Program nr. 22 saptamana: 19.01-26.01.2015

In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatului National 2014-2015: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
Aveti obligatia ca imediat dupa joc sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B

EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu


Sferturi
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.01 18:00 ACS Energia Tg. Jiu vs CSM Bucuresti 22/1
Sala: Sala Sporturilor Targu Jiu Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator: S.Nica(AG)

Optimi
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 21.01 19:45 HC Dunarea Braila vs CSM Roman DigiSport 22/2
Sala: Sala Sporturilor Danubius Braila Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: L.Condrut(PH)
Mi 21.01 18:00 SCM Rm Valcea vs CSM Ploiesti 22/3
Sala: Sala Sporturilor Traian Ramnicu Valcea Arbitri: A.Blas(B)/M.Ghiorghisor(B) Observator: R.Cojocaru(BV)
Mi 21.01 18:00 CSM Cetate Devatrans vs SC Muresul Tg Mures 22/4
Sala: Sala Sporturilor Deva Arbitri: T.Dobre(B)/M.Potirniche(BZ) Observator: A.Lupsa(CS)
Ma 20.01 18:00 CSM Unirea Slobozia vs CSM Bucuresti DigiSport 22/5
Sala: Sala Sporturilor Slobozia Arbitri: L.Gal(HR)/S.Savu(AG) Observator: D.Stamatoiu(VL)
Mi 21.01 17:00 CS Rapid Bucuresti vs SCM Craiova 22/6
Sala: Sala Sporturilor Rapid Bucuresti Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator: I.Enache(BV)
Mi 21.01 18:30 CSU Cluj-Napoca vs CSU Stiinta Bucuresti 22/7
Sala: Sala Polivalenta Cluj Napoca Arbitri: M.Agliceriu(PH)/R.Arbunea(B) Observator: V.Sighicea(VL)
Mi 21.01 17:00 CSU Neptun Constanta vs HC Zalau 22/8
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: I.Cristea(IS)/S.Hagiu(VS) Observator: N.Stoian(B)
Mi 21.01 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs HCM Baia Mare DigiSport 22/9
Sala: Sala Sporturiloe D.P. Colibasi Brasov Arbitri: C.Din(B)/S.Dinu(B) Observator: H.Belu(B)

Etapa 16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 19:00 SC Muresul Tg Mures vs HC Zalau 22/10
Sala: Sala Sporturilor Targu Mures Arbitri: D.Dima(GL)/L.Gheorghiu(VS) Observator: G.Nasturel(CS)
Du 25.01 11:00 HC Dunarea Braila vs CSM Unirea Slobozia 22/11
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: V.Vicea(B)
Du 25.01 20:30 CSM Bucuresti vs CSU Cluj-Napoca DigiSport 22/12
Sala: Sala Polivalenta Bucuresti Arbitri: A.Muntean(MS)/M.Turdean(MS) Observator: P.Suica(TR)
Ma 27.01 17:00 SCM Rm Valcea vs SCM Craiova DigiSport 22/13
Sala: Sala Sporturilor Traian Ramnicu Valcea Arbitri: B.Dordea(SB)/M.State(BZ) Observator: V.Dinca(B)
Du 25.01 11:00 CSM Roman vs CSM Ploiesti DigiSport 22/14
Sala: Sala Sporturilor Roman Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: Z.Mesaros(MM)
Du 25.01 19:00 HCM Baia Mare vs CSM Cetate Devatrans DigiSport 22/15
Sala: Sala Sporturilor Lasca Pana Baia Mare Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator: V.Ciucan(B)
Du 25.01 12:30 ASC Corona 2010 Brasov vs CSU Neptun Constanta DigiSport 22/16
Sala: Sala Sporturilor D.P.Colibasi Brasov Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) Observator: C.Banciu(B)

Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:30 CSU Targoviste vs SCM Gloria Buzau 22/17
Sala: N/A Arbitri: A.Balacescu(B)/C.Radut(B) Observator:
Du 25.01 11:00 CSM Galati vs HC Piatra Neamt 22/18
Sala: N/A Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Du 25.01 11:00 CS Stiinta Bacau vs CSU Stiinta Bucuresti 22/19
Sala: N/A Arbitri: M.Nicolaevici(SV)/S.Scutaru(IS) Observator:
Du 25.01 17:30 CSM Bucuresti DivA vs CS Rapid Bucuresti 22/20
Sala: Sala Sporturilor Lucian Grigorescu Bucuresti Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator:
Lu 26.01 18:00 ACS Spartac UNEFS Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 22/21
Sala: Sala Lucian Grigorescu Bucuresti Arbitri: M.Parvu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:

Etapa 10

Echipa CSS 2 Baia Mare retrasa din Campionat in data de 16.02.2015.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 12:00 CS Timisoara vs National Rm Valcea 22/22
Sala: N/A Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 25.01 11:00 SCM Pitesti vs CS Magura Cisnadie 22/23
Sala: Sala Universitatii Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 25.01 18:00 HC Alba Sebes vs CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 22/24
Sala: N/A Arbitri: L.Ghita(CJ)/T.Sanduj(HR) Observator:
Du 25.01 10:00 CSU Timisoara vs CSM Slatina 22/25
Sala: N/A Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Carabet(CS) Observator:
Ma 27.01 15:00 CSU Resita vs CSS 2 Baia Mare 22/26
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/A.Moldoveanu(AR) Observator:

Etapa 1

Turneul IV     23 - 25.01.2015
CSS Tg. Neamt 
Sala Polivalenta "Stefan cel Mare"
Persoana de contact: prof. Sandu Mihaela 0752 823 895
Sedinta va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH: Vladut Radu (Bc) - 0722 448 319 
Arbitri:Ifrim/Ilisei-NT
          Andriesei/Poiana-NT
          Butucaru/Dascalita-BC/NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 08:30 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 22/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:00 LPS Suceava vs LPS Vaslui 22/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 11:30 LPS Iasi vs CSS Tg Neamt 22/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 16:00 LPS Piatra Neamt vs CSS Tg Neamt 22/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:30 LPS Vaslui vs LPS Iasi 22/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 19:00 LPS Botosani vs LPS Suceava 22/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 08:30 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 22/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:00 LPS Iasi vs LPS Botosani 22/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 11:30 CSS Tg Neamt vs LPS Vaslui 22/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 22/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 17:30 LPS Botosani vs CSS Tg Neamt 22/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 19:00 LPS Suceava vs LPS Iasi 22/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 08:30 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 22/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:00 CSS Tg Neamt vs LPS Suceava 22/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 11:30 LPS Vaslui vs LPS Botosani 22/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV     24 - 25.01.2015

LPS Iolanda B. Buzau 
Sala Sporturilor Buzau
Sedinta va avea loc la ora
Delegat FRH: Tanasescu Vasile (Ph) - 0747 432 028  
Arbitri:Bontea/Pavel-BZ
          Stanciu/Stuparu-BZ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 09:00 LPS Roman vs ACS Tescani 22/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:30 CSS Bacau vs LPS I. Balas Soter Buzau 22/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 16:00 ACS Tescani vs LPS I. Balas Soter Buzau 22/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:30 LPS Roman vs CSS Bacau 22/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 09:00 CSS Bacau vs ACS Tescani 22/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Roman 22/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CSS 2 Bucuresti
Sala Lucian Grigorescu
Sedinta va avea loc la ora 08:30
Delegat FRH: Horatiu Belu (B) - 0754 433 422
Arbitri:Marin/Rusu-B
          Radu/Visan-B
          David/Ivanov-B
          Butulescu/Mara-B
          Dinca/Sburlan-B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 09:00 CSS Calarasi vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 22/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:15 CSM Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 22/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 11:30 CT Media Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 22/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 14:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 22/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 15:15 CSS 6 Bucuresti vs CT Media Bucuresti 22/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:30 CSS Calarasi vs CSM Bucuresti 22/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 09:00 CSM Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 22/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:15 CT Media Bucuresti vs CSS Calarasi 22/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 11:30 CSS 2 Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 22/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 14:00 ACS Sc. 181 SSP Bucuresti vs CSS 6 Bucuresti 22/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 15:15 CSS Calarasi vs CSS 2 Bucuresti 22/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:30 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 22/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 10:30 CT Media Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 22/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 11:45 CSS 2 Bucuresti vs CSM Bucuresti 22/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 13:00 CSS 6 Bucuresti vs CSS Calarasi 22/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CSS Galati
Sala: LPS Galati 
Persoana de contact: prof Lupu Maria 

Sedinta va avea loc la ora 07:30
Delegat FRH: Teodorescu Emilian (Ph) - 0727 455 667 
Arbitri:Basso/Tofan-GL
          Popa/Toma-GL/BR
          Antohi/Stefan-GL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 08:00 CSH Art Galati vs CSS 1 Constanta 22/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 09:20 CS United Galati vs LPS Braila 22/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:40 CSS Tulcea vs CSS Galati 22/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 16:00 CSS 1 Constanta vs CSS Galati 22/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:20 LPS Braila vs CSS Tulcea 22/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 18:40 CSH Art Galati vs CS United Galati 22/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 08:00 CS United Galati vs CSS 1 Constanta 22/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:20 CSS Tulcea vs CSH Art Galati 22/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:40 CSS Galati vs LPS Braila 22/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 16:00 CSS 1 Constanta vs LPS Braila 22/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 17:20 CSH Art Galati vs CSS Galati 22/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 18:40 CS United Galati vs CSS Tulcea 22/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 08:00 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 22/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:20 CSS Galati vs CS United Galati 22/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:40 LPS Braila vs CSH Art Galati 22/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

LPS A Slatina
Sala LPS
Sedinta va avea loc la ora 08:00
Persoana de contact: prof Kosma Gavril - 0723 513 215

Delegat FRH: Grigoriu Ion (AG)
Arbitri:Ionica/Militaru-OT
          Margarit/Smerea-AG

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS B Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 09:00 LPS Banatul Timisoara vs Chimia Rm Valcea 22/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:45 CSS Rm Valcea vs LPS A Slatina 22/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS A Slatina sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:30 Chimia Rm Valcea vs CSS Rm Valcea 22/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 18:15 LPS B Slatina vs LPS Banatul Timisoara 22/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:00 CSS Rm Valcea vs LPS B Slatina 22/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:45 LPS A Slatina vs Chimia Rm Valcea 22/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 Chimia Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:30 LPS B Slatina vs LPS A Slatina 22/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 18:15 LPS Banatul Timisoara vs CSS Rm Valcea 22/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 CSS Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:00 LPS A Slatina vs LPS Banatul Timisoara 22/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:45 Chimia Rm Valcea vs LPS B Slatina 22/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-24.01.2015

HCM Craiova
Sala Ion Constantinescu
Sedinta va avea loc la ora 14:00
Delegat FRH: Doru Stamatoiu (VL) - 0744 586 773 
Arbitri:Dumitru/Ionescu-DJ
         Cruceru/Vrajitoru-DJ
         Giaburu/Ionescu-DJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 15:00 CSS Dr. Tr. Severin vs DSGCL Caracal 22/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:30 CSS Caracal vs HCM Craiova 22/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 10:30 DSGCL Caracal vs HCM Craiova 22/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 12:00 CSS Dr. Tr. Severin vs CSS Caracal 22/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 16:30 CSS Caracal vs DSGCL Caracal 22/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 18:00 HCM Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 22/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

ACS Corona 2010 Brasov
Sala D.P.Colibasi si Sc. Gen. 11
Sedinta va avea loc la ora 08:00
Persoana de contact prof. Mariana Tarca - 0731354806

Delegat FRH: Tomescu Gabriel (B) - 0766 319 717 
Arbitri:Constantin/Iacob-BV
          Balate/Szabo-BV
          Chicus/Kuntcz-BV
          Manea/Olteanu-BV/PH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 09:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSM Ploiesti 22/94
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:30 HC Activ CSO Plopeni vs ASC Corona 2010 Brasov 22/95
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 ASC Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 14:30 CSM Ploiesti vs HC Activ CSO Plopeni 22/96
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:00 CSS Dinamo Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 22/97
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CSS Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:00 HC Activ CSO Plopeni vs CSS Dinamo Brasov 22/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 11:30 ASC Corona 2010 Brasov vs CSM Ploiesti 22/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CSM Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:30 CSS Dinamo Brasov vs ASC Corona 2010 Brasov 22/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 18:00 CSS Sf. Gheorghe vs HC Activ CSO Plopeni 22/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 HC Activ CSO Plopeni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSS Sf. Gheorghe 22/102
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:
Du 25.01 11:30 CSM Ploiesti vs CSS Dinamo Brasov 22/103
Sala: Sala D.P.Colibasi Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CS Olimpic Tg. Mures
Sala Gimnaziu Liviu Rebreanu
Persoana de contact: dl Evi Claudiu, 0720540346, claudiu@csolimpic.ro

Sedinta va avea loc la ora 10:30
Delegat FRH: Nica Sorin (AG) - 0720 565 264 
Arbitri:Cocis/Birsan-MS
          Stan/Moldovan-MS
          Branzean/Pogacean-MS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 11:00 CS Olimpic Tg Mures vs CSS Zalau Digi 1 22/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 12:15 CS Arena Tg Mures vs LPS Bistrita Digi 1 22/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS Bistrita sta Digi 1
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:00 CSS Zalau vs CS Arena Tg Mures Digi 1 22/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:15 CSS Sighisoara vs CS Olimpic Tg Mures Digi 1 22/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CS Olimpic Tg Mures sta Digi 1
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:00 CS Arena Tg Mures vs CSS Sighisoara Digi 1 22/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:15 LPS Bistrita vs CSS Zalau Digi 1 22/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CSS Zalau sta Digi 1
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 15:00 CSS Sighisoara vs LPS Bistrita Digi 1 22/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:30 CS Olimpic Tg Mures vs CS Arena Tg Mures Digi 1 22/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 CS Arena Tg Mures sta Digi 1
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:00 LPS Bistrita vs CS Olimpic Tg Mures Digi 1 22/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:15 CSS Zalau vs CSS Sighisoara Digi 1 22/113
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CS Marta Baia Mare
Sala Nicolae Titulescu Baia Mare 
Sedinta va avea loc la ora 12.30 
Delegat FRH: Furnea Ion (MS) - 0744 908 024 
Arbitri:Moldovan/Gherman-MM
         Chinde/Apostu-MM
          Florian/Simon-MM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 CSS 2 Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 13:30 CS Extrem Baia Mare vs HCM Baia Mare 22/114
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 14:45 CSS Viitorul Cluj vs CS Marta Baia Mare 22/115
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 CS Marta Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:30 HCM Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 22/116
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:45 CSS 2 Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 22/117
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CS Extrem Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:00 CSS Viitorul Cluj vs CSS 2 Baia Mare 22/118
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:30 CS Marta Baia Mare vs HCM Baia Mare 22/119
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 HCM Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 15:00 CSS 2 Baia Mare vs CS Marta Baia Mare 22/120
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:30 CS Extrem Baia Mare vs CSS Viitorul Cluj 22/121
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 CSS Viitorul Cluj sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:00 CS Marta Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 22/122
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:30 HCM Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 22/123
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

LPS Roman
Sala Polivalenta
Sedinta va avea loc la ora 08:30
Persoana de contact Munteanu Sergiu - 0762246375

Delegat FRH: Brumaru Marius (Vrancea) - 0727 322 877
Arbitri:Murariu/Tabacariu-NT
          Lungu/Paraschiv-NT
          Murariu C./Pricop-NT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 09:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 22/124
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 13:00 LPS Roman vs LPS Vaslui I 22/125
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS Vaslui I sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 22/126
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 20:00 LPS Iasi vs LPS Suceava 22/127
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:00 LPS Roman vs LPS Iasi 22/128
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 13:00 LPS Vaslui I vs LPS Piatra Neamt 22/129
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:45 LPS Iasi vs LPS Vaslui I 22/130
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 19:15 LPS Suceava vs LPS Roman 22/131
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 07:45 LPS Vaslui I vs LPS Suceava 22/132
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 13:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 22/133
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CSS Medgidia
Sala Sporturilor Medgidia 
Sedinta va avea loc la ora 9.00
Persoana de contact: prof Deli-Iorga Ionut - 0766 549 618  

Delegat FRH: Zaharia Attila (Ialomita) - 0721 291 141 
Arbitri:Ionascu/Ciorba-CT
          Cazan/Posoiu-CT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 10:00 Perla Murfatlar vs CSS Calarasi 22/134
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 11:30 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Medgidia 22/135
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 16:00 CSS Calarasi vs CSS Medgidia 22/136
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 17:30 Perla Murfatlar vs CS Axiopolis Cernavoda 22/137
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 08:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Calarasi 22/138
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:30 CSS Medgidia vs Perla Murfatlar 22/139
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

CS Romanati Sport Caracal
Sala Polivalenta
Sedinta va avea loc la ora 08:30
Persoana de contact prof. Paun Paul - 0742436860

Delegat FRH: Burca Mariana (B) - 0745 010 675 
Arbitri:Spaloghe/Zapciroiu-OT
          Rotaru/Sutiu-OT
          Grabnea/Zapciroiu-OT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 AS HC Arges Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 09:15 CSS Alexandria vs CSM Progresul Bailesti 22/140
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:30 ACS Romanati Sport Caracal vs LPS Viitorul Pitesti 22/141
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 00:00 LPS Viitorul Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 15:00 CSM Progresul Bailesti vs ACS Romanati Sport Caracal 22/142
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 16:15 AS HC Arges Pitesti vs CSS Alexandria 22/143
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CSS Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 09:15 ACS Romanati Sport Caracal vs AS HC Arges Pitesti 22/144
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:30 LPS Viitorul Pitesti vs CSM Progresul Bailesti 22/145
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 00:00 CSM Progresul Bailesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 15:00 AS HC Arges Pitesti vs LPS Viitorul Pitesti 22/146
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 16:15 CSS Alexandria vs ACS Romanati Sport Caracal 22/147
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 00:00 ACS Romanati Sport Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 09:00 LPS Viitorul Pitesti vs CSS Alexandria 22/148
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:15 CSM Progresul Bailesti vs AS HC Arges Pitesti 22/149
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

Turneul IV    23-25.01.2015

LPS Banatul Timisoara
Sala Banu Sport
Sedinta va avea loc la ora 08:30
persoana de contact prof. Disici Cornelia - 0765461547

Delegat FRH: Milcu Constantin (MH) - 0747 905 206
Arbitri:Ghiocel/Rotuntu-TM
          Tataru/Vacariu-TM
          Rapa/Sangiorzan-TM
          Iorgovan/Jurca-TM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 09:00 CS HC Adrian Petrea Resita vs CH CSU Politehnica Timisoara 22/150
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 10:15 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS HC Adrian Petrea Resita B 22/151
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 11:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs LPS Banatul Timisoara 22/152
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 23.01 16:00 CH CSU Politehnica Timisoara vs LPS Banatul Timisoara 22/153
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 17:15 CS HC Adrian Petrea Resita B vs CS Unirea Sannicolau Mare 22/154
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 23.01 18:30 CS HC Adrian Petrea Resita vs Sc. Gen. 7 Timisoara 22/155
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 09:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CH CSU Politehnica Timisoara 22/156
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 10:15 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS HC Adrian Petrea Resita 22/157
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 11:30 LPS Banatul Timisoara vs CS HC Adrian Petrea Resita B 22/158
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 24.01 16:00 CH CSU Politehnica Timisoara vs CS HC Adrian Petrea Resita B 22/159
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 17:15 CS HC Adrian Petrea Resita vs LPS Banatul Timisoara 22/160
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 24.01 18:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 22/161
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 25.01 09:00 CS Unirea Sannicolau Mare vs CH CSU Politehnica Timisoara 22/162
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 10:15 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 22/163
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 25.01 11:30 CS HC Adrian Petrea Resita B vs CS HC Adrian Petrea Resita 22/164
Sala: N/A Arbitri: / Observator: