Program nr.41 saptamana: 11.06-18.06.2018

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

În perioada 04-06.06.2018, Federația Română de Handbal organizează Cursul de perfecționare a antrenorilor din Liga Națională și Divizia A, la Cluj Napoca.  (Informatii)

Play Off - Faza 2 - Calificare CM masculin 2019 
 

Cluj Napoca, Sala Horia Demian
13.
06.2018, ora 18:30                       TVR direct 
Romania - Macedonia 
Arbitri EHF: Geipel/Helbig (GER)
Delegat EHF: Mikael Thelander (SWE)

 

 
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 1

Resita
Persoana de contact:    Prof. Morut Cornel - 0741/182.050
Delegat FRH  Tomescu Gabriel - 0766/319.717
Delegat CCA  Belu Horatiu
Arbitri:            Baghiu/Fiscu
                      Ciati/Lupu
                      Dosa/Ianu
                      Gurbina/Stanciu
                      Ionica/Margarit
                      Lupu/Serban

Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 CS United GalativsCS Phoenix Baia Mare 41/1
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 CSM BucurestivsLPS Banatul Timisoara 41/2
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CS Phoenix Baia MarevsLPS Banatul Timisoara 41/3
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 17:00 CS United GalativsCSM Bucuresti 41/4
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CSM BucurestivsCS Phoenix Baia Mare 41/5
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 10:00 LPS Banatul TimisoaravsCS United Galati 41/6
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSS BacauvsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/7
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 12:00 CSO PantelimonvsCSS Petrosani 41/8
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 CSM VSK Csikszered Miercurea CiucvsCSS Petrosani 41/9
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 19:00 CSS BacauvsCSO Pantelimon 41/10
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSO PantelimonvsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/11
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 12:00 CSS PetrosanivsCSS Bacau 41/12
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa C

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSS GalativsASC Corona 2010 Brasov 41/13
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 12:00 CSO Tricolorul BreazavsLic Teor Traian Vuia Resita 41/14
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 ASC Corona 2010 BrasovvsLic Teor Traian Vuia Resita 41/15
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 19:00 CSS GalativsCSO Tricolorul Breaza 41/16
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSO Tricolorul BreazavsASC Corona 2010 Brasov 41/17
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 12:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsCSS Galati 41/18
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 1

Grupa D

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS VasluivsCSS ViitorulCluj 41/19
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 CSM PloiestivsHCM Torok Valcea 41/20
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CSS ViitorulClujvsHCM Torok Valcea 41/21
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 17:00 LPS VasluivsCSM Ploiesti 41/22
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 CSM PloiestivsCSS ViitorulCluj 41/23
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 14.06 10:00 HCM Torok ValceavsLPS Vaslui 41/24
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Principala 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 16:00 CSM VSK Csikszered Miercurea CiucvsCSM Bucuresti 41/25
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 17:00 CSS BacauvsCS United Galati 41/26
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 09:00 CSM BucurestivsCSS Bacau 41/27
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 10:00 CS United GalativsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/28
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Principala 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 18:00 CSM PloiestivsLic Teor Traian Vuia Resita 41/29
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 19:00 HCM Torok ValceavsASC Corona 2010 Brasov 41/30
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 11:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsHCM Torok Valcea 41/31
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 12:00 ASC Corona 2010 BrasovvsCSM Ploiesti 41/32
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Secundara 1

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 16:00 CSS PetrosanivsLPS Banatul Timisoara 41/33
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 17:00 CSO PantelimonvsCS Phoenix Baia Mare 41/34
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 09:00 LPS Banatul TimisoaravsCSO Pantelimon 41/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 10:00 CS Phoenix Baia MarevsCSS Petrosani 41/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 2

Grupa Secundara 2

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 18:00 CSS ViitorulClujvsCSO Tricolorul Breaza 41/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 15.06 19:00 LPS VasluivsCSS Galati 41/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 11:00 CSO Tricolorul BreazavsLPS Vaslui 41/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 12:00 CSS GalativsCSS ViitorulCluj 41/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 18:00 CSM BucurestivsHCM Torok Valcea 41/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 19:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 16:00 CSS BacauvsASC Corona 2010 Brasov 41/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 17:00 CSM PloiestivsCS United Galati 41/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 18:00 CSO PantelimonvsLPS Vaslui 41/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 19:00 CSO Tricolorul BreazavsLPS Banatul Timisoara 41/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 17:00 CSS PetrosanivsCSS Galati 41/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 16.06 17:00 CSS ViitorulClujvsCS Phoenix Baia Mare 41/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS PetrosanivsCS Phoenix Baia Mare 41/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS ViitorulClujvsCSS Galati 41/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSO Tricolorul BreazavsLPS Vaslui 41/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSO PantelimonvsLPS Banatul Timisoara 41/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 ASC Corona 2010 BrasovvsCS United Galati 41/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSS BacauvsCSM Ploiesti 41/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM BucurestivsCSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc 41/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Feminin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsHCM Torok Valcea 41/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 1

Baia Mare                   
Persoana de contact: Surducan Silviu- 0741/150.401
Oficial FRH: Prof. Apostu Daniel, Antrenor Lot National Juniori

Delegat FRH:             Pankler Rudolf - 0723/162.408
Delegat CCA:             Ciobanu Ion
Arbitri:                        Apostu/Chinde
                                  Debreczeni/Oarga
                                 Cristea/Murariu
                                 Gherman/Horoba
                                 Kosa/Suciu
                                Tataru/Vacariu

Grupa A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS IasivsCSS Fagaras 41/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 10:00 CS Olimpic MizilvsHC Beldiman Arad 41/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 CSS FagarasvsHC Beldiman Arad 41/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 17:00 LPS IasivsCS Olimpic Mizil 41/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CS Olimpic MizilvsCSS Fagaras 41/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 10:00 HC Beldiman AradvsLPS Iasi 41/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 09:00 LPS VasluivsACS Transilvania Brasov 41/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 10:00 CSM PloiestivsLPS Tg Jiu 41/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 16:00 ACS Transilvania BrasovvsLPS Tg Jiu 41/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 17:00 LPS VasluivsCSM Ploiesti 41/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 09:00 CSM PloiestivsACS Transilvania Brasov 41/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 10:00 LPS Tg JiuvsLPS Vaslui 41/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa C

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 AHC Dobrogea SudvsCSS Odorheiul Secuiesc 41/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 12:00 CSS PloiestivsUnirea Sannicolau Mare 41/70
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 CSS Odorheiul SecuiescvsUnirea Sannicolau Mare 41/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 19:00 AHC Dobrogea SudvsCSS Ploiesti 41/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSS PloiestivsCSS Odorheiul Secuiesc 41/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 12:00 Unirea Sannicolau MarevsAHC Dobrogea Sud 41/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 1

Grupa D

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 11:00 CSU din SuceavavsAH Minaur Baia Mare 41/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 12:00 CSM BucurestivsCSM Scolar Resita 41/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 14.06 18:00 AH Minaur Baia MarevsCSM Scolar Resita 41/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Jo 14.06 19:00 CSU din SuceavavsCSM Bucuresti 41/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 11:00 CSM BucurestivsAH Minaur Baia Mare 41/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 15.06 12:00 CSM Scolar ResitavsCSU din Suceava 41/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Principala A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 CSM PloiestivsCS Olimpic Mizil 41/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 LPS VasluivsLPS Iasi 41/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CS Olimpic MizilvsLPS Vaslui 41/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.06 00:00 LPS IasivsCSM Ploiesti 41/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Principala B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 AH Minaur Baia MarevsUnirea Sannicolau Mare 41/85
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSM BucurestivsCSS Ploiesti 41/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 Unirea Sannicolau MarevsCSM Bucuresti 41/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSS PloiestivsAH Minaur Baia Mare 41/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Secundara A

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 LPS Tg JiuvsHC Beldiman Arad 41/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 ACS Transilvania BrasovvsCSS Fagaras 41/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 HC Beldiman AradvsACS Transilvania Brasov 41/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSS FagarasvsLPS Tg Jiu 41/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 2

Grupa Secundara B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 15.06 00:00 CSM Scolar ResitavsCSS Odorhei 41/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 15.06 00:00 CSU SuceavavsAHC Dobrogea Sud 41/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CSS OdorheivsCSU Suceava 41/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 16.06 00:00 AHC Dobrogea SudvsCSM Scolar Resita 41/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Semifinale
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 LPS VasluivsAH Minaur Baia Mare 41/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSM BucurestivsCS Olimpic Mizil 41/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
5-8
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 CSM PloiestivsUnirea Sannicolau Mare 41/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSS PloiestivsLPS Iasi 41/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
9-12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 ACS Transilvania BrasovvsAHC Dobrogea Sud 41/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSS OdorheivsHC Beldiman Arad 41/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
13-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 16.06 00:00 LPS Tg JiuvsCSM Scolar Resita 41/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 16.06 00:00 CSU SuceavavsCSS Fagaras 41/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
15-16
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 LPS Tg JiuvsCSS Fagaras 41/105
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
13-14
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM Scolar ResitavsCSU Suceava 41/106
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
11-12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 ACS Transilvania BrasovvsHC Beldiman Arad 41/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
9-10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 AHC Dobrogea SudvsCSS Odorhei 41/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
7-8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 Unirea Sannicolau MarevsCSS Ploiesti 41/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
5-6
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 CSM PloiestivsLPS Iasi 41/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
3-4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 AH Minaur Baia MarevsCS Olimpic Mizil 41/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 4 - Turneu Final Masculin
Finala
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 17.06 00:00 LPS VasluivsCSM Bucuresti 41/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)