Program nr. 13 saptamana: 17.11-24.11.2014

Etapa a XI-a din 23.11.2014 se modifica in 19.11.2014, deoarece echipa nationala feminina de tineret va sustine un stagiu de pregatire si un Turneu Internatioal in perioada 21.11-07.12.2014.Modificari etapa Divizia A- seria A - feminin.

 

In atentia arbitrilor principali delegati la jocurile din cadrul Campionatului National 2014-2015: Liga Nationala (M-F), Divizia A (M-F), Juniori I (M-F), Juniori II (M-F), Juniori III (M-F).
Aveti obligatia ca imediat dupa joc sa transmiteti rezultatul (final si pauza) prin sms la numarul 0725.574.001 in urmatorul FORMAT:
Prog. Sapt./Nr. Joc. – Rezultat final (Rezultat pauza ) Arbitrul A/Arbitrul B
EXEMPLU : 1/5 31:28 (17:14) Vasilescu/Serbu


Jocuri pregatire - lot national junioare (nascute 98/99)

22.11.2014 ora 18:30
Sala Rapid

Romania   - Danemarca
Arbitri: Doana/Gociu

23.11.2014 ora 10:30
Sala Chiajna

Romania   - Danemarca

Arbitri: Parvu/Stamatoiu

Liga Campionilor - feminin
Grupa D
Baia Mare
21.11.2014 ora 19:00

HCM Baia Mare         -           Metz Handball (FRA)         DIGISPORT direct
Arbitri EHF:     Vesovic/Mitrovic-MNE
Delegat EHF:  Webrands-NED

Cupa EHF - feminin
Turul 3
Brasov
23.11.2014 ora 18:00

ASC Corona 2010 Brasov    -           IUVENTA Michalovce (SVK)
Arbitri EHF:     Prastalo/Todorovic-BIH
Delegat EHF: Medved-SRB

Delegat FRH:  Bocan Mihail

Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Braila
22.11.2014 ora 11:00

Alavarium / Love Tiles (POR)          - HC Dunarea Braila
Arbitri EHF:     Ilieva/Karbeska-MKD
Delegat EHF:  Vizitiu-MDA
Delegat FRH:  Mateescu Jan


Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Braila
23.11.2014 ora 11:00

HC Dunarea Braila    -           Alavarium / Love Tiles (POR)
Arbitri EHF:     Ilieva/Karbeska-MKD
Delegat EHF:  Vizitiu-MDA

Delegat FRH:  Mateescu Jan

Cupa Cupelor - feminin
Turul 3
Kragujevaci
23.11.2014 ora 19:00

WHC Radnicki Kragujevac (SRB)   -           U Alexandrion Cluj 
Arbitri EHF:     Jaskins/Zabko-LTA
Delegat EHF:  Antonopoulos-GRE


Cupa EHF - masculin
Turul 3
Holstrebo
22.11.2014 ora 20:30

Team Tvis Holstrebo (DEN)            -           Stiinta Municipal Dedeman Bacau
Arbitri EHF:    Mandak/Rudinsky-SK
Delegat EHF: Lauritzen-NOR

Cupa EHF - masculin
Turul 3
Nasice
22.11.2014 ora 20:00

RK Nexe (CRO)         -           HC Potaissa Turda
Arbitri EHF:    Kekes/Kekes-HUN
Delegat EHF: Dilmen-TUR

Cupa EHF - masculin
Turul 3
Constanta
22.11.2014 ora 12:00

HCM Constanta        -           Elverum Handball Herrer (NOR)
Arbitri EHF:    Boricic/Markovic-SRB
Delegat EHF: Nachevski-MKD

Delegat FRH:  Bocan Mihail

Challenge Cup - masculin
Turul 3
Odorhei
22.11.2014 ora 17:15

HC Odorhei   -           Cambridge HC (GBR)
Arbitri EHF:    Markovska/Vutov-BUL
Delegat EHF: Mamo-MLT

Challenge Cup - masculin
Turul 3
Odorhei
23.11.2014 ora 18:00

Cambridge HC (GBR)          -           HC Odorhei  
Arbitri EHF:    Markovska/Vutov-BUL
Delegat EHF: Mamo-MLT


 

Arbitri si observatori delegati EHF

Liga Campionilor - feminin
Grupe
Volgograd
23.11.2014

Dinamo Sinara (RUS)            -           Hypo Niederosterreich (AUT)
Arbitri EHF:     Diana-Carmen Florescu/Anamaria Stoia

Cupa EHF - masculin
Turul 3
Berlin
23.11.2014

Fuchse Berlin (GER)            -           HBC Nantes (FRA)
Arbitri EHF:     Bogdan Nicolae Stark-Romeo Mihai Stefan

Challenge Cup - feminin
Turul 3
DAK Amintaiou
21.11.2014

Amyntas Amyntaiou (GRE) -           HC Holon (ISR)
Arbitri EHF:    Doru Manea/Radu Iliescu

Challenge Cup - feminin
Turul 3
DAK Amintaiou
23.11.2014

HC Holon (ISR)         -           Amyntas Amyntaiou (GRE)
Arbitri EHF:    Doru Manea/Radu Iliescu

Cupa Challenge - masculin
B.B. Ankara Spor - ZTR Zaporozhye
Delegat EHF: Ion Serbu


Etapa 12
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Lu 17.11 20:00 CSM Bucuresti vs SCM Politehnica Timisoara Digi 2 13/1
Sala: Sala Sporturilor Rapid Bucuresti Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) Observator: C.Milcu(MH)
Lu 17.11 18:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSA Steaua Bucuresti Digi 2 13/2
Sala: Sala Sporturilor Dinamo Bucuresti Arbitri: R.Iliescu(B)/P.Manea(B) Observator: V.Dancescu(B)

Etapa 13
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 20:00 CSM Vaslui sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 26.11 17:30 HC Odorhei vs AHC Potaissa Turda DigiSport 13/3
Sala: Sala Sporturilor Odorheiu Secuiesc Arbitri: I.Barbu(B)/A.Manafu(B) Observator: V.Dancescu(B)
Sb 22.11 18:00 ACS Energia Tg. Jiu vs HCM Minaur Baia Mare 13/4
Sala: Sala Sporturilor Targu Jiu Arbitri: A.Nacu(MS)/A.Rucoi(MS) Observator: M.Barcan(DJ)
Vi 21.11 17:00 CSA Steaua Bucuresti vs AHC Dunarea Calarasi DigiSport 13/5
Sala: Sala Sporturilor Apollo Bucuresti Arbitri: C.Belean(MS)/V.Calina(AG) Observator: L.Condrut(PH)
Sb 22.11 17:00 SCM Politehnica Timisoara vs CSU din Suceava 13/6
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: I.Barbu(CJ)/G.Badiu(CJ) Observator: Z.Mesaros(MM)

Etapa 13
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.11 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs SCM Craiova 13/7
Sala: Sala Sporturilor Arbitri: M.Agliceriu(PH)/R.Arbunea(B) Observator: V.Dobre(B)
Jo 20.11 11:00 CSM Roman vs CSM Unirea Slobozia 13/8
Sala: Sala Sporturilor din Roman Arbitri: C.Baban(MM)/I.Marta(MM) Observator: V.Pavel(BZ)

Etapa 10

Echipa Stiinta Municipal Dedeman Bacau s-a retras in data de 27.03.2015.
Echipa CSU Suceava II nu se prezinta la jocul  cu ACS Teleorman Alexandria din data de 30.05.2015.

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.11 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.11 15:00 Stiinta Municipal Dedeman Bacau II vs CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina 13/9
Sala: N/A Arbitri: R.Dinu(B)/G.Dogarescu(B) Observator:
Mi 19.11 14:00 CSU din Suceava DivA vs CSU Targoviste 13/10
Sala: N/A Arbitri: C.Agavriloaie(IS)/D.Bura(IS) Observator:
Mi 19.11 15:30 ACS HD Teleorman Alexandria vs CSU Galati 13/11
Sala: N/A Arbitri: A.Dumitru(VN)/V.Teglas(PH) Observator: V.Ionescu(B)
Mi 19.11 17:00 HC Arges Pitesti vs CSM Focsani 2007 13/12
Sala: N/A Arbitri: T.Dobre(B)/M.Potirniche(BZ) Observator:
Mi 19.11 13:00 CSM Ploiesti vs CSM Bucuresti DivA 13/13
Sala: N/A Arbitri: A.Constantin(B)/P.Iacob(BV) Observator:
Mi 19.11 00:00 CSM Cimentul Bicaz vs CS Politehnica Iasi 13/14
Sala: N/A Arbitri: F.Curtuia(BC)/S.Curtuia(BC) Observator:
Mi 19.11 00:00 CS HC Buzau 2012 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 11
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 Sta sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 CS Politehnica Iasi vs CS HC Buzau 2012 13/15
Sala: N/A Arbitri: C.Murariu(NT)/M.Tabacariu(NT) Observator:
Sb 22.11 12:00 CSM Bucuresti DivA vs CSM Cimentul Bicaz 13/16
Sala: N/A Arbitri: O.Ivanciu(DB)/A.Nedelcu(DB) Observator:
Ma 25.11 19:00 CSM Focsani 2007 vs CSM Ploiesti 13/17
Sala: Sala Polivalenta Arbitri: I.Ifrim(NT)/O.Ilisei(NT) Observator:
Sb 22.11 11:30 CSU Galati vs HC Arges Pitesti 13/18
Sala: N/A Arbitri: I.Cristea(IS)/S.Hagiu(VS) Observator: C.Banciu(B)
Sb 22.11 10:30 CSU Targoviste vs ACS HD Teleorman Alexandria 13/19
Sala: N/A Arbitri: M.Brebu(AG)/B.Ciobea(AG) Observator:
Sb 22.11 15:00 CS De la Alpinism la Turism Vicov Bucovina vs CSU din Suceava DivA 13/20
Sala: N/A Arbitri: D.Gogolinca(IS)/S.Roibu(IS) Observator:
Lu 24.11 16:30 LPS Piatra Neamt vs Stiinta Municipal Dedeman Bacau II 13/21
Sala: N/A Arbitri: C.Mihai(BV)/O.Petre(BV) Observator:

Etapa 9

Academia Minaur Baia Mare nu se prezinta la jocul din 23.05.2015
AHC POtaissa Turda II nu se prezinta in data de 21.05

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.11 18:00 CS Universitatea Cluj vs National Sighisoara 13/22
Sala: N/A Arbitri: N.Dan(HD)/S.Macarie(AB) Observator:

Etapa 10
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 13:30 SCM CH CSU Politehnica II Timisoara vs HCM Sighisoara 13/23
Sala: N/A Arbitri: D.Gurbina(CS)/E.Stanciu(CS) Observator:
Du 23.11 13:00 UNIT Alba Iulia vs HCM Fagaras 13/24
Sala: N/A Arbitri: M.Fiscu(TM)/C.Rapa(TM) Observator:
Sb 22.11 16:00 HC Sibiu vs HC Rom Cri Brasov 13/25
Sala: N/A Arbitri: M.Padeanu(VL)/C.Paraschiv(AG) Observator:
Sb 22.11 11:00 Academia Minaur Baia Mare vs CSM Satu Mare 13/26
Sala: N/A Arbitri: I.Aldica(BN)/I.Florian(BN) Observator:
Sb 22.11 13:00 AHC Potaissa Turda DivA vs CSM Oradea 13/27
Sala: Sala Gh. Baritiu Arbitri: M.Avrigean(SB)/F.Besta(SB) Observator:
Sb 22.11 12:00 National Sighisoara vs CS Universitatea Craiova 13/28
Sala: N/A Arbitri: M.Birsan(MS)/C.Cocis(MS) Observator:
Sb 22.11 17:00 CS HC Adrian Petrea Resita vs CS Universitatea Cluj 13/29
Sala: N/A Arbitri: M.Ghita(GJ)/L.Pop(HD) Observator:

Etapa 11
Nu sunt disponibile informatii suplimentare
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Mi 19.11 00:00 CSU Targoviste sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Mi 19.11 16:30 HC Activ CSO Plopeni vs CSM Galati 13/30
Sala: N/A Arbitri: N.Chiritoiu(IL)/L.Neagu(IL) Observator:
Mi 19.11 15:00 SCM Gloria Buzau vs CS Stiinta Bacau 13/31
Sala: N/A Arbitri: A.Balacescu(B)/C.Radut(B) Observator:
Mi 19.11 14:00 HC Piatra Neamt vs CSM Bucuresti DivA 13/32
Sala: N/A Arbitri: M.Draghici(VN)/V.Dragut(VN) Observator:
Mi 19.11 18:00 CSU Stiinta Bucuresti vs ACS Spartac UNEFS Bucuresti 13/33
Sala: N/A Arbitri: M.Hutanu(B)/A.Moldovan(PH) Observator:
Mi 19.11 17:30 CS Rapid Bucuresti vs ACS Sc. 181 SSP Bucuresti 13/34
Sala: N/A Arbitri: M.Parvu(B)/A.Stamatoiu(VL) Observator:

Etapa 1

T III LPS Suceava V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact:dl. Petru Branduse, 0745465059
Sala LPS
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00.
Delegat FRH:  BRUMARU Marius - VN - 0727.322.877
Arbitri: Badelita/Morosanu-SV
           Bulina/Poenaru-SV
           Lucaci/Martolea-SV
           Nicolaevici/Scutaru-SV/IS

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 LPS Botosani sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 09:30 LPS Iasi vs LPS Roman 13/35
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 11:00 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 13/36
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 LPS Piatra Neamt sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:30 LPS Roman vs LPS Suceava 13/37
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:00 LPS Botosani vs LPS Iasi 13/38
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 LPS Iasi sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:30 LPS Suceava vs LPS Botosani 13/39
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 13/40
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 LPS Roman sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:00 LPS Botosani vs LPS Piatra Neamt 13/41
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 LPS Iasi vs LPS Suceava 13/42
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 LPS Suceava sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Iasi 13/43
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:30 LPS Roman vs LPS Botosani 13/44
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Tecuci V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact:
Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30
Delegat FRH:  BAICU Mihai - IS - 0744.751.641
Arbitri: Basso/Tofan-GL
           Bourceanu/Toc-GL
           Cojocaru/Gheorghiu-GL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:00 N.Comaneci Onesti vs LPS Vaslui 13/45
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 10:30 CSS Bacau vs Sc. Nr. 3 Adjud 13/46
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:00 CSS Tecuci vs CS Stiinta Municipal Bacau 13/47
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:00 LPS Vaslui vs CS Stiinta Municipal Bacau 13/48
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:30 Sc. Nr. 3 Adjud vs CSS Tecuci 13/49
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 19:00 N.Comaneci Onesti vs CSS Bacau 13/50
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:00 CSS Bacau vs LPS Vaslui 13/51
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:30 CSS Tecuci vs N.Comaneci Onesti 13/52
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:00 CS Stiinta Municipal Bacau vs Sc. Nr. 3 Adjud 13/53
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 LPS Vaslui vs Sc. Nr. 3 Adjud 13/54
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 N.Comaneci Onesti vs CS Stiinta Municipal Bacau 13/55
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 19:00 CSS Bacau vs CSS Tecuci 13/56
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:00 CSS Tecuci vs LPS Vaslui 13/57
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:30 CS Stiinta Municipal Bacau vs CSS Bacau 13/58
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 12:00 Sc. Nr. 3 Adjud vs N.Comaneci Onesti 13/59
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III LPS Braila V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact: dl. Castalov Madalin, 075706537
Sala LPS
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00
Delegat FRH:  SPANU Ionel - CL - 0728.871.601
Arbitri: Stefan/Pupu-BR/GL
           Baciu/Popescu-BR
           Baltat/Vasile-BR

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CSO Mizil sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 10:00 CSM Focsani 2007 vs LPS I. Balas Soter Buzau 13/60
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 11:30 LPS Braila vs CSS Galati 13/61
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 15:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs LPS Braila 13/62
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:30 CSO Mizil vs CSM Focsani 2007 13/63
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSM Focsani 2007 sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 08:30 LPS Braila vs CSO Mizil 13/64
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:00 CSS Galati vs LPS I. Balas Soter Buzau 13/65
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 LPS I. Balas Soter Buzau sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 15:00 CSO Mizil vs CSS Galati 13/66
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:30 CSM Focsani 2007 vs LPS Braila 13/67
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:00 CSS Galati vs CSM Focsani 2007 13/68
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSO Mizil 13/69
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Constanta V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact:d-na Ilie Lacramioara, 0720708231
Sala Sporturilor Navodari
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30
Delegat FRH:  ISBASOIU Mihai - PH - 0726.379.316
Arbitri: Georgescu/Moldoveanu-CT
           Cazan/Suliman-CT
           Capra/Prenciu-CT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:30 HCM Constanta vs CSS Medgidia 13/70
Sala: N/A Arbitri: M.Capra(CT)/M.Premciu(CT) Observator:
Vi 21.11 10:45 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Calarasi 13/71
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:00 CSS Constanta vs CS Navodari 13/72
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:00 CSS Medgidia vs CS Navodari 13/73
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:15 CSS Calarasi vs CSS Constanta 13/74
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:30 HCM Constanta vs CS Axiopolis Cernavoda 13/75
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 11:00 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Medgidia 13/76
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:15 CSS Constanta vs HCM Constanta 13/77
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 13:30 CS Navodari vs CSS Calarasi 13/78
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 CSS Medgidia vs CSS Calarasi 13/79
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:15 HCM Constanta vs CS Navodari 13/80
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 18:30 CS Axiopolis Cernavoda vs CSS Constanta 13/81
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 11:30 CSS Constanta vs CSS Medgidia 13/82
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 12:45 CS Navodari vs CS Axiopolis Cernavoda 13/83
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 13:00 CSS Calarasi vs HCM Constanta 13/84
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CT Media Bucuresti V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact:D-na Stoica Aurelia, 0763449987
Sala Lucian Grigorescu
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30
Delegat FRH:  TEODORESCU Emilian - PH - 0727.455.667
Arbitri: Apostol/Dragoi-B
           Ciutacu/Mihai-B
           Radu/Visan-B

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CS Dinamo Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 09:00 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CSM Bucuresti 13/85
Sala: N/A Arbitri: M.Ciutacu(B)/M.Mihai(B) Observator:
Vi 21.11 10:15 CT Media Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 13/86
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CSS 2 Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 13:15 CSM Bucuresti vs CT Media Bucuresti 13/87
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:00 CS Dinamo Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 13/88
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSS 3 Steaua Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:00 CT Media Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 13/89
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:15 CSS 2 Bucuresti vs CSM Bucuresti 13/90
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSM Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 14:45 CS Dinamo Bucuresti vs CSS 2 Bucuresti 13/91
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 13:30 CSS 3 Steaua Bucuresti vs CT Media Bucuresti 13/92
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 CT Media Bucuresti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:00 CSS 2 Bucuresti vs CSS 3 Steaua Bucuresti 13/93
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:15 CSM Bucuresti vs CS Dinamo Bucuresti 13/94
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS Viitorul Pitesti V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact:
Sala Traian
Sedinta tehnica va avea loc la ora 11:30
Delegat FRH:  BURCA Mariana - B - 0745.010.675
Arbitri: Paraschiv/Padeanu-AG/VL
           Badescu/Matei-AG
           Closcan/Duminicioiu-AG

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 Gr. Sc. Petrolul Moreni sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:15 CS Viitorul Pitesti vs CSS 1 Mai Ploiesti 13/95
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 13:30 CSS Dinamo Brasov vs AS HC Arges Pitesti 13/96
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 AS HC Arges Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:30 CSS 1 Mai Ploiesti vs CSS Dinamo Brasov 13/97
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:45 Gr. Sc. Petrolul Moreni vs CS Viitorul Pitesti 13/98
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CS Viitorul Pitesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:15 CSS Dinamo Brasov vs Gr. Sc. Petrolul Moreni 13/99
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 13:30 AS HC Arges Pitesti vs CSS 1 Mai Ploiesti 13/100
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSS 1 Mai Ploiesti sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 Gr. Sc. Petrolul Moreni vs AS HC Arges Pitesti 13/101
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 18:45 CS Viitorul Pitesti vs CSS Dinamo Brasov 13/102
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:00 AS HC Arges Pitesti vs CS Viitorul Pitesti 13/103
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:15 CSS 1 Mai Ploiesti vs Gr. Sc. Petrolul Moreni 13/104
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Odorhei V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: dl.Sipos Lorant, 0740881693 
Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:30
Delegat FRH:  POPA Nicolae - B - 0722.562.963
Arbitri: Gal/Savu-HR/AG
           Ghita/Sanduj-AG/SB
           Albert/Coroban-BN

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:00 CSS Fagaras B vs CSS Sighisoara 13/105
Sala: N/A Arbitri: L.Gal(HR)/S.Savu(AG) Observator: N.Popa(AG)
Vi 21.11 10:15 LPS Tg Mures vs CSS Fagaras 13/106
Sala: N/A Arbitri: C.Albert(BN)/P.Coroban(BN) Observator: N.Popa(AG)
Vi 21.11 11:30 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Odorhei 13/107
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 14:30 CSS Sighisoara vs CSS Odorhei 13/108
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 15:45 CSS Fagaras vs CSS Sf. Gheorghe 13/109
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:00 CSS Fagaras B vs LPS Tg Mures 13/110
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 08:30 LPS Tg Mures vs CSS Sighisoara 13/111
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:45 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Fagaras B 13/112
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 CSS Odorhei vs CSS Fagaras 13/113
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 14:00 CSS Sighisoara vs CSS Fagaras 13/114
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 15:15 CSS Fagaras B vs CSS Odorhei 13/115
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:30 LPS Tg Mures vs CSS Sf. Gheorghe 13/116
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:00 CSS Sf. Gheorghe vs CSS Sighisoara 13/117
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:15 CSS Odorhei vs LPS Tg Mures 13/118
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:30 CSS Fagaras vs CSS Fagaras B 13/119
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III LPS Tg. Jiu V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact: dl. Chepea Bogdan, 0765427837
Sala Sc. Gen Litovoi Voievod
Sedinta tehnica va avea loc la ora 10:30
Delegat FRH:  GRIGORIU Ion - AG - 0746.232.334
Arbitri:Marii/Tache-GJ
          Chiriac/Cordescu-GJ
          Constantina/Mladin-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CSS Rm Valcea sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 11:10 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs CSS Sibiu 13/120
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:30 LPS Tg Jiu vs CSS Craiova 13/121
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CSS Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:10 CSS Sibiu vs LPS Tg Jiu 13/122
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 19:30 CSS Rm Valcea vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 13/123
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:10 LPS Tg Jiu vs CSS Rm Valcea 13/124
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:30 CSS Craiova vs CSS Sibiu 13/125
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSS Sibiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 18:10 CSS Rm Valcea vs CSS Craiova 13/126
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 19:30 LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia vs LPS Tg Jiu 13/127
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:10 CSS Craiova vs LPS Lic. Mil. Mihai Viteazul Alba Iulia 13/128
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 12:30 CSS Sibiu vs CSS Rm Valcea 13/129
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Dr.Tr. Severin V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na. Saman Liliana, 0721179710
Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00
Delegat FRH:  CANDEA Gheorghe - SB - 0753.076.275
Arbitri: Cruceru/Radulescu-MH
           Lupu/Popa-MH
           Boruga/Serban-MH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 10:00 ASC Lugoj vs LPS Banatul I Timisoara 13/130
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:30 CSS Dr. Tr. Severin vs Unirea Sannicolau Mare 13/131
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 LPS Banatul I Timisoara vs Unirea Sannicolau Mare 13/132
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 ASC Lugoj vs CSS Dr. Tr. Severin 13/133
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 10:00 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Banatul I Timisoara 13/134
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:30 Unirea Sannicolau Mare vs ASC Lugoj 13/135
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS Extrem Baia Mare V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact: dl. Pop Leontin, 0744301585
Sala Col. Ec. Nicolae Titulescu Baia Mare
Sedinta tehnica va avea loc la ora 12:30
Delegat FRH: FURNEA Ion - MS - 0744.908.024 
Arbitri: Gherman/Moldovan-MM
           Apostu/Chinde-MM
           Chinde/Gherman-MM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 13:30 CSS Adep Satu Mare vs AHC Potaissa Turda 13/136
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 14:45 LPS Cluj vs Academia Minaur Baia Mare 13/137
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:00 CS Extrem Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 13/138
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 08:00 AHC Potaissa Turda vs CSS 2 Baia Mare 13/139
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:15 Academia Minaur Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 13/140
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:30 CSS Adep Satu Mare vs LPS Cluj 13/141
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 15:00 LPS Cluj vs AHC Potaissa Turda 13/142
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:15 CS Extrem Baia Mare vs CSS Adep Satu Mare 13/143
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 CSS 2 Baia Mare vs Academia Minaur Baia Mare 13/144
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 08:00 AHC Potaissa Turda vs Academia Minaur Baia Mare 13/145
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:15 CSS Adep Satu Mare vs CSS 2 Baia Mare 13/146
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:30 LPS Cluj vs CS Extrem Baia Mare 13/147
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 15:00 CS Extrem Baia Mare vs AHC Potaissa Turda 13/148
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 16:15 CSS 2 Baia Mare vs LPS Cluj 13/149
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 17:30 Academia Minaur Baia Mare vs CSS Adep Satu Mare 13/150
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III LPS Vaslui V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact:d-na Popa Ramona, 0744910533
Sala Lic. Ion Mincu
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH:  ZAHARIA Attila - IL - 0721.291.141
Arbitri: Onofrei/Savin-VS
           Enache/Iancu-VS
           Anton/Hagiu-VS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:00 LPS Roman vs LPS Iasi 13/151
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 10:30 LPS Suceava vs LPS Piatra Neamt 13/152
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:00 LPS Piatra Neamt vs LPS Vaslui 13/153
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:30 LPS Roman vs LPS Suceava 13/154
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:00 LPS Suceava vs LPS Iasi 13/155
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:30 LPS Vaslui vs LPS Roman 13/156
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 LPS Iasi vs LPS Piatra Neamt 13/157
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 LPS Suceava vs LPS Vaslui 13/158
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:00 LPS Vaslui vs LPS Iasi 13/159
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:30 LPS Piatra Neamt vs LPS Roman 13/160
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS OK Sport Onesti V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: dl. Oancea Adrian, 0746042000
Sala Municipala
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00
Delegat FRH:  ZABAVA Constantin - NT - 0747.421.422
Arbitri: Botezatu/Meluta-BC
           Curtuia/Curtuia-BC
           Butucaru/Dascalita-NT

 

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:30 CSH Buzau vs CSS Bacau 13/161
Sala: N/A Arbitri: F.Botezatu(BC)/D.Meluta(BC) Observator:
Vi 21.11 11:00 LPS Focsani vs LPS I. Balas Soter Buzau 13/162
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:30 CS OK Sport Onesti vs HC Buhusi 13/163
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:30 CSS Bacau vs HC Buhusi 13/164
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:00 LPS I. Balas Soter Buzau vs CS OK Sport Onesti 13/165
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 19:30 CSH Buzau vs LPS Focsani 13/166
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:30 LPS Focsani vs CSS Bacau 13/167
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 CS OK Sport Onesti vs CSH Buzau 13/168
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:30 HC Buhusi vs LPS I. Balas Soter Buzau 13/169
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:30 CSS Bacau vs LPS I. Balas Soter Buzau 13/170
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 18:00 CSH Buzau vs HC Buhusi 13/171
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 19:30 LPS Focsani vs CS OK Sport Onesti 13/172
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:30 CS OK Sport Onesti vs CSS Bacau 13/173
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:00 HC Buhusi vs LPS Focsani 13/174
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 12:30 LPS I. Balas Soter Buzau vs CSH Buzau 13/175
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS United Galati V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: dl. Costea Valeriu, 0743107500 
Sala Siderurgistul
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00
Delegat FRH:  GAVRILA Cristian - CL - 0732.065.705
Arbitri: Popa/Toma-GL/BR
           Antohi/Stefan-GL

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 LPS Braila sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 09:30 CSH Art Galati vs CSS Galati 13/176
Sala: N/A Arbitri: C.Popa(GL)/S.Toma(BR) Observator:
Vi 21.11 11:00 CS United Galati vs CS Danubius 2010 Galati 13/177
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 CS Danubius 2010 Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:00 CSS Galati vs CS United Galati 13/178
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:30 LPS Braila vs CSH Art Galati 13/179
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSH Art Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:30 CS United Galati vs LPS Braila 13/180
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 CS Danubius 2010 Galati vs CSS Galati 13/181
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSS Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:00 LPS Braila vs CS Danubius 2010 Galati 13/182
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 CSH Art Galati vs CS United Galati 13/183
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 CS United Galati sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:30 CS Danubius 2010 Galati vs CSH Art Galati 13/184
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:30 CSS Galati vs LPS Braila 13/185
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS 1 Constanta V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na Damian Roxana, 0720334041
Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH:  ISBASOIU Mihai - PH - 0726.379.316 
Arbitri: Cazan/Suliman-CT
           Ciorba/Ionascu-CT

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 08:30 CSS Tulcea vs CSM Ploiesti 13/186
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:45 CSS 1 Constanta vs CSS Medgidia 13/187
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 14:00 CSM Ploiesti vs CSS Medgidia 13/188
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 15:15 CSS Tulcea vs CSS 1 Constanta 13/189
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:00 CSS 1 Constanta vs CSM Ploiesti 13/190
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:15 CSS Medgidia vs CSS Tulcea 13/191
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III LPS Viitorul Pitesti V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na Iordache Luminita
Sala Traian
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH:  BURCA Marian - B - 0743.946.602
Arbitri: Margarit/Smerea-AG
           Tintatu/Toma-AG
           Margarit/Simion-AG

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 08:30 LPS Slatina vs CSS Caracal 13/192
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 09:45 CSS Petrosani vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 13/193
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 11:00 LPS Viitorul Pitesti vs LPS Slatina 13/194
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 15:00 CSS Caracal vs CSS Petrosani 13/195
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:15 LPS Viitorul Pitesti vs Gr. Sc. Energetic Rm Valcea 13/196
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 08:30 CSS Petrosani vs LPS Viitorul Pitesti 13/197
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:45 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs CSS Caracal 13/198
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 LPS Slatina vs CSS Petrosani 13/199
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 15:00 CSS Caracal vs LPS Viitorul Pitesti 13/200
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:15 Gr. Sc. Energetic Rm Valcea vs LPS Slatina 13/201
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Tg. Jiu V - D 21-23.11.2014
Persoana de contact: dl Lascateu Nicolae, 0765707073
Sala Sc. Gen. Litovoi Voievod
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH:  GRIGORIU Ion - AG - 0746.232.334
Arbitri: Fugaru/Radu-GJ
           Becheru/Ivaschescu-GJ
           Didoaica/Ghita-GJ

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 HCM B Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 08:30 CS U Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 13/202
Sala: N/A Arbitri: C.Radu(GJ)/C.Fugaru(GJ) Observator:
Vi 21.11 09:50 LPS Tg Jiu vs HCM Craiova 13/203
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 HCM Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 15:30 CSS Dr. Tr. Severin vs LPS Tg Jiu 13/204
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:50 HCM B Craiova vs CS U Craiova 13/205
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CS U Craiova sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 08:30 LPS Tg Jiu vs HCM B Craiova 13/206
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:50 HCM Craiova vs CSS Dr. Tr. Severin 13/207
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSS Dr. Tr. Severin sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 15:30 HCM B Craiova vs HCM Craiova 13/208
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:50 CS U Craiova vs LPS Tg Jiu 13/209
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 LPS Tg Jiu sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 08:30 HCM Craiova vs CS U Craiova 13/210
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:50 CSS Dr. Tr. Severin vs HCM B Craiova 13/211
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS Peciu Nou V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na. Stoianov Alexandra, 0736343175
Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:00
Delegat FRH:  TOMESCU Gabriel - B - 0766.319.717 
Arbitri: Ghiocel/Rotundu-TM
           Constantinescu/Sangeorzan-TM
           Iorgovan/Jurca-TM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:00 ASC Victoria Nadlac vs HC Jimbolia 13/212
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 10:30 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 13/213
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:00 CS Peciu Nou vs LPS Banatul Timisoara 13/214
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:00 HC Jimbolia vs LPS Banatul Timisoara 13/215
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:30 CS Unirea Sannicolau Mare vs CS Peciu Nou 13/216
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 19:00 ASC Victoria Nadlac vs Sc. Gen. 7 Timisoara 13/217
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs HC Jimbolia 13/218
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:30 CS Peciu Nou vs ASC Victoria Nadlac 13/219
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:00 LPS Banatul Timisoara vs CS Unirea Sannicolau Mare 13/220
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 HC Jimbolia vs CS Unirea Sannicolau Mare 13/221
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 ASC Victoria Nadlac vs LPS Banatul Timisoara 13/222
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 19:00 Sc. Gen. 7 Timisoara vs CS Peciu Nou 13/223
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 08:30 CS Peciu Nou vs HC Jimbolia 13/224
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:50 LPS Banatul Timisoara vs Sc. Gen. 7 Timisoara 13/225
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:10 CS Unirea Sannicolau Mare vs ASC Victoria Nadlac 13/226
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS Hunedoara V - D  21-23.11.2014
Persoane de contact: d-na Dalia Paraschiva, 0745135554
                                 dl. Feier Ioan, 072174883

Sala 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 08:45
Delegat FRH:  BELDIMAN Gheorghe - AR - 0752.855.428
Arbitri: Iordache/Vizitiu-HD
          Covaci/Stefan-HD
          Amarandei/Ciorba-HD

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:30 LPS Sebes vs CSS Sighisoara 13/227
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 11:00 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Hunedoara 13/228
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 16:30 CSS Sighisoara vs CSS Hunedoara 13/229
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:00 LPS Sebes vs CSS Odorheiul Secuiesc 13/230
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:30 CSS Odorheiul Secuiesc vs CSS Sighisoara 13/231
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 CSS Hunedoara vs LPS Sebes 13/232
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III HC Golden Kids Brasov V - D 21-23.11.2014
Persoane de contact: d-na Brebeanu Lena, 0762166556
                                 d-na Teodorescu Mihaela, 0767700669

Sala de Sport a Liceului George Moroianu Sacele-B-dul G. Moroianu, nr. 23
Sedinta tehnica va avea loc la ora 15:30
Delegat FRH:  TANASESCU Vasile - PH - 0747.432.028
Arbitri: Balate/Szabo-BV
           Chicus/Kuncz-BV
           Manea/Olteanu-BV/PH

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 00:00 ACS Transilvania Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 18:00 ASC Corona 2010 Brasov vs CSS Dinamo Brasov 13/233
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:30 HC Golden Kids Brasov vs CSM Sf. Gheorghe 13/234
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 CSM Sf. Gheorghe sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 09:30 CSS Dinamo Brasov vs HC Golden Kids Brasov 13/235
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:00 ACS Transilvania Brasov vs ASC Corona 2010 Brasov 13/236
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 00:00 ASC Corona 2010 Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 15:30 HC Golden Kids Brasov vs ACS Transilvania Brasov 13/237
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:00 CSM Sf. Gheorghe vs CSS Dinamo Brasov 13/238
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 CSS Dinamo Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 09:30 ACS Transilvania Brasov vs CSM Sf. Gheorghe 13/239
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:00 ASC Corona 2010 Brasov vs HC Golden Kids Brasov 13/240
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 00:00 HC Golden Kids Brasov sta
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 15:00 CSM Sf. Gheorghe vs ASC Corona 2010 Brasov 13/241
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 16:30 CSS Dinamo Brasov vs ACS Transilvania Brasov 13/242
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CS Arena Tg. Mures V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na Costea Liana, 0757930193
Sala Sc. Gimnaziala S. Buicu 
Sedinta tehnica va avea loc la ora 09:00
Delegat FRH:  BEJINARIU Mihaela - BV - 0741.089.180
Arbitri: Muntean/Turdean-MS
           Bandean/Pogaceanu-MS
           Birsan/Cocis-MS

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 09:30 CSS Viitorul Cluj vs CSS Zalau 13/243
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 10:45 CS Olimpic B Tg Mures vs CS Olimpic Tg Mures 13/244
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 12:00 CS Arena Tg Mures vs CSS Viitorul Cluj 13/245
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 15:30 CSS Zalau vs CS Olimpic B Tg Mures 13/246
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 17:00 CS Arena Tg Mures vs CS Olimpic Tg Mures 13/247
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:00 CSS Viitorul Cluj vs CS Olimpic B Tg Mures 13/248
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 12:00 CS Olimpic B Tg Mures vs CS Arena Tg Mures 13/249
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:30 CS Olimpic Tg Mures vs CSS Zalau 13/250
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 16:00 CSS Zalau vs CS Arena Tg Mures 13/251
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 14:30 CS Olimpic Tg Mures vs CSS Viitorul Cluj 13/252
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 1

T III CSS 2 Baia Mare V - D  21-23.11.2014
Persoana de contact: d-na Maior Pasca Simona, 0740198374
Sala Sc. Gen. V. Alecsandri
Sedinta tehnica va avea loc la ora 13:00
Delegat FRH:  IAGAR Carol - BH - 0722.159.292
Arbitri: Florian/Simon-MM
           Varodi/Sechel-MM
           Florian/Sechel-MM

Data Ora Meci TV Nr.Meci
Vi 21.11 14:00 CS Seini vs HCM Baia Mare 13/253
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 15:15 HCM B Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 13/254
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Vi 21.11 16:30 CSS 2 Baia Mare vs CS Marta Baia Mare 13/255
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 2
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 09:00 HCM Baia Mare vs CS Marta Baia Mare 13/256
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 10:15 CS Extrem Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 13/257
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 11:30 CS Seini vs HCM B Baia Mare 13/258
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 3
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Sb 22.11 15:00 HCM B Baia Mare vs HCM Baia Mare 13/259
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 16:15 CSS 2 Baia Mare vs CS Seini 13/260
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Sb 22.11 17:30 CS Marta Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 13/261
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 4
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 09:00 HCM Baia Mare vs CS Extrem Baia Mare 13/262
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 10:15 CS Seini vs CS Marta Baia Mare 13/263
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 11:30 HCM B Baia Mare vs CSS 2 Baia Mare 13/264
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

Etapa 5
Data Ora Meci TV Nr.Meci
Du 23.11 15:00 CSS 2 Baia Mare vs HCM Baia Mare 13/265
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 16:15 CS Marta Baia Mare vs HCM B Baia Mare 13/266
Sala: N/A Arbitri: / Observator:
Du 23.11 17:30 CS Extrem Baia Mare vs CS Seini 13/267
Sala: N/A Arbitri: / Observator:

-