Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro
Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.
Liga Campionilor – masculin (Grupa D)
12.09.2018, ora 19:30
Sala Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti - Elverum Handball (NOR) DIGI Sport/ TELEKOM - direct
Arbitri EHF: Boris Mandak (SVK) / Mario Rudinsky (SVK)
Delegat EHF: Viktor Konopliastyi (UKR)
Liga SEHA – GAZPROM
Site-ul competitiei si live stream
Etapa 2
11.09.2018, ora 21:45
PPD Zagreb (CRO) - Steaua Bucuresti DIGI Sport - in direct
Etapa 3
13.09.2018, ora 18:15
Bucuresti, Sala Polivalenta
Steaua Bucuresti – Vojvodina (SRB) DIGI Sport - in direct
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Mi 12.09 | 18:00 | SCM Politehnica Timișoara | vs | AHC Potaissa Turda | 3/1 | |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: G.Nasturel(CS) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 13:30 | CSA Steaua București | vs | CSM Bacău | Tvr 2 | 3/2 |
Sala: Sala Sporturilor Chiajna | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: C.Milcu(MH) | ||||
Sb 15.09 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CS Universitatea Cluj | 3/3 | |
Sala: Sala Sporturilor Focsani | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: V.Vicea(B) | ||||
Vi 14.09 | 18:00 | CSM București | vs | CSM Fagaras | 3/4 | |
Sala: Sala Polivalenta Rapid | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: N.Rusu(CT) | ||||
Sb 15.09 | 18:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CSU din Suceava | 3/5 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Sb 15.09 | 17:30 | CS Dinamo București | vs | SCM Politehnica Timișoara | Tvr 1 | 3/6 |
Sala: Sala Polivalenta Dinamo | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: I.Ciobanu(BC) | ||||
Sb 15.09 | 17:00 | ACS HC Buzău 2012 | vs | HC Dobrogea Sud | 3/7 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Vi 14.09 | 18:00 | AHC Dunărea Călărași | vs | CS Minaur Baia Mare | 3/8 | |
Sala: Sala Polivalenta Calarasi | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: M.Brumaru(Vn) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 13.09 | 17:30 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | SCM Universitatea Craiova | Tvr 1 | 3/9 |
Sala: Sala Traian Rm. Valcea | Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) | Observator: I.Serbu(B) | ||||
Etapa 3 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:00 | CSM Slatina | vs | CSM Corona Brașov | 3/10 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Du 16.09 | 18:00 | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | vs | CSU Cluj-Napoca | 3/11 | |
Sala: Sala Polivalenta Bistrita | Arbitri: C.Din(B)/A.Manafu(B) | Observator: P.Anton(IS) | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | SCM Gloria Buzău | vs | CS Măgura Cisnadie | 3/12 | |
Sala: Sala Romeo Iamandi | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: R.Chirvase(B) | ||||
Du 16.09 | 13:30 | SCM Universitatea Craiova sta | Tvr 2 | |||
Sala: Sala Polivalenta Craiova | Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) | Observator: G.Covaci(B) | ||||
Du 16.09 | 18:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | 3/13 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: C.Potora(Cj) | ||||
Du 16.09 | 18:00 | HC Zalău | vs | HC Dunărea Brăila | 3/14 | |
Sala: Sala Gheorghe Tadici | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Du 16.09 | 17:30 | CSM București | vs | CSM Galati | Tvr 1 | 3/15 |
Sala: Sala Polivalenta Rapid | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: G.Antonescu(AG) | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 14:00 | CS Danubius Calarasi | vs | CSA Steaua Bucuresti | 3/16 | |
Sala: Sala Sc. T Vladimirescu | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CS Rapid București | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 3/17 | |
Sala: Sala Polivalenta Rapid | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | HC Dinamo Bucuresti | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 3/18 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSU Stiinta Bucuresti | 3/19 | |
Sala: Sala Agronomia | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CS Dacia Mioveni 2012 sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | FC Arges | 3/20 | |
Sala: Sala Polivalenta Plopeni | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | LPS Tg Jiu | vs | National Rm Valcea | 3/21 | |
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 00:00 | ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda Klub | vs | CSU Targoviste | 3/22 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 2 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 3/23 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 15:00 | CSU Resita | vs | CSU Oradea | 3/24 | |
Sala: Sala Polivalenta Resita | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 17:00 | CSM Tg Mures | vs | CS Minaur Baia Mare DivA | 3/25 | |
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.09 | 15:30 | LPS Iasi | vs | CSM Bacau | 3/26 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 10:30 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Suceava | 3/27 | |
Sala: Sala Polivalenta II | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:00 | LPS Roman | vs | LPS Vaslui | 3/28 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:00 | CS Navodari | vs | CSO Tricolorul Breaza | 3/29 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:30 | LPS Buzau | vs | CS Brazi JI | 3/30 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Ploiesti JI | 3/31 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Alexandria s-a retras. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 13:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Calarasi | 3/32 | |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS Caracal | 3/33 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 15:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 10:00 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 3/34 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 12:00 | CSS Sibiu | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 3/35 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | LPS Sebes | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 3/36 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:00 | CS Novaci | vs | CSM Resita | 3/37 | |
Sala: Sala Lic. Teoretic | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS BRASOV s-a retras in data de 14.01.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 14:45 | CSS Dinamo Brasov | vs | CNE Sighisoara | 3/38 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: B.Gherman(MS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | LPS Brasov | vs | CSM Sf. Gheorghe | 3/39 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: B.Gherman(MS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Fagaras | 3/40 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul cu HC 2003 Alesd. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 12:00 | ACS Alpha Oradea | vs | AHC Potaissa Turda | 3/41 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | HC 2003 Alesd JI | vs | LPS Cluj | 3/42 | |
Sala: Sala Tetchea | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | LPS Satu Mare | vs | CSS 2 Baia Mare | 3/43 | |
Sala: Sala Ecaterina Both | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CS ADEP Satu Mare sta | ||||
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.09 | 11:30 | LPS Iasi | vs | HC Buhusi | 3/44 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:03 | LPS Vaslui | vs | LPS Suceava | 3/45 | |
Sala: Sala Lic Ion Mincu | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:30 | LPS Piatra Neamt | vs | LPS Roman | 3/46 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 12:00 | CSS Tulcea | vs | LPS Braila | 3/47 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:30 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Galati | 3/48 | |
Sala: Sala Ovidiu | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:00 | CSH Art Galati | vs | CSM Galati | 3/49 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Vi 14.09 | 15:00 | CNE Brasov | vs | LPS I. Balas Soter Buzau | 3/50 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Chicus(GJ)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Lu 17.09 | 13:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | HC Activ CSO Plopeni | 3/51 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Sf. Gheorghe | vs | ACS Transilvania Brasov | 3/52 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS Fl. Fleseriu Sebes s-a retras in data de 31.10.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 14:00 | CSS Viitorul Cluj sta | ||||
Sala: Sala H Demian | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | Marta Baia Mare | vs | CSM Tg. Mures | 3/53 | |
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 15:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 3/54 | |
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 11:00 | LPS Botosani | vs | LPS Suceava | 3/55 | |
Sala: Sala Olimpia LPS | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 14.09 | 09:30 | LPS Iasi | vs | LPS Vaslui | 3/56 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 00:00 | CS OK Sport Onesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | CSM Bacau | vs | LPS Buzau | 3/57 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:00 | CSS Bacau | vs | CSS Galati | 3/58 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Focsani | vs | CSS Tecuci | 3/59 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: B.Gherman(MS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 12:00 | CS Axiopolis Cernavoda | vs | CSS Calarasi | 3/60 | |
Sala: Sala Axiopolis | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | Arrubium 2008 Macin | vs | LPS Braila | 3/61 | |
Sala: Sala de Sport Macin | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | CSS Medgidia | vs | HC Dobrogea Sud | 3/62 | |
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 00:00 | CS Dinamo Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 16:30 | CT Media Bucuresti | vs | GSIP Moreni | 3/63 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:30 | CSM Bucuresti | vs | ACS Tonus Bucuresti | 3/64 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 08:30 | CSS Steaua Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 3/65 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Sibiu nu se prezinta la jocul cu CSS Craiova. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 12:30 | CSS Craiova | vs | CSS Drobeta Turnu Severin | 3/66 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | CSS Rm Valcea | vs | CSS Sibiu | 3/67 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | LPS Tg Jiu | vs | CSS Hunedoara | 3/68 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 00:00 | Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSM Resita | vs | CSS Lugoj | 3/69 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | LPS Banatul I Timisoara | vs | ACS Alpha Oradea | 3/70 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | SCM Politehnica Timisoara | vs | HC Beldiman Arad | 3/71 | |
Sala: Sala Constantin Jude | Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 00:00 | Academia Minaur Baia Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CS Extrem Baia Mare | vs | LPS Bistrita | 3/72 | |
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri | Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) | Observator: | ||||
Vi 14.09 | 15:00 | AHC Potaissa Turda | vs | LPS Tg Mures | 3/73 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 09:45 | CSH Academica Cluj-Napoca | vs | CSS Odorhei | 3/74 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 14:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSS Dinamo Brasov | 3/75 | |
Sala: Sala Ghimbav | Arbitri: A.Chicus(GJ)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Fagaras | 3/76 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Ploiesti | vs | CSO Mizil | 3/77 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
HC Comanesti s-a retras in data de 11.01.2019.
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 10:00 | LPS Roman | vs | CSS Bacau | 3/78 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | HC Buhusi | vs | CSS Tg Neamt | 3/79 | |
Sala: Sala Ion Borcea | Arbitri: S.Onofrei(VS)/ | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:30 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Vi 14.09 | 17:30 | LPS Iasi | vs | HC Comanesti | 3/80 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: S.Onofrei(VS)/ | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.10.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CSH Art Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | CSM Galati | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 3/81 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(CT) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | LPS Focsani sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | LPS Braila | vs | CSS Slobozia | 3/82 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CSM Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 08:45 | CS Rapid Bucuresti | vs | ACS Unirea Dobroesti | 3/83 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 10:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 3/84 | |
Sala: CSS 6 | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | ACS Vulturii Bucuresti | vs | CT Media Bucuresti | 3/85 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 17.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 13:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | HC Activ CSO Plopeni | 3/86 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 10:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Ploiesti | 3/87 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSM Gloria Buzau | 3/88 | |
Sala: Sala Sc. 11 | Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CSS Fagaras | vs | CSS Sf. Gheorghe | 3/89 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Viitorul Pitesti | 3/90 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | Chimia Rm Valcea | vs | ACS HC FEFS Craiova | 3/91 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CSS Rm Valcea | vs | HCM Craiova | 3/92 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | LPS Slatina | vs | CSS Craiova | 3/93 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 12:00 | Lic Teor Traian Vuia Resita | vs | CS Diniasanca Dinias | 3/94 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CSS Petrosani | 3/95 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | HC Jimbolia | vs | LPS Banatul Timisoara | 3/96 | |
Sala: Sala Hans Wiesenmayer | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 09:45 | ACS Leu Giarmata | vs | Unirea Sannicolau Mare | 3/97 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CSM 1 Targu Mures sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:30 | CSM 2 Targu Mures | vs | CSS Sibiu | 3/98 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | LPS Tg. Mures | vs | LPS Fl. Fleseriu Sebes | 3/99 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 15:30 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Medias | 3/100 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Zalau nu se prezinta la meciul cu LPS Bistrita din data de 27.01.2019. Echipa CSS Viitorul Cluj Napoca nu se prezinta la meciul cu CSS 2 Baia Mare din data de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | CS Marta Baia Mare | 3/101 | |
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | LPS Bistrita | vs | CSS Viitorul Cluj | 3/102 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 10:15 | ACS Alpha Oradea | vs | CSS Zalau | 3/103 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 00:00 | CS Seini sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CSU Suceava sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Vi 14.09 | 13:30 | LPS Iasi | vs | LPS Suceava | 3/104 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:00 | LPS Roman | vs | LPS Piatra Neamt | 3/105 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 12:30 | LPS Vaslui I | vs | CSM Bacau | 3/106 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CSS Calarasi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 16:00 | HC Dobrogea Sud | vs | CSM Focsani 2007 | 3/107 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 14:00 | LPS Braila | vs | CSS Medgidia | 3/108 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CSS Galati | vs | ACS Piticu Fetesti | 3/109 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: /A.Valcu(TL) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:00 | CS Dinamo Bucuresti | vs | CSS Craiova | 3/110 | |
Sala: Scoala 30 | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Corabia | 3/111 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: M.Babau(B)/A.Roibu(PH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 16:00 | HC "Talentul este Cheia" Bucuresti | vs | ACS Fortuna Bucuresti | 3/112 | |
Sala: Scoala 205 | Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(B) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 00:00 | CSS 2 Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CS Brazi sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:00 | CSM Ploiesti | vs | CSS Targoviste | 3/113 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: A.Chicus(GJ)/F.Dusa(BV) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | ACS Olimpic Mizil | vs | CSO Tricolorul Breaza | 3/114 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CSS Ploiesti | vs | CSO Mizil | 3/115 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
CSM Școlar Reșița - LPS Tg. Jiu si LPS Banatul Timisoara - CSS Lugoj vor fi reprogramate datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | CS Unirea Sannicolau Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CS Victoria Nadlac | 3/116 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CSM Resita | vs | CSS Lugoj | 3/117 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | LPS Tg Jiu | 3/118 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 11:30 | CS Dinamo Brasov | vs | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | 3/119 | |
Sala: Scoala 11 | Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 09:15 | LPS Brasov | vs | CS Sporting Ghimbav | 3/120 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: V.Neagu(SB)/ | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Transilvania Brasov | 3/121 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 12:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Sibiu | 3/122 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Gyorgy(HG)/R.Gyorgy(HG) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 13:45 | CS Szejke Odorheiu Secuiesc | vs | Lic. Liviu Rebreanu Turda | 3/123 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 11:00 | CS Olimpic Tg Mures | vs | LPS Tg Mures | 3/124 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Albert(CV)/A.Albert(CV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS 2 Baia Mare nu se prezinta la jocul cu Academia Minaur Baia Mare. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 16.09 | 00:00 | ACS Alpha Oradea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 16.09 | 09:45 | Academica Cluj-Napoca | vs | LPS Satu Mare | 3/125 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 09:30 | Academia Minaur Baia Mare | vs | CS Seini | 3/126 | |
Sala: Sala Sc. 5 | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 09:30 | Academia Minaur Baia Mare II | vs | CSS 2 Baia Mare | 3/127 | |
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri | Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa Stiinta Miroslava EXCLUSA IN DATA de 29.01.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 18.09 | 14:00 | LPS Iasi | vs | Stiinta Miroslava Iasi | 3/128 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 15:00 | LPS Roman | vs | CS OK Sport Onesti | 3/129 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Tg. Neamt | vs | HC Buhusi | 3/130 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:30 | LPS Piatra Neamt | vs | CSS Bacau 2 | 3/131 | |
Sala: Sala Ceahlaul | Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:30 | LPS Vaslui | vs | CSS Bacau | 3/132 | |
Sala: Sala Lic Ion Mincu | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa ACS SC Piticu 2013 Fetesti s-a retras in data de 29.10.2018. Echipa CS Ovidiu s-a retras in data de 16.01.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 13:30 | CSM Galati 1 | vs | CSH Art Galati | 3/133 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | CSM Galati 2 | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 3/134 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Galati | vs | CS Ovidiu | 3/135 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: S.Onofrei(VS)/ | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | LPS Braila sta | ||||
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | HC Dunarea Braila | vs | CSS Slobozia | 3/136 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:30 | AHC Olimpia Braila | vs | CSS Tulcea | 3/137 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
CS Danubius Calarasi nu se prezinta la jocul cu CSM Bucuresti din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 12:00 | CSM Bucuresti | vs | CSS Targoviste | 3/138 | |
Sala: Sala Agronomia | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | CSM Bucuresti 2 | vs | CS Danubius Calarasi | 3/139 | |
Sala: Sala Agronomia | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 17:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CS Viitorul Pantelimon | 3/140 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: I.Cazan(B)/G.Suliman(B) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 15:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | ACS Vulturii Bucuresti | 3/141 | |
Sala: Scoala 88 | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | CS Tonus Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 3/142 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: G.Doana(IF)/A.Gociu(B) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 11:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSS Sf. Gheorghe | 3/143 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | CS Brazi | vs | CSM Ploiesti | 3/144 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSM Rm. Sarat | 3/145 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | CSO Mizil | 3/146 | |
Sala: Sala Dudau Breaza | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:30 | CSS Dinamo Brasov sta | ||||
Sala: Scoala 11 | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Du 16.09 | 15:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CS Sporting Ghimbav | 3/147 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: R.Ghioane(BC)/D.Rusu(BV) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa CSS Craiova nu se prezinta la jocul cu HCM Torok Rm. Valcea din data de 02.03.2019. Echipa Gr. Sc. Energetic Rm. Valcea nu se prezinta la jocul cu LPS Slatina din data de 27.02.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 11:00 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | HCM Torok Rm. Valcea | 3/148 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: M.Padeanu(B)/O.Samson(VL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:30 | HC Univ. FEFS Craiova | vs | ACS Infinit 2013 Tg. Jiu | 3/149 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | CSS Slatina | vs | LPS Tg Jiu | 3/150 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Alnitii(DJ)/E.Brindusoiu(DJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 09:00 | LPS Slatina | vs | LPS Viitorul Pitesti | 3/151 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(VL) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 00:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 10:30 | CSS Craiova | vs | CSS Caracal | 3/152 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
CSS Hunedoara s-a retras din campionat incepand cu data de 04.12.2018. CSM Mihai Viteazu nu se prezinta la meciul cu CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc din data de 23.02.2019 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CSM Mihai Viteazul Vulcan | 3/153 | |
Sala: Sala Sc 18 | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | 3/154 | |
Sala: Sala Doamna Stanca | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | CSM Fagaras | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 3/155 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 3/156 | |
Sala: Sala Florin Fleseriu | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 09:30 | CSS Petrosani | vs | CSS Hunedoara | 3/157 | |
Sala: Colegiul Hermes | Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa Diniasanca Dinias s-a retras in data de 14.11.2018. CSS Dr. Tr. Severin - CS Sannicolau Mare reprogramat datorita conditiilor meteo, la o data ulterioara ACS Baile Herculane nu se prezinta la meciul cu HC Sportiv Citu Timisoara din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 11:00 | HC Sportiv Citu Timisoara sta | ||||
Sala: Sala Sporturilor Dumbravita | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 13:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Baile Herculane | 3/158 | |
Sala: N/A | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | ASC Victoria Nadlac | vs | LT Traian Vuia Resita | 3/159 | |
Sala: Sala de Sport Nadlac | Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 09:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 3/160 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Baghiu(TM)/M.Fiscu(TM) | Observator: | ||||
Sb 10.11 | 16:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | Clubul Sportiv Comunal Sanmartin | 3/161 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Etapa 1 |
||||||
Echipa LPS Tg. Mures nu se va prezenta la jocul cu CSS 2 Baia Mare din data de 23.02.2019. Echipa ACS Alpha Oradea nu se prezinta la jocul cu ACS Pegasus Tg. Mures din data de 02.03.2019. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 15.09 | 14:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | CS Atletik Satu Mare | 3/162 | |
Sala: Scoala Gimnaziala Benedek Elek | Arbitri: C.Matei(BN)/A.Onighi(BN) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 14:00 | LPS Tg Mures | vs | ACS Alpha Oradea | 3/163 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 11:00 | CSS Sighisoara | vs | CSS Viitorul Cluj | 3/164 | |
Sala: Sala Zaharia Boiu | Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) | Observator: | ||||
Sb 15.09 | 12:00 | HC Arsenal Taureni | vs | CSS 2 Baia Mare | 3/165 | |
Sala: Sala de Sport Ludus | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Vi 14.09 | 16:00 | CSS Zalau | vs | CS Phoenix Baia Mare | 3/166 | |
Sala: Sala de Sport Avram Iancu | Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde