
Sala: Sala Hans Wiesenmayer | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 00:00 | CSS Sibiu sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.10 | 14:00 | CSM 1 Targu Mures | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 8/75 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 14:00 | CSM 2 Targu Mures | vs | CSS Medias | 8/76 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 14:00 | LPS Tg. Mures | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 8/77 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu LPS Bistrita din data de 27.01.2019. Echipa CSS Viitorul Cluj Napoca nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 21.10 | 11:30 | CS Marta Baia Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 8/78 | |
Sala: Sala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Vi 19.10 | 14:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Zalau | 8/79 | |
Sala: Scoala Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 00:00 | LPS Bistrita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 21.10 | 13:00 | ACS Alpha Oradea | vs | CS Seini | 8/80 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: D.Ghiocel(TM)/C.Rapa(TM) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa Stiinta Miroslava EXCLUSA IN DATA de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 23.10 | 17:00 | Stiinta Miroslava Iasi | vs | HC Buhusi | 8/81 | |
Sala: Sala de Sport Miroslava | Arbitri: R.Ghioane(BC)/V.Rusu(BC) | Observator: | ||||
Jo 18.10 | 15:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CSS Bacau 2 | 8/82 | |
Sala: Sala Municipala | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | LPS Iasi | vs | CSS Bacau | 8/83 | |
Sala: Sala de Sport Miroslava | Arbitri: R.Ghioane(BC)/V.Rusu(BC) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | LPS Roman | vs | LPS Vaslui | 8/84 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CSS Tg. Neamt | vs | LPS Piatra Neamt | 8/85 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018. Echipa CS Ovidiu s-a retras in data de 16.01.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 14:00 | CSH Art Galati sta | ||||
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 10:00 | CS Ovidiu | vs | CSS Slobozia | 8/86 | |
Sala: Sala de Sport Ovidiu | Arbitri: L.Antohi(GL)/G.Stefan(GL) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Tulcea | 8/87 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: A.Raducanu(BR)/A.Tonita(GL) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 10:00 | CSM Galati 1 | vs | AHC Olimpia Braila | 8/88 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 12:00 | CSM Galati 2 | vs | HC Dunarea Braila | 8/89 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 12:00 | CSS Galati | vs | LPS Braila | 8/90 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 11:00 | CSS Targoviste | vs | CS Viitorul Pantelimon | 8/91 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | CS Danubius Calarasi | vs | ACS Vulturii Bucuresti | 8/92 | |
Sala: Scoala T. Vladimirescu | Arbitri: M.Gradisteanu(PH)/G.Enache(PH) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 16:15 | CSM Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 8/93 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 18:00 | CSM Bucuresti 2 | vs | CS Tonus Bucuresti | 8/94 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 10:30 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CSS 2 Bucuresti | 8/95 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 16:30 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSO Mizil | 8/96 | |
Sala: Sala Noua | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 00:00 | CSM Rm. Sarat sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 18.10 | 16:30 | CSM Ploiesti | vs | CS Sporting Ghimbav | 8/97 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 12:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 8/98 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | CS Brazi | vs | CSS Dinamo Brasov | 8/99 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSO Tricolorul Breaza | 8/100 | |
Sala: Sala Sporturilor Brazi | Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu HCM Torok Rm. Valcea din data de 02.03.2019. Echipa Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea nu se prezinta la jocul cu LPS Slatina din data de 27.02.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 22.10 | 15:30 | HCM Torok Rm. Valcea | vs | LPS Viitorul Pitesti | 8/101 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Jo 18.10 | 17:00 | LPS Tg Jiu | vs | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | 8/102 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Mi 24.10 | 18:30 | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | vs | CSS Caracal | 8/103 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi | Arbitri: A.Olariu(OT)/M.Olariu(OT) | Observator: | ||||
Lu 22.10 | 13:30 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | CSS Craiova | 8/104 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 00:00 | HC Univ. FEFS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 24.10 | 13:00 | CSS Slatina | vs | LPS Slatina | 8/105 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018. CSM Mihai Viteazu nu se prezinta la meciul cu CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc din data de 23.02.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 13:30 | CSM Mihai Viteazul Vulcan | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 8/106 | |
Sala: Colegiul Hermes | Arbitri: G.Spaloghe(OT)/D.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 10:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 8/107 | |
Sala: Sala Jozsef Atilla | Arbitri: M.Birsan(BV)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CSS Hunedoara | 8/108 | |
Sala: Scoala Generala 18 | Arbitri: G.Mihalache(AB)/E.Turean(AB) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Petrosani | 8/109 | |
Sala: Sala Doamna Stanca | Arbitri: C.Ilina(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | CSM Fagaras | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 8/110 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: V.Neagu(SB)/G.Sofronici(SB) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018. CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara ACS Baile Herculane nu se prezinta la meciul cu HC Sportiv Citu Timisoara din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 14:00 | LT Traian Vuia Resita sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 14:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 8/111 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Du 21.10 | 11:00 | HC Sportiv Citu Timisoara | vs | LPS Banatul Timisoara | 8/112 | |
Sala: Sala Sporturilor Dumbravita | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ASC Victoria Nadlac | 8/113 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | Clubul Sportiv Comunal Sanmartin | vs | ACS Baile Herculane | 8/114 | |
Sala: Scoala Floare de Lotus | Arbitri: B.Bodonea(AR)/A.Budaca(AR) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures nu se va prezenta la jocul cu CSS 2 Baia Mare din data de 23.02.2019. Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu ACS Pegasus Tg. Mures din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 20.10 | 12:00 | CS Atletik Satu Mare | vs | CSS Viitorul Cluj | 8/115 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 13:00 | ACS Alpha Oradea | vs | CSS 2 Baia Mare | 8/116 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 14:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | CS Phoenix Baia Mare | 8/117 | |
Sala: Sala Benedek Elek | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 14:00 | LPS Tg Mures | vs | CSS Zalau | 8/118 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Sb 20.10 | 11:00 | CSS Sighisoara | vs | HC Arsenal Taureni | 8/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde