Program nr.11 saptamana: 13.11-20.11.2017

Federatia Romana de Handbal
strada av. Popa Marin, nr. 2, sector 1 Bucuresti
Cod fiscal: 4266359
Cont lei - RO60RNCB0072049705620001 BCR sector 1 Bucuresti
(unde se pot vira: taxe transfer, memoriu, apel, penalizari, contestatii etc.)

Precizari privind echipamentului de protectie si accesoriile din Regulamentul jocului de Handbal - IHF

In atentia antrenorilor

Toti profesorii si antrenorii de JUNIORI, DIVIZIA  A si LIGA NATIONALA, sunt rugati sa trimita o copie dupa carnetul da antrenor cu categoria obtinuta la C.N.F.P.A, pe adresa de mail sorin.toacsen@frh.ro
De asemenea cei care au absolvit o Facultate de Educatie Fizica si Sport  sau cursurile C.N.F.P.A, sunt rugati sa isi ridice carnetul de antrenor de la C.N.F.P.A si sa o trimita o copie la adresa sus mentionata.

In sezonul competitional 2017-2018 in atributia echipelor de Liga Nationala masculin + feminin , la jocurile unde acestea sunt gazda intra completarea LIVE (in timp real) a raportului online. - click pentru detalii (www.frh.ro/raport).

IN ATENTIA ARBITRILOR:  Noul mod de transmitere si completare a scorului de la jocurile unde ati fost delegati se poate gasi AICI!
Noul sistem se gaseste la adresa: www.frh.ro/sms
Noul mod de transmitere NU se aplica la jocurile de LIGA NATIONALA, unde se va completa LIVE SCOR.

IN ATENTIA ECHIPELOR PARTICIPANTE IN CAMPIONATELE ORGANIZATE DE CATRE FR HANDBAL

20.3 Organizarea de jocuri publice amicale cu echipe din străinătate sau participarea la jocuri şi turnee în afara ţării, sunt permise numai cu acordul F.R. Handbal care se obtine cu minimum 5 zile inainte de desfasurarea acţiunii. Echipele care au primit acordul sunt obligate să prezinte F.R. Handbal, în termen de 48 ore, copii după rapoartele de joc şi informări tehnico-organizatorice asupra jocului (turneului).

          Echipa care organizeaza turnee de pregatire,  este obligata sa informeze FR Handbal.

Arbitrii şi observatorii delegati de catre I.H.F. sau E.H.F. la jocuri oficiale sau amicale, pot participa la acestea numai cu acordul FR Handbal, avand obligatia ca in termen de 48 ore de la revenirea in tara sa prezinte un raport scris referitor la jocul  ( competitia) la care au participat.

Nerespectarea celor de mai sus atrage dupa sine inaintarea cazului Comisiei de Disciplina(RODAH).

Art. 68 Arbitrii de handbal au dreptul de a conduce jocuri oficiale sau amicale publice numai daca sunt delegati oficial de organul competent. In cazul nerespectarii prezentului articol, arbitrii sunt pasibili de sanctionare conform Regulamentului Disciplinar al F.R.H. (Reg. CCA)

In atentia echipelor participante: 
Conform Art. 22.7 din 
Regulamentul de organizare si desfasurare al competitiilor nationale de handbal 2017-2018.
Art. 22.7.  De comun acord, echipele pot solicita, cu cel putin 7 (sapte) zile inainte, aprobarea F.R. Handbal pentru devansarea sau amanarea unor jocuri cu cel mult 3 (trei) zile fata de data programarii initiale, fara a fi schimbata ordinea de disputare a etapelor. 

Liga Campionilor – masculin
16.11.2017, ora 20:00

RK Gorenje Valenje (SLO) – Dinamo Bucuresti

Cupa EHF – masculin
19.11.2017, ora 16:00

SC Magdeburg (GER) – HC Dobrogea Sud Constanta

Liga Campionilor-feminin
19.11.2017, ora 16:00   
Sala Dinamo

CSM Bucuresti – Vistal Ddynia (POL)

Cupa EHF – feminin
19.11.2017, ora 19:15

DVSC-TVP (HUN) – SCM Craiova

Cupa EHF – feminin
18.11.2017,ora 17:00    

H.C. ZALAU – Hypo Niederosterreich (AUT)

Arbitri delegati EHF

Liga Campionilor - masculin
18. 11 2017
Vardar(Mkd) - RN Lowen (Ger)
Arbitri EHF: Din/Dinu (Rou)

Cupa EHF-masculin
18.11.2017
Azoty Pulawy SA(Pol) - Hostebro (Den)
Arbitri EHF:  Stark/Stefan

Liga Campionilor - feminin
19.11.2017 
Metz(Fra) - BBM Bietigheim (Ger)
Arbitri EHF: Florescu/Stoia

Liga Campionilor - feminin
18,11.2017
Rostov Don(Rus) - FC Midtjylland (Den)
Arbitri EHF: Nastase / Stancu

Cupa EHF - masculin
19.11.2017
HK Malmo (Swe) - Silkeborg (Den)
Arbitri EHF: Ilescu/Manea

Challenge Cup
18.11.2017  
Euroterm Rabotnik (Mkd) - Granitas Kaunas (Ltu)
Arbitri EHF: Pirvu/Potirniche
Cupa EHF

18.11.2018
SKA Minsk (Blr) - La Rioja (Esp)
Arbitri EHF: Harabagiu/Stanescu

 

 

Liga Zimbrilor
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 18:15 HC VasluivsCSA Steaua Bucuresti Digi / Dolce 11/1
Sala: Sala Polivalenta Vaslui Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) Observator: I.Aldica(BN)
Ma 14.11 20:00 AHC Dobrogea SudvsAHC Dunarea Calarasi Digi / Dolce 11/2
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: B.Stark(B)/R.Stefan(PH) Observator: R.Vladut(BC)
Jo 16.11 18:00 CSU SuceavavsCS Minaur Baia Mare 11/3
Sala: Sala Dumitru Bernicu Arbitri: M.Ghiorghisor(B)/M.State(BZ) Observator: I.Furnea(Ms)
Mi 15.11 16:00 CSM BucurestivsCSM Fagaras Tvr 2 11/4
Sala: Sala Rapid Arbitri: A.Draganescu(GJ)/A.Eremia(GJ) Observator: C.Milcu(MH)
Jo 16.11 17:30 SCM Politehnica TimisoaravsHC Odorhei Tvr HD 11/5
Sala: Sala C. Jude Arbitri: G.Badiu(CJ)/I.Barbu(CJ) Observator: G.Nasturel(CS)
Mi 15.11 18:00 CS Politehnica IasivsAHC Potaissa Turda 11/6
Sala: Sala Sporturilor Iasi Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: I.Serbu(B)
Du 19.11 19:00 Dinamo BucurestivsCSM Focsani 2007 11/7
Sala: Sala Polivalenta Dinamo Arbitri: S.Marza(CJ)/C.Nedelea(CJ) Observator: L.Zsombori(CV)
Liga Florilor
Etapa 10
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 14.11 18:15 HC Dunarea BrailavsHC Zalau Digi / Dolce 11/8
Sala: Sala Sporturilor Braila Arbitri: C.Nastase(B)/S.Stancu(BZ) Observator: R.Chirvase(B)
Mi 15.11 19:00 CSM BucurestivsU Cluj Digi / Dolce 11/9
Sala: Sala Rapid Arbitri: D.Florescu(AG)/A.Stoia(B) Observator: I.Vizitiu(HD)
Sb 18.11 16:30 CSU Danubius GalativsCSM Slatina 11/10
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati Arbitri: G.Baducu(BZ)/R.Voicu(BZ) Observator: M.Brumaru(Vn)
Sb 18.11 16:00 AHCM SloboziavsHCM Rm Valcea Tvr 2 11/11
Sala: Sala Andreea Nica Arbitri: T.Serbu(B)/A.Vasilescu(B) Observator: A.Cirligeanu(B)
Sb 18.11 11:00 CSM RomanvsCSM Bistrita 11/12
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: C.Potora(Cj)
Mi 15.11 16:00 CS Magura CisnadievsSCM Craiova 11/13
Sala: Sala Magura Arbitri: R.Harabagiu(DB)/S.Stanescu(DB) Observator: V.Dobre(B)
Du 19.11 16:30 CS Rapid Usl Metrou BucurestivsASC Corona 2010 Brasov Tvr 2 11/14
Sala: Sala Rapid Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator: G.Antonescu(AG)
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 7
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 13.11 13:00 CSM Bucuresti IIvsAHC Dobrogea Sud Constanta II 11/15
Sala: Sala Rapid Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Divizia A Seria A Masculin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 11:00 AHC Dobrogea Sud Constanta IIvsCSU CNOT Brasov 11/16
Sala: Sala Sporturilor Constanta Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Du 19.11 12:00 ACS Atletico AlexandriavsCSU Targoviste 11/17
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Baghiu(CS)/M.Fiscu(TM) Observator:
Vi 17.11 16:00 CSU Danubius GalativsCS Medgidia 11/18
Sala: Sala Sporturilor Dunarea Galati Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Du 19.11 13:30 CS HC Buzau 2012vsCSM Botosani 11/19
Sala: Sala Sporturilor Romeo Iamandi Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Du 19.11 18:30 CSM Bucuresti IIvsStiinta Municipal Bacau 11/20
Sala: Sala Rapid Arbitri: L.Gal(HR)/A.Constantin(B) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 8
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 18:00 CNE SighisoaravsHCM Sighisoara 11/21
Sala: N/A Arbitri: A.Moldovan(MS)/M.Stan(MS) Observator:
Divizia A Seria B Masculin
Etapa 9
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 HC Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 20.11 17:00 CSU Constantin Brancusi Tg. JiuvsCS Universitar Politehnica Timisoara 11/22
Sala: N/A Arbitri: O.Samson(VL)/L.Trandafirescu(VL) Observator:
Du 19.11 12:00 CSM Scolar ResitavsCSM Oradea 11/23
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: G.Beldiman(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Sb 18.11 18:00 HCM SighisoaravsCS Universitatea Cluj 11/24
Sala: Sala Radu Voina Arbitri: D.Chiriac(BN)/D.Vlasa(BN) Observator:
Du 19.11 12:00 Universitatea CraiovavsCNE Sighisoara 11/25
Sala: N/A Arbitri: M.Brebu(AG)/M.Ciutacu(B) Observator:
Du 19.11 17:00 CS Minaur Baia Mare IIvsADEP Satu Mare 11/26
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: O.Durnea(TM)/F.Toaca(TM) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.11 00:00 CS Stiinta Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 15.11 15:00 HC Dinamo BucurestivsCSU Targoviste 11/27
Sala: Sala Iris Arbitri: A.Nitisor(VL)/A.Stamatoiu(B) Observator:
Mi 15.11 18:30 ACS Spartac BucurestivsCSA Steaua Bucuresti 11/28
Sala: Sala Iris Arbitri: V.Radu(B)/R.Visan(B) Observator:
Mi 15.11 17:00 ACS Sc. 181 SSP BucurestivsSCM Gloria Buzau 11/29
Sala: Sala Iris Arbitri: D.Cristea(DB)/G.Marin(DB) Observator:
Mi 15.11 14:00 HCF Piatra NeamtvsCSU Stiinta Bucuresti 11/30
Sala: N/A Arbitri: M.Babau(PH)/A.Roibu(PH) Observator: G.Bejinariu(AG)
Mi 15.11 14:45 ACS UAIC CNOT IasivsCSM Bucuresti II 11/31
Sala: N/A Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Mi 15.11 16:30 CS Danubius CalarasivsHC Activ CSO Plopeni 11/32
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:
Mi 15.11 17:30 CSS TulceavsCSU Neptun Constanta 11/33
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: S.Hagiu(VS)/D.Pavel(BZ) Observator:
Divizia A Seria A Feminin
Etapa 12
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 CSU Neptun Constanta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Lu 20.11 17:00 HC Activ CSO PlopenivsCSS Tulcea 11/34
Sala: Sala Polivalenta Plopeni Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:
Du 19.11 11:00 CSM Bucuresti IIvsCS Danubius Calarasi 11/35
Sala: Sala Rapid Arbitri: F.Dusa(BV)/M.Manea(BV) Observator:
Sb 18.11 10:30 CSU Stiinta BucurestivsACS UAIC CNOT Iasi 11/36
Sala: Sala Iris Arbitri: I.Ghita(CT)/S.Topliceanu(CT) Observator:
Sb 18.11 13:00 SCM Gloria BuzauvsHCF Piatra Neamt 11/37
Sala: Sala Romeo Iamandi Arbitri: B.Ciobea(AG)/B.Dordea(SB) Observator:
Vi 17.11 14:00 CSA Steaua BucurestivsACS Sc. 181 SSP Bucuresti 11/38
Sala: Sala CSS 6 Arbitri: D.Enache(B)/C.Radut(B) Observator:
Sb 18.11 10:30 CSU TargovistevsACS Spartac Bucuresti 11/39
Sala: Sala Polivalenta Targoviste Arbitri: M.Stuparu(Bz)/L.Sirbu(PH) Observator:
Sb 18.11 13:00 CS Stiinta BacauvsHC Dinamo Bucuresti 11/40
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Badelita(SV)/P.Poenaru(SV) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 10

Echipa SC Muresul Tg. Mures nu se prezinta la jocul cu CS Minaur Baia Mare

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.11 15:00 ACS Odorheiu SecuiescvsCS Dacia Mioveni 2012 11/41
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator:
Mi 15.11 15:00 SCM TimisoaravsACS Crisul Chisineu-Cris 11/42
Sala: Sala C. Jude Arbitri: D.Dosa(CS)/O.Ianu(CS) Observator:
Mi 15.11 15:00 CSU ResitavsACS Olimpic Tg. Mures 11/43
Sala: Sala Polivalenta Resita Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Mi 15.11 14:00 KSE Tg. SecuiescvsCSU Oradea 11/44
Sala: Sala Polivalenta Tg. Secuiesc Arbitri: D.Balate(BV)/K.Szabo(BV) Observator:
Lu 13.11 16:00 National Rm ValceavsFC Arges 11/45
Sala: N/A Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:
Mi 15.11 16:00 CS Minaur Baia MarevsCSU de Vest Timisoara 11/46
Sala: Sala Lascar Pana Arbitri: G.Beldiman(AR)/A.Moldoveanu(AR) Observator:
Mi 15.11 15:00 SC Muresul Tg MuresvsASC Corona 2010 Brasov 11/47
Sala: N/A Arbitri: A.Gherman(MM)/A.Moldovan(MM) Observator:
Divizia A Seria B Feminin
Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Ma 21.11 15:00 ASC Corona 2010 BrasovvsACS Odorheiu Secuiesc 11/48
Sala: Sala D.P. Colibasi Arbitri: A.Dumitru(VN)/L.Gheorghiu(VS) Observator:
Sb 18.11 11:00 CSU de Vest TimisoaravsSC Muresul Tg Mures 11/49
Sala: Sala Universitatii Arbitri: L.Cruceru(MH)/F.Radulescu(MH) Observator:
Sb 18.11 12:00 FC ArgesvsCS Minaur Baia Mare 11/50
Sala: Sala Universitatii Arbitri: C.Gorina(DJ)/F.Melencu(DJ) Observator:
Sb 18.11 09:30 CSU OradeavsNational Rm Valcea 11/51
Sala: N/A Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Sb 25.11 14:00 ACS Olimpic Tg. MuresvsKSE Tg. Secuiesc 11/52
Sala: N/A Arbitri: G.Biris(BN)/P.Coroban(BN) Observator:
Sb 18.11 16:00 ACS Crisul Chisineu-CrisvsCSU Resita 11/53
Sala: Sala universitatii Aurel Vlaicu din Arad Arbitri: L.Tataru(TM)/A.Vacariu(TM) Observator:
Sb 18.11 10:00 CS Dacia Mioveni 2012vsSCM Timisoara 11/54
Sala: Sala Trivale Pitesti Arbitri: A.Eremia(GJ)/A.Draganescu(GJ) Observator:
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Buhusi

Persoana de contact : prof. Paduraru Adrian - 0234317743
Delegat: DUMITRACHE Gabriel (BZ) - 0731.260.184
Arbitrii: Arsene/Bontea - VS/BZ
              Curtuia/Curtuia - BV
              Murariu/Tabacariu - NT


 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 18:30 LPS VasluivsLPS Suceava 11/55
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 17.11 15:30 HC BuhusivsHC Comanesti 11/56
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Vi 17.11 17:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Iasi 11/57
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 10:00 LPS SuceavavsLPS Iasi 11/58
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 18.11 13:00 HC ComanestivsLPS Piatra Neamt 11/59
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Sb 18.11 11:30 LPS VasluivsHC Buhusi 11/60
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Juniori 2 Seria A Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 10:30 HC BuhusivsLPS Suceava 11/61
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 19.11 09:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Vaslui 11/62
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Du 19.11 12:00 LPS IasivsHC Comanesti 11/63
Sala: Sala CT Ion Borcea Arbitri: / Observator: G.Dumitrache(BZ)
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Calarasi
Persoana de contact: prof. Gavrila Cristian Giani - 0732065705

Delegat: BANCIU Constantin (B) - 0744.628.594
Arbitri: Balate/Szabo
             Doana/Gogiu - B
             Petrache/Prita - Ph/B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 14:00 CSH Art GalativsLPS Braila 11/64
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 17.11 17:10 CSS GalativsCS United Galati 11/65
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Vi 17.11 15:35 CS Danubius 2010 GalativsCSS Tulcea 11/66
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 13:15 LPS BrailavsCSS Tulcea 11/67
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 18.11 16:15 CS United GalativsCS Danubius 2010 Galati 11/68
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Sb 18.11 14:45 CSH Art GalativsCSS Galati 11/69
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 2 Seria B Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 16:15 CSS GalativsLPS Braila 11/70
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 19.11 14:45 CS Danubius 2010 GalativsCSH Art Galati 11/71
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Du 19.11 13:15 CSS TulceavsCS United Galati 11/72
Sala: Sala T. Vladimirescu Arbitri: / Observator: C.Banciu(B)
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Plopeni
Persoana de contact: prof. Iancu Cristian - 0754288788

Delegat: MILU Mihai (DJ) - 0734.456.540
Arbitri: Ghesoiu/Tanasescu - PH
             Ghita/Stoica - AG
             Ionica/Margarit - OT/AG

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 13:00 CSS SloboziavsASHC Muntenia Olimpic AMC Bucuresti 11/73
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Vi 17.11 14:30 CSM BucurestivsHC Activ CSO Plopeni 11/74
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Vi 17.11 16:00 CSM Gloria BuzauvsCSS 2 Bucuresti 11/75
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 10:00 ASHC Muntenia Olimpic AMC BucurestivsCSS 2 Bucuresti 11/76
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Sb 18.11 11:30 HC Activ CSO PlopenivsCSM Gloria Buzau 11/77
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Sb 18.11 13:00 CSS SloboziavsCSM Bucuresti 11/78
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 2 Seria C Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 10:00 CSM BucurestivsASHC Muntenia Olimpic AMC Bucuresti 11/79
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Du 19.11 11:30 CSM Gloria BuzauvsCSS Slobozia 11/80
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Du 19.11 13:00 CSS 2 BucurestivsHC Activ CSO Plopeni 11/81
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: / Observator: M.Milu(DJ)
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Moreni
Persoana de contact: prof. Harabagiu Robert - 0721616981

Delegat:  ZAHARIA Attila (IL) - 0721.291.141
Arbitri: Cristea/Marin - DB
             Geaburu/Mitran - DJ
             Lazar/Oprea - IL


Sedinta tehnica: Joi, ora 13, Sala Sporturilor Moreni

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 16.11 17:00 CS Rapid BucurestivsCSS Ploiesti 11/82
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 16.11 15:30 CSS 6 BucurestivsACS Unirea Dobroesti 11/83
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Jo 16.11 14:00 ACS Kira TargovistevsLPS Viitorul Pitesti 11/84
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 LPS Viitorul Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 17.11 17:00 ACS Unirea DobroestivsACS Kira Targoviste 11/85
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 17.11 15:30 CSS PloiestivsCSS 6 Bucuresti 11/86
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Vi 17.11 14:00 CT Media BucurestivsCS Rapid Bucuresti 11/87
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 CS Rapid Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 18.11 14:00 CSS 6 BucurestivsCT Media Bucuresti 11/88
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 18.11 12:30 ACS Kira TargovistevsCSS Ploiesti 11/89
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Sb 18.11 11:00 LPS Viitorul PitestivsACS Unirea Dobroesti 11/90
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 2 Seria D Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 ACS Unirea Dobroesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 19.11 14:00 CSS PloiestivsLPS Viitorul Pitesti 11/91
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 19.11 12:30 CT Media BucurestivsACS Kira Targoviste 11/92
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Du 19.11 11:00 CS Rapid BucurestivsCSS 6 Bucuresti 11/93
Sala: Sala Sporturilor Moreni Arbitri: / Observator: A.Zaharia(IL)
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Rm. Valcea
Persoana de contact: prof. Lazar Nicoleta - 0742233861

Delegat: BARBU Adrian (AG) - 0742.159.201
Arbitri: Badescu/Matei - AG
             Chiriac/Cordescu - GJ
             Onogea/Padeanu - VL

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 12:00 Chimia Rm ValceavsCSS Dr. Tr. Severin 11/94
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Vi 17.11 16:00 CSS PetrosanivsHCM Craiova 11/95
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Vi 17.11 14:00 CSS CraiovavsLPS A Slatina 11/96
Sala: Sala Traian Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 12:00 CSS Dr. Tr. SeverinvsLPS A Slatina 11/97
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Sb 18.11 16:00 HCM CraiovavsCSS Craiova 11/98
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Sb 18.11 14:00 Chimia Rm ValceavsCSS Petrosani 11/99
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Juniori 2 Seria E Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 13:30 CSS PetrosanivsCSS Dr. Tr. Severin 11/100
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Du 19.11 11:30 CSS CraiovavsChimia Rm Valcea 11/101
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Du 19.11 09:30 LPS A SlatinavsHCM Craiova 11/102
Sala: Sala Energetic Arbitri: / Observator: A.Barbu(AG)
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Medias
Persoana de contact: prof. Moldovan Mihai - 0742049515
                                     prof. Candea Gheorghe - 0753076275 

Delegat: POPA Nicolae (AG) - 0722.562.963
Arbitri: Kosa/Suciu - BH
             Margarit/Pirciu - AG
             Moldovean/Turdean - MS

 

Sedinta tehnica: Joi, ora 12:00, Scoala Generala nr 5

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 ACS Transilvania Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 16.11 16:00 ASC Corona 2010 BrasovvsCSS Dinamo Brasov 11/103
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 16.11 14:30 CSS Odorheiul SecuiescvsCSS Sibiu 11/104
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Jo 16.11 13:00 CSS MediasvsCSS Sf. Gheorghe 11/105
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 CSS Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 17.11 12:30 CSS SibiuvsCSS Medias 11/106
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 17.11 11:00 CSS Dinamo BrasovvsCSS Odorheiul Secuiesc 11/107
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Vi 17.11 09:00 ACS Transilvania BrasovvsASC Corona 2010 Brasov 11/108
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 ASC Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 18.11 12:30 CSS Odorheiul SecuiescvsACS Transilvania Brasov 11/109
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 18.11 11:00 CSS MediasvsCSS Dinamo Brasov 11/110
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Sb 18.11 09:30 CSS Sf. GheorghevsCSS Sibiu 11/111
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria F Feminin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 19.11 12:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Sf. Gheorghe 11/112
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 19.11 11:00 ACS Transilvania BrasovvsCSS Medias 11/113
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Du 19.11 09:30 ASC Corona 2010 BrasovvsCSS Odorheiul Secuiesc 11/114
Sala: Scoala Generala 5 Arbitri: / Observator: N.Popa(AG)
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Oradea Sala Sintandrei
Persoana de contact: prof. Tautu George - 0726343126

Delegat: PANKLER Rudolf (CJ) - 0723.162.408
Arbitri: Dan/Macarie - HD/AB
             Dosa/Ianu - CS
             Gherman/Moldovan - MM

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 14:00 ASC Victoria NadlacvsACS Alpha Oradea 11/115
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 17.11 17:30 LPS Banatul TimisoaravsASC Tonic Crisul Santandrei 11/116
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Vi 17.11 15:45 Lic Teor Traian Vuia ResitavsUnirea Sannicolau Mare 11/117
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 13:30 ACS Alpha OradeavsUnirea Sannicolau Mare 11/118
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 18.11 11:45 ASC Tonic Crisul SantandreivsLic Teor Traian Vuia Resita 11/119
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Sb 18.11 10:00 ASC Victoria NadlacvsLPS Banatul Timisoara 11/120
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 2 Seria G Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 11:45 LPS Banatul TimisoaravsACS Alpha Oradea 11/121
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Du 19.11 10:00 Lic Teor Traian Vuia ResitavsASC Victoria Nadlac 11/122
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Du 19.11 13:30 Unirea Sannicolau MarevsASC Tonic Crisul Santandrei 11/123
Sala: Sala Santandrei Arbitri: / Observator: R.Pankler(CJ)
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Baia Mare
Persoana de contact: prof. Radulescu Sorin - 0757141563/0722141563

Delegat: CANDEA Gheorghe (SB) - 0753.076.275
Arbitri: Coroian/Iancu - CJ
             Constantinescu/Lascu - TM

             Gherman/Horoba - BN

Sedinta tehnica: Vineri, ora 11, Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri"

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 14:30 CS Arena Tg MuresvsCS Olimpic Tg Mures 11/124
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 17.11 12:00 CSS 2 Baia MarevsCS Marta Baia Mare 11/125
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Vi 17.11 13:15 CSS Viitorul ClujvsCS Seini 11/126
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 11:30 CS Olimpic Tg MuresvsCS Seini 11/127
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 18.11 09:00 CS Marta Baia MarevsCSS Viitorul Cluj 11/128
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Sb 18.11 10:15 CS Arena Tg MuresvsCSS 2 Baia Mare 11/129
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 2 Seria H Feminin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 09:00 CSS 2 Baia MarevsCS Olimpic Tg Mures 11/130
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 19.11 10:15 CSS Viitorul ClujvsCS Arena Tg Mures 11/131
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Du 19.11 11:30 CS SeinivsCS Marta Baia Mare 11/132
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: G.Candea(SB)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Bacau, sala Orizont
Pers de contact: Prof. Capusa Marius - 0742948546

Delegat: TOMESCU Gabriel (B) - 0766.319.717
Arbitri: Basso/Tofan-GL
             Chicus/Olteanu - BV
             Iacob/Savu - BV/AG
             Lungu/Paraschiv - NT

Sedinta tehnica Miercuri ora 12:30

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.11 00:00 CS Stiinta Municipal Bacau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 15.11 14:00 LPS RomanvsCSS Bacau 11/133
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 15.11 15:30 LPS VasluivsLPS Piatra Neamt 11/134
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 15.11 17:00 LPS Vaslui 2vsLPS Iasi 11/135
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Mi 15.11 18:30 CSU SuceavavsLPS Suceava 11/136
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 16.11 15:30 LPS IasivsCSU Suceava 11/137
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 16.11 17:00 LPS Piatra NeamtvsLPS Vaslui 2 11/138
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 16.11 14:00 CSS BacauvsLPS Vaslui 11/139
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Jo 16.11 18:30 CS Stiinta Municipal BacauvsLPS Roman 11/140
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 17.11 17:00 LPS VasluivsCS Stiinta Municipal Bacau 11/141
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 17.11 14:00 LPS Vaslui 2vsCSS Bacau 11/142
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 17.11 18:30 CSU SuceavavsLPS Piatra Neamt 11/143
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Vi 17.11 15:30 LPS SuceavavsLPS Iasi 11/144
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 18.11 18:30 LPS Piatra NeamtvsLPS Suceava 11/145
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 18.11 14:00 CSS BacauvsCSU Suceava 11/146
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 18.11 17:00 CS Stiinta Municipal BacauvsLPS Vaslui 2 11/147
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Sb 18.11 15:30 LPS RomanvsLPS Vaslui 11/148
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 2 Seria A Masculin
Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 LPS Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 19.11 13:30 LPS Vaslui 2vsLPS Roman 11/149
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 19.11 12:00 CSU SuceavavsCS Stiinta Municipal Bacau 11/150
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 19.11 09:00 LPS SuceavavsCSS Bacau 11/151
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Du 19.11 10:30 LPS IasivsLPS Piatra Neamt 11/152
Sala: Sala Orizont Arbitri: / Observator: G.Tomescu(B)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Calarasi
Persoana de contact: prof. Bota Ioan - 0723442059

Delegat: BURCA Mariana (B) - 0745.01.06.75
Arbitri: Chiritoiu/Neagu - IL
             Costache/Vasile - B/PH
             Dinu/Vovec - PH
             Mara/Stanciu - B/CL


Sedinta tehnica ora 10

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 11:00 LPS BrailavsLPS Focsani 11/153
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 16.11 12:30 CSS CalarasivsCSS 1 Constanta 11/154
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 16.11 14:00 Arrubium 2008 MacinvsAHC Dobrogea Sud Constanta 11/155
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Jo 16.11 15:30 CS NavodarivsCSS Galati 11/156
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 11:00 LPS FocsanivsCSS Galati 11/157
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 17.11 12:30 AHC Dobrogea Sud ConstantavsCS Navodari 11/158
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 17.11 14:00 CSS 1 ConstantavsArrubium 2008 Macin 11/159
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Vi 17.11 15:30 LPS BrailavsCSS Calarasi 11/160
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 11:00 CSS CalarasivsLPS Focsani 11/161
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 18.11 12:30 Arrubium 2008 MacinvsLPS Braila 11/162
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 18.11 14:00 CS NavodarivsCSS 1 Constanta 11/163
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Sb 18.11 15:30 CSS GalativsAHC Dobrogea Sud Constanta 11/164
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 2 Seria B Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 09:00 LPS FocsanivsAHC Dobrogea Sud Constanta 11/165
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Du 19.11 10:30 CSS 1 ConstantavsCSS Galati 11/166
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Du 19.11 12:00 LPS BrailavsCS Navodari 11/167
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Du 19.11 13:30 CSS CalarasivsArrubium 2008 Macin 11/168
Sala: N/A Arbitri: / Observator: M.Burca(B)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Buzau
Persoana de contact: prof.Constantin Dragan - 0722433499

Delegat: PLESA Toma (VL) - 0721.313.333
Arbitri: Agavriloaie/Bura - IS
             Avadanii/Popovici - BC
             Bargauan/Nicolaevici - SV
             Stancu/Velisca - BZ

Sedinta tehnica: Joi, ora 11, Sala LPS Buzau

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 12:00 GSIP MorenivsCSM Ploiesti 11/169
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Jo 16.11 13:30 CSO Tricolorul BreazavsLPS I. Balas Soter Buzau 11/170
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Jo 16.11 15:00 CS BlejoivsCS Olimpic Mizil 11/171
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Jo 16.11 16:30 CSM Sf. GheorghevsCS Sporting Ghimbav 11/172
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 12:00 CSM PloiestivsCS Sporting Ghimbav 11/173
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Vi 17.11 13:30 CS Olimpic MizilvsCSM Sf. Gheorghe 11/174
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Vi 17.11 15:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCS Blejoi 11/175
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Vi 17.11 16:30 GSIP MorenivsCSO Tricolorul Breaza 11/176
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 12:00 CSO Tricolorul BreazavsCSM Ploiesti 11/177
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Sb 18.11 13:30 CS BlejoivsGSIP Moreni 11/178
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Sb 18.11 15:00 CSM Sf. GheorghevsLPS I. Balas Soter Buzau 11/179
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Sb 18.11 16:30 CS Sporting GhimbavvsCS Olimpic Mizil 11/180
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Juniori 2 Seria C Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 09:30 CSM PloiestivsCS Olimpic Mizil 11/181
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Du 19.11 11:00 LPS I. Balas Soter BuzauvsCS Sporting Ghimbav 11/182
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Du 19.11 12:30 GSIP MorenivsCSM Sf. Gheorghe 11/183
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Du 19.11 14:00 CSO Tricolorul BreazavsCS Blejoi 11/184
Sala: Sala LPS Buzau Arbitri: / Observator: T.Plesa(VL)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
AMHB - CSO Pantelimon
Persoana de contact: prof. David Anca - 0754240239

Delegat: AMARANDEI Victoria (B) - 0740.079.454
Arbitri: Baltat/Marin - BV/B
             Enache/Radut - B
             Radu/Visan - B
             Dinu/Dogarescu - B

 

Sedinta tehnica: Joi, ora 10, Sala Pantelimon

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 CSS 3 Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 16.11 11:00 CSA Steaua BucurestivsCSM Bucuresti 11/185
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 16.11 12:30 CSS 2 BucurestivsACS Tonus Bucuresti 11/186
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Jo 16.11 14:00 CS Dinamo BucurestivsCT Media Bucuresti 11/187
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 17.11 11:00 ACS Tonus BucurestivsCS Dinamo Bucuresti 11/188
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 17.11 12:30 CSM BucurestivsCSS 2 Bucuresti 11/189
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Vi 17.11 14:00 CSS 3 Steaua BucurestivsCSA Steaua Bucuresti 11/190
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 CSA Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 18.11 11:00 CSS 2 BucurestivsCSS 3 Steaua Bucuresti 11/191
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 18.11 12:30 CS Dinamo BucurestivsCSM Bucuresti 11/192
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Sb 18.11 14:00 CT Media BucurestivsACS Tonus Bucuresti 11/193
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria D Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 ACS Tonus Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Du 19.11 11:00 CSM BucurestivsCT Media Bucuresti 11/194
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Du 19.11 12:30 CSS 3 Steaua BucurestivsCS Dinamo Bucuresti 11/195
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Du 19.11 14:00 CSA Steaua BucurestivsCSS 2 Bucuresti 11/196
Sala: Sala Pantelimon Arbitri: / Observator: V.Amarandei(B)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Alexandria
Persoana de contact: prof. Candidatu Liviu - 0765445114

Delegat: TANASESCU Vasile (PH) - 0747.432.028
Arbitri: Baghiu/Fiscu - CS/TM
             Cazan/Suliman - CT/B
             Georgescu/Moldoveanu - CT

Sedinta tehnica: Joi, ora 15:00, Scoala Generala nr 7

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 ACS Romanati Sport Caracal sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 16.11 16:00 CSS CraiovavsCSS Drobeta Turnu Severin 11/197
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 16.11 19:00 LPS Tg JiuvsCSS Alexandria 11/198
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Jo 16.11 17:30 CS NovacivsCSS Sibiu 11/199
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 17.11 19:00 CSS AlexandriavsCS Novaci 11/200
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 17.11 16:00 CSS Drobeta Turnu SeverinvsLPS Tg Jiu 11/201
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Vi 17.11 17:30 ACS Romanati Sport CaracalvsCSS Craiova 11/202
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 18.11 10:00 LPS Tg JiuvsACS Romanati Sport Caracal 11/203
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 18.11 11:30 CS NovacivsCSS Drobeta Turnu Severin 11/204
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Sb 18.11 13:00 CSS SibiuvsCSS Alexandria 11/205
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 2 Seria E Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 CSS Alexandria sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Du 19.11 10:30 CSS Drobeta Turnu SeverinvsCSS Sibiu 11/206
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Du 19.11 12:00 ACS Romanati Sport CaracalvsCS Novaci 11/207
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Du 19.11 13:30 CSS CraiovavsLPS Tg Jiu 11/208
Sala: Scoala Generala nr 7 Arbitri: / Observator: V.Tanasescu(PH)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Sf. Gheorghe
Persoana de contact: prof. Chira Ovidiu - 0736396970

Delegat: IVANCIU Virgil (PH) - 0727.720.154
Arbitri: Albert/Costin - CV
             Cristea/Murariu - IS/NT
             Rusoiu/Tita - PH

 

Sedinta tehnica: Joi, ora 13:00, Sala Sporturilor "Kati Szabo"

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 00:00 CSS Sighisoara sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Jo 16.11 17:00 LPS BistritavsCSS Fagaras 11/209
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Jo 16.11 15:30 CSS Dinamo BrasovvsCSS Odorhei 11/210
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Jo 16.11 14:00 CS Olimpic Tg MuresvsLPS Tg Mures 11/211
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 00:00 LPS Tg Mures sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Vi 17.11 13:00 CSS OdorheivsCS Olimpic Tg Mures 11/212
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Vi 17.11 11:30 CSS FagarasvsCSS Dinamo Brasov 11/213
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Vi 17.11 10:00 CSS SighisoaravsLPS Bistrita 11/214
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 00:00 LPS Bistrita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Sb 18.11 13:00 CSS Dinamo BrasovvsCSS Sighisoara 11/215
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Sb 18.11 11:30 CS Olimpic Tg MuresvsCSS Fagaras 11/216
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Sb 18.11 10:00 LPS Tg MuresvsCSS Odorhei 11/217
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Juniori 2 Seria F Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 00:00 CSS Odorhei sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Du 19.11 13:00 CSS FagarasvsLPS Tg Mures 11/218
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Du 19.11 11:30 CSS SighisoaravsCS Olimpic Tg Mures 11/219
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Du 19.11 10:00 LPS BistritavsCSS Dinamo Brasov 11/220
Sala: Sala Szabo Kati Arbitri: / Observator: V.Ivanciu(PH)
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Oradea
Persoana de contact: prof. Mercea Pavel - 0741224220

Delegat: COJOCARU Remus (BV) - 0744.879.766
Arbitri: Ardelean/Botez - BH/AR
             Lupu/Serban - MH
             Pavel/Pentea - SJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Jo 16.11 16:00 CSS HunedoaravsLPS Banatul I Timisoara 11/221
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 16.11 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 16.11 14:30 CSM Scolar ResitavsLPS Sebes 11/222
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Jo 16.11 13:00 HC 2003 AlesdvsACS Alpha Oradea 11/223
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 12:00 LPS Banatul I TimisoaravsACS Alpha Oradea 11/224
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 17.11 10:30 LPS SebesvsHC 2003 Alesd 11/225
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 17.11 00:00 CSM Scolar Resita sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Vi 17.11 09:00 CSS HunedoaravsLPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 11/226
Sala: Sala Paleu Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 18:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsLPS Banatul I Timisoara 11/227
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 18.11 16:30 CSM Scolar ResitavsCSS Hunedoara 11/228
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 18.11 00:00 HC 2003 Alesd sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Sb 18.11 15:00 ACS Alpha OradeavsLPS Sebes 11/229
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 2 Seria G Masculin
Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 12:00 LPS Banatul I TimisoaravsLPS Sebes 11/230
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 19.11 00:00 ACS Alpha Oradea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 19.11 10:30 CSS HunedoaravsHC 2003 Alesd 11/231
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Du 19.11 09:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba IuliavsCSM Scolar Resita 11/232
Sala: Sala Universitate Arbitri: / Observator: R.Cojocaru(BV)
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 1

TURNEU DE SALA 1
Baia Mare
Persoana de contact: prof. Mironescu Florin - 0745354994

Delegat: BAICU Mihai (IS) - 0744.751.641
Arbitri: Apostu/Chinde - BH
             Durnea/Toaca - TM
             Foltic/Pipa - BH

 

Sedinta tehnica: Vineri, ora 15, Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri"

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 17.11 16:00 CS Marta Baia MarevsAHC Potaissa Turda 11/233
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Vi 17.11 19:00 Academia Minaur Baia MarevsCSS 2 Baia Mare 11/234
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Vi 17.11 17:30 LPS ClujvsCSS Adep Satu Mare 11/235
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 18.11 13:00 AHC Potaissa TurdavsCSS Adep Satu Mare 11/236
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Sb 18.11 14:30 CSS 2 Baia MarevsLPS Cluj 11/237
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Sb 18.11 16:00 CS Marta Baia MarevsAcademia Minaur Baia Mare 11/238
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 2 Seria H Masculin
Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 19.11 16:00 Academia Minaur Baia MarevsAHC Potaissa Turda 11/239
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Du 19.11 14:30 LPS ClujvsCS Marta Baia Mare 11/240
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Du 19.11 13:00 CSS Adep Satu MarevsCSS 2 Baia Mare 11/241
Sala: Scoala Gimnaziala Arbitri: / Observator: M.Baicu(IS)
Juniori 3 Seria D Feminin
Etapa 9
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 15.11 16:00 CSS FagarasvsBastya Lazarea 11/242
Sala: Sala CN Doamna Stanca Arbitri: T.Margarit(AG)/A.Pirciu(AG) Observator: