Program nr. 41 saptamana: 11.06-18.06.2018

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

În perioada 04-06.06.2018, Federația Română de Handbal organizează Cursul de perfecționare a antrenorilor din Liga Națională și Divizia A, la Cluj Napoca.  (Informatii)

Play Off - Faza 2 - Calificare CM masculin 2019 
 

Cluj Napoca, Sala Horia Demian
13.
06.2018, ora 18:30                       TVR direct 
Romania - Macedonia 
Arbitri EHF: Geipel/Helbig (GER)
Delegat EHF: Mikael Thelander (SWE)

 

 

Etapa 1

Resita
Persoana de contact:    Prof. Morut Cornel - 0741/182.050
Delegat FRH  Tomescu Gabriel - 0766/319.717
Delegat CCA  Belu Horatiu
Arbitri:            Baghiu/Fiscu
                      Ciati/Lupu
                      Dosa/Ianu
                      Gurbina/Stanciu
                      Ionica/Margarit
                      Lupu/Serban

Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 CS United Galati vs CS Phoenix Baia Mare 41/1
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 CSM Bucuresti vs LPS Banatul Timisoara 41/2
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CS Phoenix Baia Mare vs LPS Banatul Timisoara 41/3
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 17:00 CS United Galati vs CSM Bucuresti 41/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CSM Bucuresti vs CS Phoenix Baia Mare 41/5
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 10:00 LPS Banatul Timisoara vs CS United Galati 41/6
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSS Bacau vs CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/7
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 12:00 CSO Pantelimon vs CSS Petrosani 41/8
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc vs CSS Petrosani 41/9
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 19:00 CSS Bacau vs CSO Pantelimon 41/10
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSO Pantelimon vs CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/11
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 12:00 CSS Petrosani vs CSS Bacau 41/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 1

Grupa C

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSS Galati vs ASC Corona 2010 Brasov 41/13
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 12:00 CSO Tricolorul Breaza vs Lic Teor Traian Vuia Resita 41/14
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs Lic Teor Traian Vuia Resita 41/15
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 19:00 CSS Galati vs CSO Tricolorul Breaza 41/16
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs ASC Corona 2010 Brasov 41/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 12:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSS Galati 41/18
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 1

Grupa D

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS Vaslui vs CSS ViitorulCluj 41/19
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 CSM Ploiesti vs HCM Torok Valcea 41/20
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CSS ViitorulCluj vs HCM Torok Valcea 41/21
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 17:00 LPS Vaslui vs CSM Ploiesti 41/22
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 CSM Ploiesti vs CSS ViitorulCluj 41/23
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 HCM Torok Valcea vs LPS Vaslui 41/24
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2

Grupa Principala 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 16:00 CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc vs CSM Bucuresti 41/25
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 17:00 CSS Bacau vs CS United Galati 41/26
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 09:00 CSM Bucuresti vs CSS Bacau 41/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 10:00 CS United Galati vs CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2

Grupa Principala 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 18:00 CSM Ploiesti vs Lic Teor Traian Vuia Resita 41/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 19:00 HCM Torok Valcea vs ASC Corona 2010 Brasov 41/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 11:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs HCM Torok Valcea 41/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 12:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSM Ploiesti 41/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2

Grupa Secundara 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 16:00 CSS Petrosani vs LPS Banatul Timisoara 41/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 17:00 CSO Pantelimon vs CS Phoenix Baia Mare 41/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 09:00 LPS Banatul Timisoara vs CSO Pantelimon 41/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 10:00 CS Phoenix Baia Mare vs CSS Petrosani 41/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 2

Grupa Secundara 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 18:00 CSS ViitorulCluj vs CSO Tricolorul Breaza 41/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 19:00 LPS Vaslui vs CSS Galati 41/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 11:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Vaslui 41/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 12:00 CSS Galati vs CSS ViitorulCluj 41/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 18:00 CSM Bucuresti vs HCM Torok Valcea 41/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 19:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 16:00 CSS Bacau vs ASC Corona 2010 Brasov 41/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 17:00 CSM Ploiesti vs CS United Galati 41/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 18:00 CSO Pantelimon vs LPS Vaslui 41/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 19:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Banatul Timisoara 41/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 17:00 CSS Petrosani vs CSS Galati 41/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 17:00 CSS ViitorulCluj vs CS Phoenix Baia Mare 41/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS Petrosani vs CS Phoenix Baia Mare 41/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS ViitorulCluj vs CSS Galati 41/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSO Tricolorul Breaza vs LPS Vaslui 41/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSO Pantelimon vs LPS Banatul Timisoara 41/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CS United Galati 41/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS Bacau vs CSM Ploiesti 41/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM Bucuresti vs CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 Lic Teor Traian Vuia Resita vs HCM Torok Valcea 41/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)

Etapa 1

Baia Mare                   
Persoana de contact: Surducan Silviu- 0741/150.401
Oficial FRH: Prof. Apostu Daniel, Antrenor Lot National Juniori

Delegat FRH:             Pankler Rudolf - 0723/162.408
Delegat CCA:             Ciobanu Ion
Arbitri:                        Apostu/Chinde
                                  Debreczeni/Oarga
                                 Cristea/Murariu
                                 Gherman/Horoba
                                 Kosa/Suciu
                                Tataru/Vacariu

Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS Iasi vs CSS Fagaras 41/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 10:00 CS Olimpic Mizil vs HC Beldiman Arad 41/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CSS Fagaras vs HC Beldiman Arad 41/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 17:00 LPS Iasi vs CS Olimpic Mizil 41/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CS Olimpic Mizil vs CSS Fagaras 41/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 10:00 HC Beldiman Arad vs LPS Iasi 41/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS Vaslui vs ACS Transilvania Brasov 41/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 10:00 CSM Ploiesti vs LPS Tg Jiu 41/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 ACS Transilvania Brasov vs LPS Tg Jiu 41/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 17:00 LPS Vaslui vs CSM Ploiesti 41/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CSM Ploiesti vs ACS Transilvania Brasov 41/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 10:00 LPS Tg Jiu vs LPS Vaslui 41/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 1

Grupa C

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 AHC Dobrogea Sud vs CSS Odorheiul Secuiesc 41/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 12:00 CSS Ploiesti vs Unirea Sannicolau Mare 41/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs Unirea Sannicolau Mare 41/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 19:00 AHC Dobrogea Sud vs CSS Ploiesti 41/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSS Ploiesti vs CSS Odorheiul Secuiesc 41/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 12:00 Unirea Sannicolau Mare vs AHC Dobrogea Sud 41/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 1

Grupa D

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSU din Suceava vs AH Minaur Baia Mare 41/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 12:00 CSM Bucuresti vs CSM Scolar Resita 41/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 AH Minaur Baia Mare vs CSM Scolar Resita 41/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 19:00 CSU din Suceava vs CSM Bucuresti 41/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSM Bucuresti vs AH Minaur Baia Mare 41/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 12:00 CSM Scolar Resita vs CSU din Suceava 41/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Etapa 2

Grupa Principala A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 CSM Ploiesti vs CS Olimpic Mizil 41/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 41/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CS Olimpic Mizil vs LPS Vaslui 41/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.06 00:00 LPS Iasi vs CSM Ploiesti 41/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2

Grupa Principala B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 AH Minaur Baia Mare vs Unirea Sannicolau Mare 41/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSM Bucuresti vs CSS Ploiesti 41/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 Unirea Sannicolau Mare vs CSM Bucuresti 41/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSS Ploiesti vs AH Minaur Baia Mare 41/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2

Grupa Secundara A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 LPS Tg Jiu vs HC Beldiman Arad 41/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 ACS Transilvania Brasov vs CSS Fagaras 41/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 HC Beldiman Arad vs ACS Transilvania Brasov 41/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSS Fagaras vs LPS Tg Jiu 41/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2

Grupa Secundara B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 CSM Scolar Resita vs CSS Odorhei 41/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSU Suceava vs AHC Dobrogea Sud 41/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CSS Odorhei vs CSU Suceava 41/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.06 00:00 AHC Dobrogea Sud vs CSM Scolar Resita 41/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 LPS Vaslui vs AH Minaur Baia Mare 41/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSM Bucuresti vs CS Olimpic Mizil 41/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CSM Ploiesti vs Unirea Sannicolau Mare 41/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSS Ploiesti vs LPS Iasi 41/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 ACS Transilvania Brasov vs AHC Dobrogea Sud 41/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSS Odorhei vs HC Beldiman Arad 41/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 LPS Tg Jiu vs CSM Scolar Resita 41/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSU Suceava vs CSS Fagaras 41/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 LPS Tg Jiu vs CSS Fagaras 41/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM Scolar Resita vs CSU Suceava 41/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 ACS Transilvania Brasov vs HC Beldiman Arad 41/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 AHC Dobrogea Sud vs CSS Odorhei 41/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 Unirea Sannicolau Mare vs CSS Ploiesti 41/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM Ploiesti vs LPS Iasi 41/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 AH Minaur Baia Mare vs CS Olimpic Mizil 41/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)

Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 LPS Vaslui vs CSM Bucuresti 41/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)