Descarca aici :Validare candidati functiil alese de Adunarea Generala
Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)
In atentia antrenorilor
Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.
In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).
IN ATENTIA ARBITRILOR: Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.
IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL
20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).
Echipa care organizeaza turnee de pregatire, este obligata sa informeze FR Handbal.
Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul ( competitia) la care au participat.
Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).
Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)
In atentia echipelor participante:
Conform Art. 22.7 din Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7. De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor.
Liga Campionilor- feminin
11.02.2018, ora 18:00
Sala Polivalenta Ioan Kunst Ghermanescu
CSM Bucuresti - Rostov-Don (RUS)
Arbitri EHF: Bonaventura/Bonaventura-FRA
Observator EHF: Vicente Breto Leon-ESP
Cupa EHF (Grupe)- feminin
11.02.2018, ora 15:00
Randers HK (DEN) - SCM Craiova
Arbitri EHF: Ben-Dan/Faran-ISR
Observator EHF: Kenneth Abrahamsen (NOR)
Challenge Cup- masculin
10.02.2018, ora 18:00
Sala Gheorghe Baritiu
AHC Potaissa Turda - HC Vise BM (BEL)
Arbitri EHF: Vitaku/Vitaku-KOS
Observator EHF: Emir Besija -MNE
Etapa 17 |
||||||
Echipa HC Odorhei s-a retras din Liga Nationala-masculin in data de 29.01.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Lu 05.02 | 18:00 | CSM București | vs | CSA Steaua București | Digi / Telekom | 22/1 |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) | Observator: G.Bejinariu(AG) | ||||
Etapa 18 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | CSA Steaua București | vs | CSM Fagaras | Tvr 2 | 22/2 |
Sala: Sala Chiajna | Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) | Observator: L.Zsombori(CV) | ||||
Du 11.02 | 00:00 | HC Odorhei | vs | CS Minaur Baia Mare | 22/3 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 18:30 | CSM Focșani 2007 | vs | CSM Vaslui | 22/4 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) | Observator: V.Ionescu(B) | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CS Dinamo București | vs | HC Dobrogea Sud | Digi / Telekom | 22/5 |
Sala: Sala Dinamo | Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) | Observator: O.Pripas(VL) | ||||
Du 11.02 | 17:00 | CS Politehnica Iasi | vs | CSU din Suceava | 22/6 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) | Observator: Z.Mesaros(MM) | ||||
Sb 10.02 | 16:30 | SCM Politehnica Timișoara | vs | CSM București | Tvr 1 | 22/7 |
Sala: Sala C. Jude | Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) | Observator: S.Ciurea(Dj) | ||||
Etapa 15 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Jo 08.02 | 17:30 | SCM Universitatea Craiova | vs | SCM Râmnicu Vâlcea | Tvr HD | 22/8 |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) | Observator: A.Lupsa(CS) | ||||
Mi 07.02 | 18:00 | CS Măgura Cisnadie | vs | HC Zalău | Digi / Telekom | 22/9 |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) | Observator: H.Belu(B) | ||||
Etapa 16 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 11:00 | HC Dunărea Brăila | vs | AHCM Slobozia | 22/10 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) | Observator: V.Pavel(BZ) | ||||
Sb 10.02 | 17:00 | CSM Galati | vs | CSM Roman | 22/11 | |
Sala: Sala Dunarea | Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) | Observator: I.Enache(BV) | ||||
Lu 12.02 | 19:00 | CSU Cluj-Napoca | vs | CSM Corona Brașov | Digi / Telekom | 22/12 |
Sala: N/A | Arbitri: D.Ciulei(BV)/A.Stoia(B) | Observator: V.Dobre(B) | ||||
Du 11.02 | 16:30 | SCM Râmnicu Vâlcea | vs | CS Gloria 2018 Bistrița-Năsăud | Tvr 2 | 22/13 |
Sala: Sala Traian | Arbitri: C.Lovin(B)/S.Stancu(BZ) | Observator: V.Dancescu(B) | ||||
Etapa 20 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | SCM Gloria Buzău sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:00 | CSU Stiinta Bucuresti | vs | CSA Steaua Bucuresti | 22/14 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 09:45 | CSM Bucuresti DivA | vs | CSU Targoviste | 22/15 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CS Stiinta Bacau | 22/16 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | CSU Neptun Constanta | vs | HC Dinamo Bucuresti | 22/17 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 14:00 | CSS Tulcea | vs | ACS Spartac UNEFS Bucuresti | 22/18 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:30 | CS Danubius Calarasi | vs | ACS SC 181 SSP Bucuresti | 22/19 | |
Sala: Sala Sc. 11 T Vladimirescu | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 10:30 | ACS UAIC CNOT Iasi | vs | HCF Piatra Neamt | 22/20 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) | Observator: | ||||
Etapa 17 |
||||||
Echipa SC Muresul Tg. Mures retrasa din campionat in data de 18.01.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 10:30 | CSU Oradea | vs | ACS Odorheiu Secuiesc | 22/21 | |
Sala: N/A | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:00 | FC Arges | vs | ACS Olimpic Tg. Mures | 22/22 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:00 | CSU Universitatea de Vest Timisoara | vs | ACS Crisul Chisineu-Cris | 22/23 | |
Sala: Sala Universitatii | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | CSM Corona Brașov | vs | CS Dacia Mioveni 2012 | 22/24 | |
Sala: Sala D.P. Colibasi | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 00:00 | SCM Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 16:00 | CS Minaur Baia Mare | vs | CSU Resita | 22/25 | |
Sala: Sala Lascar Pana | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 00:00 | National Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Suceava nu se prezinta la jocul cu LPS Iasi. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | LPS Botosani | vs | LPS Iasi | 22/26 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 12:00 | LPS Suceava | vs | LPS Vaslui | 22/27 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Vi 09.02 | 14:30 | LPS Roman | vs | LPS Piatra Neamt | 22/28 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSS Medgidia s-a retras in data de 14.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | LPS Braila | vs | CSS Tulcea | 22/29 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 14:00 | CSS Galati | vs | CSS 1 Constanta | 22/30 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: C.Mara(B)/F.Stanciu(CL) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | Danubius 2010 Galati sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 07.02 | 12:30 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | 22/31 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 09:00 | ASC Sc. 181 SSP Bucuresti | vs | CSM Bucuresti | 22/32 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: L.Dragoi(B)/C.Mara(B) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CSS Calarasi | vs | CT Media Bucuresti | 22/33 | |
Sala: Scoala Tudor Vladimirescu | Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | CSS 2 Bucuresti | vs | HC Activ CSO Plopeni | 22/34 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: G.Dumitru(DJ)/L.Ionescu(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa LPS Tg. Jiu nu se prezinta la jocul cu CSS Caracal. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 13:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea | vs | LPS Slatina | 22/35 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | National Rm Valcea | vs | CSS Caracal | 22/36 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 14:00 | LPS Tg Jiu | vs | HCM Craiova | 22/37 | |
Sala: Sala Voievod Litovoi | Arbitri: E.Lupu(MH)/M.Serban(MH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:30 | CSM Ploiesti | vs | CNE Brasov | 22/38 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: N.Ionica(BV)/A.Margarit(AG) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:30 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Medias | 22/39 | |
Sala: Sala Mica Sf. Gheorghe | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Fagaras | 22/40 | |
Sala: Liceul George Moroianu | Arbitri: M.Agliceriu(PH)/M.Turdean(MS) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa Marta Baia Mare nu se prezinta la jocul LPS Sebes. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 14:30 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Viitorul Cluj | 22/41 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: D.Pavel(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CSS Zalau | 22/42 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSS 2 Baia Mare | vs | Marta Baia Mare | 22/43 | |
Sala: Sala Sc. Gen. 5 | Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 07.02 | 14:30 | LPS Iasi | vs | LPS Piatra Neamt | 22/44 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Bargauan(SV)/M.Nicolaevici(SV) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | CS Rapid Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 15:00 | CT Media Bucuresti | vs | CSS 6 Bucuresti | 22/45 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | CSS Ploiesti | vs | ACS Kira Targoviste | 22/46 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: A.Baltat(BV)/C.Marin(B) | Observator: | ||||
Vi 09.02 | 14:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | LPS Viitorul Pitesti | 22/47 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) | Observator: | ||||
Etapa 9 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 05.02 | 15:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | ACS Transilvania Brasov | 22/48 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | ASC Corona 2010 Brasov sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 10:00 | ACS Transilvania Brasov | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 22/49 | |
Sala: Scoala gimnazială 11 | Arbitri: I.Tita(B)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 12:00 | CSS Dinamo Brasov | vs | CSS Medias | 22/50 | |
Sala: Scoala Gimnaziala 11 | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 14:30 | CSS Sibiu | vs | CSS Sf. Gheorghe | 22/51 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: F.Curtuia(BV)/S.Curtuia(BV) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CS Marta Baia Mare nu se prezinta la jocul cu CS Arena Tg. Mures. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 06.02 | 13:00 | CS Seini | vs | CSS Viitorul Cluj | 22/52 | |
Sala: Sala Seini | Arbitri: E.Kozma(MS)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CS Stiinta Municipal Bacau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSS Bacau | vs | LPS Roman | 22/53 | |
Sala: Sala Orizont | Arbitri: M.MACIORNEA(IS)/A.Savin(IS) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Piatra Neamt sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Iasi | vs | LPS Vaslui 2 | 22/54 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Suceava | vs | CSU Suceava | 22/55 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Cojocaru(BC)/C.Ochiana(BC) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | CSS Focsani | vs | LPS Braila | 22/56 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 14:00 | CSS 1 Constanta | vs | CSS Calarasi | 22/57 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: N.Costache(B)/A.Vasile(PH) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 14:00 | HC Dobrogea Sud | vs | Arrubium 2008 Macin | 22/58 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Stoian(VS)/C.Bontea(BZ) | Observator: | ||||
Vi 16.03 | 14:00 | CSS Galati | vs | CS Navodari | 22/59 | |
Sala: Sala CSS Galati | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CSM Ploiesti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | LPS I. Balas Soter Buzau | vs | CSO Tricolorul Breaza | 22/60 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | CSO Mizil | vs | CS Blejoi | 22/61 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CS Sporting Ghimbav | vs | CSM Sf. Gheorghe | 22/62 | |
Sala: Sala de sport Ghimbav | Arbitri: C.Ghesoiu(PH)/E.Tanasescu(PH) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Steaua Bucuresti sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:30 | CSM Bucuresti | vs | CSS Steaua Bucuresti | 22/63 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: G.Paraschiv(DB)/A.Stanescu(DB) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | ACS Tonus Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 22/64 | |
Sala: Sala Antilopa | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CT Media Bucuresti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 22/65 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | ACS Romanati Sport Caracal sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CSS Craiova | 22/66 | |
Sala: N/A | Arbitri: L.Marii(GJ)/R.Tache(GJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:30 | CSS Alexandria | vs | LPS Tg Jiu | 22/67 | |
Sala: Sala Scoala 7 | Arbitri: D.Enache(B)/C.Constantin(B) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | CS Novaci | 22/68 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: P.Iacob(BV)/S.Savu(AG) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Sighisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 14:00 | CSS Fagaras | vs | LPS Bistrita | 22/69 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Avadani(BC)/R.Popovici(BC) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CSS Odorhei | vs | CSS Dinamo Brasov | 22/70 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Dinu(PH)/A.Vovec(PH) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Tg Mures | vs | CS Olimpic Tg Mures | 22/71 | |
Sala: N/A | Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Echipa Unirea Sannicolau Mare s-a retras in data 11.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 13:30 | LPS Banatul I Timisoara | vs | CSS Hunedoara | 22/72 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: R.Ardelean(BH)/M.Botez(AR) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 16:00 | LPS Sebes | vs | CSM Resita | 22/73 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Chicus(GJ)/M.Olteanu(BV) | Observator: | ||||
Vi 09.02 | 16:00 | ACS Alpha Oradea | vs | HC 2003 Alesd | 22/74 | |
Sala: Sala Sporturilor Antonio Alexe | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CS Extrem Baia Mare s-a retras in data de 12.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | AHC Potaissa Turda | vs | CS Marta Baia Mare | 22/75 | |
Sala: Sala Gh. Baritiu | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:30 | CSS 2 Baia Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 22/76 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:30 | CSS Adep Satu Mare | vs | LPS Cluj | 22/77 | |
Sala: Sala Traian Vuia | Arbitri: S.Cosma(MM)/D.Sechel(MM) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 10:30 | CSH Art Galati | vs | LPS Focsani | 22/78 | |
Sala: Sala Siderurgistul | Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) | Observator: | ||||
Vi 09.02 | 12:30 | LPS Roman | vs | CSS Bacau | 22/79 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: E.Baba(BT)/C.Ungureanu(BT) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | LPS Iasi | vs | CS OK Sport Onesti | 22/80 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS Piatra Neamt | vs | HC Buhusi | 22/81 | |
Sala: N/A | Arbitri: B.Gherman(MS)/F.Horoba(BN) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Tg. Neamt | vs | LPS Vaslui | 22/82 | |
Sala: N/A | Arbitri: M.Horghidan(IS)/M.Spita(IS) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Echipa CSS 1 Constanta s-a retras in data de 25.09.2017
|
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Medgidia | vs | CS Danubius Calarasi | 22/83 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | LPS Braila | vs | CS United Galati | 22/84 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Georgescu(CT)/M.Moldoveanu(CT) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSA Axiopolis Sport Cernavoda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSS Galati | vs | ACS SC Piticu 2013 Fetesti | 22/85 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 11:00 | HC Activ CSO Plopeni | vs | CSO Pantelimon | 22/86 | |
Sala: Sala Sporturilor Plopeni | Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSM Bucuresti | vs | CSM Bucuresti II | 22/87 | |
Sala: Sala Elite | Arbitri: G.Enache(PH)/D.Prita(B) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | ACS Unirea Dobroesti | vs | CS Rapid Bucuresti | 22/88 | |
Sala: Sala Dobroesti | Arbitri: G.Murariu(NT)/M.Paraschiv(NT) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 10:00 | CSS 6 Bucuresti | vs | CSS Slobozia | 22/89 | |
Sala: Sala CSS 6 | Arbitri: A.Diba(AG)/G.Duminiciou(AG) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | ACS Vulturii Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 22/90 | |
Sala: Sala Iris | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Echipa CSM VSK Csikszered Miercurea Ciuc nu se prezinta la jocul LPS Florin Fleseriu Sebes. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Ma 06.02 | 12:00 | ASC Corona 2010 Brasov | vs | CSS Fagaras | 22/91 | |
Sala: Sala D.P Colibasi | Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 13:00 | CSO Tricolorul Breaza | vs | Bastya Lazarea | 22/92 | |
Sala: Sala Vasile Dudau | Arbitri: I.Ghita(AG)/I.Stoica(AG) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | LPS Fl. Fleseriu Sebes | vs | CSS Dinamo Brasov | 22/93 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | CSM VSK Csikszereda Miercurea Ciuc | vs | ASC Corona 2010 Brasov | 22/94 | |
Sala: Sala Jozsef Attila | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | CSS Fagaras | vs | ACS Transilvania Brasov | 22/95 | |
Sala: Sala Doamna Stanca | Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) | Observator: | ||||
Ma 13.02 | 16:30 | CSS Sf. Gheorghe | vs | CSS Odorheiul Secuiesc | 22/96 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Pogaceanu(MS)/L.Pop(MS) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
HC Universitatea FEFS II Craiova nu se prezinta la meciul cu CSM Mihai Viteazul Vulcan din 25.03.2018. |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Petrosani sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 11:00 | LPS Slatina | vs | CSS Craiova | 22/97 | |
Sala: N/A | Arbitri: V.Badescu(AG)/L.Matei(AG) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Dr. Tr. Severin | vs | CS HC Univ FEFS Craiova II | 22/98 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Corabia | vs | CSM Mihai Viteazul Vulcan | 22/99 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Chiriac(GJ)/C.Cordescu(GJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 16:30 | HC Univ. FEFS Craiova | vs | HCM Craiova | 22/100 | |
Sala: Sala Ion Constantinescu | Arbitri: E.Scrieciu(DJ)/R.Traistaru(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Lu 05.02 | 12:00 | HCM Torok Rm. Valcea | vs | LPS Viitorul Pitesti | 22/101 | |
Sala: Sala Sporturilor Traian | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 13:00 | LPS Viitorul Pitesti | vs | CSS Sibiu | 22/102 | |
Sala: Sala Sc. Gimnaziala 4 Traian | Arbitri: I.Geaburu(DJ)/A.Mitran(DJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | Gr. Sc. Energetic Rm Valcea sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 14:00 | CSS Targoviste | vs | CSM Fagaras | 22/103 | |
Sala: Sala CSS | Arbitri: T.Margarit(B)/A.Voicu(AG) | Observator: | ||||
Vi 09.02 | 13:00 | CSS Rm. Valcea | vs | CSM Ploiesti | 22/104 | |
Sala: Sala Energetic | Arbitri: A.Grecu(OT)/A.Zapciroiu(OT) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 12:00 | CS Chimia Rm. Valcea | vs | HCM Torok Rm. Valcea | 22/105 | |
Sala: Sala Traian | Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 13:00 | ACS Leu Giarmata | vs | LT Traian Vuia Resita | 22/106 | |
Sala: Sala Giarmata | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | ACS Traian Lalescu Hunedoara | 22/107 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:00 | Diniasanca Dinias | vs | HC Jimbolia | 22/108 | |
Sala: N/A | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | ACS Baile Herculane | vs | CSS Hunedoara | 22/109 | |
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 12:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 22/110 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Etapa 12 |
||||||
Echipa Marta Baia Mare s-a retras in data de 14.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Du 11.02 | 12:00 | ACS Pegasus Tg. Mures | vs | CS Phoenix Baia Mare | 22/111 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CSS Zalau | vs | CSS 2 Baia Mare | 22/112 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 13:00 | HC Arsenal Taureni | vs | ACS Alpha Oradea | 22/113 | |
Sala: Sala de Sport Ludus | Arbitri: A.Apostu(MM)/F.Chinde(MM) | Observator: | ||||
Du 11.02 | 00:00 | CS Atletik Satu Mare sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Du 11.02 | 09:00 | CSS Viitorul Cluj II | vs | CSS Viitorul Cluj | 22/114 | |
Sala: Sala Sporturilor Horia Demian | Arbitri: D.Canta(CJ)/R.Ionascu(CJ) | Observator: | ||||
Etapa 6 |
||||||
Echipa CSM Pascani s-a retras in data de 12.09.2017 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 12:30 | CSU Suceava | vs | LPS Piatra Neamt | 22/115 | |
Sala: Sala Dumitru Bernicu | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 00:00 | LPS Suceava | vs | LPS Roman | 22/116 | |
Sala: N/A | Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:30 | LPS Iasi | vs | LPS Botosani | 22/117 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | LPS I. Balas Soter Buzau sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 13:30 | LPS Vaslui I | vs | CSS Tecuci | 22/118 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 14:00 | CS OK Sport Onesti | vs | CSM Focsani 2007 | 22/119 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 12:00 | LPS Vaslui II | vs | CS Stiinta Municipal Bacau | 22/120 | |
Sala: N/A | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | ACS Olimpic Mizil sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 14:00 | CS Orasenesc Mizil | vs | CS Axiopolis Cernavoda | 22/121 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: I.Cojocaru(GL)/C.Gheorghiu(GL) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | CSS Medgidia | vs | CSS Galati | 22/122 | |
Sala: Sala Iftimie Ilisei | Arbitri: M.Stuparu(CT)/I.Velisca(BZ) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 13:30 | HC Dobrogea Sud | vs | CSS Calarasi | 22/123 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: D.Basso(GL)/F.Tofan(GL) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 10:30 | CSS Ploiesti | vs | CT Media Bucuresti | 22/124 | |
Sala: Sala Olimpia | Arbitri: F.Mihordea(DB)/A.Pandalache(DB) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 15:30 | CSM Ploiesti | vs | CS Dinamo Bucuresti | 22/125 | |
Sala: Sala Olimpia Ploiesti | Arbitri: C.Dinescu(AG)/A.Stanca(AG) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 00:00 | CSA Steaua Bucuresti | vs | CSS 2 Bucuresti | 22/126 | |
Sala: N/A | Arbitri: G.Enache(PH)/D.Prita(B) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:30 | CSM Bucuresti | vs | CS Brazi | 22/127 | |
Sala: Sala Rapid | Arbitri: I.Cristea(IS)/V.Murariu(NT) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | CSS Craiova sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 10:00 | CSS Drobeta Turnu Severin | vs | CSS Corabia | 22/128 | |
Sala: N/A | Arbitri: C.Onogea(VL)/M.Padeanu(B) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:00 | LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia | vs | CS Top Arena Topoloveni | 22/129 | |
Sala: Colegiu Tehnic Apulum | Arbitri: C.Coroian(CJ)/B.Iancu(CJ) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:00 | CSS Sibiu | vs | HC Torok Rm. Valcea | 22/130 | |
Sala: Sala Transilvania | Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
LPS Brasov nu se prezinta la meciul cu LPS Tg. Mures din 17.03.2018 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 11:00 | LPS Tg Mures | vs | CSS Sighisoara | 22/131 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Moldovan(MS)/S.Mihai(MS) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:00 | CSS Odorheiul Secuiesc | vs | CS Dinamo Brasov | 22/132 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) | Observator: | ||||
Jo 08.02 | 12:15 | CSS Fagaras | vs | CS Sporting Ghimbav | 22/133 | |
Sala: Sala Radu Negru | Arbitri: A.Albert(CV)/M.Costin(CV) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 09:00 | CSM Sf. Gheorghe | vs | LPS Brasov | 22/134 | |
Sala: Sala K. Szabo | Arbitri: R.Armanu(BC)/G.Ungureanu Vranceanu(BC) | Observator: | ||||
Etapa 10 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Mi 07.02 | 00:00 | ACS Unirea Santana sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Mi 07.02 | 15:30 | SCM Timisoara | vs | HC Beldiman Arad | 22/135 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Constantinescu(TM)/I.Lascu(TM) | Observator: | ||||
Mi 07.02 | 16:00 | CSS Lugoj | vs | Sc. Gen. 7 Timisoara | 22/136 | |
Sala: Sala Lavinia Milosovici | Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) | Observator: | ||||
Mi 07.02 | 11:00 | CS Unirea Sannicolau Mare | vs | CSS Hunedoara I | 22/137 | |
Sala: Sala Sporturilor | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Mi 07.02 | 14:00 | LPS Banatul Timisoara | vs | CSM Resita | 22/138 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: C.Foltic(BH)/C.Pipa(BH) | Observator: | ||||
Etapa 11 |
||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | LPS Banatul Timisoara sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | CSM Resita | vs | CS Unirea Sannicolau Mare | 22/139 | |
Sala: Sala Polivalenta | Arbitri: B.Beica(HD)/R.Dodu(HD) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 11:00 | CSS Hunedoara I | vs | CSS Lugoj | 22/140 | |
Sala: Sala Traian Lalescu | Arbitri: C.Fugaru(GJ)/C.Radu(GJ) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:30 | Sc. Gen. 7 Timisoara | vs | SCM Timisoara | 22/141 | |
Sala: Sala Banu Sport | Arbitri: A.Moldoveanu(AR)/A.Moldoveanu(AR) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 00:00 | HC Beldiman Arad | vs | ACS Unirea Santana | 22/142 | |
Sala: N/A | Arbitri: R.Jurj(AR)/R.Vizitiu(HD) | Observator: | ||||
Etapa 8 |
||||||
Nu sunt disponibile informatii suplimentare | ||||||
Data | Ora | Meci | TV | Nr.Meci | ||
Sb 10.02 | 00:00 | AHC Potaissa Turda sta | ||||
Sala: N/A | Arbitri: / | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 10:00 | LPS Satu Mare | vs | Academia Minaur Baia Mare | 22/143 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: I.Horincar(SJ)/M.Rus(SJ) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 12:00 | Academica Cluj-Napoca | vs | CSS 2 Baia Mare | 22/144 | |
Sala: Sala LPS | Arbitri: A.Kosa(BH)/F.Suciu(BH) | Observator: | ||||
Sb 10.02 | 13:00 | ACS Alpha Oradea | vs | CS Extrem Baia Mare | 22/145 | |
Sala: Sala Antonio Alexe | Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) | Observator: |
Actualizare automata | 20 secunde