Program nr.3 saptamana: 10.09-16.09.2018

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

In sezonul competitional 2018-2019 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR: Modul de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Sistemul se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

De asemenea reamintim echipelor obligativitatea transmiterii rapoartelor de joc la jocurile unde acestea sunt gazda la adresa de email raport.de.joc@frh.ro

Completarea raportului de joc cu jucatorii seniori sub 21 ani (sa nu fi implinit 21 de ani la 01.07.2018)
Pentru LN: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili ai ambelor echipe prezenti in raportul de joc, cu data nasterii. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate. 
Pentru Divizia A: pe verso raport de joc, numele jucatorilor eligibili, data nasterii, numarul de minute jucate de fiecare. Raportul trebuie semnat si pe verso de antrenori, dupa completarea cu datele mentionate.

 

Liga Campionilor – masculin (Grupa D)
12.09.2018, ora 19:30
Sala Dinamo Bucuresti

Dinamo Bucuresti - Elverum Handball (NOR)            DIGI Sport/ TELEKOM - direct
Arbitri EHF: Boris Mandak (SVK) / Mario Rudinsky (SVK)
Delegat EHF: Viktor Konopliastyi  (UKR)

Liga SEHA – GAZPROM
Site-ul competitiei si live stream
 

Etapa 2
11.09.2018, ora 21:45

PPD Zagreb (CRO) - Steaua Bucuresti                    DIGI Sport - in direct

Etapa 3
13.09.2018, ora 18:15
Bucuresti, Sala Polivalenta

Steaua Bucuresti – Vojvodina (SRB)                       DIGI Sport - in direct

 

Liga Zimbrilor
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 12.09 18:00 SCM Politehnica TimisoaravsAHC Potaissa Turda 3/1
Sala: Sala C. Jude Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: G.Nasturel(CS)
Liga Zimbrilor
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 13:30 CSA Steaua BucurestivsCSM Bacau Tvr 2 3/2
Sala: Sala Sporturilor Chiajna Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator: C.Milcu(MH)
Sb 15.09 18:30 CSM Focsani 2007vsCS Universitatea Cluj 3/3
Sala: Sala Sporturilor Focsani Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator: V.Vicea(B)
Vi 14.09 18:00 CSM BucurestivsCSM Fagaras 3/4
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator: N.Rusu(CT)
Sb 15.09 18:00 AHC Potaissa TurdavsCSU din Suceava 3/5
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: H.Belu(B)
Sb 15.09 17:30 CS Dinamo BucurestivsSCM Politehnica Timisoara Tvr 1 3/6
Sala: Sala Polivalenta Dinamo Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: I.Ciobanu(Bc)
Sb 15.09 17:00 CS HC Buzau 2012vsAHC Dobrogea Sud 3/7
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator: V.Dobre(B)
Vi 14.09 18:00 AHC Dunarea CalarasivsCS Minaur Baia Mare 3/8
Sala: Sala Polivalenta Calarasi Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: M.Brumaru(Vn)
Liga Florilor
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 13.09 17:30 SCM Rm ValceavsSCM Craiova Tvr 1 3/9
Sala: Sala Traian Rm. Valcea Arbitri: M.Moldoveanu(CT)/A.Georgescu(CT) Observator: I.Serbu(B)
Liga Florilor
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:00 CSM SlatinavsASC Corona 2010 Brasov 3/10
Sala: Sala LPS Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: O.Pripas(VL)
Du 16.09 18:00 CS Gloria 2018 Bistrita-NasaudvsCSU Cluj-Napoca 3/11
Sala: Sala Polivalenta Bistrita Arbitri: C.Din(B)/A.Manafu(B) Observator: P.Anton(IS)
Sb 15.09 13:00 SCM Gloria BuzauvsCS Magura Cisnadie 3/12
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: R.Chirvase(B)
Du 16.09 13:30 SCM CraiovavsCSM Roman Tvr 2 3/13
Sala: Sala Polivalenta Craiova Arbitri: A.Constantin(B)/L.Gal(HR) Observator: G.Covaci(B)
Du 16.09 18:00 CS Minaur Baia MarevsSCM Rm Valcea 3/14
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: C.Potora(Cj)
Du 16.09 18:00 HC ZalauvsHC Dunarea Braila 3/15
Sala: Sala Gheorghe Tadici Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: I.Enache(BV)
Du 16.09 17:30 CSM BucurestivsCSM Galati Tvr 1 3/16
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator: G.Antonescu(AG)
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 12:30 HCF Piatra NeamtvsAHCM Slobozia 3/17
Sala: Sala Polivalenta Mare Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator: G.Bejinariu(AG)
Du 16.09 14:00 CSU Neptun ConstantavsACS UAIC CNOT Iasi 3/18
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Du 16.09 12:00 CS Stiinta BacauvsHC Dunarea Braila 3/19
Sala: Sala Sporturilor Bacau Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 14:00 CS Danubius CalarasivsCSA Steaua Bucuresti 3/20
Sala: Sala Sc. T Vladimirescu Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Du 16.09 11:00 CS Rapid BucurestivsACS Spartac UNEFS Bucuresti 3/21
Sala: Sala Polivalenta Rapid Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 15.09 11:00 HC Dinamo Bitcoin BucurestivsACS Sc. 181 SSP Bucuresti 3/22
Sala: Sala Iris Arbitri: N.Ionica(OT)/A.Margarit(AG) Observator:
Du 16.09 11:00 CSM Bucuresti DivAvsCSU Stiinta Bucuresti 3/23
Sala: Sala Agronomia Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Divizia A Seria C Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CS Dacia Mioveni 2012 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 11:00 HC Activ CSO PlopenivsFC Arges 3/24
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 16.09 11:00 LPS Tg JiuvsNational Rm Valcea 3/25
Sala: Sala Sporturilor Tg. Jiu Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Du 16.09 00:00 ACS Szekelyudvarhelyi Noi Kezilabda KlubvsCSU Targoviste 3/26
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Divizia A Seria D Feminin
Etapa 2
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:00 CSU Universitatea de Vest TimisoaravsACS Crisul Chisineu-Cris 3/27
Sala: Sala Universitatii Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Du 16.09 15:00 CSU ResitavsCSU Oradea 3/28
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Du 16.09 17:00 CSM Tg MuresvsCS Minaur Baia Mare DivA 3/29
Sala: Sala Polivalenta Tg. Mures Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Juniori 1 Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.09 15:30 LPS IasivsCSM Bacau 3/30
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Du 16.09 10:30 LPS Piatra NeamtvsLPS Suceava 3/31
Sala: Sala Polivalenta II Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Du 16.09 14:00 LPS RomanvsLPS Vaslui 3/32
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 14:00 CS NavodarivsCSO Tricolorul Breaza 3/33
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Du 16.09 13:30 LPS BuzauvsCS Brazi JI 3/34
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) Observator:
Du 16.09 12:00 AHC Dobrogea Sud Constanta JIvsCSM Ploiesti JI 3/35
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Juniori 1 Seria C Masculin
Etapa 1

Echipa CSS Alexandria s-a retras.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 13:00 CS Dinamo BucurestivsCSS Calarasi 3/36
Sala: Sala Dinamo Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) Observator:
Du 16.09 13:00 CT Media BucurestivsCSS Caracal 3/37
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Du 16.09 15:00 CSM Bucuresti sta
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 16.09 10:00 ACS Tonus BucurestivsCSS 3 Steaua Bucuresti 3/38
Sala: Sala Antilopa Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Juniori 1 Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 12:00 CSS SibiuvsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 3/39
Sala: Sala Transilvania Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Du 16.09 13:00 LPS SebesvsCSS Drobeta Turnu Severin 3/40
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 16.09 14:00 CS NovacivsCSM Scolar Resita JI 3/41
Sala: Sala Lic. Teoretic Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Du 16.09 00:00 LPS Banatul Timisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 1 Seria E Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 14:45 CSS Dinamo BrasovvsCNE Sighisoara 3/42
Sala: Scoala 11 Arbitri: B.Gherman(BN)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 16.09 11:00 LPS BrasovvsCSM Sf. Gheorghe 3/43
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: B.Gherman(BN)/D.Pavel(BZ) Observator:
Du 16.09 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 12:00 CSS Odorheiul SecuiescvsCSS Fagaras 3/44
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 1 Seria F Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 12:00 ACS Alpha OradeavsAHC Potaissa Turda 3/45
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 16.09 13:00 HC 2003 Alesd JIvsLPS Cluj 3/46
Sala: Sala Tetchea Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Du 16.09 11:00 LPS Satu MarevsCSS 2 Baia Mare 3/47
Sala: Sala Ecaterina Both Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Du 16.09 13:00 CS ADEP Satu MarevsCS Extrem Baia Mare 3/48
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Juniori 1 Seria A Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.09 11:30 LPS IasivsHC Buhusi 3/49
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Gheorghiu(VS)/S.Hagiu(VS) Observator:
Sb 15.09 12:03 LPS VasluivsLPS Suceava 3/50
Sala: Sala Lic Ion Mincu Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Sb 15.09 10:30 LPS Piatra NeamtvsLPS Roman 3/51
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Juniori 1 Seria B Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 12:00 CSS TulceavsLPS Braila 3/52
Sala: Sala CSS Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) Observator:
Sb 15.09 14:30 CSS 1 ConstantavsCSS Galati 3/53
Sala: Sala Ovidiu Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Oprea(IL) Observator:
Sb 15.09 10:00 CSH Art GalativsCSM Galati 3/54
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Juniori 1 Seria D Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 14.09 15:00 CNE BrasovvsLPS I. Balas Soter Buzau 3/55
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Chicus(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Lu 17.09 13:00 ASC Corona 2010 BrasovvsHC Activ CSO Plopeni 3/56
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS Sf. GheorghevsACS Transilvania Brasov 3/57
Sala: Sala CSS Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 1 Seria F Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 14:00 CSS Viitorul ClujvsLPS Fl. Fleseriu Sebes 3/58
Sala: Sala H Demian Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 15.09 13:00 Marta Baia MarevsCSM Tg. Mures 3/59
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) Observator:
Sb 15.09 15:00 CSS 2 Baia MarevsCSS Odorheiul Secuiesc 3/60
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 11:00 LPS BotosanivsLPS Suceava 3/61
Sala: Sala Olimpia LPS Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 15.09 12:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator:
Vi 14.09 09:30 LPS IasivsLPS Vaslui 3/62
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) Observator:
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 00:00 CS OK Sport Onesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 12:00 CSM BacauvsLPS Buzau 3/63
Sala: Sala Orizont Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 15.09 10:00 CSS BacauvsCSS Galati 3/64
Sala: Sala Orizont Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS FocsanivsCSS Tecuci 3/65
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: B.Gherman(BN)/D.Pavel(BZ) Observator:
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 12:00 CS Axiopolis CernavodavsCSS Calarasi 3/66
Sala: Sala Axiopolis Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Sb 15.09 13:00 Arrubium 2008 MacinvsLPS Braila 3/67
Sala: Sala de Sport Macin Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Sb 15.09 12:00 CSS MedgidiavsAHC Dobrogea Sud Constanta 3/68
Sala: Sala Sporturilor Iftimie Ilisei Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) Observator:
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 16:30 CT Media BucurestivsGSIP Moreni 3/69
Sala: Sala Iris Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Sb 15.09 10:30 CSM BucurestivsACS Tonus Bucuresti 3/70
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) Observator:
Sb 15.09 08:30 CSS 3 Steaua BucurestivsCSS 2 Bucuresti 3/71
Sala: Sala Elite Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 12:30 CSS CraiovavsCSS Drobeta Turnu Severin 3/72
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Sb 15.09 13:00 CSS Rm ValceavsCSS Sibiu 3/73
Sala: Sala Energetic Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) Observator:
Sb 15.09 12:00 LPS Tg JiuvsCSS Hunedoara 3/74
Sala: Sala Voievod Litovoi Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 00:00 Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 11:00 CSM Scolar ResitavsCSS Lugoj 3/75
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) Observator:
Sb 15.09 13:00 LPS Banatul I TimisoaravsACS Alpha Oradea 3/76
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 15.09 11:00 SCM Politehnica TimisoaravsHC Beldiman Arad 3/77
Sala: Sala Constantin Jude Arbitri: A.Ciati(CS)/D.Lupu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 00:00 Academia Minaur Baia Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 11:00 CS Extrem Baia MarevsLPS Bistrita 3/78
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri Arbitri: D.Pavel(SJ)/R.Pentea(SJ) Observator:
Vi 14.09 15:00 AHC Potaissa TurdavsLPS Tg Mures 3/79
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: S.Hendrea(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Sb 15.09 09:45 CSH Academica Cluj-NapocavsCSS Odorhei 3/80
Sala: Sala LPS Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 14:00 CS Sporting GhimbavvsCSS Dinamo Brasov 3/81
Sala: Sala Ghimbav Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Sb 15.09 13:00 CSM PloiestivsCSS Fagaras 3/82
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS PloiestivsCS Olimpic Mizil 3/83
Sala: Sala Olimpia Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 10:00 LPS RomanvsCSS Bacau 3/84
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Du 16.09 11:00 HC BuhusivsCSS Tg Neamt 3/85
Sala: Sala Ion Borcea Arbitri: S.Onofrei(VS)/ Observator:
Du 16.09 12:30 LPS Piatra NeamtvsLPS Suceava 3/86
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: A.Arsene(VS)/C.Bontea(BZ) Observator:
Vi 14.09 17:30 LPS IasivsHC Comanesti 3/87
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Onofrei(VS)/ Observator:
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CSH Art Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 12:00 CSM GalativsCS Axiopolis Cernavoda 3/88
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Stanciu(Bz)/M.Stuparu(Bz) Observator:
Du 16.09 13:00 LPS FocsanivsCSS 1 Constanta 3/89
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Du 16.09 12:00 LPS BrailavsCSS Slobozia 3/90
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 08:45 CS Rapid BucurestivsACS Unirea Dobroesti 3/91
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Du 16.09 10:00 CSS 2 BucurestivsCSS 6 Bucuresti 3/92
Sala: CSS 6 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Du 16.09 11:00 ACS Vulturii BucurestivsCT Media Bucuresti 3/93
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 13:00 ASC Corona 2010 BrasovvsHC Activ CSO Plopeni 3/94
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) Observator:
Du 16.09 10:00 CSS Dinamo BrasovvsCSS Ploiesti 3/95
Sala: Scoala 11 Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Du 16.09 13:00 ACS Transilvania BrasovvsCSM Gloria Buzau 3/96
Sala: Sala Sc. 11 Arbitri: A.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator:
Du 16.09 13:00 CSS FagarasvsCSS Sf. Gheorghe 3/97
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:00 Gr. Sc. Energetic Rm ValceavsLPS Viitorul Pitesti 3/98
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Du 16.09 11:00 Chimia Rm ValceavsACS HC FEFS Craiova 3/99
Sala: Sala Traian Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Du 16.09 13:00 CSS Rm ValceavsHCM Craiova 3/100
Sala: Sala Energetic Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) Observator:
Du 16.09 13:00 LPS SlatinavsCSS Craiova 3/101
Sala: Sala LPS Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 12:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsCS Diniasanca Dinias 3/102
Sala: Sala Traian Vuia Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Du 16.09 14:00 CSS Dr. Tr. SeverinvsCSS Petrosani 3/103
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Du 16.09 13:00 HC JimboliavsLPS Banatul Timisoara 3/104
Sala: Sala Hans Wiesenmayer Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Du 16.09 09:45 ACS Leu GiarmatavsUnirea Sannicolau Mare 3/105
Sala: Sala Giarmata Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CSM 1 Targu Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 14:30 CSM 2 Targu MuresvsCSS Sibiu 3/106
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Du 16.09 12:00 LPS Tg. MuresvsLPS Fl. Fleseriu Sebes 3/107
Sala: Sala LPS Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator:
Du 16.09 15:30 CSS Odorheiul SecuiescvsCSS Medias 3/108
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:00 CSS 2 Baia MarevsCS Marta Baia Mare 3/109
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) Observator:
Du 16.09 11:00 LPS BistritavsCSS Viitorul Cluj 3/110
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Du 16.09 10:15 ACS Alpha OradeavsCSS Zalau 3/111
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Du 16.09 00:00 CS Seini sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria A Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CSU Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 14.09 13:30 LPS IasivsLPS Suceava 3/112
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Du 16.09 12:00 LPS RomanvsLPS Piatra Neamt 3/113
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) Observator:
Du 16.09 12:30 LPS Vaslui IvsCSM Bacau 3/114
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) Observator:
Juniori 3 Seria B Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CSS Calarasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 16:00 AHC Dobrogea Sud ConstantavsCSM Focsani 2007 3/115
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: C.Popa(GL)/I.Velisca(BZ) Observator:
Du 16.09 14:00 LPS BrailavsCSS Medgidia 3/116
Sala: Sala LPS Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Du 16.09 11:00 CSS GalativsACS Piticu Fetesti 3/117
Sala: Sala CSS Arbitri: E.Ali(CT)/A.Valcu(CT) Observator:
Juniori 3 Seria C Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:00 CS Dinamo BucurestivsCSS Craiova 3/118
Sala: Scoala 30 Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 16.09 13:00 CSM BucurestivsCSS Corabia 3/119
Sala: Sala Rapid Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator:
Du 16.09 16:00 HC "Talentul este Cheia" BucurestivsACS Fortuna Bucuresti 3/120
Sala: Scoala 205 Arbitri: M.Ciutacu(B)/I.Tita(PH) Observator:
Du 16.09 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria D Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CS Brazi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 13:00 CSM PloiestivsCSS Targoviste 3/121
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Chicus(BV)/F.Dusa(BV) Observator:
Du 16.09 11:00 CS Olimpic MizilvsCSO Tricolorul Breaza 3/122
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: A.Popescu(br)/A.Trica(BR) Observator:
Du 16.09 11:00 CSS PloiestivsCSO Mizil 3/123
Sala: Sala Olimpia Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Juniori 3 Seria E Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 CS Unirea Sannicolau Mare sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 11:00 LPS Banatul TimisoaravsCS Victoria Nadlac 3/124
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Du 16.09 11:00 CSM Scolar ResitavsCSS Lugoj 3/125
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Du 16.09 13:30 Sc. Gen. 7 TimisoaravsLPS Tg Jiu 3/126
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) Observator:
Juniori 3 Seria F Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 11:30 CS Dinamo BrasovvsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 3/127
Sala: Scoala 11 Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) Observator:
Du 16.09 09:15 LPS BrasovvsCS Sporting Ghimbav 3/128
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: V.Neagu(SB)/ Observator:
Du 16.09 11:00 CSS FagarasvsACS Transilvania Brasov 3/129
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Juniori 3 Seria G Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 12:00 CSS SighisoaravsCSS Sibiu 3/130
Sala: N/A Arbitri: R.Gyorgy(HG)/R.Gyorgy(HG) Observator:
Du 16.09 13:45 CS Szejke Odorheiu SecuiescvsLic. Liviu Rebreanu Turda 3/131
Sala: N/A Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Du 16.09 11:00 CS Olimpic Tg MuresvsLPS Tg Mures 3/132
Sala: N/A Arbitri: A.Albert(CV)/A.Albert(CV) Observator:
Juniori 3 Seria H Masculin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 16.09 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 16.09 09:45 Academica Cluj-NapocavsLPS Satu Mare 3/133
Sala: Sala LPS Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) Observator:
Sb 15.09 09:30 Academia Minaur Baia MarevsCS Seini 3/134
Sala: Sala Sc. 5 Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Du 16.09 09:30 Academia Minaur Baia Mare IIvsCSS 2 Baia Mare 3/135
Sala: Sala Sc. 5 Vasile Alecsandri Arbitri: J.Debreczeni(MM)/D.Sechel(MM) Observator:
Juniori 3 Seria A Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 18.09 14:00 LPS IasivsStiinta Miroslava Iasi 3/136
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: M.Mociornea(IS)/A.Savin(IS) Observator:
Sb 15.09 15:00 LPS RomanvsCS OK Sport Onesti 3/137
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS Tg. NeamtvsHC Buhusi 3/138
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: F.Botezatu(BC)/B.Constantin(IS) Observator:
Sb 15.09 12:30 LPS Piatra NeamtvsCSS Bacau 2 3/139
Sala: Sala Ceahlaul Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Sb 15.09 10:30 LPS VasluivsCSS Bacau 3/140
Sala: Sala Lic Ion Mincu Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) Observator:
Juniori 3 Seria B Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 13:30 CSM Galati 1vsCSH Art Galati 3/141
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 15.09 12:00 CSM Galati 2vsCS Axiopolis Cernavoda 3/142
Sala: Sala Siderurgistul Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS GalativsCS Ovidiu 3/143
Sala: Sala CSS Arbitri: S.Onofrei(VS)/ Observator:
Sb 15.09 14:00 LPS BrailavsACS SC Piticu 2013 Fetesti 3/144
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Sb 15.09 13:00 HC Dunarea BrailavsCSS Slobozia 3/145
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) Observator:
Sb 15.09 10:30 AHC Olimpia BrailavsCSS Tulcea 3/146
Sala: N/A Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) Observator:
Juniori 3 Seria C Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 12:00 CSM BucurestivsCSS Targoviste 3/147
Sala: Sala Agronomia Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 15.09 14:00 CSM Bucuresti 2vsCS Danubius Calarasi 3/148
Sala: Sala Agronomia Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Treistaru(DJ) Observator:
Sb 15.09 17:00 ACS Unirea DobroestivsCS Viitorul Pantelimon 3/149
Sala: Sala Dobroesti Arbitri: I.Cazan(CT)/G.Suliman(CT) Observator:
Sb 15.09 15:00 CSS 2 BucurestivsACS Vulturii Bucuresti 3/150
Sala: Scoala 88 Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Sb 15.09 14:00 CS Tonus BucurestivsCSS 6 Bucuresti 3/151
Sala: Sala Antilopa Arbitri: G.Doana(B)/A.Gociu(B) Observator:
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 1

Echipa ACS Transilvania Brasov s-a retras in data de 12.09.2018

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 11:30 LPS I. Balas Soter BuzauvsCSS Sf. Gheorghe 3/152
Sala: Sala LPS Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Sb 15.09 13:00 CS BrazivsCSM Ploiesti 3/153
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) Observator:
Sb 15.09 11:00 HC Activ CSO PlopenivsCSM Rm. Sarat 3/154
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Closcan(AG)/G.Marin(DB) Observator:
Sb 15.09 14:00 CSO Tricolorul BreazavsCSO Mizil 3/155
Sala: Sala Dudau Breaza Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Sb 15.09 13:30 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: Scoala 11 Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Du 16.09 15:00 ASC Corona 2010 BrasovvsCS Sporting Ghimbav 3/156
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: R.Ghioane(BC)/D.Rusu(B) Observator:
Juniori 3 Seria E Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 11:00 CS Chimia Rm. ValceavsHCM Torok Rm. Valcea 3/157
Sala: Sala Sporturilor Traian Arbitri: M.Padeanu(VL)/O.Samson(VL) Observator:
Sb 15.09 14:30 HC Univ. FEFS CraiovavsACS Infinit 2013 Tg. Jiu 3/158
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) Observator:
Sb 15.09 12:00 CSS SlatinavsLPS Tg Jiu 3/159
Sala: N/A Arbitri: B.Alniti(DJ)/E.Brindusoiu(DJ) Observator:
Sb 15.09 09:00 LPS SlatinavsLPS Viitorul Pitesti 3/160
Sala: Sala LPS Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(B) Observator:
Sb 15.09 00:00 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 10:30 CSS CraiovavsCSS Caracal 3/161
Sala: Sala Ion Constantinescu Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) Observator:
Juniori 3 Seria F Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 13:00 CSS SibiuvsCSM Mihai Viteazul Vulcan 3/162
Sala: Sala Sc 18 Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS FagarasvsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 3/163
Sala: Sala Doamna Stanca Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) Observator:
Sb 15.09 13:00 CSM FagarasvsCSS Odorheiul Secuiesc 3/164
Sala: Sala Radu Negru Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) Observator:
Sb 15.09 12:00 LPS Fl. Fleseriu SebesvsACS Traian Lalescu Hunedoara 3/165
Sala: Sala Florin Fleseriu Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator:
Sb 15.09 09:30 CSS PetrosanivsCSS Hunedoara 3/166
Sala: Colegiul Hermes Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Juniori 3 Seria G Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 11:00 HC Sportiv Citu TimisoaravsDiniasanca Dinias 3/167
Sala: Sala Sporturilor Dumbravita Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) Observator:
Sb 15.09 13:00 CS Unirea Sannicolau MarevsACS Baile Herculane 3/168
Sala: N/A Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) Observator:
Sb 15.09 14:00 ASC Victoria NadlacvsLT Traian Vuia Resita 3/169
Sala: Sala de Sport Nadlac Arbitri: R.Hora(BH)/M.Judea(BH) Observator:
Sb 15.09 09:00 LPS Banatul TimisoaravsSc. Gen. 7 Timisoara 3/170
Sala: Sala Banu Sport Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Jo 11.10 16:00 CSS Dr. Tr. SeverinvsClubul Sportiv Comunal Sanmartin 3/171
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: / Observator:
Juniori 3 Seria H Feminin
Etapa 1
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 15.09 14:00 ACS Pegasus Tg. MuresvsCS Atletik Satu Mare 3/172
Sala: Scoala Gimnaziala Benedek Elek Arbitri: / Observator:
Sb 15.09 14:00 LPS Tg MuresvsACS Alpha Oradea 3/173
Sala: Sala LPS Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Nicolae(CJ) Observator:
Sb 15.09 11:00 CSS SighisoaravsCSS Viitorul Cluj 3/174
Sala: Sala Zaharia Boiu Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Sb 15.09 12:00 HC Arsenal TaurenivsCSS 2 Baia Mare 3/175
Sala: Sala de Sport Ludus Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) Observator:
Vi 14.09 16:00 CSS ZalauvsCS Phoenix Baia Mare 3/176
Sala: Sala de Sport Avram Iancu Arbitri: F.Horoba(BN)/R.Pelin(BN) Observator: